Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynų planavimas 2010, 4 dalis

QUOTE(astulia @ 2010 06 11, 12:51)
o man tai visai normalu. o ką man daryt, jei aš į krikšto tėčius noriu savo brolio, kuris labai myli mano dukrytę, bet su jo žmona palaikom tokius ryšius, kiek būtina  cool.gif kai mums atvažiavus porai savaičiių į LT su mažyle, tesugebėjo 1 kartą ateit aplankyt, o ir šiaip visai nesidomi mūsų dukryte. tai krikštamotę ėmėm iš kitos šeimos, mano pusseserę  smile.gif


pas mus vienu buvo panasi situacija, kai mastem paimt is skirtingu seimu, bet seip pamislyju, kad antrai pusei buna be galo nesmagu, pati save isivaizduoju kaip mano vyra tarkim ima, o as tipo ne prie ko, arba atvirksciai doh.gif
bet kai brolis ir pussesere, tai dar pateisinama smile.gif (cia mano akim, nejamkit i galva)
Atsakyti
Bet senesniais ir ne tokiais senais laikais buvo normalu imti krikšto tėvus iš skirtingų šeimų kad jei tarkim viena šeima išira ar viena pusė miršta arba su ta šeima nutruksta santykiai tada bent iš kito šeimos galima sulaukti pagalbos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(* Arti Širdies * @ 2010 06 11, 13:01)
Bet senesniais ir ne tokiais senais laikais buvo normalu imti krikšto tėvus iš skirtingų šeimų kad jei tarkim viena šeima išira ar viena pusė miršta arba su ta šeima nutruksta santykiai tada bent iš kito šeimos galima sulaukti pagalbos  ax.gif


atsarga gedos nedaro, bet jei tarkim kriksto vaikas lieka be tevu, o kitos dvi seimos su kriksto tevu ir kristomotina nori ji isivaikinti, tai gali kilt karas tongue.gif
jei rimtai tai ko tik gyvenime nebuna, bet turim tik vienus tikrus tevus, be jokiu "kitu pakaitalu" tai ir as asmeniskai esu uz tai kad pora yra vienetas, o ne atsarginiai variantai

Atsakyti
O jei dar rimčiau tai atsitikus nelaimei net ir krikšto tėvai gali nepaimt vaiko unsure.gif dažniausiai globoja močiutės arba seserys/broliai unsure.gif

Nuklydom nuo temos ax.gif
Atsakyti
pas mus ryt krikstynos,mes su kita krikstamote darbus pasidalinom taip( jie musu vaikiuka krikstina,mes-ju):ji rupinasi maistu, as-programa. ir jokiu pykciu as turiu savo darbus ji savo smile.gif po krikstynu susumuosim islaidas uz viska ir pasidalinsim pusiau smile.gif
Atsakyti
She, ne taip supratai. Aš einu į krikštamotes. Krikštysim vyro sesers vaikus: mes berniuką, o kita sesuo- mergytę. Tai sutarėm pasidalinti visais rūpestėliais. Ir logiška, kam du laikraštukai ar dveji prašymukai, juk nieko naujo neišras ar du tortai, galima vieną, o didelį.. Tai galvojau tikra bus viskas paprasčiau, tik pasidalinam darbais mintim. Bet gavosi doh.gif Viskas rūpi man vienai. Be to visa tai kainuoja ir pinigėlius, iš pradžių aiškino per pusę per pusę, dabar tylu blink.gif Bet, kadangi jau iš pat pradžių buvau nusprendus daryti tai ką ir darau, todėl darau ir neketinu trauktis. Kaip vyras ir sakė: jos bėdos ir reikalas, į krikštatėvius mes juk einam, o ji tegu žinosi. O iki krikštynų beliko trys savaitės cool.gif
Redukee, faina kai eina susitarti thumbup.gif Nors ir malonūs tie rūpestėliai, bet vis tiek daug lakstymo, tuo labiau kai gyveni kaimukyje, iki miesto tenka dažnai pašokti, o jau faktas, kad su vienu sykiu visko nerandi. Smagu kai gali pasidalinti tais bėgiojimais. Nors man patinka, perverčiu kompe laikraštuką, prašymukus ir taip gera širdy: viską dariau su meile ir atsakomybe wub.gif
Papildyta:
O dabar dar klausymukas. Krikštamotės atsiliepkit: ar dedat į krikštadėžes megztas kojinaites. Skaičiau, kad kitos deda. Galvojau numegsiu, juk tą sugebu, nors ką cool.gif Bet iškilo tokia problema: ar būtinai kojinaitės ar gali būti ir megzti batukai g.gif Ir ar būtinai balti, ar galima ir spalvotus kokius. Juk nebūtina juos laikyti dėžėje, tegu nešioja, arne g.gif unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivulka78: 11 birželio 2010 - 14:01
merginos, koreguokite savo zinutes su prasymais, paskaitykite temos taisykles, jei nepakoreguosite vel bus tema uzdaryta nono.gif
Papildyta:
DAR DĖL ŠAUKŠTELIŲ:

ne visai jis toks pats kaip pas erikiuxxx tas šaukštelis, bet labai panašus. Svoris 15g. kaina 77lt

user posted image


Papildyta:
QUOTE(daivulka78 @ 2010 06 11, 15:11)
O dabar dar klausymukas. Krikštamotės atsiliepkit: ar dedat į krikštadėžes megztas kojinaites.


pirmą kartą girdžiu apie tokią tradiciją. Nedėsiu.
Atsakyti
As neseniai buvau parduotuvej,tai vaikucio rinkinukas;saukstelis,sakute ir peilis kainuoja 29eurus,na tai apie 100 litu ir tik reiktu isgraviruot ir ciki thumbup.gif ko gero sia ideja savo mergytei ir pritaikysiu
Atsakyti
QUOTE(O-RE-AR @ 2010 06 11, 16:09)
As neseniai buvau parduotuvej,tai vaikucio rinkinukas;saukstelis,sakute ir peilis kainuoja 29eurus,na tai apie 100 litu ir tik reiktu isgraviruot ir ciki thumbup.gif


bet čia ne LT..? g.gif
Atsakyti
QUOTE(* Arti Širdies * @ 2010 06 11, 14:18)
bet čia ne LT..? g.gif

Ne,Airijoj,nes ir kaina eurais rasiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal tikrai čia su tom kojinaitėm kvailai gausis g.gif Radau temos pradžioj, kad deda cukrų, druską, pinigėlį, kojinaites, kad sveikas augtų. O mano krikštasūnis biski ligoniukas tai jam taip tiktų wub.gif Nežinau ką daryt, vyras sako jei spėsiu numegzti- dėti. unsure.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2010 06 11, 14:28)
Gal tikrai čia su tom kojinaitėm kvailai gausis g.gif  Radau temos pradžioj, kad deda cukrų, druską, pinigėlį, kojinaites, kad sveikas augtų. O mano krikštasūnis biski ligoniukas tai jam taip tiktų wub.gif  Nežinau ką daryt, vyras sako jei spėsiu numegzti- dėti. unsure.gif  g.gif

Nu ir dek,spresti jums,be to kiekviena smulkmenele yra labai miela ir smagu.Smagu,kai tu su vyru tariesi,maniskis viskam pritaria ka pasakau,o jis nieko nesuka galvos.Taip kad dabar nei neistariu-darau ir tiek,pamatys per svente. smile.gif
Atsakyti