Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynų planavimas 2010, 4 dalis

tie pasizadejimai seneliam tai liuks thumbup.gif ir as panaudosiu juos tongue.gif

gal pasirodysiu blondine bet ka darote su tuo sirsiu medumi??? blush2.gif dovanojate ar duodate visiems paragauti???ir ka tai simbolizuoja?? blush2.gif
Atsakyti
sveiki,

as jau atsvenciau savo dukrytes krikstynas. Viskas praejo labai smagiai. Buvau pasidariusi laikrastuka (perdurtas kaip irsiti su spirale, tik vietoj spirales rozinis kaspinas). Zaidem viktorina pvz. kiek siuo metu turime dantuku? ir t.t. prizai buvo sokoladas su dukrytes atvaizdu. tai labai entuziastingai vyko viktorina, nes visi norejo gauti toki priza. Paguodos prizus t.y. sokoladinius saldainius su dukrytes atvaizdu gavo visi. Viska padariau pati, bet ir uzisakyti pas supermamu susirasinetojas kainuoja nebrangiai. Po to dar traukem lapelius(lapeliai atspausdindi su kompiuteriu perristi auksiniu storu siulu) su pasizadu ir apacioje reikejo parasyti isivaizduojama busima vaiko profesija. Lapelius sudejom i buteli, kuri paslepsim ir istrauksim per 18 metu gimtadieni (butelis tinka bet kos su 'korke"). Seneliai ir kriksto teveliai gavo po dukrytes nuotraukyte su remeliais. Nupaveikslavom su kriksto rubeliais namie ir padarem su programa kur iki nuotraukoms daryti nespalvotai. Tai visi labai gyre sake atrodo kaip is foto atelje menine nuotrauka. Kriksto teveliai dar gavo diploma. Laikrastuko gale sveciai surase palinkejimus. Seneliai sake priesaikas anukelei. Paveikslavomes patys, net 4 sventes dalyviai stsinese fotoaparatus, todel nuotrauku turim per akis. Viskas buvo labai smagu ir linksma. ax.gif Sekemes visoms
Papildyta:
Is kriksto teveliu gavom molini angela, liniuote vaiko ugiui matuoti ir keleta zaisliuku. t.p. jie sumokejo uz baznycia.
Atsakyti
oj kiek daug geru minciu pasisemiau perskaicius krikstynu ispudzius. tikrai dekui jums, mamytes! cia tiek daug info, kad nereikia galvoti apie jokias svenciu planuotojas!
Atsakyti
QUOTE(ramune82 @ 2010 06 13, 23:07)
Nu va jau po krikstynu!patapau kuma!svente praejo puikiai visiem patiko!papasakokiu:
Ryte pries isvykstant pradejau nuo zodeliu graziu apie mazaja mergyte ir pristaciau krepseli kuri vezemes i baznycia:jame buvo sermuksnio sakele,cesnakas,angeliukas,riestainis,muilukas!

Sakyki, o ką paskui darėte su tuo krepšiuku? Tiesiog namuose ir palikote?
Ir gal galite pasakyti tuos žodžius kur sakėte? ar bent maždaug apie ką tai blush2.gif
Dar klausimas- kada kirkšto tėvai dovaną turi teikti vaikiukui? po visų ceremonijų, ar prieš g.gif blush2.gif
Ir dar kaip su kūmos pyragu g.gif ar kūma turi pagrindinį tortą atvežti ar tai gali būti daugiau simbolinis? g.gif blush2.gif
Būsiu dėkinga už info blush2.gif
Atsakyti
Mergyres patarkit,ka sesutei Mazylio nupirkt dovanu??nesugalvoju..
Atsakyti
QUOTE(Smilte @ 2010 06 14, 20:20)
Mergyres patarkit,ka sesutei Mazylio nupirkt dovanu??nesugalvoju..

O kiek mergytei metų? Gal lėlytę išrinkti, arba papuošaliukų komplektėlį, pvz. apyrankę ir auskariukus ar lankelį galima užsakyti, kad padarytų pagal užsakymą mergaitišką, puoštą kokiais drugeliais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karina20 @ 2010 06 14, 15:57)

O gal kas zinot Vilniuje kas nufotografuotu nebrangiai ir sauniai? Girdejau, kad apie 200 Lt sis malonumas kainuoja...

Malonu, kad patiko. Ziuriu, kad avatare matytas vaikas biggrin.gif
O 200 galite sau leisti? Nes man tai atrodo nediele suma, jei gera fotografe.. Jei ka, galiu pasnibzdeti kas mums darys, gal ir tiks jums ax.gif

QUOTE(Smilte @ 2010 06 14, 19:20)
Mergyres patarkit,ka sesutei Mazylio nupirkt dovanu??nesugalvoju..

Gal koki sreka lotuliukas.gif tongue.gif O jei rimtai, pritariu Estetei, man grazu papuosaliukai ir labai tinkama proga. Bet man atrodo, kad pas ja tu papuosaliuku kalnai biggrin.gif Ar klystu?
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2010 06 14, 18:55)
Sakyki, o ką paskui darėte su tuo krepšiuku? Tiesiog namuose ir palikote?
Ir gal galite pasakyti tuos žodžius kur sakėte? ar bent maždaug apie ką tai blush2.gif
Dar klausimas- kada kirkšto tėvai dovaną turi teikti vaikiukui? po visų ceremonijų, ar prieš g.gif  blush2.gif
Ir dar kaip su kūmos pyragu g.gif  ar kūma turi pagrindinį tortą atvežti ar tai gali būti daugiau simbolinis? g.gif  blush2.gif
Būsiu dėkinga už info blush2.gif

GUSTĖS KRIKŠTYNOS


Kiekvienam Dievas paskiria angelą, kuris ant savo delno neša laimę, ant lūpų meilę, širdelėje – tikėjimą, akytėse viltį. Kiekvieną vaikelį visad globoja mažas angeliukas, kuriuo šiandien busime mes teta Ramune ir dede Juozas.



Tegul, Mazyli, Tavo vardas
bus pats gražiausias iš visų.
Na, o pradėtas Tavo kelias
tevirs labai plačiu keliu.
Tegul globos vaikystės guolį
mažieji Dievo Angelai
Ir pasakų nykštuką trolį
nakčia atves šilti sapnai.
Tegul nepašykštės likimas
gerumo, meilės ir sparnų
Kad kiltumei aukščiau už paukštį,
kad būtumei žmogum geru!

• Krepšeli but pasiruosus su sermuksnio šakele, česnaku, riestainiu, duonos riekele, pinigėli)
• • česnako skiltelę, kad saugotų nuo piktosios dvasios;
• riestainių, kad čiulptuko nereikėtų;
• angeliuką, kad angelą sargą įsigytų;
• muilo , kad tvarkingas ir švarus būtų;
• • šermukšnio šakelę, kad nuo piktų laumių saugotų. Ją rankoje reikia laikyti visą kelionę į bažnyčią;
• į batuką įpildavo žiupsnelį druskos, kad pikta akis nenužiūrėtų.


Prie kiekvienų namų durų stovi Giltinė. Kad mūsų namus ji aplenktų – reikia tą giltinę apgauti, todėl kviečiame tėvelius perduot savo mazaja mums perkelti ja per langa!



Gryzus namo:

- Mieli tėveliai, gerbiami seneliai, ir visi malonūs sveteliai, šiandien mes išvežėme pagoniukė, o parvežėm pakrikštytas Guste. Apie tai byloja krikšto sakramento pažymėjimas, kurį šiandien perduodame tėveliams saugoti. (perduoda) . (Perskaitomas krikšto dokumentas ir įteikimas tėveliams KT krikšto liudijimas.

„Pakelkime Guste virš šio gausaus vaišių stalo, kad jos gyvenimas būtų toks turtingas ir gražus, kaip šis vaišių stalas.

O dabar perduosime mažąją krikščionę per rankas – kad ji būtų jūsų visų palaiminta ir priimta į artimiausių žmonių tarpą. Tuo pačiu visi, laikydami ... ant rankų, ko nors jai palinkėsite.



Mes nenukrentame ant žemės kaip obuoliai, neatsirandame, kaip rasos lašai. Mus sukuria, išpuoselėja, užaugina ir išleidžia į gyvenimą švelnios, mylinčios tėvų širdys ir rankos. Nors tos mielos rankos jau sukietėjo nuo gyvenimo darbų, tačiau vaikams jos visada lieka švelnios ir numalšinančios bet kokį skausmą. Mieli tėveliai, dabar jau ir seneliai, šiandien mes dėkingi už tai, kad auginote, mylėjote, išleidote į gyvenimą mus. O dabar įgijote dar vieną pareigą – rūpintis ne tik vaikais, bet ir anūkais.

Kas gera, kas šilta - močiutė,
Kas myli, kas glaudžia - močiutė.
Močiutė - tai pasakos ilgos,
Raudonos uogelės ant smilgos,
Močiutė – šilta ir gera,
Močiutė - namų šiluma.



Senelis eina pamažu.
Senelis kalba - man gražu.
Kalba kalbelė -prakilni,
Žodelių muzika švelni.
Nešauks, nerėks balsu žvarbiu.
Senelį myliu ir gerbiu.


ĮSAKYMAI SENELIAMS:

1. Mylėkite, gerbkite ir lepinkite mane.
2. Kartą per mėnesį nueikite su manimi į vaikų teatrą.
3. Nepykite už iškrėstas jums išdaigas.
4. Padėkite mano tėveliams mane dorai užauginti.
5. Kartą per mėnesį pasiimkite mane pas save, kad mano tėveliai galėtų pabūti dviese.
6. Nepamirškite man duoti pinigėlių smulkioms mano išlaidoms.
7. Kartu praleiskime laiką linksmai, smagiai ir naudingai.
8. Paskaitykite man pasakėlių prieš miegelį.
9. Visada laukite manęs pas jus atvykstant, nes atvykusi padovanosiu jums savo šypsenėlę.
10. Per mano gimimo dienas ir kitas man svarbias šventes nustebinkite mane smagiomis dovanėlėmis.

IŠ KO PADARYTI VAIKUČIAI

Iš ko padaryti mažyčiai vaikučiai?
Kodėl tokie gražūs, rausvi ir minkštučiai?
Čia dėta meduolių iš pienių medaus,
Berta mėlynių iš miško tankaus.
Dar būna pridėta aušrinės spalvos,
Rasos įmaišyta ir ryto gaivos.
Melsvųjų akelių mamytė norėjo-
Prie mielo veidelio rugiagėles dėjo.
Kai pasvajojo žalių ar pilkų,
Ežero buvo prašyta spalvų.
Dukrelės tebūna auksiniai plaukai-
Saulėj bangavo kviečiai ir linai.
Reikia dukrelei plaukelių juodų-
Varnelė atskrido, pamojo sparnu.
Taip po truputį ir turim vaikutį.
Glėbin jį imam, brangiausiu vadinam.






l
Vieną dieną iki gimimo vaikas paklausė Dievo:
- Aš nežinau ką turiu daryti šitame pasaulyje.
Dievas atsakė:
- Aš padovanosiu tau Angelą... Kuris visada bus šalia tavęs. Jis visada saugos tave nuo visokių bėdų.
- Bet aš nesuprantu jo kalbos.
- Angelas mokins tave savo kalbos.
- Kaip ir kada aš privalau pas tave sugrįžti?
- Tavo Angelas viską tau pasakys.
- O kuo vardu mano Angelas?
- Nesvarbu kuo jis vardu... Tu jį vadinsi: M A M A!







GUSTES ĮSAKYMAI TĖVAMS

Daug visi labai žadėjo
Parašus tikrus sudėjo
Ir įsakymus kūmams
Pristačiau visiems svečiams
Tik vieni be darbo liko
Tai tėveliai mūs Emuko
Teks ir jiems mane auginti
Pareigas visas atlikti:
Kad nelikčiau alkana
Teks sriubos išvirt tada (samtis)
O pavalgius ant puoduko
Pasodins mane tetukas (naktipuodis)
Kai miegelis aplankys
Man lopšinę kas primins (cd lopšinės)
Ir į lauką po lietaus
Po balas kartu pasiaust
Kad kojytės nesušlaptų
Prašom tinkamai apaut (botai)
Namuose kai nuobodu
Prašom duot kokių darbų
Interjerą pataisyti
Sieną gal apipaišyti
Kad nepyktumėt labai
Skystis nuvalys tikrai (valiklis)
Kai metukai bus treji
Šventė turės būt smagi
Su didžiausia dovana
Noriu būtų, kad tokia (didelė dėžė su kaspinu)
Augsiu augsiu ir užaugsiu
Į mokyklą iškeliausiu
Diskotekos prasidės ir
Bernai namo lydės
Kai laiku namų nerasiu
Tėtis eis ieškot manęs
Su mama paimkit šitą
Pasišviesite gatves (prožektorius)
Kai paliksiu aš namus
Kad nebūtų taip nyku
Dovanoju Jums lėlytę (lėlė kūdikis)
Ją galėsite auginti.




Cia mano scenarijus!dovanele buvo angeliukas sidabrinis grandinele isgraviruota kitoj pusej gustei nuo kumu ir data!ta krepsiuka vezemes ,o ta grandinele pasiemiau i baznycia o krepsiuja palikau masinoje!










Papildyta:
QUOTE(Smilte @ 2010 06 14, 19:20)
Mergyres patarkit,ka sesutei Mazylio nupirkt dovanu??nesugalvoju..

as dovanojau sesutem kadangi vinai 11 kitai 14 milka sirdutes,su potekste mylekit mane...
Papildyta:
QUOTE(saulės spindulėlis @ 2010 06 14, 12:42)
O tai bukit maloni, papasakokit, kur cia radot, labai domina  4u.gif
Papildyta:

As tai planuoju pirkti 5 helio balionus, tokius su uzrasais mano krikstynos(baltos ir rozines

na as ir klaipedoj pirkau va silutes plente maxima kur yra ta link vingio gatves!po 4 lt bet neturejo su uzrasu mano krikstynos turejo tik baltus mokejau po 4 lt isvakaro prisiputem atlaike viska...
Papildyta:
Siaip vis informacija yra paciame priekyje pirmame puslapyje klausinejate vis tu paciu dalyku!pasiskaitinekite!
muila su foto irgi ten yra paziurekit muiliukai ir padare su foto neatsimenu nuorodos!visa gera info yra priekyje,o visa info apie krepsiuka ,per lango kelklima ieikit prie senu senoves tradiciju!
aisku scenarijuje nera daug ko parasyta jok dar papildziau mergai tes lagamina pirmu daiktuku buteliu su uzrasu isgersiu kai 18 metuju bus,medziagini voka kuriame des visus sveikinimus!
balionus isdalinau pries ceremonija graziai ziurejosi ceremonijoje visi su balionais!
kumos pyraga pasidariau gustes tyrele,sampana su etikete kriksto tevu sampanas kai prasidejo svente visi isgerem!o torta pristaciau po visko sakau nu jau visko prisivaisinom gal saldaus kumos pyrago torto!labai skanu iskepe musu sm mama klaipedoje tikrai rekomenduoju niekada nebesinori sakytis is parduotuviu kai musu mamytes is sm sugeba nwetgi graziau nei parduotuvese!yra daug ko tik reik dometis!
Atsakyti
QUOTE(mazyle1985 @ 2010 06 14, 09:32)
mergaiciukes padekit...
noriu pasizadejimu bobutems ir seneliams padaryti,bet truksta man to ko turiu,gal turite kokiu juokingu pasizadejimu...buciau labai dekinga...
ir dar kai zaisime kristateviai pas ane gers ir vaikisko buteliuko alu,krikstamotems zaidimuko nesugalvuoju,gal kas patas  blush2.gif
dar gal kas turite "sirsiu medaus" receptuka ir koki grazu aprasyma apie ji kad ideti laikrastuka,niu kam jis skirtas ir panasiai
aciu  blush2.gif

na dar labai gerai yra soske pirkti is veterinarijos klinikos ,kur maitina bersiukus tai ji tokia didele soske ir skylute maza,tai labai juokingai kai sveciai geria.

na o pa smus krikstynos jau 26 d. na scenariju turiu,tortas uzsakytas,zvakes uzsakytos,korteles beveik padarytos,seneliams skrynutes jau dakupazuojamos,mociutems skareles,diplomai tevams dovaneles ir pan.kai jau busiu po sventes parasysiu viska tiksliau
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 06 14, 19:40)
Malonu, kad patiko. Ziuriu, kad avatare matytas vaikas  biggrin.gif
O 200 galite sau leisti? Nes man tai atrodo nediele suma, jei gera fotografe.. Jei ka, galiu pasnibzdeti kas mums darys, gal ir tiks jums  ax.gif
Gal koki sreka  lotuliukas.gif  tongue.gif O jei rimtai, pritariu Estetei, man grazu papuosaliukai ir labai tinkama proga. Bet man atrodo, kad pas ja tu papuosaliuku kalnai  biggrin.gif Ar klystu?

Srekus jau du turim,ant stalo doh.gif lotuliukas.gif itikinom lotuliukas.gif

papuosaliuku turi ji... sako reikia dovanoti kazka,ka tiktu naudoti ir broliui:tarkim konstruktoriu is kurio ji sudes lektuva ir brolis su juo zais ir panasiai. bet zaislu nenoriu as dovanot... doh.gif kalnai irgi... kazkaip gime ideja dovanoti sidabrini pakabuka sirdele kur viena puse jai kita broliui g.gif
Atsakyti
4u.gif niekaip neprisiruosiau pasisakyt, kad ir musu mazylis jau krikscionis... wub.gif

Svente praejo liuksiskai ax.gif nors ir sventem tik artimuju rate, namie...
Daug maz viska dariausi pati, krikstuka, pasizadejimu korteles, spejama profesija, atmintine kriksto tevams, etiketes buteliams, saldainiu popierelius, sokoladus g.gif hmm...kas dar cia.... dar kriksto dede, deze butelaiciui(profesijos spejimui), taupykle...
Oi...net nebezinau....dydelis dekui erikae uz ranksluoscius ir naktibaldai uz rubelius wub.gif taip pat aciu jums visoms... 4u.gif
Torta taip pat gaminau pati blush2.gif nors ir pirmas mano blynas...bet gavos thumbup.gif ir virs 4 kg blush2.gif
Vargo istikruju buvo labai daug, pasiruosimas ir darbeliai daug laiko suvalge...bet galiu pasakyt, kad viskas buvo to verta! Svente pavyko geriau nei tikejausi... thumbup.gif
Pasirodom su keliom nuotraukom...gal kam dar kils kokiu minciu 4u.gif
Stala serviravom angeliukais
user posted image

Sampanas + matosi ir saldainiai
user posted image

Deze buteliui su spejama profesija
user posted image

Atmintine kriksto teveliams
user posted image

Na...o stai ir mano pirmasis "blynas", kuris visiems laaabai patiko blush2.gif
user posted image



Atsakyti
wub.gif kleckiuxs_r labai grazu viskas,tortas dailiai atrodo su perrista juostele
Atsakyti