Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynų planavimas 2010, 4 dalis

kleckiuxk nu super grazu viskas, o tortas bigsmile.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas,nukopinu ka radau. Gal kam pravers
Krikstatieviams patarimai:)
JEI MAZAS VAIKAS GRIZUS IS BAZNYCIOS JI ATIDUOTI MOCIUTEI. JI TURI PASITIKTI IR INESTI I KAMBARI. PAGAL SENAS TRADICIJAS KRIKSTATEVIS MOCIUTEI PADUODA MUILO ARBA PINIGUS JAM NUPIRKTI, KAD VAIKAS BUTU BALTAS. KRIKSTAMOTEI PRIDERETU ATVEZTI TORTA, O KUMAS DEGTINE AR KITA KOKI GERIMA. JEI SUSITARIAT SU TEVAIS GALIT KRIKSTYNU DIENA NUMAUDYT, APRENGTI VAIKIUKA.


1. Padarėm krikštynų laikraštį "Krykštukas"
2. Davėm tėvam paskaityti priesaika, pažiūrėsiu namie atrodo dar turiu, jei kas norės persiųsiu. Ten 10 punktų žodžiais, lygtai tai būtų iš vaiko pusės.
3. Močiutėm liepėm padainuoti lopšinę, bet mūsų močiutė išradinga ir dar patobulino. Liepė visiem svečiam prisiminti lopšines, kurias jiems dainuodavo mama, ir po komandos visiem pradėti dainuoti. Efektas gavosi įspūdingas, nes visi sąžiningai uždainavo ir gavosi "bruzdesys", o dar kiekvienas stengėsi perdainuoti kaimyną Bet močiutė finale padainavo viena.
4. Visus svečius diedukas vaišino "Vardas koše". O košė buvo padaryta i tyrelės indelį "širšių medus" (tiksliai recepto neatsimenu, bet dedasi kondencuotas pienas, spiritas irt.t) Ant indelio etiketę irgi specialią padarėme.
5. Nupirkom ilgą butelį vyno ir liepėm visiem svečiam pasirašyti, o tėveliams jį išlaikyti iki vaiko 18 metų.
6. Jei berniuką krikštyjate, tai yra toks paprotys: visi dalyvaujantys vyrai eina kepti kiaušinienę ir ją vaišina moteris. Nes kiaušinis laikomas vaisingumo simboliu.
7. Jei yra vyresnių brolių ar seserų duoti po barškutį ir turi "pagroti" vaikeliui.
Tavo vaikiskas, mazas pasaulis
Dar apgaubtas stebuklu skraiste,
Ir veidukas dar svyti kaip saule,
Kai miegodamas sypsais sapne.
-------------------------------------------------------------------------------------
Tu tyra ir trapi asmenybe
Dar nei melo, klastos nezinai...
Tavo vaikiskas mazas pasaulis
Tegul buna ilgai, dar ilgai....

-------------------------------------------------------------------------------------
Sveikutes,
mes irgi krikstijom maza berniuka, su vaiko teveliais sutarem puikiai, tai darem toki kaip albuma nuo vaikucio gyvenimo pilvuke iki pat krikstinu, mamyte dave nuotraukyciu, tai jas mes nuskanavome ir po kiekviena parasem zodzius.Stai keletas:
Tu palauk,jis greitai ateis
Dar minute.Sekunde trumpa.Dar atosusis ilgas, sunkus
Nesvarbu : ar sunus ar dukra
Jis jau skuba pasaulin.Jauti?
Jis jau greitai , jau greitai pravirks.Jauti?
Pakentek... O chalatai balti
Ji pirmieji sioj zemej sutiks.
Bet minute pavirto diena
Ir tas skausmas begalo astrus
Nezinos tik sunus niekada
koks tas kelias pasaulin sunkus
Dar ikvepk... nusciuvo visi
Ir kuna nuliejo liepsna .
Paklausyk ar girdi
savo sunu geroji mama.
Tu girdi,tu sypsaisi,verki
Laimingiausia paliks si diena
Ir i sunu taip godziai ziuri
panasus , panasus i tave
Toks mazutis zmogus
su rankutem . kojytem -matai?
isbuciuosi visus pirstukus
Gal po tukstanti kartu tikrai.
Laimingiausia paliks si diena
Jis uzaugs - grazus ir stiprus
-----------------------------------------
as jau esu .Matau, kaip tyliai mainosi diena uz lango.
Kaip supasi dangui geltona saule ir tiesiai i mane rankas mama.
Tik viena ja as is visu pazistu...
As jau esu .Dar nemoku juoktis .Todel verkiu is laimes , is smagumo, nes man patinka buti...
Priimk mane pasauli.Gerumu, sviesa ir groziu uzliuliuok.
Nepagailek man silumos ir laimes...
Ateidamas prasau...
Issaugok mano tevus, kad tureciau kam nusisypsoti, prikelti bundancia saulute..
As jau esu.Priimk mane pasauli .as atejau taves pazinti.

-------------------------------------------------------------------------------------
Kiekvieno svecio paprasem parasyti linkejimus ir virs linkejimu iklijavome sveciu nuotraukas.
-----------------------------------------------------------------------------

vazuojam toliau:))
Kaip viskas vyko:
kriksto tevai atvaziavo pas mus, mes jiems perdaveme vaikiuka, jie ji nusiprause, aprenge ir issiveze, mes vaziavome kitoje masinoje su tetuku. Vaziavo centrinemis gatvemi ir tiesiomis, kad butu tiesus gyvenimas. Kriksto mama stovejo ant akmenelio su Redita, kad dantys butu tvirti. Tada baznycioje pakrikstijome ir namolio. I namus vaikeli inese kriksto mama. Ir abu kriksto tevai , mums perdave jau pakrikstyta vaikeli, ji palaikeme virs vaisiu stalo, kad visada turetu ka valgyti. Kriksto tevai keitesi dovanomis. Kriksto mama krikstateviui pirko ranksluosti, o krikstotetis - mamai saldainiu. Kriksto mama vaikeliui padovanojo: muilo- kad svarus butu, manu kruopu - kad turetume is ko koses virti, ir cukraus - kad turetume kuo pagardinti.

----------------------------------------------------------------------

Jei nori daugiau pasiskaityti apie tai, tai puslapiukai internetiniai:

Knygos:
Gimtuvės, A. Vyšniauskaitė, P. Kalnius, R. Paukštytė, Lietuvių šeima ir papročiai, Vilnius, 1995, p. 83–88, 396–441.
Gimtuvės ir krikštynos Lietuvos kaimo gyvenime (XIX a. pabaigoje –- XX a. pirmojoje pusėje), Vilnius, 1999.

http://kaunas.lcn.lt/10/rodyti,409
http://kaunas.lcn.lt/10/rodyti,405
http://samogitia.mch...krikstPL.lt.htm

Siuos puslapius atsidarius pamatysi apacioje pdf formatu faila, tai ji ir parsisiusi, ten ir rasite:
http://www.lfcc.lt/lk/lk99/lk992.html
http://www.lfcc.lt/l...00/lk20003.html
http://www.lfcc.lt/l...01/lk20015.html

http://www.maleidykl...s...009&id=1432

http://www.maleidykl...s...5004&id=707


------------------------------------------------------------------------------------

Dešimt vaiko įsakymų tėvams
1. Mano rankos dar mažos: būkit geri, nelaukite, kad aš gerai pasikločiau lovą, nupieščiau piešinį arba numesčiau kamuolį. Mano kojos dar trumpos: eikit lėčiau, kad aš suspėčiau.
2. Mano akys dar nematė tiek pasaulio, kiek jūsų: būkit geri, leiskite man pamažu jį ištirti; neverskite manęs, kai tai nebūtina.
3. Namų ruoša niekur nedings; būkit geri, skirkit man laiko paaiškinti apie šį nuostabų pasaulį ir darykit tai su noru.
4. Aš esu jautrus! Būkite atidūs mano poreikiams; nesikabinėkite prie manęs visą dieną. Elkitės su manimi taip, kaip norėtumėte, kad su jumis būtų elgiamasi.
5. Aš esu ypatinga dovana! Saugokite mane, reikalaukite iš manęs atsakomybės už savo veiksmus, duokite nurodymų, kaip reikia gyventi, ir drauskite mane su ypatinga meile.
6. Man reikia paramos, kad galėčiau augti. Būkit geri, neskubėkite kritikuoti. Jūs galite kritikuoti veiksmus, kuriuos aš darau ne taip, bet ne mane.
7. Duokite man laisvę pačiam spręsti. Leiskite man suklysti, kad galėčiau pasimokyti iš savo klaidų. Taip aš išmoksiu apsispręsti, kai iš manęs pareikalaus gyvenimas.
8. Būkite geri, neatlikite už mane to, ką aš turiu padaryti pats. Tai priverčia mane jausti, kad mano pastangos neatitinka jūsų lūkesčių. Aš žinau, kad tai sunku, bet prašau, nelyginkite manęs us mano broliu, seserimi.
9. Nebijokite išvykti savaitgaliui abu kartu. Vaikams taip reikia “atostogų” be tėvų. Be to, tai yra puikiausias būdas įrodyti, kad jūsų santuoka yra nuostabi.
10. Būkite man dvasinis vadovas. Išmokykite mane tikrų vertybių namuose ir rodykite man gerą pavyzdį, kuriuo galėčiau sekti.

----------------------------------------------------------------------------------
Taip pat įdedu dar keletą gražių žodžių, gal kur pritaikysite Mes darėm laikraštuką, tai čia iš jo

Dovanojam Tau dvylika žodžių. Priimk juos, išdėliok aplink save kaip brangiausius Tavo širdelei žaislus, o kai užaugsi pajusk, suprask…
Tegu tampa jie Tavo Gyvenimu, Tavo Malda…
...Siela… Jausmas… Tyrumas… Meilė… Žodis… Pagarba… Išmintis… Prasmė… Tikėjimas… Grožis… Džiaugsmas… Gėris…

Krikštynų proga Tau linki
krikšto tėveliai
------------------------------------------------------------------------------
Laiškas tėveliams, sesutei, broliukui, seneliams, tetoms ir dėdėms, visiems, kurie mane pažįsta
Aš esu! Jūsų Meilės Gyveniman pakviesta, širdimi ir sąžine palaiminta, Jūsų raukšlėm išsaugota, šypsena pakylėta… Auginkit mane! Auginkit mane tokią, kad vėjai nurimtų, kad saulė spindėtų ir debesys jos neuždengtų. Teisingą auginkit. Švelniausiai migdykit ir bauskit skaudžiausiai. Taip lengva ir paprasta viskas. Užaugsiu. O jei neužaugsiu auginkit dar kartą.

Sėkmės būsimiem krikšto tėveliams
-------------------------------------------------------------------------------

Dar grĮžus iš krikštynų močiutėm užrišamos skarelė, nes jos dabar tikrai močiutėmis patapo, na o diedukam galima irgi kokias "kiepkes" užmaukšlinti ir čia rastus "10 vaiko įsakymų tėvams" apipavidalinau corel programa su mažosios nuotaukytėmis + rėmelis! manau gavosi neblogai

vaika (mergyte) pgl tradicija po kriksto inese krikstamote (pasakiau jai, kad tokia tradicija - ji nezinojo sorry, nors jau 4-a vaika krikstija). Daveme mergytes teciui perskaityti 10 isakymu (aciu Zuikiui uz tai), pirkom muila, kuri iteikem teciui - kad vaikas svarus butu; mamai ryziu (kazkas raset apie kruopas) - kad butu is ko valgyti virti, bei cukraus - tam valgiui paskaninti. Mociutei dubeneli anukelei pamaitinti, seneliui - puoduka, kad turetu is ko anukelei atsigerti duoti. Mergaites tevai buvo suzaveti smile.gif
Galiu duoti viena ideja, kuria dariau per savo mergytes krikstynas: po baznycios keliavome visi prie upes, ten pripiteme kiekvienas po balta baliona, ant jo uzraseme vaikeliui palinkejima ir paleidome i upe.Paskui isgereme sampano ir suvalgeme visi po kriksto sausaini kuri pati kepiau(recepta radau internete) Dar nusipirkau balta foto albuma kur nuotraukas reika klijuoti.Ten visi uzrase palinkejimus, o po ju suklijavau krikstynu nuotraukas.
va ir dar

O musų krikštynų senarijus toks linksmas-krikštynos Rumsiškėse-prieš krikštijant lėlytę sodyboje priėme pribuvėja , ten papasakojo apie senovines krikštynas, pasivaišinome duona , sūriu, gira ir dukrytę perdavė per langą, tėtis sudaužė ąsotėlį ir sėdome žirgais pakinkytą vežimaitį ir tiesiai į koplyčią ten prie durų pasitiko klebonas, krikštatėviai prie durų sušuko garsiai vardą, po krikštynų pasivaišinome Rumsiškių Karčemoje.sVARBIAUSIA kŪMAI VAŽIUODAMI BAŽNYČION- NIEKO NEPAMIRŠTI, KAD NEBŪTŲ BLOGOS ATMINTIES,
VISIEMS SUTIKTIEMS DUOTI PYRAGO- MŪSŲ KŪMAS BARSTĖ SALDAINIUS,
KAD BŪTŲ DOSNI,NESIKALBĖTI ,KAD PLEPĖ NEBŪTŲ,
NESNAUSTI, VAŽIUOTI TIK TIESIU KELIU IR VAŽIUOTI RISČIA, KAD KŪDIKIS BŪTŲAPSUKRUS IR STROPUS.
pER KRIKŠTYNAS KŪMAI NEGALIMA PYKTIS, PLEPĖTI, SUGRIŪTI, PERKANTIS DERĖTIS,PAMIRŠTI KĄ NORS.
Prie stalo kiekvienas palinkėjo vaikeliui-palaikė rankose ir pasakė tostą,mano Ugnės krikštomamai padėjo pasakyti krikštatėvis, nes ji atsisakė, ką nors kalbėti,ir kas čia tokio- gal jai neprimtinas mano toks balagas-o man gražu. Vėliau užrišome abiem močiutėms skaras,o seneliams dovanojom albumus su Ugnytės nuotraukomis. Svarbiausia gera nuotaika-o lietus pylė kaip iš kibiro- bus geras ir turtingas gyvenimas(čia iš patirties).Gero pirmo baliaus -turi būti labai linksma-toks ir gyvenimas bus.......
--------------------------------------------------------------------------------------
Programa:
- Būsimieji Krikšto tėvai atvažiuoja pas Kajų į namus.
- Būsimieji Krikštatėviai aprengia mažylį šventiniais rūbeliais.
- Krikštas bažnyčioje, apeigos
- Trumpa fotosesija prie bažnyčios
- Važiuojam aplankyti busimų naujai statomų namų
- Pasodinam Kajui medelį
- Vaišės + šampanas
- Važiuojam į kavinę-restoraną MONA LISA
- Vos tik susėdus prie stalo Krikštamotė sako trumpą kalbą ir pasako ko mes čia visi susirinkom
- Svečiam leidžiama atsipūsti ir užkąsti
- Kai visi yra sotūs ir laimingi einame į lauką kur kiekvienas svečias ant baliono lapo užrašo po palinkėjimą Kajui. Palinkėjimas turi būti TIK VIENO ŽODŽIO. Visi kartu paleidžiame balionus.
- Kai visi svečiai susidė prie stalo seneliams įteikiamos lazdos, nes po Krikšto jie tampa tikrais seneliais + kalba
- Po 10-20 min užrišamos skarelės SENELIŲ ŽMONOMS (Močiutėms)+ kalba
- Dabar močiutės padainuoja po lopšinę
- Žaidimas Pasižadu-Išmokysiu (kiekvienas svecias ka nors pasizada ir ismokys Pvz.:Teta Daiva – kai bus Kajus pilnametis parodyti Vilniaus naktinio gyvenimo ypatybes, išmokyti gerai pasilninksminti arba Tėveliukas – paskaityti anūkėliui pasakėlę, išmokyti savo garažiuke, kur vyrai renkasi, vyriškų darbų arba Močiutė – pažiūrėti kada reikia, pamaitinti, nuprausti, pamigdyti, pažaisti, išmokyti visų gražiausių ir geriausių Pasaulio dalykų išmokyt. Būti Tikra MOČIUTE. Ir NELEPINTI.) Tiesa, kai sutinka su pateiktais pasiulymais uzmaunamas medalis su parsytais zodziais. Kiekvienam
- Tėvų įžadai
- Gražiai įrėmintame lape įsiamžina visi svečiai (puotos metu)
- Krikštatėvių palikimas Kajui (tauraus gerimo pilnas butelis su palinkėjimais ir nustatyta atidarymo data)
- Tėvelių dovanėlės svečiams, kad visi prisimintų šią nuostabią šventę

Aciu SM ir zurnalui MAzylis

visiems patiko EMILIO KOŠĖ. Padarėm tokią etiketę, užklijavom ant tyrelės bonkutės ir pridėjom karštų ledų (spiritas, kondensuotasa pienas ir tryniai). Spirito nepagailėjau smile.gif)
------------------------------------------------------------------------------------
Svečiams palinksminti skaitysiu pasaką.
Paimti reikia kokią nors neilgą pasakėlę, svarbu kad veiksmas būtų. Ant lapelių surašyt visus veikėjus, (jei daug bus svečių) veikėjai gali ir kartotis. Kada skaitoma pasaka turi būti visiška tyla ir susikaupimas, nes kiekvienas svečias išgirdęs savo lapelyje esantį žodį turi greitai sureaguoti ir atsistoti. Nesureagavęs baudžiamas (išgerti degtinės, pasakyti linkėjimą mažyliui ar dar kokią kitokią prie stalo tinkančią bausmę atlikti... Niu čia jau žiūrint kokia publika baliuje susirinko )
Būna ypatingai smagu, kai keli svečiai turi tą patį veikėją, bet ne visi laiku susipranta atsistoti.
Balių pradžioje labai pravartus žaidimas.Nuima stresą ir susikaustymą. Juk sutikit yra daug svečių kurie "bijo" kamerų
--------------------------------------------------------------------------------------
Aš kai dariau, tai jis buvo skirtas visiems. Parašiau tituliniam lape dienos naujieną, t.y. apie vaikučio krikštynas. Poto įdėjau visokių gražių paveikslėlių, vaikučio ir jo tėvelų nuotraukų, pridėjau kelis gražius eilėraštukus. Pabaigai įdėjau kelis tipo kaip anekdotus, kai kalba maži vaikai. Niu lyg tai visiems patiko ir tėvams ir sveciams
-------------------------------------------------------------------------
Krikšto tėvai gali nupirkti įvairių smulkmenų, gražiai suvynioti. Svečiams jas duoti traukti iš krepšelio. Taip sužinosite, kaip kiekvienas galės padėti tėveliams,už ką vaiko gyvenime bus labiausiai atsakingas.
Smulkmenų pavyzdžiai - šaukštelis (padėti maitinti vaiką), šukytės (prižiūrėti, kad būtų susišukavęs), muzikos CD (rūpintis muzikiniu išsilavinimu), dantų šepetukas, obuolys, marškinukai, knygutė ir t.t. Visi gali pakomentuoti. Smagu. Galima paskirsčius pareigas, užrašyti viską. Po kiek metų bus smalsu pasitikrinti, ar visi jas atlieka.

Dukrytės krikštynu proga padariau atvirutes. Vienoj pusėj priklijavau nuotraukytę, o kitoj padarėm delniuko atspaudus, kiekvienam užrašiau - Krikštomamai, Krikštotėčiui, Seneliams, Promočiutei, data.
.Balius vyko kavinėje, kurią papuošiau balionais ir bantukais,dar pirkau du helio balionus ant kurių visi svečiai sūneliui parašė po palinkėjimą ir tuos balionus paleidom lauke, žaidėm žaidimą prisižadu išmokyti,ir buvau padarius tokią palinkėjimų knygelę ant viršelio įdėjau sūnelio nuotrauką į ją visi svečiai rašė palinkėjimus.Krikštamotė padarė laikraštuką krikštuką, kuriame papasakojo apie Justuką ir šiaip visokių bajerių įdėjo kiekvienas svečias gavo po egzempliorių viskas labai visiems patiko:)

Krikštinom berniuką per Velykas. Visus drabužėlius ir batelius, išskyrus striukytę, nupirkau aš. Kadangi berniokas jau metų laiko buvo, tai pirkau tokį kostiumėlį - šviesios velvetinės kelnės ir melsva bliuskutė.
Ryte nuvažiavom pas vaikutį, apsirengiau jį, tėvelis pafilmavo, visi kartu su svečiais išvykom į bažnyčią, pasikrikštinom. Po to foto prie bažnyčios, balius. Prieš balių ant stalo padėjau stiklainiuką su "širšių medum", etiketėj parašiau "Nojaus košytė", ją svečiai per balių suvalgė tikrai skaniai:)
Balių pradėjom krikšto tėvelio kalba ir krikšto pažymėjimo įteikimu tėvams. Vėliau tėveliams įteikiau įrėmintus "10 Nojaus įsakymų tėveliams"(juos čia kažkur galima rasti), tuos įsakymus surašiau ant A4 formato lapo, prieš tai ant jo uždėjau kompu vaiko nuotraukytę.
Viso baliaus metu svečiai rašė ant lapu palinkėjimus Nojui, juos sudėjau į butelį, kurį kartu dar su degtinės buteliuku užkasėm sode, tuos butelius vaikas pats išsikas kai jam sueis 18 metų (tikiuosi į balių pakvies). Norėjau ir turėjau beja, dar ąžuolą pasodinti prie tos vietos, bet paskui pagalvojau, kad ten tie žmogeliai prietaringi, sakau ąžuolas neprigis, tai dar prisigalvos kokių nesąmonių, todėl ąžuolėlį uošvei mano teko atiduot:)Negi mesi...
Dar tiesa, dariau albumą, turėjau nuotraukų to berniuko ir jo šeimos, nuo mamos nėštumo, gimdymo momentų iki šiandienos. Po kiekviena nuotrauka dėjau įvairias eiles.
Na nežinau kiek teisybės, bet svečiai po baliaus viso kalbėjo, kad krikštynos liuksiškos buvo, o krikšto tėveliai ypač
Papildyta:
zaidimas
zaidimas vyksta taip jum reikia suskaiciuoti kiek bus sveciu mes sudejom lekstes o po lekstem numeriukus taip geriau kai reikia zaisti koki zaidima savanoriu dazniausei nera istrauki numeri jis pasiziuri po lekste ir gauna zaisti ta zaidima. pasmus buvo 30 zmoniu tai ir pasidarem skaiciukus nuo 1 iki30 sudejom po lekstem kad nepamestu kol prasides svente. ir prasideda zaidimas teleloto visi pavalge pakele lekstes ( mes nesakem kad bus po lekstem tai visi nustebo) tai ju teleloto bilietukai ir pristatinejom prizus
boch mikseris tikrai namu seimininkei atitenka numeriukui sakykim 5 surasau prizus
boch mikseris - tiute
namu kino sistema - vaikiska knygute
salamander batu pora - tapkes
butas prabangiame rajone - raktai
yrenktas namas arba sodyba - plyta
wirpol virykle - malka
spa malonumai - ukiskas muilas
iki 100 lt vertes kuponas apsipirkimui - iki maisiukas
silkiniu staltiesiu komplektas - vystyklas ar merliukas
pagrindinis prizas milijonas - teleloto bilietas
apsipirkimas maximoj uz 50 lt - maksimos laikrastukas ten kur buna surasyta kas ta savaite pigu
ranksluostis - pampersas
vaza - slovikas
masina - modeliukas
muzikinis centras- barskutis
NBA saly kelione - kamuoliukas
na o kiti liko nieko nelaimeja tad dalyvavo kituose zaidimuose
pvz lenktynes tarp vyru kas pakeis greiciau pampersa lelei

cia svarbiausia kuo geriau pristatyti priza. Kol kuma pristatinejo prizus ir dalino. Kuminas ragino “aplaityti priza” pvz kad naujo buto spina nesurudytu : )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Be_penkiu_pavasaris: 15 birželio 2010 - 07:55
QUOTE(daivulka78 @ 2010 06 14, 23:42)
O pvz. kaip iš butelio ketinate kažkada išimti tuos profesijos spėjimo lapukus g.gif  Butelį daužysit ar kaip g.gif  Todėl ir galvoju, gal litrinį stiklainį daryt g.gif  doh.gif

QUOTE(sidrulka @ 2010 06 15, 02:28)
na, va, skaiua klausiu, kaip su tuo buteliu ir jūs kaip tik čia kuri užklausėt? mano butelis jau dekupažuotas, bet šnd atspausdinom korteles ant foto popieriaus ir... kažkaip gaila jas sukti taip, kad tilptų į tą šompano butelį... gal tada geriua tas korteles perspasdinti bent jau ant kokio plonesnio popieriaus? patarkit... ir Mb iškėlė dilemą- o kaip išimsim? o kaip išima abiturientai savo svajones iš butelio po n- metų? - mes tai daužėm butelį... nu nžn, jau dbr norėtųsi lyg ir kitso kokios patogesnės talpos- kaip čia minėjo kokio stiklainiuko ar butelio platesniu kaklu...

Ką ketinate dėti į butelį, geriau spausdinti ant plono popieriaus. Tuomet, kai svečiai parašo palinkėjimą ar užpildo profesijos kortelę, lai susuka lapuką į tūtelę ir siūlau tą tūtelę apsukti plona gumyte, kad tikrai iš to buteliuko išsikratytų turinys, kai ateis laikas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2010 06 15, 02:37)
na, kiek skaičiau čia anksčiau, daug daug kas brendžio butelį naudoja šiam reikalui...


Taip, sampanas tikrai gali neatlaikyti. Mes viena sampano buteli po vestuviu saugojom metus, tai buvo nebevartojamas unsure.gif

O del buteliu su sventinem etiketem, tai mes ju darysim tiek, kiek bus is pradziu ant serviruoto stalo.
Atsakyti
QUOTE(saulės spindulėlis @ 2010 06 15, 01:48)
Ir dar cia kas aktualu klaipedietems mamytems, busimoms krikstamotems - aplankiau ir as ta parduotuvele esancia autobusu stoties pastate, netoli iki, tai istikro labai neblogu daikciuku yra. Kazkaip anksciau neteko matyti gyvai tu dezuciu pirmai sruogai, pirmam dantukui, tai ten tokiu yra, ir siaip visokiu grozybiu skirtu krikstynoms, tiek berniukams, tiek mergaitems. Ten uztikau zvake, tokia neiprasta nei kitur matyta, todel nupirkau, siaip viska krikstynoms jau kaip ir susipirkau, tai daugiau nieko neisigijau. Pries ta parduotuvike yra dar viena, ten gal daugiau vestuvems, bet taip pat yra sauniu daikciuku. Labai suzavejo toks daikciukas: medine isdrozta masina, ant jos uzrasas kazkas pan i "Pirmai masinai" ir taip graziai ideta kojine, i kuria reikia mesti pinigelius, tokia kaip taupykle, tik kad kojine tikra  bigsmile.gif . Yra didesnis pasirinkimas tu isdroztu medinuku. Na tik tokiu daug labai neprisipirksi, jei norint kazkam pvz kaip pasizadejimus iteikti, nes vienas kainuoja 19.90lt  smile.gif . Reklamos nedarau  blush2.gif , bet ieskancioms kazko idomesnio, patariu apsilankyti  mirksiukas.gif . Ten pucia ir helio balionus, tik kainos nepaklausiau, nes nebeprireike, kai pasake, jog tokiu, kokiu noreciau as neturi  verysad.gif
Papildyta:
Ir dar turiu klausimuka, lyg ir klausiau pries tai temelei, bet atsakymo taip ir neperskaiciau, spejo tema uzdaryti  blush2.gif . Kokio alkoholio butelis tiktu labiausiai saugojimui iki 18m? Gerimu pasaulyje esu zalia, tai prasau jusu pagalbos  blush2.gif  4u.gif

labai aciu uz info thumbup.gif reiks nulekti iki ten 4u.gif
o laikymui tai as zadu gerimu pardej paklaust kas geriau tinka g.gif nors siaip speju gero viskio butelys 4u.gif
Atsakyti
[quote=DIA-,2010 06 14, 11:42]
Gera ideja suvinioti ant pagaliuko pasizadejimus thumbup.gif
O kur ta muiliuka su foto darei? ax.gif
Papildyta:
Isivaizduoju kokia buvo ispudinga svente, kaip man tokia grazia padarius doh.gif
Gal gali isduoti paslapti kaip reikia lankstyti tas serveteles ax.gif

Prasom mirksiukas.gif

http://www.napkinfoldingguide.com/
Atsakyti
Sveikos, mes irgi planuojame savo dukrytes krikstynas liepos 7d bigsmile.gif , dabar ieskausi ideju del dovanu seneliams, darau isakymus kriksto tevams.. Noretusi ir jusu pastuke pasizvalgyti kazkokiu ideju, gal butu galima gauti prisijungimus? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilimex: 15 birželio 2010 - 09:20
QUOTE(kleckiuxs_r @ 2010 06 14, 22:37)
Mamytes...tikrai nepagailekit savo laiko ir fantazijos...nuo to svente taps tik dar grazesne ir jaukesne! 4u.gif


Tortas įspūdingas bigsmile.gif
gal galima receptą ir aprašymą kaip pagaminti...? bigsmile.gif
Atsakyti
Mergytes necituokit nuotrauku,vel uzblokuos temute
Atsakyti
Dar kazkas klause ar sunkiai etiketes nusiima nuo buteliu. Gerai atmirkius nesunkiai. Tik jau uzmerkt ne pusvalandziui reikia. Ir dar, aisku, nuo gamintojo priklauso. Nie vienu patys nuplaukia, o kitus ir pagramdyti tenka.
Atsakyti
karsta.gif oi, kiek visko prisiskaiciau, nebezinau, kaip sudelioti viska... Reiks imti viena is surasytu scenariju... tik mums netinka perdavimas per langa, nes tevai gyvena 4 aukste doh.gif ir kazina, kaip apie stala reks mergyte perduoti vienas kitam, nes jai jau 5 m. g.gif Bet vis tiek aciu visoms aciuks.gif
Atsakyti
Mes irgi gyvenam daugiabuty. Tai darem kitaip - pirma krikstamote isejo susivyniojus lele, is paskos as su tikraja lelyte biggrin.gif
Atsakyti