Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynų planavimas 2010, 4 dalis

Na,planuotojos,klaupkim ant kelieniu,kad tema gyvuotu wub.gif
Bukim atsakingesnes,laikykimes taisykliu.Rasykit i az viena kitai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo O-RE-AR: 10 birželio 2010 - 18:54
Tai kad tuos emailus rašo pagrinde naujokai, kurie matyt neskaito taisyklių g.gif
Atsakyti
QUOTE(* Arti Širdies * @ 2010 06 10, 20:16)
Tai kad tuos emailus rašo pagrinde naujokai, kurie matyt neskaito taisyklių  g.gif

pilnai sutinku,as save irgi pamenu...ikisau nosi,pamaciau kad sneka apie gmaila stebuklinga tai ir temoje uzklausiau....ir tikrai as neziurejau to pradinio puslapio... na nezinau,man kazkaip keista,kas cia tokio kad paklausia...
na taisykles yra taidykles,mes turim ju laikytis ax.gif
Atsakyti
na svarbiausia, kad temute jau gyvuoja 4u.gif aisku sunku bus palaikyti tvarka, kai dazniausiai prisidirba tik kaip jau katra sake „naujokes“. blush2.gif planuokim savo sventes toliau...
as galvoju baznycioje laika imti kokiai 11-12 valandai. man kazkaip po pietu ir mazius irzlus daugiau, svarbiausia, kad baznycioje rekauti nepradetu.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(* Arti Širdies * @ 2010 06 10, 09:30)
kaip tik pati ieškausi, tai rašiau tai firmai laišką. Gavau atsakymą:




dejam man to puslapio katalogo nerodo tai negaliu pasizhiuret koks tas shaukshtelis sad.gif
Atsakyti
QUOTE(X-iuke @ 2010 06 10, 21:10)
dejam man to puslapio katalogo nerodo tai negaliu pasizhiuret koks tas shaukshtelis sad.gif


va toks kaip vienos iš čia mamyčių:

user posted image

Atsakyti
QUOTE(* Arti Širdies * @ 2010 06 10, 21:26)
va toks kaip vienos iš čia mamyčių:



mega_shok.gif swoon.gif siaubas, akropoli toks 260 lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo X-iuke: 10 birželio 2010 - 20:38
va va, sakau kad reikia organizuotis pirkt mirksiukas.gif gal atsiras daugiau norinčių pirkti tai dar kleis Lt nuleistu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2010 06 10, 21:09)
na svarbiausia, kad temute jau gyvuoja  4u.gif aisku sunku bus palaikyti tvarka, kai dazniausiai prisidirba tik kaip jau katra sake „naujokes“.  blush2.gif planuokim savo sventes toliau...
as galvoju baznycioje laika imti kokiai 11-12 valandai. man kazkaip po pietu ir mazius irzlus daugiau, svarbiausia, kad baznycioje rekauti nepradetu.... doh.gif

As uzsakiau baznycia 12val., o po jos jau fotosesija, balionu leidimai ir visi kiti reikaliukai..
Atsakyti
QUOTE(X-iuke @ 2010 06 10, 22:38)
mega_shok.gif  swoon.gif  siaubas, akropoli toks 260 lt


Na tai sakiau kad jie didmenininkai, todel ir kainos tokios, bet ir po viena parduoda, o sitos firmos kur Akropoli prekiauja, zinau kad is ju perka, paskui perparduoda, na gal ne visos....
Gal zinot mergynos kur Vilniuje galima sakocius-tortus "popigiai" nupirkt?
Atsakyti
QUOTE(* Arti Širdies * @ 2010 06 10, 21:40)
va va, sakau kad reikia organizuotis pirkt  mirksiukas.gif  gal atsiras daugiau norinčių pirkti tai dar kleis Lt nuleistu  ax.gif

parasiau i az



as pagaliau jau suzonojau galutine data ir laika krikstynu thumbup.gif visi mano 3 maziukai bus pakrikstiti liepos 31d 14val thumbup.gif moletu baznycioje wub.gif
Atsakyti
Dezutes, tinkancios lauktuvems ax.gif http://shala.addr.co...1/angelbox1.jpg
Atsakyti