Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynų planavimas 2010, 4 dalis

QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 06 12, 23:27)
Jeeej, as ne viena  friends.gif  O kiek jie laiko sklando/plaukia? Iki kito kranto bumpt ir kas tada?  ax.gif Mes dar mastot, gal rinktis kita varianta - prie ezero. Nu zo, nei zmoniu zinau skaiciaus, nei vietos blush2.gif


Jaigu dangaus zibintai, priklauso nuo oro, jaigu vejuota tai greiciau ir nupucia juos, seip kai mes leidom buvo idealus orelis. Tai tikrai gan ilgai jie matesi, visi sveciai net pradejo iziureti visokias figuras issidesciusias is ju. Galiausiai prasidejo lenktynes, kuriu pirmauja ar lenkia jau kazkuriuos... ir t.t... Buvo sveciu is uzsienio, tai jie isviso nebuvo mate tokiu dalyku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(O-RE-AR @ 2010 06 12, 02:01)
Gal tiks  mirksiukas.gif
Dešimt vaiko įsakymų tėvams

Aciu thumbup.gif

QUOTE(* Arti Širdies * @ 2010 06 12, 08:53)
1.Mylėkite ir branginkite krikštadukrą, kad jau įsivėlėt į šį reikalą.


Cia tikriausiai kriksto tevams skirti... bet manau galima kazka kuriant pritaikyti ir tevams. Aciu.

QUOTE(daivulka78 @ 2010 06 12, 09:20)
Dija24, va dar kokius turiu wub.gif

Aciu labai. Dabar jau kursiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dija24: 12 birželio 2010 - 22:26
Praeitą vasarą pas draugų sūnelio krikštynuose irgi leidome oro žibintus. Labai patiko. Smagi atrakcija. Tik aišku reikia nors keliais daugiau nusipirkti, ką ir buvo mūsų draugai padarę, nes keliuose kažkas sulužo. Kitas kažkaip nukrito. O aš jau per savo krikštynas nuo žibintų susilaikau, žmonių mūsų nedaug, o beto ir kartotis nesinori, nes tie patys draugai dalyvaus. Bėja daug ką lyginu kaip buvo pas juos ir ką daryti, kuo geriau nebedaryti.
Bėja, šnekėjote dėl tradicijų. Mes kai ėjome į bažnyčią tartis dėl šventės dienos su mumis važiavo ir krikštotėvai, tai kunigėlis iškarto priminė, kad krikštotėvai turės vaikeliui padovanuoti kryžiuką, kurį jis pašventins. Bet su tuo kryžiukų irgi problemos. Krikštomama, nusižiūrėjo mažiui kryžiuką už 500LT doh.gif Tai kaip sužinojau, griežtai pasakiau, kad jeigu nupirks už tokią kainą aš supyksiu. Kažkaip man tai nesuprantama. Nei aš vaikui tokį kryžiuką pakabinsiu, nei aš į stalčių ji dėsiu. Tai susitarėm, kad atvažiuosiu pas ją ir viską aptarsime. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(coliukeee @ 2010 06 12, 13:55)
Nezinau, is kur ta tradicija atejus, bet net mano amzinatilsi mociute sake gavusi per krikstynas sidabrini sauksteli. Tai sita tradicija labai sena.



Patirtis rodo, kad zmones nemegsta zaidimu, kai reikia rasyti, kalbeti... Tai pasiieskojau zaidimuku judejimui daugiau ("kasu pynima" ir pan.).


Mielos klaipedietes, sakykikit, gal esat uzmate kur kokiu graziu mediniu saukstu? Sugalvojom mociutem dovanot po medaus slovikiuka ir medini sauksta, tik kad jo gaut negaliu. Aplekem siandie ir Tilzes turgu, ir Delfinus ir Senaji turgu ir nei vieno dieduko su mediniais rakandais neradom.




Coliuke, pabandyk mediniu saukstu paieskoti prie Raganu kalno (aisku jei i juodkrante vaziuosi artimiausiu metu doh.gif )

del sauksciuko sidabrinio, mes irgi ji gavome krikstynu proga. Bet nezinau, ka jis tiksliai simbolizuoja

o del zaidimu, tai pritariu, bet rinkites tada tokius, kad zmogui reiketu tik perskaityti arba tik koki 1 zodi irasyti, parasyti


pas mus pasizadejimai buvo labai super padaryti. LAIMES SULINYS thumbup.gif kIEKVIENAS TRAUKE , o prie jo buvo pazadas su prizu (pavyzdziui PIESTUKAI (PASIZADU Bimbiziuka ismokyti graziai piesti, kad naujojo buto sienos taptu grazesnes biggrin.gif doh.gif ; DELFINAS ZAISLINIS - PASIZADU NUSIVESTI VAIKA I DELFIUNARIUMA IR JURU MUZIEJU, zuvytes skulptura -PASIZADU ISMOKYTI ZVEJYBOS GUDRYBIU IR PAN. ) BET esme ta, kad sveciai lieka nerealiai patenkinti kazka gave thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif neliko ne vieno prizo po sventes, matyt visi namo issinese biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(coliukeee @ 2010 06 12, 17:55)
Mielos klaipedietes, sakykikit, gal esat uzmate kur kokiu graziu mediniu saukstu? Sugalvojom mociutem dovanot po medaus slovikiuka ir medini sauksta, tik kad jo gaut negaliu. Aplekem siandie ir Tilzes turgu, ir Delfinus ir Senaji turgu ir nei vieno dieduko su mediniais rakandais neradom.

Blogiausiu atveju Maximoje galima nupirkti, perrišti kotelius kaspinėliais ir atrodys neprastai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(coliukeee @ 2010 06 12, 16:55)
Mielos klaipedietes, sakykikit, gal esat uzmate kur kokiu graziu mediniu saukstu? Sugalvojom mociutem dovanot po medaus slovikiuka ir medini sauksta, tik kad jo gaut negaliu. Aplekem siandie ir Tilzes turgu, ir Delfinus ir Senaji turgu ir nei vieno dieduko su mediniais rakandais neradom.




Mes irgi labai ieškome medinių šaukščiukų medučiui ax.gif
Mūsų medutis
user posted image

Niekaip nesugalvoju ką padovanoti krikšto tėčiui doh.gif gal kas kokių idėjų turite ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Radvileee: 13 birželio 2010 - 07:42
QUOTE(leogirl @ 2010 06 13, 00:45)
Bėja, šnekėjote dėl tradicijų. Mes kai ėjome į bažnyčią tartis dėl šventės dienos su mumis važiavo ir krikštotėvai, tai kunigėlis iškarto priminė, kad krikštotėvai turės vaikeliui padovanuoti kryžiuką, kurį jis pašventins. Bet su tuo kryžiukų irgi problemos. Krikštomama, nusižiūrėjo mažiui kryžiuką už 500LT doh.gif Tai kaip sužinojau, griežtai pasakiau, kad jeigu nupirks už tokią kainą aš supyksiu. Kažkaip man tai nesuprantama. Nei aš vaikui tokį kryžiuką pakabinsiu, nei aš į stalčių ji dėsiu. Tai susitarėm, kad atvažiuosiu pas ją ir viską aptarsime. rolleyes.gif


Isivaizduoju koks tas kryzelis doh.gif nesenai ieskojau kanors nupirkti pirmai komunijai, tai prisiziurejau visokiu griozdisku, su fintikrasais ir t.t.. O tokio, kad butu grazius klasikinis nelabai kas yra pirkti doh.gif
Pries kelis metus vyras krikstijo berniuka, tai mes jam nupirkom svarovskio soskyte, superinio groziu, liko labai geras prisiminimas thumbup.gif
Mes tai kadangi bus ir vaiko pirmasis gimtadienis, darysim Baby art ispaudus ir 3D varianta. Visokius kryzelius, saukstelius labiau tinka pirkti seneliams ax.gif tegul jie ir dovanoja biggrin.gif

QUOTE(egzotikaa @ 2010 06 13, 00:46)
o del zaidimu, tai pritariu, bet rinkites tada tokius, kad zmogui reiketu tik perskaityti arba tik koki 1 zodi irasyti, parasyti


Pilnai sutinku drinks_cheers.gif as pati asmeniskai nemegstu kai reikia pasisakyti ar rasyti palinkejimus blush2.gif todel pasizadejimus surasysiu ant lapuku, sudesiu i stiklini inda ir sveciam tereikes tik perskaityti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2010 06 12, 23:46)
Coliuke, pabandyk mediniu saukstu paieskoti prie Raganu kalno (aisku jei i juodkrante vaziuosi artimiausiu metu  doh.gif )

del sauksciuko sidabrinio, mes irgi ji gavome krikstynu proga. Bet nezinau, ka jis tiksliai simbolizuoja


Bandysiu dar po senamiescio parduotuves pavaiksciot, gal ten ka rasiu.
Visad Senajam turguj budavo prekeiviu mediniais rakandais, o kai ju reikia, tai nei vieno nerasi.

Sidabrinio saukstelio simbolika lb ivairia galima izvelgti. Sidabras visad budavo prabangos zenklas, saukstas - sotumo, tai cia jau kas ka nori, ta izvelgia.

QUOTE(estetė @ 2010 06 13, 00:32)
Blogiausiu atveju Maximoje galima nupirkti, perrišti kotelius kaspinėliais ir atrodys neprastai  smile.gif


Na, Maxima tai jau paciu blogiausiu atveju. As tirkai nenoreciau dovanu is ten gaut unsure.gif
Atsakyti
Mačiau bazėse prikti lininių suknyčių mažom mergytėm wub.gif tobula krikštynom thumbup.gif
Atsakyti
laba diena, mes jau visa savaite po krikstynu, bet turejau sveciu, tai sunkiai sekesi prisijungti ir issamiai aprasyti.
Taigi, krikstynos prasidejo 11 val.,veiksmas vyko Kretingoje, bet pries tai musu fotografas (www.paziurek.lt) atbego anksciau ir nufotogrfavo, kaip rengemes. Kadangi svente buvo dviguba, buvo ir vyro jubiliejus, tai sveciu buvo daug. Pakrikstijus baznycioje, visi vaziavome i pajury, kur vyko vaikuciu fotosesija, vos istempe vaikai.. mat nemazai mazu vaiku buvo.. pasitotografavus pajuryje, vaziavome i Kretinga ir ejome prie Ziemos sodo pasifotografuoti, grazi aplinka, viskas sutvarkyta.. pasitotografave, atvaziavome namo ir po truputi sedome prie stalu, tik pries tai pasitiko vedeja, kuri su vaiakis greitai uztvere stala, kad Kuma saldainiais pavaisintu vaikus. pries sedant prie stalo, sveciai iteike dovanas.
Kadangi sveciai buvo alkani ir beveik visi atleke is siauliu, tai ilgai nedelsem ir sedom valgyti, po karstu prasidejo sveikinimai ir linkejimai, po to visi kiti krikstynu tradicijos, t.y. pasizadejimai tevams, krikstateviams, ir seneliams. Profesijos spejimas, sveciu pasizadejimai ir palinkejimai jubiliatui.
vakarop visokie sokiai pokiai, pasaku sekimai, zaidimai. Vsiai sutemus i dangu buvo paleisti dangaus zibintai 5 vnt. taip pat vaikams buvo nupirkta po viena helini baliona, kai fotografavomes visai buvo smagu ir grazu.
i pasta atsiusiu keleta nuotraukyciu. smile.gif
Aciu estetei uz buteli, jis buvo labai grazus, ji 18 m. saugos kriksto mama thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2010 06 11, 14:11)
She, ne taip supratai. Aš einu į krikštamotes.


lotuliukas.gif neveltui blondine esu, ale perskaicius taip susinervinau, kad net neisigilinau doh.gif

QUOTE(pupune @ 2010 06 12, 21:08)

Mes per vestuves leidom juos, bet 12 v nakties - tai buvo jau labai tamsu.. na gražu buvo smile.gif
O va draugai, buvo nusipirkę tokius žibintus, kuriuos į vandenį (upę) leido. Jie išsilanksto tokiom lelijom ir vidurį uždegi žvakute.. laaabai gražu  wub.gif


aciu uz nuostabia minti, varysiu ieskot vandens zibintu, kaip tik svesim ant kranto

QUOTE(DIA- @ 2010 06 12, 21:32)
Na ir as dar palelekinsiu biskuti  tongue.gif
Seip mes renkames dangaus zibintus, leisim nezinau dar kokiu laiku, ziuresim kaip sveciai... gal kurie nores anksciau namo, tai reikes kol dar sviesu leisti  ax.gif
Fejeverku iskarto atsisakiau, nes mazi vaikai gali tik issigasti, o pas mus bus itin maziuku leliuku. Butu nesmagu, kad mamytes su leliukais begtu i kambari kad neisgasdintu savo maziausiu  ax.gif



labai pritariu, kad fejerverkai ne maziukam schmoll.gif is savo kvailos patirties, kai per Naujus islekem i lauka ir mazajai buvo toks sokas, kad paskui vos galvos nenusirovem del pasekmiu

QUOTE(leogirl @ 2010 06 12, 22:45)

Bėja, šnekėjote dėl tradicijų. Mes kai ėjome į bažnyčią tartis dėl šventės dienos su mumis važiavo ir krikštotėvai, tai kunigėlis iškarto priminė, kad krikštotėvai turės vaikeliui padovanuoti kryžiuką, kurį jis pašventins.


man labai keista del to kryziuko, nes esu girdejus ne is vieno kunigo pasakyma, kad kaip tik kryziuko nereikia, neva: kam vaikui su krikstu uzdeti "gyvenimo nasta", kryzius kaip simbolis, bet vaikui nedera jo nesioti, kad geriau grandinele su marijos atvaizdu ar medalijonas su inicialais
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2010 06 12, 14:02)
Man visai nieko būtų tokie žodžiai " Kad krikštasūnis/krikštadukra niekada alaus nešykštėtų 2010 07 17"  smile.gif

Gal truputi ne taip issireiskiau. As esu mama, ir sunaus vardu noriu krikstateviams dovanele iteikti. Graviruoti kokius nors zodzius bet niekaip nesugalvoju ka g.gif
Atsakyti