Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynų planavimas 2010, 4 dalis

QUOTE(pupune @ 2010 06 11, 22:36)
Dėl aprangos, tai ir man galvos skausmas  doh.gif pati nežinau ko konkrečiai noriu.. šiandien ieškojau suknlelės, tai tooookie skudurėliai arba pležinės parduotuvėse, o kainos manau nevertos jų. Buvau radus tokia lininę ružavą - na bet labai kukli  g.gif gal norisi truputį puošniau.
Ar Jūs puošnes suknelės rengsitės?
Kaip vyrus vasarą žadat rengti? biggrin.gif

mano suknele bus tokia...
user posted image
gal kam irgi patiks modeliukas blush2.gif
dabar dairausi dar mergaitems kokio modeliuko noreciau...bet noriu kad butimem panasios...vyras ir vyresnisis sunelis bus su lininiais marskiniais tokiais ale senovinais...ir 3/4 bridziais... na man pasirode dad bus visai gal nieko,vyrukai vienodi ir mergickos irgi... sveciu taip pat parsysiu tik svesiu drabuziu ,jokiu rauduonu ir ne juodu schmoll.gif o toliau jau nuo tecio pinigines priklauso biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(pupune @ 2010 06 11, 22:43)
na aš girdėjau prietarą "kad ale uždedi vaikui nešti kryželį per visą savo gyvenimą" biggrin.gif

Man mama taip sakė, ji nusprendė dovanoti medalioną ir jį išgraviruoti smile.gif
Papildyta:
o man kunigas paskae kad krizelis butu geriausia,tai kaip apsauga nuo blogio,bet jis turi buti pasventintas,ir niekeno kito,tik nauajas..va jeigu kazkieno kryziu nesiosi,tai taip skaitosi kad svetima nasta nesi  mirksiukas.gif


Man ten irgi nelabai  schmoll.gif vien dėl to kad labai daug vestuvių, krikštynų t.y. žmonių daugybė, o dar  + turistai slampinėja aplinkui  doh.gif o kiek kartų sakiau vyrui, kad nenorėčiau "Bernardinuose" jokių apiegų, o va, kaip sako "nespauk šulinin, teks gerti" biggrin.gif
mes ne bažnyčia rinkomes, o kunigą, kuris kaip minėjau ne iš Vilniaus, o ten pasiprašys, kad mus pakrikštytų smile.gif

nu jo,ten tikras surmulis,ne krikstynu vieta,nebent va vestuviu... na ja niekas neremontoja viduje ji tokia pilka... ji tokia ir liks dar pamenu man kunigas sake kad tems tiek kiek atlaikis tikras ivaizdis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bulbulka. @ 2010 06 11, 22:32)
Rytoj musu svente wub.gif  wub.gif  wub.gif


Sekmės dideliausios thumbup.gif

QUOTE(mazyle1985 @ 2010 06 11, 22:33)
kodel kryziuku niekas nedovanoja????
... o is kur ta tradicija-saukstas ???pirma karta girdziu....


Sakoma kad savo kryžių vaikui perduosi..kad gyvenimas bus sunkus .
O iš kur tradicija dovanoti šaukštus atėjo tai tiesą sakant nežinau, bet ir aš pati turiu dovanotą šaukštelį. sako kad dantys sveiki būtų arba kad sotus visą gyvenimą būtų biggrin.gif

QUOTE(pupune @ 2010 06 11, 22:36)
Ar Jūs puošnes suknelės rengsitės?
Kaip vyrus vasarą žadat rengti? biggrin.gif


Norėčiau puošnios, bet ne tokios puošnios kaip vestuvėm, šiek tiek kuklesnės, bet nekasdieniškos.
O vyras eis su šviesiu kostiumu.
Sakoma kad labai prastas skonis kad vyro kaklaraštis tokios pat spalvos kaip moters suknelė, bet man gražu ax.gif

QUOTE(mazyle1985 @ 2010 06 11, 22:43)
mano suknele bus tokia...


Aš turiu tokią, tik mano trumpa bigsmile.gif nenešioju...kažkaip...
Atsakyti
Skaitineju po truputi jau kokias dvi savaites, nors jusu tempai doh.gif nespeju blush2.gif tikiuosi priimsit ir mus i savo sekta 4u.gif
Savo mazyli zadam krikstyti liepos 31, bent taip tikiuosi, niekaip nenuvaziuojam iki baznycios su kunigeliu pasneketi doh.gif
Krikstatevius jau pakvietem 4u.gif toliau niekas nesiplanuoja doh.gif turiu minciu, tik niekaip nesudelioju jas i vietas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pupune @ 2010 06 11, 23:36)
Dėl aprangos, tai ir man galvos skausmas  doh.gif pati nežinau ko konkrečiai noriu.. šiandien ieškojau suknlelės, tai tooookie skudurėliai arba pležinės parduotuvėse, o kainos manau nevertos jų. Buvau radus tokia lininę ružavą - na bet labai kukli  g.gif gal norisi truputį puošniau.
Ar Jūs puošnes suknelės rengsitės?
Kaip vyrus vasarą žadat rengti? biggrin.gif

Aš suknelę buvau radus Mango parduotuvėje tokią lengvą, baltą, medžiagytė panaši į liną. Vyrui baltas linines kelnes dėvėtų drabužių parduotuvėje užtikau, o marškinukus baltus radau pigiai Aprangoje. Krikštukui lininius užssakiau pas siuvėją, visi buvome apsirengę baltai smile.gif
Atsakyti
[quote=* Arti Širdies *,2010 06 11, 23:50]
Sekmės dideliausios thumbup.gif
Aciuuuuu smile.gif
Po sventes pasidalinsiu kas ir kaip buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DIA- @ 2010 06 11, 22:51)
Skaitineju po truputi jau kokias dvi savaites, nors jusu tempai  doh.gif nespeju  blush2.gif tikiuosi priimsit ir mus i savo sekta  4u.gif 
Savo mazyli zadam krikstyti liepos 31, bent taip tikiuosi, niekaip nenuvaziuojam iki baznycios su kunigeliu pasneketi  doh.gif
Krikstatevius jau pakvietem  4u.gif toliau niekas nesiplanuoja  doh.gif  turiu minciu, tik niekaip nesudelioju jas i vietas  ax.gif

laba,parso,parsom biggrin.gif
o,jau 3 krikstynos 31d biggrin.gif
siullyciau kuo greiciau davaziuoti iki baznycios,nes net moletose mus jau i tarpa idejo tarp vestuviu doh.gif butu darbo diena tai be problemu,o su svaiatgaliais geriau ne juokauti schmoll.gif
Papildyta:
[quote=Bulbulka.,2010 06 11, 23:06]
[quote=* Arti Širdies *,2010 06 11, 23:50]
Sekmės dideliausios thumbup.gif
Aciuuuuu smile.gif
Po sventes pasidalinsiu kas ir kaip buvo smile.gif
[/quote]
labai lauksim...geros sventes wub.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Ruosiuosi 3-ia karta tapi kriksto mama. Ir viskas taip man maisosi... Nesuprantu jau ka turi daryti kriksto mama, o ka mama. Nes cia renkasi tiek mamos, tiek kriksto mamos doh.gif Ir regis visos ruosiasi ta pati. O ir atsibode man viskas, tik nauju ideju nesauna... Dar ir savo mazyliui reikia suplanuoti sia vasara krikstynas doh.gif

Norejau paklausti:

1. Kai prigalvojate tiek zaidimu, nejau visi noriai juos ir zaidzia? (mano patirtis buvo tokia, kad visi ziurejo "kam cia tu nesamoniu reikia". Na cia kalbant apie tas korteles pasizadejimu, profesiju ir pan.) As isvis bijau siu krikstynu, nes nutuokiu, kad kompanija vel bus tokia, kuri nesupras, kad atejo i vaiko krikstynas. Siaip tik pauliavoti norinti. Kaip isjudinti tokia kompanija... Apie jokius zaidimus ne kalbos negali buti... doh.gif Jau dabar pradeda drebeti rankos...

2. Niekur neberandu 10 isakymu tevams (ne kriksto tevams, o tevams). Turejau, bet neberandu niekur. Gal kas turite?
Atsakyti
QUOTE(* Arti Širdies * @ 2010 06 11, 17:33)
Aprangos klausimas moterim labais varbus  smile.gif
Man irgi ramybės neduoda tas dalykas...turiu bordinę suknelę, tik

O gal tai bordinei,tik reikia baltu aksesuaru,ir butu kitas vaizdas ir tiktu??? mirksiukas.gif O kaip kartas nieko nematau blogo ,kai mama su ryskesne bus suknute,o vaikutis baltas mirksiukas.gif

QUOTE(pupune @ 2010 06 11, 20:22)
Nieko nepaliksiu, tai äuką"duosi biggrin.gif o ką per vestuves irgi palieka "lauknešėlius"? smile.gif pirmą kartą girdžiu.


Na per musu vestuve tai liudininkas nese ir kunigeliui laukneseli mirksiukas.gif
QUOTE(Bulbulka. @ 2010 06 11, 20:32)
Rytoj musu svente wub.gif  wub.gif  wub.gif

Grazios jums sventes.Pasiruosei isties labai daug 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Dija24 @ 2010 06 11, 22:08)
Sveikutes  4u.gif
2. Niekur neberandu 10 isakymu tevams (ne kriksto tevams, o tevams). Turejau, bet neberandu niekur. Gal kas turite?

Gal tiks mirksiukas.gif
Dešimt vaiko įsakymų tėvams
1. Mano rankos dar mažos: būkit geri, nelaukite, kad aš gerai pasikločiau lovą, nupieščiau piešinį arba numesčiau kamuolį. Mano kojos dar trumpos: eikit lėčiau, kad aš suspėčiau.
2. Mano akys dar nematė tiek pasaulio, kiek jūsų: būkit geri, leiskite man pamažu jį ištirti; neverskite manęs, kai tai nebūtina.
3. Namų ruoša niekur nedings; būkit geri, skirkit man laiko paaiškinti apie šį nuostabų pasaulį ir darykit tai su noru.
4. Aš esu jautrus! Būkite atidūs mano poreikiams; nesikabinėkite prie manęs visą dieną. Elkitės su manimi taip, kaip norėtumėte, kad su jumis būtų elgiamasi.
5. Aš esu ypatinga dovana! Saugokite mane, reikalaukite iš manęs atsakomybės už savo veiksmus, duokite nurodymų, kaip reikia gyventi, ir drauskite mane su ypatinga meile.
6. Man reikia paramos, kad galėčiau augti. Būkit geri, neskubėkite kritikuoti. Jūs galite kritikuoti veiksmus, kuriuos aš darau ne taip, bet ne mane.
7. Duokite man laisvę pačiam spręsti. Leiskite man suklysti, kad galėčiau pasimokyti iš savo klaidų. Taip aš išmoksiu apsispręsti, kai iš manęs pareikalaus gyvenimas.
8. Būkite geri, neatlikite už mane to, ką aš turiu padaryti pats. Tai priverčia mane jausti, kad mano pastangos neatitinka jūsų lūkesčių. Aš žinau, kad tai sunku, bet prašau, nelyginkite manęs us mano broliu, seserimi.
9. Nebijokite išvykti savaitgaliui abu kartu. Vaikams taip reikia “atostogų” be tėvų. Be to, tai yra puikiausias būdas įrodyti, kad jūsų santuoka yra nuostabi.
10. Būkite man dvasinis vadovas. Išmokykite mane tikrų vertybių namuose ir rodykite man gerą pavyzdį, kuriuo galėčiau sekti.


Jei sveciai tokie,kad tik uliavot,tai tegul ir uliavoja.Pakalbek su mama ir nuspresit ka daryt,ir ko ne.Nesinervink ir neplusek,jei nieks neivertins unsure.gif
Atsakyti
Man kaip tik Bernardinai wub.gif mes butent ten ir krikstysim wub.gif

Suknele noreciau irgi balta, geriausia linine, bet abejoju ar tokia rasiu, na kita savaite bus paieskos..


QUOTE(Bulbulka. @ 2010 06 11, 21:32)
Rytoj musu svente wub.gif  wub.gif  wub.gif
Tik kad oras nepavestu, viskuo kaip ir pasirupinta, kas buvo planuota, stalas papuostas, idejos super, aciu sm mergynom 4u.gif   tikiuosi sveciai ivertins, maziukas ismaudytas miega, zaidmukai, isakymai, atmintines kriksto tevams, dovaneles seneliams, medis sodinimui, rubeliai vaikui islyginti, sudeti, balionai uzsakyti, torta vyras atvez is ryto bigsmile.gif  , sodyba kur svesim islaizyta biggrin.gif siandien nupirkau sakoti, Babarskienes II, ten specialus krikstynom buna irgi, skanus ir grazus tenai, kana 25 lt/kg  lauksim musu sventes, viduj jaudulis, drebulis doh.gif 
o ir musu kriksto mama irgi negalim pasigirt, visai nesidomejo nieko, vienintelis daiktas ka padare, kai kostiumuka zurejau, tai uz j sumokejo, o visa kita pati rupinausi, zvake, skraiste ir t.t., na nesvarbu, sandien paskambino paklaust kelinta atvaziuoti lotuliukas.gif


Pacios graziausios sventes, oras panasu geras bus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merrgicka: 12 birželio 2010 - 06:33
sveikos mergaites 4u.gif senai be uzsuku na mes jau beveik pasiruoseme krikstynoms kitai savaitei thumbup.gif vakar jau susimokejome uz sodyba ir uz maista drabuzelius lininius vaikis turi,drabuziais abu su vyru apsirupine,viskas kaip ir yratik tortas liko 2ni eisim uzsakyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dija24 @ 2010 06 12, 00:08)
2. Niekur neberandu 10 isakymu tevams (ne kriksto tevams, o tevams). Turejau, bet neberandu niekur. Gal kas turite?


1.Mylėkite ir branginkite krikštadukrą, kad jau įsivėlėt į šį reikalą.
2Padėkite tėveliams dorai užauginti (>>>>>>>>)
3.Iškilus problemoms, patarkite dėl meilės reikalų(kai paūgės truputį)
4.Kartą per pusę metų praleiskite kartu dieną:išradingai,naudingai,linksmai(Petriukui irgi turėtų patikti).
5Nesišvaistykite pažadais,nes juos reikės ištesėti.
6 Kai duosite pinigų smulkioms išlaidoms, tai geriau popieriniais, nei metaliniais, nes metalinius lengviau pamesti.
7Švęskite kartu šventes, net ir po 50 metų.
8.Nepamirškite dovanoti dovanų.
9.Nelepinkite saldumynais, nes gausite saskaitą už dantų gydymą.
10. Labai nepykite už iškrėstas išdaigas, nes nervinimasis kenkia grožiui ir sveikatai.

QUOTE(O-RE-AR @ 2010 06 12, 02:01)
O gal tai bordinei,tik reikia baltu aksesuaru,ir butu kitas vaizdas ir tiktu??? mirksiukas.gif


gal....reikės pasižiurėti ką turiu balto.... g.gif

Atsakyti
QUOTE(pupune @ 2010 06 11, 22:36)
Ar Jūs puošnes suknelės rengsitės?
Kaip vyrus vasarą žadat rengti? biggrin.gif


Mano bus sviesiai ruda kokteiline suknele su pasiuvinetu trumpu svarkeliu ax.gif rolleyes.gif
Vyram butinai tik kostiumais papraseme apsirengti..
Jei bus karsta - gales su marskiniais buti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikae: 12 birželio 2010 - 08:20