Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynų planavimas 2010, 4 dalis

QUOTE(* Arti Širdies * @ 2010 06 11, 18:58)
O jus krikšto mama ar mama? iš parašo spėu kad mama  smile.gif
Rankų darbo davanos pačios pačiausios  wub.gif

Aš mama. mirksiukas.gif O krikštotėvai MB sesė su busimu vyru, kurie dievina mano mažių wub.gif Tik gaila, kad nelabai man padeda pasiruošimui šventei. Tą pačią dieną pagerbsim ir mano MB , nes jo jubilėjus.
Šiaip gerai, kad mano draugė dizainerė, kuri dalyvaus mano šventėje, tai vat ji nemažai man padės ir krikštotėvams maikutes sukurs, aš tik išsirinkau kokio modelio norėsiu ir padės paredaguoti ir gražiai padaryti įsakymus krikštotėvams ir etiketės buteliams paruoš.
Vat tik dar neapsispendžiau galutinai kokių žaidimų norėsiu g.gif
O dėl rankų darbo dovanų pritariu, jos pačios pačiausios. dėja šiuo atvėju, aš pasireikšti negaliu ir nemoku verysad.gif
Atsakyti
Merginos, skaičiau dabar kitą temą ir joje parašyta kad kunigui/bažnyčiai paliekamas lauknešelis (pyragas, saldainiai ir pan.) O jus tai darysite? Aš pirmą kartą apie tai sužinojau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(* Arti Širdies * @ 2010 06 11, 21:08)
Merginos, skaičiau dabar kitą temą ir joje parašyta kad kunigui/bažnyčiai paliekamas lauknešelis (pyragas, saldainiai ir pan.) O jus tai darysite? Aš pirmą kartą apie tai sužinojau  ax.gif

Na, aš tai nedarysiu schmoll.gif Kitas gali mielai priimti, kitas- ne. Targavokis paskui su juo. Užteks aukos, juk tuo pačiu ji ir jam. Nors kas ten žino, gal paskutinę minutę ir pasikeis nuomonė. Asmeniškai man tai saldainių medeliai gražu thumbup.gif
Atsakyti
Gerai, tada kitas klausimas...
Biški susiparinau dėl dovanos.
Esu įsitikinusi kad krikšto vaikui yra "privaloma" tradicinė dovana tokia kaip šaukštas, ar medalionas ar pasagėlė ar kryželis (kurio jau nebedovanoja). Ši dovana kainuoja nemažai. Dar plius sakykime Biblija ar rožančius (kas geriau?)....
Tuomet ar dovanojama papildomai dovana vaikui (pvz žaislai ar pinigėliai) ar užtenka ir tų "tradicinių dovanų..?
Žinau kad atsakysite "pagal galimybes" biggrin.gif Bet noriu žinoti kaip daro dauguma....
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2010 06 11, 16:28)
Gal tikrai čia su tom kojinaitėm kvailai gausis g.gif  Radau temos pradžioj, kad deda cukrų, druską, pinigėlį, kojinaites, kad sveikas augtų. O mano krikštasūnis biski ligoniukas tai jam taip tiktų wub.gif  Nežinau ką daryt, vyras sako jei spėsiu numegzti- dėti. unsure.gif  g.gif

yra tokia LT tradicija,tik ne i dezute deda,o lig tevams dovanoja kriksto tevai g.gif
Atsakyti
QUOTE(* Arti Širdies * @ 2010 06 11, 22:08)
Merginos, skaičiau dabar kitą temą ir joje parašyta kad kunigui/bažnyčiai paliekamas lauknešelis (pyragas, saldainiai ir pan.) O jus tai darysite? Aš pirmą kartą apie tai sužinojau  ax.gif


Nieko nepaliksiu, tai äuką"duosi biggrin.gif o ką per vestuves irgi palieka "lauknešėlius"? smile.gif pirmą kartą girdžiu. o beto mes kunigėliį ir taip kviesim kartu švęsti, nes atvažiuos net iš kito miesto į Vilnių, sakė turi pažįstamų "bernardinuose", tai galvojam, gal ten mus įsileis. Gal žinote kaip ten situacija?
Atsakyti
QUOTE(ramintaiv @ 2010 06 11, 16:41)
O-RE-AR  maniskis lygiai taip pat  doh.gif  as jam rodau,sakau kaip graziau,o jis sako man vienodai. bet gal tiesiog vyram tokie dalykai ne taip rupi,jie nevertina. kartais nervina,bet as stengiuosi nekreipti demesio  biggrin.gif
as darausi sarasa ko reik ir pan,nes galva nedirba visai  schmoll.gif  ir dbr galvoju ka paciai rengtis?su sese sakem gal baltai abi,bet kiek ziurejau,visos sukneles vos sikna dengia,o kelniu nenoriu  verysad.gif

aha,as irgi vyrui sakau : galvuoju visgi leisiu i dangu zibintus o ne balionu,o jis man atsako-o ka tu planavai balionus leisti,nors pries savaite apie tai su juo kalbejau doh.gif doh.gif doh.gif
o del sukneles,tai as jau apsisprendziau... megziu pagal uzsakyma... mano ir mano dvynukiu sunkytes bus vienodos...as radau suknute zemiau keliu tongue.gif bet darysiu tik iki keliu,as zemo ugio,man ilgos netiks schmoll.gif
Atsakyti
Rytoj musu svente wub.gif wub.gif wub.gif
Tik kad oras nepavestu, viskuo kaip ir pasirupinta, kas buvo planuota, stalas papuostas, idejos super, aciu sm mergynom 4u.gif tikiuosi sveciai ivertins, maziukas ismaudytas miega, zaidmukai, isakymai, atmintines kriksto tevams, dovaneles seneliams, medis sodinimui, rubeliai vaikui islyginti, sudeti, balionai uzsakyti, torta vyras atvez is ryto bigsmile.gif , sodyba kur svesim islaizyta biggrin.gif siandien nupirkau sakoti, Babarskienes II, ten specialus krikstynom buna irgi, skanus ir grazus tenai, kana 25 lt/kg lauksim musu sventes, viduj jaudulis, drebulis doh.gif
o ir musu kriksto mama irgi negalim pasigirt, visai nesidomejo nieko, vienintelis daiktas ka padare, kai kostiumuka zurejau, tai uz j sumokejo, o visa kita pati rupinausi, zvake, skraiste ir t.t., na nesvarbu, sandien paskambino paklaust kelinta atvaziuoti lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bulbulka.: 11 birželio 2010 - 21:33
QUOTE(* Arti Širdies * @ 2010 06 11, 22:19)
Gerai, tada kitas klausimas...
Biški susiparinau dėl dovanos.
Esu įsitikinusi kad krikšto vaikui yra "privaloma" tradicinė dovana tokia kaip šaukštas, ar medalionas ar pasagėlė ar kryželis (kurio jau nebedovanoja). Ši dovana kainuoja nemažai. Dar plius sakykime Biblija ar rožančius (kas geriau?)....
Tuomet ar dovanojama papildomai dovana vaikui (pvz žaislai ar pinigėliai) ar užtenka ir tų "tradicinių dovanų..?
Žinau kad atsakysite "pagal galimybes"  biggrin.gif  Bet noriu žinoti kaip daro dauguma....

kodel kryziuku niekas nedovanoja???? as paprasiau savo vaiku krikstateviu kad tik kriziukus apmooketu BUTINAI... nes man kunigas pasake kad patys tevai negali ju pirkti,tik krikstateviai".... o is kur ta tradicija-saukstas ???pirma karta girdziu.... suprantu kaip suvenyras... o kas cia per tradicija tai pirma karta girdziu...jau jeigu eiciau i krikstynas kaip busima kryksto mama,tai tikrai pirkciau tik kryzeli....
per 2 metus paskutinius buvau krikstynose,tai visur tik kryziukai buvo g.gif
Atsakyti
Dėl aprangos, tai ir man galvos skausmas doh.gif pati nežinau ko konkrečiai noriu.. šiandien ieškojau suknlelės, tai tooookie skudurėliai arba pležinės parduotuvėse, o kainos manau nevertos jų. Buvau radus tokia lininę ružavą - na bet labai kukli g.gif gal norisi truputį puošniau.
Ar Jūs puošnes suknelės rengsitės?
Kaip vyrus vasarą žadat rengti? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pupune @ 2010 06 11, 22:22)
Nieko nepaliksiu, tai äuką"duosi biggrin.gif o ką per vestuves irgi palieka "lauknešėlius"? smile.gif pirmą kartą girdžiu. o beto mes kunigėliį ir taip kviesim kartu švęsti, nes atvažiuos net iš kito miesto į Vilnių, sakė turi pažįstamų "bernardinuose", tai galvojam, gal ten mus įsileis. Gal žinote kaip ten situacija?

musu vestuves ten buvo... na seip man ten nelabai jauku blush2.gif rinkausi ta baznycia tik del to kad cente buvo... bet krikstiti nenoreciau ten savo leliaus...cia tik mano nuomone blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mazyle1985 @ 2010 06 11, 22:33)
kodel kryziuku niekas nedovanoja????


na aš girdėjau prietarą "kad ale uždedi vaikui nešti kryželį per visą savo gyvenimą" biggrin.gif

Man mama taip sakė, ji nusprendė dovanoti medalioną ir jį išgraviruoti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(mazyle1985 @ 2010 06 11, 22:36)
musu vestuves ten buvo... na seip man ten nelabai jauku  blush2.gif rinkausi ta baznycia tik del to kad cente buvo... bet krikstiti nenoreciau ten savo leliaus...cia tik mano nuomone  blush2.gif

Man ten irgi nelabai schmoll.gif vien dėl to kad labai daug vestuvių, krikštynų t.y. žmonių daugybė, o dar + turistai slampinėja aplinkui doh.gif o kiek kartų sakiau vyrui, kad nenorėčiau "Bernardinuose" jokių apiegų, o va, kaip sako "nespauk šulinin, teks gerti" biggrin.gif
mes ne bažnyčia rinkomes, o kunigą, kuris kaip minėjau ne iš Vilniaus, o ten pasiprašys, kad mus pakrikštytų smile.gif
Atsakyti