Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynų planavimas 2010, 4 dalis

ramune82, labai gražiai viską suorganizavai... kad mums tokią krikštų mamytę... gal gali išduoti tų daikčiukų, kur vežėtės į bažnyčią reikšmes ir prasmę.. o juos kunigas šventino ar kaip? kur juos paskui dėjai? čia kaip suprantu dedama į krikšto dėžutę... ir ką reiškia vaiko perdavimas per langą? na, eiti visiems svečiams per rankas, manua ne kiekvienas leistųsi... šiai dienai mūsiškė gal ir leistųsi... smile.gif

o mūsų tėvelis kaip tik šnd padarė krikšto dėželę, į kurią tilpo įsodinta mergaitė lotuliukas.gif thumbup.gif iš plokštės, bet sunki ta dėžutė, dar neprikrauta, o jau kai prikrausim, tai mau bus tikra kraičio skrynia, kad reikės net su arkliais vežti lotuliukas.gif o tai į tą kraičio skrynelę dedami tik krikšto atributai? aš planuoju sudėti ir pirmąjį šliaužtuką, ir pirmąsiais kojinytes vilnones, ir pirmąjį barškutį, savo dienoraštį, albumą senelių ir prosenelių nuotraukų... o vėliua vis dapildysim... manua bus per mažą lotuliukas.gif reiks antros kraičio skrynios lotuliukas.gif
duosiu bendradarbei - dekupažuos... tik dar turėjau idėją- patarkit, kiap čia gražiau ir praktiškiau padarius- priklijuoti ant tos dėželės iš kiekvienų metų, pvz, gimtadienio nuotrauką ir taip iki 18 metų- bet tai ant viršaus bus dekupažas- negražu tos nuotraukos, be to apsitrins... man ta kolegė patarė suklijuot ant dakngčio vidinės pusės... gal ir nieko- reiks tada mažesnes daryt... kaip jūs sakot...

tiesa, ir man Linikė prigamino gražių dalykėlių thumbup.gif - šaukštus, taupyklę...
šnd nupirkom seneliams po pasakų knygą - leituviškų ir stebuklinių, tik kad žiūriu tos stebuklinės pasakos per visas knygas eina tos pačios- tai jau 3 variantais turėsim tas pačias pasakaites...

na, gana pliurpt, einu prie darbelių- dbr diždiausias- susiteminti turimą info krikštukui.. dar čia kuri pamėtėjot idėją- apie gimimo dienos įvykius - reiks paieškoti...

iki susirašymų
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2010 06 13, 23:57)
ir ką reiškia vaiko perdavimas per langą? na, eiti visiems svečiams per rankas, manua ne kiekvienas leistųsi... šiai dienai mūsiškė gal ir leistųsi...  smile.gif


Neva apgaunat giltine, kuri tyko vaiko prie duru ph34r.gif

As jums pavydziu tokios skrynios thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(DIA- @ 2010 06 13, 06:08)


todel pasizadejimus surasysiu ant lapuku, sudesiu i stiklini inda ir sveciam tereikes tik perskaityti  ax.gif



biggrin.gif as taip irgi dariau ax.gif isiems labai patiko ir visi pasizadejimus issaugojo iki siol, o jau greit metai kai svente buvo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

as pasizadejimus rasiau ant lapo, ju galuose pritvirtinau po bambuko lazdele, ir susukau (manau supratote ax.gif niu kaip senovini testamenta lotuliukas.gif ) ir perisau zydru kaspineliu thumbup.gif ai, dar dejau po pasizadejimu maziuko delniuko antspauda atminciai sveciams wub.gif
Atsakyti
na, turėjau mintį tau ,Žalia Rūta, padaryti mūsų darbelių mainus, bet kad MB labai jau neturi laiko... o ir persiųsi būtų labai sunki... ir tai padarė ne visai pagal mano norus, bet jau tyliu... noriu dar medinių kojelių...

beje , padarė tėvelis dar ir kryžių, kurį vešim šventi dukros garbei per krikštą, o vėliua kada nuvešim pastatyti kryžių kalne... tik kad ir... man tas kryžius otks nln pagal standartus... jūs gal nežinosit, kažin būtina prie kiekvieno kryžiaus Jėzaus skulptūrėlė, pas mus bent jau ji vadinama ,,mūkelė" ... ir mahau reikės prikalti graviruotą, o gal geriau degintą lentutę.... va, šovė mintis, einu užsakysiu pas Linikę, kad išdegintų...
Papildyta:
QUOTE(egzotikaa @ 2010 06 14, 00:15)
biggrin.gif as taip irgi dariau ax.gif isiems labai patiko ir visi pasizadejimus issaugojo iki siol, o jau greit metai kai svente buvo thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

as pasizadejimus rasiau ant lapo, ju galuose pritvirtinau po bambuko lazdele, ir susukau  (manau supratote  ax.gif niu kaip senovini testamenta  lotuliukas.gif ) ir perisau zydru kaspineliu  thumbup.gif ai, dar dejau po pasizadejimu maziuko delniuko antspauda atminciai sveciams wub.gif


o aš pasižadų korteles jau užsakius, be jokio konkretaus pažado įrašo, tai manau duosiu kas įrašo gražiai ranka ir prisegsiu gražia juostyte tą kortelę prie atitinkamo daikčiuko... beliks tik svečiui savo vardą įsirašyti, bet tai aš planuoju šiuos pažadus ,,atimti" ir sudėti į kraičio skrynutę... svečiai tai gali ir numesti, o dukytei liks atmintis...

o kaip darot su profesijom? liepiat svečiams sugalvoti, įrašyti ir viskas/ nes jei sieti su daiktais, tai manau jau per daug čia kikevinam žaidimuky tų daiktų... aš dar planuoju aukcionuką- tai va to prizeliai lai liks svečiams
Atsakyti
QUOTE(Austte @ 2010 06 13, 21:33)


noreciau paklausti o gal kas turit krikstynu scenariju, kaip daug maz viskas vyksta, nes dabar nelabai isivaizduoju ko man reikia..  doh.gif


Kaip suprantu yra bendras albumas ir email...bet nežinau dėl slaptažodžių..rašiau až..bet kolkas tyla unsure.gif

taip smagu skaityti visų pasakojimus thumbup.gif kokios visos šaunuolės thumbup.gif man jau nagai niežti kažką daryti, bet nėr niekaip dabar tam laiko, tik pasiskaityt ir ką pasižymėt galiu doh.gif
šiaip būtų manau neblogai, atskirti kirkštamočių planavimas ir mamų biggrin.gif nes tikrai kartais nebeaišku kas kaip ir kur turi daryti biggrin.gif nors tiek nuo mamų ir pačių kumų priklauso g.gif 4u.gif
Atsakyti
Ups, jau iš titulinio psl sužinojau tų daikčiukų, kuriuos Ramunė , kaip krikšto mamytė, vežės bažnyčion, prasmę... tai aš manau, jei krikšto mama nepasirūpins, tai aš pati įdėsiu kai ką iš šių dalykėlių į krikšto dėžę. jau maišeliai jiems siuvinėjami
Atsakyti
Na va ir mes po sventes jau smile.gif
Labai noriu padekoti SM mergynom, kurios dalinosi patarymais, idejom 4u.gif
Visi sveciai buvo suzaveti thumbup.gif
Oras buvo nuostabus, baznycioj mus sutiko kunigas su gera nuotaika (su prikolais), tai ceremonija praejo labai graziai, linksmai netgi galima pasakyt, maziukas buvo geros nuotaikos, visa procedura ir netgi kunigas jam labai patiko biggrin.gif paskui fotosesija, tikiuosi nuotraukos bus grazios, nors vaikui jau nesinorejo fotkintis, teko ji pastoviai visiems aplinkiniams linksminti rolleyes.gif
atvaziave i sodyba pas senele, mus sutiko sveciai su dovanom bigsmile.gif , stala papuosiau: ant tauriu pakabinau spalvotu drugeliu, serveteles buvo sulankstyti marskineliu formos, visiem padetas saldainukas su maziuko nuotrauka, prie stalo jau baliaus metu: isakymai kriksto tevams, atmintine kriksto tevams-juoko formos, suvenyrai seneliams - remelis magnetukas su tekstu seneliams ir vaiko nuotrauka plius angeliukas, zaidima viena igyvendinau - visi paeiliui trauke lapukus su pasizadejimu ismokyti ko nors smile.gif kas daryti i puoduka, kas plaukti arba apmoketi kursus i baseina r t.t., visiem buvo labai linksma, visi komentavo thumbup.gif paskui draugiskai nuejom i soda sodint medelio, kartu pasiemem helio balionus, turejau 5, kaip tik buvo, ant ju rasem palinkejimus, pasodinus medeli, paleidom balionus i dangu Dievuliui wub.gif paskui baliavojom, kas soko, kas suposi supynese, kas saslykus kepe, visi turejo uzsiemima smile.gif su maistu tai biski perdejom, gavosi kaip mini vestuves biggrin.gif vakare kai sutemo paleidom dangaus zibintus, paskui Krikstynu tortas ir viskas smile.gif visi sveciai gavo lauktuviu, po gabaliuka torto ir krikstynu saldainiu, daug kas sake, kad tokiu Kristynu nemate rolleyes.gif uz tai tureciau dekoti jum visom thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
(viskuo rupinausi pati, pradedant nuo rubu vaikui, bagiant tortu, krikstamote nesiglino, na tiek to....)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bulbulka.: 14 birželio 2010 - 00:07
QUOTE(sidrulka @ 2010 06 13, 22:25)
o aš pasižadų korteles jau užsakius, be jokio konkretaus pažado įrašo, tai manau duosiu kas įrašo gražiai ranka ir prisegsiu gražia juostyte tą kortelę prie atitinkamo daikčiuko...  beliks tik svečiui savo vardą įsirašyti, bet tai aš planuoju šiuos pažadus ,,atimti" ir sudėti į kraičio skrynutę... svečiai tai gali ir numesti, o dukytei liks atmintis...

o kaip darot su profesijom? liepiat svečiams sugalvoti, įrašyti ir viskas/ nes jei sieti su daiktais, tai manau jau per daug čia kikevinam žaidimuky tų daiktų... aš dar planuoju aukcionuką- tai va to prizeliai lai liks svečiams


As korteles darysiu po 2 vienetus,kazkaip reikes jas kartu susegti,tai vienas liks sveciui,kitas mums saugojimui mirksiukas.gif

QUOTE(Bulbulka. @ 2010 06 13, 22:58)
Na va ir mes po sventes jau smile.gif
Labai noriu padekoti SM mergynom, kurios dalinosi patarymais, idejom 4u.gif
Visi sveciai buvo suzaveti

Va kaip smagu.Gal pati nufotkinai stalo puosima,ar torta,tai parodytai mums visoms ax.gif
Atsakyti
Va kaip smagu.Gal pati nufotkinai stalo puosima,ar torta,tai parodytai mums visoms ax.gif
[/quote]
Prasom ax.gif

user posted image

Tortas buvo 5 kg jogurtnis su vaisiais, labai lengvas, skanus, visiem patiko

user posted image
Atsakyti
Na as pazadus daviau isitraukti,po daiktuka buvau pririsusi ant juosteles o is galo po baranka!visi isitrauke o veliau pasakiau ju reiksme visi juokes!ir parasa ant vieno bendro lapo pasirase vardus kas ka padarys !ir atidaviau mergytei!
o as del daiktu pasiuliau teveliams lagamina graziai su drugeliais apklijavom!o jame visus pirmuosius daiktukus des!dar papildziau per krikstynas:padovanojau medziagini voka su issiuvinetom raidem GUSTES PASTAS jame teveliam pasiuliau deti visus per gyvenima sukauptus jai gimtadienio atvirukus ,pirma piesinuka,meiles laisku....
dar papildziau vitaliuxo lininiu maisiuku su buteliu brendzio 18 gimtadieniukuj islaikyti!muiliuka padariau atsiminimuj su vaiko foto,cia mamose visko gali rasti!kadangi praeitais metais savo vaika krikstjau tai buvo lengviau viska planuot!ir pirkineti...
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2010 06 14, 00:57)
o mūsų tėvelis kaip tik šnd padarė krikšto dėželę, į kurią tilpo įsodinta mergaitė lotuliukas.gif  thumbup.gif  iš plokštės, bet sunki ta dėžutė, dar neprikrauta, o jau kai prikrausim, tai mau bus tikra kraičio skrynia, kad reikės net su arkliais vežti lotuliukas.gif  o tai į tą kraičio skrynelę dedami tik krikšto atributai? aš planuoju sudėti ir pirmąjį šliaužtuką, ir pirmąsiais kojinytes vilnones, ir pirmąjį barškutį, savo dienoraštį, albumą senelių ir prosenelių nuotraukų... o vėliua vis dapildysim... manua bus per mažą lotuliukas.gif  reiks antros kraičio skrynios lotuliukas.gif

Koks šaunuolis tėvelis smile.gif O dėl turinio, kurį galima sudėti, tai aš būčiau linkus irgi kuo daugiau brangių daiktelių įtalpinti, kad vienoje vietoje būtų visi brangūs prisiminimai smile.gif
Gražios šventės savaitgalį buvo, iš pasakojimų galima spręsti smile.gif
O Burbulka. torto didumas, tikriausiai dar ir lauktuvių visiems užteko įdėti smile.gif
Atsakyti
kaip jum smagu kai jau viskas pasibaige ir taip sauniai pavyko suplanuoti thumbup.gif o as vat nezinau net kaip daryti, nes planuojam dvigubas krikstynas, musu ir maniskio dukterecios g.gif laikrastuka zadu bendra daryti, o kaip su dovanelem idomu... blush2.gif vieni seneliai bendri, o kiti atskiri..., arba su tais pasizadejimais ir prfesijom.. reiktu atskiru, bet ar nebus sveciams per daug g.gif kaip manot?
Atsakyti