Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynų planavimas 2010, 4 dalis

QUOTE(mazyle1985 @ 2010 06 10, 20:27)
parasiau i az
as pagaliau jau suzonojau galutine data ir laika krikstynu  thumbup.gif  visi mano 3 maziukai bus pakrikstiti liepos 31d 14val  thumbup.gif  moletu baznycioje  wub.gif


Kvieti?Atleksim biggrin.gif
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 06 10, 21:13)

O jas ant A4 formato spauzdini? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 06 10, 23:13)

ne cituoju,pati zinai ka parasyciau wub.gif

as torciuka ta darysiu...kita savaitele padarysiu ikelsiu foto kas gavosi blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(O-RE-AR @ 2010 06 11, 00:02)
Kvieti?Atleksim biggrin.gif



pranesu kad kad data nustatyta pagaliau biggrin.gif bet jeigu kievienam vaikui po dovana bus tai prasau lotuliukas.gif
Atsakyti
o kas spausdinote etiketes ant butelio, tai ant kokio lapo? kazkoks lipnus buna lyg skaiciau ax.gif
Atsakyti
Štai kokių maišiukų Krikštynų lauktuvėms radau, man jie mielesni, nei kartoninės dėžutės wub.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2010 06 11, 08:56)
Štai kokių maišiukų Krikštynų lauktuvėms radau, man jie mielesni, nei kartoninės dėžutės  wub.gif


Labai grazus 4u.gif o kur kazin tokiu gauti.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 11 birželio 2010 - 08:04
QUOTE(just-me @ 2010 06 11, 09:58)
Labai grazus 4u.gif  o kur kazin tokiu gauti.. g.gif

Mamytės iš SM, siuvėjėlės, panašius siūna.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo estetė: 11 birželio 2010 - 08:08
kokie grazus maisiukai wub.gif
Atsakyti
kas liecia maisiuku tai super ir daug graziau nei dezutes...bet pas mane krikstynose bus 35-40zmoniu... vien angeliukai man kainavo 120lt,jeigu as dar maiselius pirksiu,dar kakza ...o kur dar dovanos bobutems krikstotevams doh.gif pas mane gi 3 vaikai ir 6 krikstateviai doh.gif tikiu kad daug graziau,bet man taip pigiau...pati turiu rankas,daug ka padaryti galiu... ir tokius maiseliu padarysiau,tik be piesinelio laisvais... bet kad nera to laiko...tai kad bus dezutes biggrin.gif manau kad gerai turetu atrodyti...greit ikelsiu kas gausis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(merrgicka @ 2010 06 11, 08:42)
o kas spausdinote etiketes ant butelio, tai ant kokio lapo? kazkoks lipnus buna lyg skaiciau ax.gif

jo yra specialus lipnus popierius lengviau priklijuoti
Atsakyti
O mes vakar su vyru galutinai pasirašėm žaidimus, nusprendėm kokie prizai ir priėjom vienos išvados: kadangi norim padėkoti krikštasūnio vardu, kad svečiai dalyvavo jo krikštynose, tai laminuosim korteles: vienoje pusėje krikštuko nuotraukėlė su padėkos eilėraštuku, kitoje- nedideli prašymukui. Galvojau ir pirkti angeliukus, bet vakar nusprendėm, kad pridėsim prašymų palengvinimą, pvz. : išmokyti žvejoti- plūdė, išmokyti merginimo paslapčių- širdelė, tik va su išmokyti čiuošti nesugalvojau nieko, tai gal sakiau tiks kokios kojinaitės kokios čiūdnos ax.gif Nusprendėm, kad šitaip bus pigiau, mažiau įpareigos: kur tuos angeliukus dės paskui: juk kartais būna: nei laikyti, nei išmesti. Be to juk krikštynos linksma šventė, šitokios dovanėlės gali ir prajuokinti: išsitraukia koks dėdė: numegzti megztuką ir priedo kokį vašiuką bigsmile.gif arba teta, kuri nemoka žvejoti ir bijo slieko: išmokyti žvejoti ir pjūdę bigsmile.gif Savi gi visi bus, pykstančių tikrai nebus, visi reaguos kaip ir turi būti- linksmai. Ką manot?
Gaila, kad ana krikštamotė visai niekuo nesidomi: ji vyro sesuo, tikra vaikų teta, aš tik dėdienė, daug svetimesnė verysad.gif Ji nieko: nei skambina, nei teiraujasi doh.gif Vyras piktai pasakė: ką sugalvojai tą daryk, pasitarsim, nuspręsim patys, neskambink jai tegu. Supyko, kad nevertina kito triūso: laikraštukas padarytas, sveikinimai ir prašymukai padaryti: beliko tik atspausdinti, tortas užsakytas, krikštodėžės irgi užsakytos ir jau padarytos, belieka tik atsiimti, žaidimai ir toks kaip scenarijus suplanuotas.... O ji nieko schmoll.gif Net nepasiteirauja gal ko reikia, gal pagalbos, tik žvakėm pasirūpino. Truputi lyg ir skaudu, paskambini o ji iš karto ir šaukia: laiko neturiu, egzai, darbas, kaime darbai... Man ir darbas: naktį dirbau, o dienom važinėjau į sesiją, ir kaime gyvenu: šienai daržai. Bet vis vakare kokią minutę nutaikai ir ruošiesi. Žmogus juk
kvietė, vadinasi tikisi, kad kažko: kažkokio rūpesčio, nors ir mažyčio. Nors nebūtų siūlius viską ruošti per pusę, o dabar... Būtų mano sesuo pasakyčiau, kad kito geru negalima naudotis, bet dabar aš tik brolienė, geriau kartais patylėti, bet nu neiškenti, žmogau. Man taip abidna verysad.gif Fuuuu, pasiskundžiau ax.gif , tikiuosiu nieko neįžeidžiau blush2.gif Jei taip, tada atsiprašau 4u.gif Bet šiuo atveju pasijutau lyg šunio vietoj: tu dirbk, daryk, o nuopelnus ir rezultatus pasidalinsim. doh.gif
Atsakyti
bet tai daivulka78, ar tu tikrai nori jos i kriksto mamas savo vaikui? tai jei negali tokiam ivykiui atrasti minutes, tai ar atras gyvenime laiko kada bent kriksto sunu aplankyti? toks ivaizdis, kad: nu gerai, ateisiu pakrikstyt ...
man kazkaip nejaukiai cia doh.gif
mes kriksto tevais rinkome zmones neatsizvelgdami i giministes rysius jokius, o i tai kaip muzu seimos bendrauja, kaip megsta musu dukra
dar esu pries tokius dalykus, kai bandoma "priartinti" mazai bendraujancias giminiu sakas tokiu budu, arba kai is vienos seimos kriksto mama, o is kitos kriksto tevas unsure.gif kazkoks antruju pusiu ignoras... nesuvokiu
uzjauciu del pagalbos ir demesio stokos, tikekimes, kad viskas pasikeis, ir svente pavyks puikiai ir pati nenuvargsi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(she @ 2010 06 11, 13:42)
arba kai is vienos seimos kriksto mama, o is kitos kriksto tevas  unsure.gif  kazkoks antruju pusiu ignoras... nesuvokiu


o man tai visai normalu. o ką man daryt, jei aš į krikšto tėčius noriu savo brolio, kuris labai myli mano dukrytę, bet su jo žmona palaikom tokius ryšius, kiek būtina cool.gif kai mums atvažiavus porai savaičiių į LT su mažyle, tesugebėjo 1 kartą ateit aplankyt, o ir šiaip visai nesidomi mūsų dukryte. tai krikštamotę ėmėm iš kitos šeimos, mano pusseserę smile.gif
Atsakyti