Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynų planavimas 2010, 4 dalis

Sveikos planuotojos,nebeužilgo ir mūsų šventė (birželio 26 d.)Šiandien su kunigu dar susitikslinom visas smulkmenytes.Neleido bažnyčios puošti balionais,bet leido juos rankose laikyti lotuliukas.gif biggrin.gif
Bet kaip esu susinervinusi doh.gif Vakar pagaliau gavau nerealius batukus iš JAV savo krikštukui-ir dideli gerokai blink.gif ,pasirodo dydžiai jų didinti yra ar kaip,nors internete rašė vidus 13,3cm. niu taip nesiseka su batukais-treti jau batukai netiko:oh Didžiausia bėda,kad perkam nepasimatavę,bet neturim kitos išeities kai LT nerandam.
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2010 06 12, 23:32)
Blogiausiu atveju Maximoje galima nupirkti, perrišti kotelius kaspinėliais ir atrodys neprastai  smile.gif

drinks_cheers.gif Mediniai tokie, klasikinės formos, manu, tikrai turėtų tikti, esu mačius visai gerai atrodo. smile.gif
Šiaip per muges būna tų "tikrų" - kvepiančių medžiu. thumbup.gif Taip pat dar būna suvenyrų parduotuvėse medinių šaukštelių, tik ar Klaipėdoje yra tai nežinau, bet tikrai turi būti Senamiesty kažkur tokių parduotuvėlių. Arba eco parduotuvėlių. 4u.gif

QUOTE(coliukeee @ 2010 06 13, 10:47)
Na, Maxima tai jau paciu blogiausiu atveju. As tirkai nenoreciau dovanu is ten gaut  unsure.gif

Taigi prie tų medinių mentelių ir šaukštai būna, o kuo jie blogi? smile.gif Ne ką kitaip atrodo, na, bet turbūt norėta labiau šaukštelio, o ne šukšto dovanai g.gif

QUOTE(she @ 2010 06 13, 12:59)
man labai keista del to kryziuko, nes esu girdejus ne is vieno kunigo pasakyma, kad kaip tik kryziuko nereikia, neva: kam vaikui su krikstu uzdeti "gyvenimo nasta", kryzius kaip simbolis, bet vaikui nedera jo nesioti, kad geriau grandinele su marijos atvaizdu ar medalijonas su inicialais

Parodyk man tą kunigą. Nelabai tikiu, jog tikrai kunigai taip sako, ar bobutės kokios. Jau kažkurioje temoje rašiau, jog tai yra prietarai, o katalikams (o jei plačiau - visiems krikščionims) neleistina tikėti prietarais. Kaip tik kunigai rekomenduoja kryželį. smile.gif


Si­dab­ras, ne­šio­ja­mas ant kū­no, sau­go vai­ką nuo su­si­rgi­mų, nes šis me­ta­las nai­ki­na bak­te­ri­jas. To­dėl ge­riau do­va­no­ti si­dab­ri­nį, o ne auk­si­nį kry­že­lį. Šven­to­sios Ma­ri­jos me­da­li­kė­lis tiks tiems, kas ne­no­ri do­va­no­ti tra­di­ci­nio kry­že­lio. Ant Ma­ri­jos ar ki­to šven­to­jo me­da­li­kė­lio ga­li­ma iš­gra­vi­ruo­ti pa­lin­kė­ji­mus vai­kui krikš­to pro­ga.
Plačiau čia:
http://kauno.diena.l...ikstynos-103173


– Pati gražiausia ir didžiausia dovana, kai krikšto tėvai gali auginti ir lydėti tikėjime savo krikšto vaiką. Bažnyčia ragina krikštavaikiams padovanoti tikėjimo simbolį – kryželį, šventojo medalikėlį ar paveikslėlį.
Tačiau pasaulietinė mada siūlo ir kitokių dovanų, kurios traktuojamos kaip nešančios laimę, gerovę, pavyzdžiui, sidabrinis šaukštelis, kad vaikas būtų sveikas, turtingas. Kartais atrodo svarbiau padovanoti tokį daiktą, kuris suteiktų materialinę, o ne dvasine gerovę. Bet čia kiekvieno teisė rinktis.
Plačiau čia:
http://www.diena.lt/...o-vaikui-118127


Atsakyti
kuris variantas geriausias? ( Kuris kaspinas? )

1 VARIANTAS

user posted image


2 VARIANTAS

user posted image


3 VARIANTAS

user posted image

ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(she @ 2010 06 13, 13:59)
man labai keista del to kryziuko, nes esu girdejus ne is vieno kunigo pasakyma, kad kaip tik kryziuko nereikia, neva: kam vaikui su krikstu uzdeti "gyvenimo nasta", kryzius kaip simbolis, bet vaikui nedera jo nesioti, kad geriau grandinele su marijos atvaizdu ar medalijonas su inicialais


O medalijonas su kokiais inicialais? Tipo Vardo-pavardės? ar kaip blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Elijana @ 2010 06 13, 16:13)
kuris variantas geriausias? ( Kuris kaspinas? )


Man asmeniškai, variantas nr 2 mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Elijana @ 2010 06 13, 16:13)
kuris variantas geriausias? ( Kuris kaspinas? )


man antras mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(zirzekle @ 2010 06 13, 15:49)
Didžiausia bėda,kad perkam nepasimatavę,bet neturim kitos išeities kai LT nerandam.

console.gif friends.gif mes irgi siuntemes, turejo buti 23 dydis, bet tikrai per dideli. Net nezinau, apsimesiu, kad geri lotuliukas.gif Arba kasdieninem eisim, jos dramblio kaulo spalvos.

Man irgi antras variantas.

Kalbat apie tikra kvepianti medi. As ieskau skrynutes, kad butu ne faniera, o sunkus normalus medis. Nera. Vakar viena (bet didoka) radau, tai 160 blink.gif turbut liksim be skrynutes, nes nu tos lengvos nenoriu..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 13 birželio 2010 - 15:41
siandien pradejau planuoti savo brangenybes krikstynas. tiesa sakant, net negalvojau, kad bus taip sunku suorganizuoti suneliui svente. nors jis dar mazytis, taciau vistiek noriu, kad svente butu nuostabi. galbut mamytes jau turincios patirties galetu ka patarti krikstynoms kai vaikeliui bus tik 7 menesiai? perskaiciau begales info ir pasimeciau. gal kas gali pasidalinti patirtim, kad krikstynos netaptu per daug suaugusiuju baliu?
Papildyta:
QUOTE(Elijana @ 2010 06 13, 16:13)
kuris variantas geriausias? ( Kuris kaspinas? )

1 VARIANTAS

user posted image
2 VARIANTAS

user posted image
3 VARIANTAS

user posted image

ačiū  4u.gif



man 2 graziausias
Atsakyti
O aš net nežinau ką daryt su krikšto deže.... kažkaip ir norisi jos...bet kai ji kainuoja daugiau negu dovana tai kažkaip.... unsure.gif Teks batų dežę apkijuoti gražiu popieriumi...
Atsakyti
QUOTE(* Arti Širdies * @ 2010 06 13, 16:01)
O aš net nežinau ką daryt su krikšto deže.... kažkaip ir norisi jos...bet kai ji kainuoja daugiau negu dovana tai kažkaip.... unsure.gif  Teks batų dežę apkijuoti gražiu popieriumi...

Žinoma, galima paieškojus rasti ir kitokių variantų, jei dėžutė reikalinga tik kaip dovanos pakuotė. Viskas priklauso nuo to, ką į ją dėsite, jei dovanėlę, tai nėra būtina didelė dėžutė. Be to, nebūtinai ir medinė - gali būti iš popieriaus ar kartono. O jei ta dėžė skirta sudėti krikšto rūbeliams, žvakei ir kitiems mažylio krikštynų atributams (t.y. daugiau pati dėžė bus kaip dovana), tuomet jau tiktų medinė ir didesnė (kad viskas sutilptų).
Atsakyti
QUOTE(dovilisimo @ 2010 06 13, 16:55)
kad krikstynos netaptu per daug suaugusiuju baliu?
Papildyta:
man 2 graziausias


Jusu atveju tai sunku, kad nebutu suaugusiuju balius, nes vaikas dar mazas. Nors dabar galvoju, ka tai keicia g.gif Manau ne nuo amziaus priklauso, o susirinkusiuju poziuro. Ar susirinko tik cerka pakelt, ar kazko daugiau. Manau, kad jums pavyks padaryti svente, kokios norite mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(baltė @ 2010 06 13, 17:33)
Žinoma, galima paieškojus rasti ir kitokių variantų, jei dėžutė reikalinga tik kaip dovanos pakuotė. Viskas priklauso nuo to, ką į ją dėsite, jei dovanėlę, tai nėra būtina didelė dėžutė. Be to, nebūtinai ir medinė - gali būti iš popieriaus ar kartono. O jei ta dėžė skirta sudėti krikšto rūbeliams, žvakei ir kitiems mažylio krikštynų atributams (t.y. daugiau pati dėžė bus kaip dovana), tuomet jau tiktų medinė ir didesnė (kad viskas sutilptų).

drinks_cheers.gif Viena yra dovanu pakavimo deze, antra - krikstynu atributikos. Labai prasau, jei kas zinot, kur yra pirkti paprastu mediniu deziu/skryniu - duokit zinia. Gal ka meistraujancius zinot? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 06 13, 18:41)
drinks_cheers.gif Viena yra dovanu pakavimo deze, antra - krikstynu atributikos. Labai prasau, jei kas zinot, kur yra pirkti paprastu mediniu deziu/skryniu - duokit zinia. Gal ka meistraujancius zinot?  blush2.gif

Siūlau užklausti temoje "Ieškome kas pagamintų" smile.gif
Atsakyti
Zalia Ruta, to labiausiai ir bijau, kad nebutu cierkos kilnojimo. Jau prigalvojau, tiksliau prisiskaiciau, ivairiu zaidimu, linksmybiu, kad nesedetume ir nepostringautume apie ora;)dabar reikia tik viska susidelioti i savo vietas ir tiketis, kad viskas pavyks.
Atsakyti