Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynų planavimas 2010, 4 dalis

O-RE-AR maniskis lygiai taip pat doh.gif as jam rodau,sakau kaip graziau,o jis sako man vienodai. bet gal tiesiog vyram tokie dalykai ne taip rupi,jie nevertina. kartais nervina,bet as stengiuosi nekreipti demesio biggrin.gif
as darausi sarasa ko reik ir pan,nes galva nedirba visai schmoll.gif ir dbr galvoju ka paciai rengtis?su sese sakem gal baltai abi,bet kiek ziurejau,visos sukneles vos sikna dengia,o kelniu nenoriu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ramintaiv @ 2010 06 11, 14:41)
O-RE-AR  maniskis lygiai taip pat  doh.gif  as jam rodau,sakau kaip graziau,o jis sako man vienodai. bet gal tiesiog vyram tokie dalykai ne taip rupi,jie nevertina. kartais nervina,bet as stengiuosi nekreipti demesio  biggrin.gif
as darausi sarasa ko reik ir pan,nes galva nedirba visai  schmoll.gif  ir dbr galvoju ka paciai rengtis?su sese sakem gal baltai abi,bet kiek ziurejau,visos sukneles vos sikna dengia,o kelniu nenoriu  verysad.gif

Jo,mb irgi sako,mano rupestis dirbt ir pinigus uzdirbt,o tu rupinkis,tai visai ir nesirstu biggrin.gif
O del suknes,tai tikra tiesa,kitos visai nedengia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(O-RE-AR @ 2010 06 11, 16:53)
Jo,mb irgi sako,mano rupestis dirbt ir pinigus uzdirbt,o tu rupinkis,tai visai ir nesirstu biggrin.gif
O del suknes,tai tikra tiesa,kitos visai nedengia doh.gif


Sveikos,
aš taip pat už beveik mėnesio tapsiu krikštomama wub.gif bigsmile.gif
Deja turiu kalną kitų darbų ir negaliu pilnai atsidėti krikštynoms, o taip norisi wub.gif wub.gif
Ir taip pat jau pradėjau rašytis idėjas ir ką reiktų padaryti doh.gif biggrin.gif
Aišku aprangos klausimas labai aktualus... g.gif taip pat net nenumanau kuo renktis.. ar visos planuojat šviesiai rengtis? g.gif
Atsakyti
mano suknele bus marga, daug melynos, violetines spalvos... vyras rengsis sviesiai
Atsakyti
mes tai rengsimės visa šeima baltai ax.gif sijoną jau turiu šiaip ne taip, o kur gražią bliuskutę rasiu, tai nė neįsivaizduoju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2010 06 11, 18:37)
Aišku aprangos klausimas labai aktualus... g.gif taip pat net nenumanau kuo renktis.. ar visos planuojat šviesiai rengtis?  g.gif


Aprangos klausimas moterim labais varbus smile.gif
Man irgi ramybės neduoda tas dalykas...turiu bordinę suknelę, tik vieną kartą ji dalyvavo baliuje, kaip ir nematyta būtų....tačiau širdelė prie jos nelinksta unsure.gif Reikėtų kitos...bet pagalvojus kiek kainuos krikštynos kažkaip ranka nekyla pirkti dar ir suknelę naują doh.gif Juk gali būt kad po metų ir ji taps jau nebemiela ir taip pat kabės spintoj g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2010 06 11, 17:37)
Sveikos,
aš taip pat už beveik mėnesio tapsiu krikštomama wub.gif  bigsmile.gif
Deja turiu kalną kitų darbų ir negaliu pilnai atsidėti krikštynoms, o taip norisi wub.gif  wub.gif 
Ir taip pat jau pradėjau rašytis idėjas ir ką reiktų padaryti doh.gif biggrin.gif 
Aišku aprangos klausimas labai aktualus... g.gif taip pat net nenumanau kuo renktis.. ar visos planuojat šviesiai rengtis?  g.gif

pas mus dominuos ryškiai alyvinė spalva.
Bėja, dar info klaipėdietėm rolleyes.gif
Jau senai norėjau parašyti. Sviečiams dovanėles nupirkau Akropolyje parduotuvėje Alan Deko prie knygyno. Nors mama sakė, kad dabar toj parduotuvėje jau angeliukų nebera. Na bet gal dar pasirodys. Ten šiaip daug fainų smulkmenų, jau esu nusižiūrėjusi ką MB padovauosiu iš ten.
O mūsų dovanėlės tokios, kiekvienai porai po vieną:
user posted image (tokioje pat dežutėje, tik pas mūsų angeliukus širdutė raudona)
Atsakyti
O sakykite dovanėles svečiams kada įteikiamos po baliuko kartu su lauktuvėm ar kada?
Ir tas dovanėles ruošia krikšto tėvai ar tėvai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(* Arti Širdies * @ 2010 06 11, 18:42)
O sakykite dovanėles svečiams kada įteikiamos po baliuko kartu su lauktuvėm ar kada?
Ir tas dovanėles ruošia krikšto tėvai ar tėvai?  g.gif

Na aš planuoju kiekvienai porai ant stalo padėti. O šiaip tas dovanas ruošiame patys. Tiesiog turbūt visoje mano ir MB šeimoje aš vienintelė, kuri sugaloja originalias dovanas ir visas programas. Tai vat ir dabar visi tikisi kad aš vėl viską sugalvosiu. O man kaip tik šį kartą niekas nesigalvoja. Na mūsų labai mažai žmonių 10, nes daguma negali atvykti iš užsienio, o Lietuvoje brangiausius žmones pakvietėm. (netgi mūsų su MB vestuvėse buvo tik 13 žmonių )
Atsakyti
O jus krikšto mama ar mama? iš parašo spėu kad mama smile.gif
Rankų darbo davanos pačios pačiausios wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo * Arti Širdies *: 11 birželio 2010 - 19:03
QUOTE(* Arti Širdies * @ 2010 06 11, 19:33)
Aprangos klausimas moterim labais varbus  smile.gif
Man irgi ramybės neduoda tas dalykas...turiu bordinę suknelę, tik vieną kartą ji dalyvavo baliuje, kaip ir nematyta būtų....tačiau širdelė prie jos nelinksta  unsure.gif  Reikėtų kitos...bet pagalvojus kiek kainuos krikštynos kažkaip ranka nekyla pirkti dar ir suknelę naują  doh.gif Juk gali būt kad po metų ir ji taps jau nebemiela ir taip pat kabės spintoj  g.gif

Bet ir pasirinkimas suknelių skurdokas..(ar bent jau aš nelabai kur randu.. unsure.gif ) ką geriausia nusižiūrėjusi esu-tai raudona suknelė.. unsure.gif bet kažkaip aš irgi noriu ramesnės spalvos..
O dėl to kabėjimo tai taip.. bet vat ir ieškau tokios, kad dar kada galėčiau užsivilkti ir mažesnei šventei bigsmile.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2010 06 11, 20:05)
O dėl to kabėjimo tai taip.. bet vat ir ieškau tokios, kad dar kada galėčiau užsivilkti ir mažesnei šventei bigsmile.gif  doh.gif


tokių nebuna lotuliukas.gif
Atsakyti