Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynų planavimas 2010, 4 dalis

Dija24, va dar kokius turiu wub.gif
1. Negadink manęs. Aš puikiai suprantu, kad nebūtinai turiu gauti viską, ko prašau. Aš tik bandau tave.
2. Nebijok man būti griežtas. Man taip geriau, aš tada jaučiuosi saugus.
3. Nebark manęs prie svetimų žmonių. Tavo pastabos, pasakytos prie keturių akių, bus žymiai veiksmingesnės.
4. Neleisk man išmokti blogų dalykų. Aš tikiu, kad tu pastebėsi dar jų užuomazgas.
5. Neklok man kelio kilimėliais, aš turiu nueiti savo „gumbų“ kelią.
6. Nebambėk. Jei taip darysi, aš ginsiuosi „apkursdamas“.
7. Neužmiršk, kad aš nemoku reikšti savo norų taip aiškiai, kaip suaugęs žmogus. Štai kodėl aš kartais būnu netikslus.
8. Neprieštarauk pati sau, nes aš nebežinau, kaip elgtis ir prarandu pasitikėjimą tavimi.
9. Rask laiko atsakyti į mano klausimus. Priešingu atveju pastebėsi, kad aš tavęs neklausinėju, o atsakymų ieškau kitur.
10. Atmink, kad aš negaliu augti laimingas be tavo meilės ir supratimo. Bet juk tai — savaime suprantame, tiesa?

Ir dar vieni wub.gif
1. STABTELĖK su savo vaiku-
kai kiti aplink šitaip skuba.
2. VAIKŠČIOK su savo vaiku- kai kiti vien tik bėga.
3. KALBĖK su savo vaiku-kai kiti geriau šaukia.
4. KLAUSYKIS vaiko-kai kiti apsimeta užsiėmę.
5. JUOKIS su savo vaiku-kai kiti žiūri piktai.
6. ŽAISK su vaiku-kai kiti patys nori būti linksminami.
7. PAGIRK savo vaiką-kai kiti mato tik prasižengimus.
8. MOKYKIS iš savo vaiko-
kai kiti yra praradę žinių poreikį.
9. SVAJOK su savo vaiku-kai kiti tapo labai ciniški.
10. SKAITYK su savo vaiku-
kai kiti pirmenybę teikia televizoriui.
11. MELSKIS su savo vaiku-kai kiti yra praradę tikėjimą.
12. ATSIPRAŠYK savo vaiko-
kai kiti apsimeta neklystančiais.
13. DRAUSMINK savo vaiką-
kai kiti nesugeba nustatyti apribojimų.
14. APKABINK savo vaiką-kai kiti
neįvertina prisilietimo jėgos.

Atsakyti
QUOTE(mazyle1985 @ 2010 06 12, 00:16)
laba,parso,parsom  biggrin.gif
o,jau 3 krikstynos 31d  biggrin.gif
siullyciau kuo greiciau davaziuoti iki baznycios,nes net moletose mus jau i tarpa idejo tarp vestuviu  doh.gif butu darbo diena tai be problemu,o su svaiatgaliais geriau ne juokauti  schmoll.gif


Labas rytas 4u.gif
jo, jau pastebejau kad jau liepos 31 ne vieni esam 4u.gif smagu biggrin.gif tai va siandiena sestadienis, tai vargu ar tures laiko kunigelis su mumis snekuciuotis doh.gif
Mes ne tik krikstynas svesime, bet ir vaiko pirmas gimtadieni 4u.gif Darome nemaza vaiku baliu (bus apie 15vaiku) nuo paciu maziausiu (kuriam bus gal 1men, cia krikstamotes lelius biggrin.gif ) iki didziausiu (10metuku). Visi bus su teveliai, o jie jauni uztai ir ieskau visokiu zaidimu linksmu doh.gif

TURIU PASIULYMA! Gal kas nori is Kaunieciu pirkti susimetus dangaus zibintus ax.gif as pirksiu daugiau negu 10vnt - gaunasi po 6.99.
Perkant virs 20vnt- 6.49 sake perkant dar daugiau dar daro nuolaidele 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DIA- @ 2010 06 12, 09:24)
Labas rytas  4u.gif
jo, jau pastebejau kad jau liepos 31 ne vieni esam  4u.gif smagu  biggrin.gif tai va siandiena sestadienis, tai vargu ar tures laiko kunigelis su mumis snekuciuotis  doh.gif
Mes ne tik krikstynas svesime, bet ir vaiko pirmas gimtadieni  4u.gif Darome  nemaza vaiku baliu (bus apie 15vaiku) nuo paciu maziausiu (kuriam bus gal 1men, cia krikstamotes lelius  biggrin.gif ) iki didziausiu (10metuku). Visi bus su teveliai, o jie jauni uztai ir ieskau visokiu zaidimu linksmu  doh.gif


mes taip pat svesim pirmaji gimtadieni...mano dvynukus vos isgelbejo,3 menesius gulejome ligonineje,kol ismokom kvepuoti,valgyti,tuztintis...visus 3 menesiu visa tai dare mum su aparuros pagalba,viena mergyte buvo labai liguota,10% kad ji isgyvens doh.gif siai dienai ji sveikut sveikutele padukusi mergicka...tai kad man tas pirmas gimtadienis yra laaaabai svarbus.... wub.gif pas mus bus apie 30 zmoniu,bet vaiku nebus visai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(DIA- @ 2010 06 12, 08:24)
Labas rytas  4u.gif
jo, jau pastebejau kad jau liepos 31 ne vieni esam  4u.gif smagu  biggrin.gif tai va siandiena sestadienis, tai vargu ar tures laiko kunigelis su mumis snekuciuotis  doh.gif
Mes ne tik krikstynas svesime, bet ir vaiko pirmas gimtadieni  4u.gif Darome  nemaza vaiku baliu (bus apie 15vaiku) nuo paciu maziausiu (kuriam bus gal 1men, cia krikstamotes lelius  biggrin.gif ) iki didziausiu (10metuku). Visi bus su teveliai, o jie jauni uztai ir ieskau visokiu zaidimu linksmu  doh.gif

TURIU PASIULYMA! Gal kas nori is Kaunieciu pirkti susimetus dangaus zibintus  ax.gif as pirksiu daugiau negu 10vnt - gaunasi po 6.99.
Perkant virs 20vnt- 6.49 sake perkant dar daugiau dar daro nuolaidele 4u.gif

is lektarnos perki?? sakyk nuo manes kad skambini ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mazyle1985 @ 2010 06 12, 12:03)
mes taip pat svesim pirmaji gimtadieni...mano dvynukus vos isgelbejo,3 menesius gulejome ligonineje,kol ismokom kvepuoti,valgyti,tuztintis...visus 3 menesiu visa tai dare mum su aparuros pagalba,viena mergyte buvo labai liguota,10% kad ji isgyvens  doh.gif  siai dienai ji sveikut sveikutele padukusi mergicka...tai kad man tas pirmas gimtadienis yra laaaabai svarbus....  wub.gif  pas mus bus apie 30 zmoniu,bet vaiku nebus visai  blush2.gif


Smagu kad dabar viskas gerai. Mes irgi esame praguleja klinikose dvi savaites renimacijoj, Tai pilnai tave suprantu. As kazkaip aplamai pasiilgus gero baliuko, smagios sventes, uztai taip ir gaunasi biggrin.gif Norisi palikti visiem smagius prisiminimus ax.gif


QUOTE(Smilte @ 2010 06 12, 12:09)
is lektarnos perki??  sakyk nuo manes kad skambini ax.gif


Ne, nusiziurejau cia http://www.baltibala...ns-zibintai.htm
bet jaigu galima is kazkur pigiau, tai valio bigsmile.gif galima daugiau info? mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba, skaitineju jau senokai jusu temele, noriu jungtis i jusu gretas 4u.gif
Musu svente planuojama liepos 17d jeigu nepasikeis planai.
Krikstateviui noriu dovanoti bokala ir ant jo graviruoti kazka, gal galite patarti ka butu galima isgraviruoti, kokius zodzius gal? g.gif
Atsakyti
QUOTE(emigrante @ 2010 06 12, 12:52)
Laba, skaitineju jau senokai jusu temele, noriu jungtis i jusu gretas 4u.gif
Musu svente planuojama liepos 17d jeigu nepasikeis planai.
Krikstateviui noriu dovanoti bokala ir ant jo graviruoti kazka, gal galite patarti ka butu galima isgraviruoti, kokius zodzius gal? g.gif

Man visai nieko būtų tokie žodžiai " Kad krikštasūnis/krikštadukra niekada alaus nešykštėtų 2010 07 17" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2010 06 11, 14:11)
She, ne taip supratai. Aš einu į krikštamotes. Krikštysim vyro sesers vaikus: mes berniuką, o kita sesuo- mergytę. Tai sutarėm pasidalinti visais rūpestėliais. Ir logiška, kam du laikraštukai ar dveji prašymukai, juk nieko naujo neišras ar du tortai, galima vieną, o didelį.. Tai galvojau tikra bus viskas paprasčiau, tik pasidalinam darbais mintim. Bet gavosi doh.gif Viskas rūpi man vienai. Be to visa tai kainuoja ir pinigėlius, iš pradžių aiškino per pusę per pusę, dabar tylu blink.gif

Oho, na, bet ir šaunuolė esi - tikra krikšto mama 4u.gif smile.gif Sėkmės. 4u.gif
O kojinytės super dovanėlė thumbup.gif

Aš taip pat už gero mėnesiuko būsiu krikšto mama. Smagūs rūpestėliai. wub.gif Taip pat kiek galiu, pasidaysiu pati dovanėles bus originaliau smile.gif

Labai gražu tie laikraštukai, kalendoriai, bet galvoju nedarysiu - pernelyg populiaru, norisi kažko įdomesnio. Padarysiu kažkokį gražų raštą su aukščiau paminėtomis mintimis. Pati gaminu atvirukus, tai man nebus sunku - vienas malonumas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DIA- @ 2010 06 12, 09:24)
TURIU PASIULYMA! Gal kas nori is Kaunieciu pirkti susimetus dangaus zibintus  ax.gif as pirksiu daugiau negu 10vnt - gaunasi po 6.99.
Perkant virs 20vnt- 6.49 sake perkant dar daugiau dar daro nuolaidele 4u.gif


Gaila vėlai pamačiau doh.gif jau nusipirkau bazėse po 9,5 lt. Mačiau kitoje vietoje pigiau, bet paskubėjau nupirkti.
dar pagaliau nusipirkau žvakę, priemonių papuošimui ir stiklinius angeliukus kaip krikštavaikio dovanelę svečiams, o taip pat maišelius jiems įdėti.
Blogiausia kad dar nenupirkau daug ko, tai teks ir ryt važiuoti.
Papildyta:


Dar žinau čia lankosi auksrankes, dekupažininkės 4u.gif ar galite pasakyti kiek maždaug gali kainuoti jūsų dekoruota krikšto dežė...?
Atsakyti
QUOTE(* Arti Širdies * @ 2010 06 11, 22:08)
Merginos, skaičiau dabar kitą temą ir joje parašyta kad kunigui/bažnyčiai paliekamas lauknešelis (pyragas, saldainiai ir pan.) O jus tai darysite? Aš pirmą kartą apie tai sužinojau  ax.gif

cia ta tradicija daugiau paplitusi kaimeliuose, mazesniuose miesteliuose, kur kunigas pazysta gyventojus... miestuose tai jau darosi nebesuprantama...

QUOTE(* Arti Širdies * @ 2010 06 11, 22:19)
Gerai, tada kitas klausimas...
Biški susiparinau dėl dovanos.
Esu įsitikinusi kad krikšto vaikui yra "privaloma" tradicinė dovana tokia kaip šaukštas, ar medalionas ar pasagėlė ar kryželis (kurio jau nebedovanoja). Ši dovana kainuoja nemažai. Dar plius sakykime Biblija ar rožančius (kas geriau?)....
Tuomet ar dovanojama papildomai dovana vaikui (pvz žaislai ar pinigėliai) ar užtenka ir tų "tradicinių dovanų..?
Žinau kad atsakysite "pagal galimybes"  biggrin.gif  Bet noriu žinoti kaip daro dauguma....

as asmeniskai vaikui dovanosiu medaliona ir vaikiska biblija. zaisliuku nea... bus kitu progu...
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2010 06 12, 07:20)
Dija24, va dar kokius turiu wub.gif

O cia irgi kaip isakymai tevams??? bigsmile.gif as juos siaip i laikrastuka idejau,viena pavadinau,...kad mazyliai but laimingi....o kito nepamenu,tingiu flesa det ir ziuret.Manau nieko tokio,ar istrint juos?KAip manai?
Atsakyti
mergaites, o kur planuojate pirkti medalionus, kurios juos dovanosite? nes as savo krikstadukrai irgi norieciau medaliono... tik nzn kur ji gaut doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Burbuliuke: 12 birželio 2010 - 15:55