Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynų planavimas 2010, 4 dalis

Gal kas turit sitokio ipakavimo maketa/schema? Bet vargiai A4 lape issitektu? unsure.gif Bet taip grazu ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2010 06 13, 16:05)
Taigi prie tų medinių mentelių ir šaukštai būna, o kuo jie blogi? smile.gif Ne ką kitaip atrodo, na, bet turbūt norėta labiau šaukštelio, o ne šukšto dovanai g.gif


Tai vat kad ieskau medinio sauksto tokio dailesnio, kuri butu malonu bet kada panaudot. Maximose jie tokie... nu tik uogienei maisyt, nezgrebnus. Turguose su visokiais mediniais dirbiniais sedintys diedukai daug grazesniu turi. O maximiniui, mano nuomone, ir uzristas kaspinas perdaug nepagelbes.

Del skrynuciu krikstynom. Tokia dovana man atrodo labai liux. Musu dukryte gavo per krikstynas nuo kriksto mamos, dekupazu puosta. Tiesa sakant, pati jai pasufleravau, kad tokio daikto noretume. Man labai smagu i ja kaupt visokias smuklmeneles, kurias kadanors, manau, dukrai su dziaugsmu perleisiu. Tik vat atkreipciau demesi perkant dovanai - apgalvokit, kiek dideles jos noretumete. Man noretusi didesnes, kad ne vien pirma dantuka, tutuka ir pan. mazus daiktelius bet ir ka didesnio butu galima idet - kad ir pirma piesini ir pan...
Atsakyti
QUOTE(coliukeee @ 2010 06 13, 18:22)
Tai vat kad ieskau medinio sauksto tokio dailesnio, kuri butu malonu bet kada panaudot. Maximose jie tokie... nu tik uogienei maisyt, nezgrebnus.  Turguose su visokiais mediniais dirbiniais sedintys diedukai daug grazesniu turi. O maximiniui, mano nuomone, ir uzristas kaspinas perdaug nepagelbes.

Del skrynuciu krikstynom. Tokia dovana man atrodo labai liux. Musu dukryte gavo per krikstynas nuo kriksto mamos, dekupazu puosta. Tiesa sakant, pati jai pasufleravau, kad tokio daikto noretume. Man labai smagu i ja kaupt visokias smuklmeneles, kurias kadanors, manau, dukrai su dziaugsmu perleisiu. Tik vat atkreipciau demesi perkant dovanai - apgalvokit, kiek dideles jos noretumete. Man noretusi didesnes, kad ne vien pirma dantuka, tutuka ir pan. mazus daiktelius bet ir ka didesnio butu galima idet - kad ir pirma piesini ir pan...

Nu žinokit dėl maksės šaukštų - nžn , bet vakar norfoj prie prekių dekupažui tokie neblogi šaukštai - a le samtukai buvo... nu tikrai nebaisūs... ir nemenki.
O tautodailės parduotuvėlėse nėra tokių dalykų? Žinau, kad kai nereikia, visur ir visko yra, ale kai reik - nors užsimušk, nerasi...
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2010 06 13, 17:33)
Žinoma, galima paieškojus rasti ir kitokių variantų, jei dėžutė reikalinga tik kaip dovanos pakuotė. ...


Š dalies kaip pakuotė, iš dalies kaip dovana, nes norėčiau kad joje būtų saugoma skraistė ir visa kita..

QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 06 13, 17:41)
drinks_cheers.gif Viena yra dovanu pakavimo deze, antra - krikstynu atributikos. Labai prasau, jei kas zinot, kur yra pirkti paprastu mediniu deziu/skryniu - duokit zinia. Gal ka meistraujancius zinot?  blush2.gif


O tos kur dekupažininkėms tinka negeros? Nes jų yra bazėse pilna.
Atsakyti
Bazėj tai nežinau, šimtą metų ten nebuvau, bet medinių dėžių tikrai būna rankdarbių parduotuvėse (Senamiesty, Vilniaus g.). Ten visokių yra, gal net ir sunkesnio medžio galima rasti, lagaminėlio formos būna, skrynelių ir pan. (Kaip supratau, Žalia Rūta berods norėjo medžio masyvo, netinka, kad lengva medinė)...
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2010 06 13, 18:52)
Bazėj tai nežinau, šimtą metų ten nebuvau, bet medinių dėžių tikrai būna rankdarbių parduotuvėse (Senamiesty, Vilniaus g.). Ten visokių yra, gal net ir sunkesnio medžio galima rasti, lagaminėlio formos būna, skrynelių ir pan. (Kaip supratau, Žalia Rūta berods norėjo medžio masyvo, netinka, kad lengva medinė)...

Medzio masyvas thumbup.gif biggrin.gif Dekupazams skirtos dezutes - faniera, o ne medis verysad.gif Cia jau reikia ieskoti pas medienos dirbiniu meistrus.. Kazkoks kvailas mano kaprizas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 06 13, 20:17)
Medzio masyvas  thumbup.gif  biggrin.gif Dekupazams skirtos dezutes - faniera, o ne medis  verysad.gif Cia jau reikia ieskoti pas medienos dirbiniu meistrus.. Kazkoks kvailas mano kaprizas blush2.gif

Gal į ūkininkų turgų dar reikėtų nuvažiuoti, ten seneliai sėdi su medžio dirbiniais, galima būtų susitarti, kad padarytų dėžutę iš medžio, tik kaina neaišku kokia būtų, manau, kad tikrai brangiau, nei iš fanieros kainuotų g.gif
Atsakyti
Taigi Linikė 77 daro medines krikštadėžes. ax.gif Kaina 80 lt, Įmesiu savąją: ( Granto)
Čia
Nu realybėj tikrai gražiai atrodo thumbup.gif Nesigailiu. Kitą dėžutę anai krikštamotei užvežėm, tai patenkinta liko: sakė, medžiu kvepia thumbup.gif Nebent nenorit, kad labai jau dekoruotos g.gif Bet gal tada pasakytų iš kur gauna tokių dėžučių, nes ji jas tik dekoruoja, o pačias dežutes iš kažkur perka.
Atsakyti
sveikos, ir as jungiuosi prie jusu 4u.gif planuojam savo princesytes krikstynas rugpjucio pabaigoje, noriu padaryti viska ispudingai, bet ir i kaina atsizvelgiam ax.gif tad daug ka zadu pati bandyti daryti..

noreciau paklausti o gal kas turit krikstynu scenariju, kaip daug maz viskas vyksta, nes dabar nelabai isivaizduoju ko man reikia.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2010 06 13, 20:33)
Taigi Linikė 77 daro medines krikštadėžes.  ax.gif  Kaina 80 lt, Įmesiu savąją: ( Granto)
Čia
Nu realybėj tikrai gražiai atrodo thumbup.gif  Nesigailiu. Kitą dėžutę anai krikštamotei užvežėm, tai patenkinta liko: sakė, medžiu kvepia thumbup.gif Nebent nenorit, kad labai jau dekoruotos g.gif  Bet gal tada pasakytų iš kur gauna tokių dėžučių, nes ji jas tik dekoruoja, o pačias dežutes iš kažkur perka.


Aš pas ją dėžutę giminaitės jubiliejui buvau užsakius. Darbelis buvo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(coliukeee @ 2010 06 13, 19:22)
Tai vat kad ieskau medinio sauksto tokio dailesnio, kuri butu malonu bet kada panaudot. Maximose jie tokie... nu tik uogienei maisyt, nezgrebnus.  Turguose su visokiais mediniais dirbiniais sedintys diedukai daug grazesniu turi. O maximiniui, mano nuomone, ir uzristas kaspinas perdaug nepagelbes.



QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 06 13, 20:17)
Medzio masyvas  thumbup.gif  biggrin.gif Dekupazams skirtos dezutes - faniera, o ne medis  verysad.gif Cia jau reikia ieskoti pas medienos dirbiniu meistrus.. Kazkoks kvailas mano kaprizas blush2.gif


Jaigu jus is Kauno, siulau kokia dienele iseiti pasivaiscioti i senamiesti, Vilniaus gatvei visokiu yra parduotuveliu... ir rotuses aikstei yra viena parduotuvele visokiu smulkmenu, gal ten butu mirksiukas.gif
Dar esu macius kai buna tie ukininku turgeliai, kartais su mediniais visokias stovi ax.gif tie kur per muges buna mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu va jau po krikstynu!patapau kuma!svente praejo puikiai visiem patiko!papasakokiu:
Ryte pries isvykstant pradejau nuo zodeliu graziu apie mazaja mergyte ir pristaciau krepseli kuri vezemes i baznycia:jame buvo sermuksnio sakele,cesnakas,angeliukas,riestainis,muilukas!veliau isvykstant perkeleme vaika pr langa,na teveliai perdave ja kriksro teveliams!cia palei senoves paprocius...
Isvykom i baznycia,joje isdalinau vaikams helinius balionus nes ju buvo 9 ir visi vaikuciai mazi tai ramiai isbuvo pasidziauge balionais!isejus is baznycios vaikuciai sugalvojo po svajone pakrikstytai mergytei ir paleido i dangu...
gryzom i namucius kadangi buvo blogas oras pasifotografuot prie juros buvo per salta!
Prie stalo pristaciau gauta dokumenta krikstynu!mazaja pakelem virs stalo ir perdavem ja visiem sveciam per rankas....
Dovaneles seneliams,mocutems,teveliams,sesutems...
Svente tesesi istrauke pazadus pasirase pasizadejo sveciai.....
teveliams isakymus pristaciau...
kriksto mamos tortas,dangaus zibintai ir svente baigesi!!!!!
VISIEMS PATIKO!!!
Atsakyti