Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynų planavimas 2010, 4 dalis

QUOTE(* Arti Širdies * @ 2010 06 11, 22:50)
O iš kur tradicija dovanoti šaukštus atėjo tai tiesą sakant nežinau, bet ir aš pati turiu dovanotą šaukštelį. sako kad dantys sveiki būtų arba kad sotus visą gyvenimą būtų  biggrin.gif


Nezinau, is kur ta tradicija atejus, bet net mano amzinatilsi mociute sake gavusi per krikstynas sidabrini sauksteli. Tai sita tradicija labai sena.

QUOTE(Dija24 @ 2010 06 12, 00:08)
Norejau paklausti:

1. Kai prigalvojate tiek zaidimu, nejau visi noriai juos ir zaidzia? (mano patirtis buvo tokia, kad visi ziurejo "kam cia tu nesamoniu reikia". Na cia kalbant apie tas korteles pasizadejimu, profesiju ir pan.) As isvis bijau siu krikstynu, nes nutuokiu, kad kompanija vel bus tokia, kuri nesupras, kad atejo i vaiko krikstynas. Siaip tik pauliavoti norinti. Kaip isjudinti tokia kompanija... Apie jokius zaidimus ne kalbos negali buti...  doh.gif  Jau dabar pradeda drebeti rankos...


Oi kaip mane neramina sita mintis irgi. Kelis zaidimukus apgalvojau, jei bus norinciu zaisti. Nenores, tai ju problemos. Bet bent zinosiu padariusi viska, ka galiu.

Patirtis rodo, kad zmones nemegsta zaidimu, kai reikia rasyti, kalbeti... Tai pasiieskojau zaidimuku judejimui daugiau ("kasu pynima" ir pan.).

Mielos klaipedietes, sakykikit, gal esat uzmate kur kokiu graziu mediniu saukstu? Sugalvojom mociutem dovanot po medaus slovikiuka ir medini sauksta, tik kad jo gaut negaliu. Aplekem siandie ir Tilzes turgu, ir Delfinus ir Senaji turgu ir nei vieno dieduko su mediniais rakandais neradom.

Va musu medus... ax.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(Burbuliuke @ 2010 06 12, 16:54)
mergaites, o kur planuojate pirkti medalionus, kurios juos dovanosite? nes as savo krikstadukrai irgi norieciau medaliono... tik nzn kur ji gaut doh.gif


Pažiūrėk čia wink.gif rašiau jiems, tai sakė 1 g 4-8 lt smile.gif
http://www.jubilexbaltija.lt/
Atsakyti
QUOTE(O-RE-AR @ 2010 06 12, 14:30)
O cia irgi kaip isakymai tevams??? bigsmile.gif as juos siaip i laikrastuka idejau,viena pavadinau,...kad mazyliai but laimingi....o kito nepamenu,tingiu flesa det ir ziuret.Manau nieko tokio,ar istrint juos?KAip manai?

O kaip vadinsi, taip nepagadinsi smile.gif Aš ir juos dėjau vienus į laikraštuką, kitus įrėminsim kaip tėveliams linkėjimus nuo krikšto tėvų. Tiesiog man jie gražūs wub.gif Ypač tie kur kaip patarimai thumbup.gif
Atsiėmiau dėžutes degintas. Nu jau grožis nerealus bigsmile.gif net vyras gėrėjosi thumbup.gif Užvežėm vieną anai krikštamotei, tai ji sukneles siuva, dar kitais darbais užsiėmus, o mano siųsto scenarijaus net nežiūrėjo blink.gif Nu bet žadėjo pažiūrėt ir įvertinti, nes jau kaip ir laikas biggrin.gif Gerai, ant širdies lengviau, pasiteiravo kaip reikalai su laikraštuku, su tortu kaip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(coliukeee @ 2010 06 12, 16:55)
Va musu medus...  ax.gif


Labai miela wub.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,noriu jusu konsultacijos

Kaip su tais saldainiais daryti.pati zadu daryti popierelius bet ant kokio popieriaus juo spauzdinti,kad lengvai lansktytusi?
Atsakyti
QUOTE(Burbuliuke @ 2010 06 12, 16:54)
mergaites, o kur planuojate pirkti medalionus, kurios juos dovanosite? nes as savo krikstadukrai irgi norieciau medaliono... tik nzn kur ji gaut doh.gif

tai nueik i koki didesni juvelyrines filiala ir ten juk daro pagal uzsakymus
Atsakyti
Man jau stresas, kinkos dreba. Apie krikstynas galvoju jau taip seniai, o dar neturiu aiskios vizijos, tik kazkokios nuotrupos.
Gal kam aktualu, kas iesko smulkmenu, tai radau Pegaso knygyne labai fainus odinius knygoms skirtukus su ispaustais angeliukais. Cia i laukneselius tinkama, manau.
Aprangos mes nederinsim. Pipiras turi grazu linini kostiuma is 3 daliu, as tokia a la kaimietiska a la lolitiska suknele - (dramblio kaulo su tamsiai pilku), o vyras gales eiti tiek juodu, tiek sviesiu kostiumu. Norejau as jam lino aprangos, bet nerandu. Nelabai ir ieskojau blush2.gif Bet viena spalva man atrodo gal ciut pizoniska, arba kaip kokia pop grupe. Bet tikrai cia tik man taip, skoniai skiriasi, kas yra puiku, kitaip butu neidomu rolleyes.gif
Ziurejau kriksto teciui dovana. Radau puosnu atidarytuva. Bet kazkaip ne i tema, ane? Bet jam butu gal ir i tema. Ir isgraviruoti.
Tiesa, musu vakara vainikuos fejerverkai ax.gif Kriksto tetis tuo uzsiima, tai mums jau suveiks kokius, manau, jau ypatingus bigsmile.gif
Dar maciau baisiai grazia lempa su angelais.Bet kaina 800 su kazkiek lotuliukas.gif Tai gal tiek to biggrin.gif
Prirasiau blush2.gif Is to streso blush2.gif
Atsakyti
Dar viena su savim pakalbesiu lotuliukas.gif
Ziuriu dabar i bekylanti salia musu namo dangaus zibinta. Nors dar visai nera suteme, bet man visai grazu ax.gif Aisku, visi tokie dalykai yra pinigu paleidimas i ora lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 06 12, 22:01)
Dar viena su savim pakalbesiu  lotuliukas.gif
Ziuriu dabar i bekylanti salia musu namo dangaus zibinta. Nors dar visai nera suteme, bet man visai grazu ax.gif Aisku, visi tokie dalykai yra pinigu paleidimas i ora  lotuliukas.gif


Ne viena, ne viena - aš su tavim pakalbėsiu biggrin.gif

Mes per vestuves leidom juos, bet 12 v nakties - tai buvo jau labai tamsu.. na gražu buvo smile.gif
O va draugai, buvo nusipirkę tokius žibintus, kuriuos į vandenį (upę) leido. Jie išsilanksto tokiom lelijom ir vidurį uždegi žvakute.. laaabai gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pupune @ 2010 06 12, 22:08)

O va draugai, buvo nusipirkę tokius žibintus, kuriuos į vandenį (upę) leido. Jie išsilanksto tokiom lelijom ir vidurį uždegi žvakute.. laaabai gražu  wub.gif

Jeeej, as ne viena friends.gif O kiek jie laiko sklando/plaukia? Iki kito kranto bumpt ir kas tada? ax.gif Mes dar mastot, gal rinktis kita varianta - prie ezero. Nu zo, nei zmoniu zinau skaiciaus, nei vietos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 06 12, 23:01)
Dar viena su savim pakalbesiu  lotuliukas.gif
Ziuriu dabar i bekylanti salia musu namo dangaus zibinta. Nors dar visai nera suteme, bet man visai grazu ax.gif Aisku, visi tokie dalykai yra pinigu paleidimas i ora  lotuliukas.gif


Na ir as dar palelekinsiu biskuti tongue.gif
Seip mes renkames dangaus zibintus, leisim nezinau dar kokiu laiku, ziuresim kaip sveciai... gal kurie nores anksciau namo, tai reikes kol dar sviesu leisti ax.gif
Fejeverku iskarto atsisakiau, nes mazi vaikai gali tik issigasti, o pas mus bus itin maziuku leliuku. Butu nesmagu, kad mamytes su leliukais begtu i kambari kad neisgasdintu savo maziausiu ax.gif
Nekreip i mane demesio, cia tik mano nuomone ax.gif

QUOTE(pupune @ 2010 06 12, 23:08)
Ne viena, ne viena - aš su tavim pakalbėsiu biggrin.gif

Mes per vestuves leidom juos, bet 12 v nakties - tai buvo jau labai tamsu.. na gražu buvo smile.gif
O va draugai, buvo nusipirkę tokius žibintus, kuriuos į vandenį (upę) leido. Jie išsilanksto tokiom lelijom ir vidurį uždegi žvakute.. laaabai gražu  wub.gif


Mes irgi leidom per vestuves, visiem labai patiko, nes dar nera toks nusibodes dalykas.. o tuos vandens zibintus yra grazu leisti i upe, telkiniuse jie neplaukia ir stovi visi kruvoj... nera to efekto kaip upeje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 06 12, 22:27)
Jeeej, as ne viena  friends.gif  O kiek jie laiko sklando/plaukia? Iki kito kranto bumpt ir kas tada?  ax.gif Mes dar mastot, gal rinktis kita varianta - prie ezero. Nu zo, nei zmoniu zinau skaiciaus, nei vietos blush2.gif


friends.gif smile.gif

Sklando tai toli toli kol nesimato biggrin.gif ypač jei vėjukas yra, muo jo priklauso. O vendenį tai "ne bumpt į krantą" smile.gif Jie gi lengvi, upės srovė labai gražia juos neša :)manau stovintis vandens telkinys tai nelabai tiks wink.gif
Papildyta:
QUOTE(DIA- @ 2010 06 12, 22:32)
o tuos vandens zibintus yra grazu leisti i upe,  telkiniuse jie neplaukia ir stovi visi kruvoj... nera to efekto kaip upeje ax.gif


teisingai drinks_cheers.gif
Atsakyti