Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynų planavimas 2010, 4 dalis

QUOTE(Smilte @ 2010 06 14, 22:33)
wub.gif kleckiuxs_r  labai grazu viskas,tortas dailiai atrodo su perrista juostele

blush2.gif oi...aciu...

Mamytes...tikrai nepagailekit savo laiko ir fantazijos...nuo to svente taps tik dar grazesne ir jaukesne! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kleckiuxs_r @ 2010 06 14, 21:37)
blush2.gif  oi...aciu...

Mamytes...tikrai nepagailekit savo laiko ir fantazijos...nuo to svente taps tik dar grazesne ir jaukesne! 4u.gif

Aleeeee koks tortas bigsmile.gif blink.gif Nu šaunuolė 4u.gif 4u.gif
Aš tai draugės prašysiu litrinį stiklainį dekoruoti, nes ji kažkokius menus mokinasi. Tik nesugalvoju kaip jį užsandarinti, kad tėveliai anksčiau laiko nepažiūrėtų. Gal turit minčių g.gif O pvz. kaip iš butelio ketinate kažkada išimti tuos profesijos spėjimo lapukus g.gif Butelį daužysit ar kaip g.gif Todėl ir galvoju, gal litrinį stiklainį daryt g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2010 06 14, 22:42)
Aleeeee koks tortas bigsmile.gif  blink.gif  Nu šaunuolė 4u.gif  4u.gif
Aš tai draugės prašysiu litrinį stiklainį dekoruoti, nes ji kažkokius menus mokinasi. Tik nesugalvoju kaip jį užsandarinti, kad tėveliai anksčiau laiko nepažiūrėtų. Gal turit minčių g.gif  O pvz. kaip iš butelio ketinate kažkada išimti tuos profesijos spėjimo lapukus g.gif  Butelį daužysit ar kaip g.gif  Todėl ir galvoju, gal litrinį stiklainį daryt g.gif  doh.gif

4u.gif aciu...

Na...as radau rimi toki butelaiti su kamsciu g.gif nu jis toks typ top tam skirtas pasirode thumbup.gif ... O kad smalsumas nenugaletu galima kamsti uzplombuot vasku g.gif manu butu dar graziau.... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kleckiuxs_r @ 2010 06 14, 21:46)
4u.gif  aciu...

Na...as radau rimi toki butelaiti su kamsciu g.gif  nu jis toks typ top tam skirtas pasirode thumbup.gif ... O kad smalsumas nenugaletu galima kamsti uzplombuot vasku  g.gif  manu butu dar graziau.... mirksiukas.gif

Bet tas butelis siauru kaklu g.gif Aš padariusi tokias korteles dvipuses: vienoj pusėj krikštavaikių profesijos, kitoj- palinkėjimas trumpas ir žmogaus parašas: ten koks dėdė Redas, teta Jolita... Tai taip nemažos gaunasi, į butelį nepatogu bus kišti.O kaip paskui išimti g.gif Butelį tai galima kaip nors užlituoti, o va kaip stiklainio dangtelį g.gif Nu gal MB ką sumastys g.gif Beje, jei kam įdomu, tai korteles dariau paprastas, si wordu, be jokių nuotraukučių, atsispausdinsiu namie. Gaila, kad negaliu įdėti, nes wordinis failas. Tikrai galima daug ką pasidaryti pačiom, gal paprasčiau, gal ne taip gražu, bet...
Atsakyti
QUOTE(saulės spindulėlis @ 2010 06 14, 08:37)
Klaipedoje daro maciau copy1 ir dar atrodo akropolyje yra tokia parduotuve, tik nepamenu pavdinimo  blush2.gif , ten einant nuo centrinio iejimo link topo centro po desinia ranka  mirksiukas.gif . Tai maciau, kad yra ten laikrastukai krikstynu vestuviu, manau daro ir saldainiu popieriukus  mirksiukas.gif


bet ir kaina copy doh.gif 1 kg saldainiu 55 lt. maziau 3 kg nedaro blink.gif doh.gif tai gaunasi 165 lt. minimum doh.gif doh.gif doh.gif

QUOTE(kleckiuxs_r @ 2010 06 14, 19:28)
Na...o stai ir mano pirmasis "blynas", kuris visiems laaabai patiko blush2.gif
user posted image


swoon.gif nieko sau blynas wub.gif butinai paroysiu savo mamytei, kuri kepa nuostabu meduti, dabar ir musu sventes puos su susuktais vafliukais ir juosta peristas tortas
Saunuole, super ideja thumbup.gif

p.s. o kaip tuos vafliukus pritvirtinai prie torto???? pjaustant nenukrito?????
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 14 birželio 2010 - 22:37
QUOTE(Karina20 @ 2010 06 14, 14:57)

O gal kas zinot Vilniuje kas nufotografuotu nebrangiai ir sauniai? Girdejau, kad apie 200 Lt sis malonumas kainuoja...


gal musu fotografe patiks smile.gif man ji labai labai..jau ne pirma karta mus fotograuoja
vilniete
jaigu ydomu,cia musu kriksto nuotraukytes mirksiukas.gif

http://public.fotki....iuko-krikstas-/

QUOTE(kleckiuxs_r @ 2010 06 14, 21:28)


Na...o stai ir mano pirmasis "blynas", kuris visiems laaabai patiko blush2.gif
user posted image

ssuper wub.gif


p.s kiek esu ziurejusi,tai man Kondraciuko daryti maketai,saldainiu,sampio ir t.t. patys nerealiausi wub.gif nu labai jai dekingi, super atrode wub.gif negaliu vis atsidziaugti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(O-RE-AR @ 2010 06 14, 03:15)
As korteles darysiu po 2 vienetus,kazkaip reikes jas kartu susegti,tai vienas liks sveciui,kitas mums saugojimui mirksiukas.gif

Kazkaip ir as pagalvojau apie tai, kad reiktu daryti po 2 korteles, tik galvoju, kaip jas cia taip susegti, kad paskui neardyti ir pan g.gif . Galvoju, reiktu tureti sveteliui kaip priminimui, kas pazadeta, bet taip pat ir teveliams padeti saugojimui, kad veliau krikstadukte turetu ir manau bus saunu paziureti, kas ivykde pazadus, kas ne bigsmile.gif . Visas korteles zadu sudeti i papuostus vokelius, o juos kartu su visa kriksto atributika i kriksto skrynia, kuria padare labai grazia forumo nagingoji meistre, aciu jai 4u.gif . I skrynute saugojimui duosim teveliams ideti be pasizadejimu korteliu, dar palinkejimu ir profesijos spejimo korteles. tik siu jau padariau po viena sablona ax.gif .
Atsakyti
nu, erikiuxxx, jūsų nuotraukėlės tai nerealios wub.gif au vaikučio grožis, o jua tos garbanėlės wub.gif o tortai kokie gražūs? kiek jū buvo iš viso ir kokiam skaičiuo žmonių?


aš planuoju užsakyti tą lėlytę su tortiniu sijonėliu... tik sakiua nešiu savo barbę, nes suknelę padaro gražią, o lėlės tai būna baisios verysad.gif kažin kiek tos tortas kainuoja? gal kuri užsakinėjot savo dukrytėms? suprantu, kad priklauso dar nuo to, kas viduj...


na, va, skaiua klausiu, kaip su tuo buteliu ir jūs kaip tik čia kuri užklausėt? mano butelis jau dekupažuotas, bet šnd atspausdinom korteles ant foto popieriaus ir... kažkaip gaila jas sukti taip, kad tilptų į tą šompano butelį... gal tada geriua tas korteles perspasdinti bent jau ant kokio plonesnio popieriaus? patarkit... ir Mb iškėlė dilemą- o kaip išimsim? o kaip išima abiturientai savo svajones iš butelio po n- metų? - mes tai daužėm butelį... nu nžn, jau dbr norėtųsi lyg ir kitso kokios patogesnės talpos- kaip čia minėjo kokio stiklainiuko ar butelio platesniu kaklu...

ir dbr vėl klausimas- o kur dėti profesijų korteles? sakiau gal į tą gražų blizgučiais siuvinėtą maišelį... o jei mes ir tais ir tais korteles sudėsim į du skirtingus maišelius... ar čia esmė tame, kad nekiltų pagunda pasižiūrėti?

dar kažko klust norėjau, bet jau išgaravo... einu geriua prie darbelių...


ai, tokia smulkmena, bet... kaip jūs liepėt pasirašyti svečiams ant kortelių: dėdė + vardas, ar tik vardas... nes man kai pagamino korteles na, telpa tik vienas žodis, bet tai mergaitei nieko nereikš, kai bus parašyta ti dėdė, arba tik vardas... man noris , kad būtų su visais ,,titulais" tai dbr prašiau perdaryti profesijų korteles... vėl mokėsiuiš naujo... ir pasižadų kortelėm ta pati ,,bėda"... jau net nedrįstiu prašyti vėl keisti... vat šiuo atžvilgiu daug geriua, kai pats darai, bet ax.gif

ir dar... kol kas paskutinsi klausimas... ar kuri darėt palinkėjimų knygelę- man jau irgi sumaketavo- tik dbr kaip ją gražiai surišti? su tom apvijukėm ar kaip patartumėt?


viskas dėkui labai visoms tuomsyk už patarimus...
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2010 06 15, 00:35)
bet ir kaina copy  doh.gif 1 kg saldainiu 55 lt. maziau 3 kg nedaro  blink.gif  doh.gif tai gaunasi 165 lt. minimum doh.gif  doh.gif  doh.gif

Zinokit del kainos nesidomejau, tad visko gali buti. Tada tikrai labiau apsimoka darytis paciai, o ir mielesni gaunasi, kai savo rankom padaryti wub.gif . Is pradziu ir as ketinau kreiptis i viena is mamyciu uzsiimanciu laikrastuku gamyba ir pan, bet siaip ne taip viska sulipdziau pati, tikiuosi ir kitiems patiks unsure.gif , gal laikrastukas ir nebus super sumaketuotas, nes dariau paprasta, bet uztad is visos sirdies, galvojant apie busima krikstadukra wub.gif

Ir dar cia kas aktualu klaipedietems mamytems, busimoms krikstamotems - aplankiau ir as ta parduotuvele esancia autobusu stoties pastate, netoli iki, tai istikro labai neblogu daikciuku yra. Kazkaip anksciau neteko matyti gyvai tu dezuciu pirmai sruogai, pirmam dantukui, tai ten tokiu yra, ir siaip visokiu grozybiu skirtu krikstynoms, tiek berniukams, tiek mergaitems. Ten uztikau zvake, tokia neiprasta nei kitur matyta, todel nupirkau, siaip viska krikstynoms jau kaip ir susipirkau, tai daugiau nieko neisigijau. Pries ta parduotuvike yra dar viena, ten gal daugiau vestuvems, bet taip pat yra sauniu daikciuku. Labai suzavejo toks daikciukas: medine isdrozta masina, ant jos uzrasas kazkas pan i "Pirmai masinai" ir taip graziai ideta kojine, i kuria reikia mesti pinigelius, tokia kaip taupykle, tik kad kojine tikra bigsmile.gif . Yra didesnis pasirinkimas tu isdroztu medinuku. Na tik tokiu daug labai neprisipirksi, jei norint kazkam pvz kaip pasizadejimus iteikti, nes vienas kainuoja 19.90lt smile.gif . Reklamos nedarau blush2.gif , bet ieskancioms kazko idomesnio, patariu apsilankyti mirksiukas.gif . Ten pucia ir helio balionus, tik kainos nepaklausiau, nes nebeprireike, kai pasake, jog tokiu, kokiu noreciau as neturi verysad.gif
Papildyta:
Ir dar turiu klausimuka, lyg ir klausiau pries tai temelei, bet atsakymo taip ir neperskaiciau, spejo tema uzdaryti blush2.gif . Kokio alkoholio butelis tiktu labiausiai saugojimui iki 18m? Gerimu pasaulyje esu zalia, tai prasau jusu pagalbos blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulės spindulėlis @ 2010 06 14, 23:18)
Kazkaip ir as pagalvojau apie tai, kad reiktu daryti po 2 korteles, tik galvoju, kaip jas cia taip susegti, kad paskui neardyti ir pan  g.gif . Galvoju, reiktu tureti sveteliui  kaip priminimui, kas pazadeta, bet taip pat ir teveliams padeti saugojimui, kad veliau krikstadukte turetu ir manau bus saunu paziureti, kas

Man sukasi mintis,iskalti viena skylute kraste,ir tiesiog kokia siaura juostele,ar storesniu siuliuku perristi,kad svecias lengvai atsiristu.Kaip manot??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulės spindulėlis @ 2010 06 15, 01:48)
Papildyta:
Ir dar turiu klausimuka, lyg ir klausiau pries tai temelei, bet atsakymo taip ir neperskaiciau, spejo tema uzdaryti  blush2.gif . Kokio alkoholio butelis tiktu labiausiai saugojimui iki 18m? Gerimu pasaulyje esu zalia, tai prasau jusu pagalbos  blush2.gif  4u.gif



na, kiek skaičiau čia anksčiau, daug daug kas brendžio butelį naudoja šiam reikalui... mes dar irgi neįsigiję... aptarėm su MB dėl šompano- tai sako gali prarukti, ar nuo karščio iššauti per 18 m... o tos originalios etiketės kažin lengvai pamirkius karštame vandeny atsiklijuoja?

aha, O-RE-AR ir aš iš tavęs ,,pasivogiau" ax.gif mintį, jog reikia 2 kortelių... bet aš manau nerišiu - tieiog išdalinsim po dvi ir viskas... o gal iš kart dengiant stalą padėti korteles prie lėkštutės- bet ne.. bus neįdomu ir tiap jau bus ir medalikėlis, ir kalendoriukas, ir angeliukas popierinis... pasiieiškosiu kokią asistentę, kuri padalintų tais korteles... o gal visai nieko būtų vieną pasižadėjimo kortelę, kuri liks mums susiršti kartu su daikčiuku, kuris simbolizuoja pasižadėjimo turinį... bet tai vėlgi kaip? nes norėtųsi duoti ištraukti ,,nematų"... nu padėkit kas nors savo protingais patarimais man išnarplioti šias pasižadėjimų pinkles- su daikčiuku ir 2 kortelėm... atrodo paprastas dalykas, bet...
Papildyta:
o va, mačiau pas Kleckiuką net keli buteliai su spec etiketėm- tai čia jau turbūt n tik saugojimui bet ir vaišėms ant stalo ,,suėjo"
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2010 06 14, 22:53)
Bet tas butelis siauru kaklu g.gif  Aš padariusi tokias korteles dvipuses: vienoj pusėj krikštavaikių profesijos, kitoj- palinkėjimas trumpas ir žmogaus parašas: ten koks dėdė Redas, teta Jolita... Tai taip nemažos gaunasi, į butelį nepatogu bus kišti.O kaip paskui išimti g.gif Butelį tai galima kaip nors užlituoti, o va kaip stiklainio dangtelį g.gif  Nu gal MB ką sumastys g.gif Beje, jei kam įdomu, tai korteles dariau paprastas, si wordu, be jokių nuotraukučių, atsispausdinsiu namie. Gaila, kad negaliu įdėti, nes wordinis failas. Tikrai galima daug ką pasidaryti pačiom, gal paprasčiau, gal ne taip gražu, bet...

g.gif na..tas kur as pirkau jis nera su labai siauru kaklu...ir susuktus popierelius drasiai galima isimt... mirksiukas.gif

QUOTE(egzotikaa @ 2010 06 14, 23:35)
swoon.gif nieko sau blynas  wub.gif butinai paroysiu savo mamytei, kuri kepa nuostabu meduti, dabar ir musu sventes puos su susuktais vafliukais ir juosta peristas tortas
Saunuole, super ideja  thumbup.gif

p.s. o kaip tuos vafliukus pritvirtinai prie torto???? pjaustant nenukrito?????

4u.gif dziaugiuos kad kam tai patiko ir tiko...Pas mane ir tikriausiai pastoviai db taip bus blush2.gif
O vafliukus tiesiog pridejau ir prispaudziau...pastoveje suristi su juosta, po to neblogai laikes ja atrisus mirksiukas.gif

QUOTE(erikiuxxx @ 2010 06 15, 00:18)

4u.gif

Beje, nuotraukos wub.gif

QUOTE(sidrulka @ 2010 06 15, 02:37)
Papildyta:
o va, mačiau pas Kleckiuką net keli buteliai su spec etiketėm- tai čia jau turbūt n tik saugojimui bet ir vaišėms ant stalo ,,suėjo"

Na tie sampano buteliai tai visi buvo skirti dabartiniam vartojimui smile.gif
O saugojam viskio butelaiti su spec deze, nes kiek zinau jiems reikia tamsos ir stengtis jo daznai nejudint... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kleckiuxs_r: 15 birželio 2010 - 07:24