Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynų planavimas 2010, 4 dalis

QUOTE(astulia @ 2010 06 09, 23:54)
tai spausdink ant melsvo popieriaus  biggrin.gif

Tai kad melsvo neturiu lotuliukas.gif , is pradziu popieriu dazysiu, paskui spausdnsiu cool.gif na dar karta dekuj 4u.gif
Atsakyti
Merginos, atrodo buvom susitarusios, kad laikysitės skyrelio taisyklių, tačiau šioje temoje vėl darosi palaida bala.

Todėl noriu dar kartą paprašyti- Prašau, laikykitės skyrelio taisyklių! Jei kuri pamiršote skyrelio taisykles, būtinai užsukite į šią temą.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ramintaiv @ 2010 06 09, 15:41)
labutis,po truputi judu i prieki,greiciausiai laikrastuka uzsakinesiu pas mamytes.mano mazius apsirgo,antibiotikus geriam,kol kas neturiu kada pati.nebent greit pasveiks  smile.gif

mergaites,is pradziu galvojau,kad juokas bus,bet nera berniukam batuku sventiniu!!!  yra dideliem,o mano 8men nerasta.  ka reiks daryt?  g.gif

ir ar niekam nereikia tokiu drugeliu?    http://cgi.ebay.co.u...e=STRK:MEWAX:IT    as galvoju melynus pirkti,bet man tiek daug nereikia,uz sokolada susitartumem.bet as tik liepa grisiu.  as galvoju melynai stala puosti ir juos ant stikliniu prisegti.

doh.gif taigi juos pasigaminti lengva paciai...
paziurek bendram pastuke net trafaretS YRA mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Bulbulka. @ 2010 06 09, 22:51)
Aciuuuuuu bigsmile.gif  4u.gif
dabar bandysiu nudazyt melynai biggrin.gif

o popieriukas melynas netinka? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mazyle1985 @ 2010 06 10, 00:41)
doh.gif  taigi juos pasigaminti lengva paciai...
paziurek bendram pastuke net trafaretS YRA  mirksiukas.gif
Papildyta:

o popieriukas melynas netinka?  smile.gif

rytoj bandysiu drugelius gamint smile.gif
jau sestadieni musu krikstynos, taip mazai laiko lieka doh.gif
o sakykit, jus kunigui auka paduodat vokely? nezinau kaip cia paduot graziau....
Atsakyti
QUOTE(Bulbulka. @ 2010 06 09, 22:02)
o sakykit, jus kunigui auka paduodat vokely? nezinau kaip cia paduot graziau....

Nu as tai nesureiksminu tokio dalyko,kaip aukos padavimas doh.gif idejai i voka,padavei ir kvit.Yra apstu rupesciu ir be to cool.gif
Atsakyti
QUOTE(mazyle1985 @ 2010 06 09, 23:41)
doh.gif  taigi juos pasigaminti lengva paciai...
paziurek bendram pastuke net trafaretS YRA  mirksiukas.gif
Papildyta:

o popieriukas melynas netinka?  smile.gif


neturiu as duomenu prisijungimo schmoll.gif gal kas atsiusti galetu 4u.gif
ir kaip juos uzdeti,kad laikytusi? nepykit,prasta is manes auksaranke. blush2.gif
Atsakyti
sveikutės,


na ir aš jua pačiame ruošimosi įkarštyje - ką užsiakinėjau, ką jau gavau, kas laukia, ką gaminuos pati... šiąnakt baiginėju nerti askutinę gėlytę suknytės papuošimui (suknutę nėrė draugė)... gerai, kad turiu keletą jaunų pagalbininkių...- tai jos čia man karpo, lanksto, pagal mano užgaidas... džiaugiuos nusipirkus dekorativinį skylamušį (ups jau nėra nuorodos, nes nupirkau paskutinį) - tai daug ką išpuošėm skylėtom gėlytėmis thumbup.gif

kai jau turėsim daugmaž viską- įmesiu foto, papasakosiu...

kas man ,,neaiškiausia"- padėkit sugalvoti ( o gal kur yra jau sugalvoti) pavadinimus aukiono prizams- kas baškutis muzikinis centras, tai aišku.... o daugiau... pvz kaip apibūdinti pampersą ar čiulptuką? ką dar galima įteikti? ( na kokių 8- 10 prizelių tai reikėtų)

na ir dar svečių pasižadėjimus norėčiau daryti taip pat su daikteliais, bet galvoju, gal bus jau per daug tų daiktukų- gal reiks tenkintis kokiais tik paveiksliukais ,a r palamai užrašais...

svečiams planuoju po kalendoriuką mažytį ir saldainiuką patiko idėja dovanėlės dėželėse ir sudėtos torto forma, tik dbr galvoju ar mano kalnedoriukai lįstų į tais dėželes- tiek kad dar jie nepradėti gaminti, tai galėčiau užsakyti koknrečių išmatavimų... kaip jūs manot- geriua dėželėse ar maišeliuose? jei dėželėse, tai kuri jau darėt, duokit kokius išmatavimus...

jei kuri turit daugiua gražių (visi jie gražūs) patarimų, - atsiųskit į až.

labai dėkinga, kad čia taip gražiai bendraujama, dalinamais patirtimi....

sėkmės visoms 4u.gif
Atsakyti

QUOTE(astulia @ 2010 06 09, 21:43)

juos ant taureliu desit?

QUOTE(mazyle1985 @ 2010 06 09, 22:41)
doh.gif  taigi juos pasigaminti lengva paciai...
paziurek bendram pastuke net trafaretS YRA  mirksiukas.gif
Papildyta:

o popieriukas melynas netinka?  smile.gif

bukir geros,imeskit man trafaretuka,nes is imestos nuorodeles nemoku issisaugoti ir atsispauzdinti doh.gif

aciukas kas pades

p.s. laikrastukas mano ipusejo,maniau mazas bus bet va 8psl jau yra biggrin.gif dabar foto is gyvenimo mazylio keliu wub.gif stai tarkim viena tokia,kaip valge pirmasias koseles:morku ir bulviu
user posted image


Atsakyti
QUOTE(O-RE-AR @ 2010 06 09, 15:47)

Na ar jus jau jais buvot apave mergyte?Nes as realiai Next parduotuvej buvau apavus,tai tas priekis labai nesmagus,toks ankstas,ir kojyte vos vos telpa,spaudzia,zinoma turi prilaikyt batuka,bet del to tokiu ir nepirkau  schmoll.gif Jau geriau basutes ceremonijai,o paskui gi visvien persiaus manau kuo vaikui patogiau,o ne graziau smile.gif


taip buvau, stai user posted image

batukai nera patogus kasdienai, bet sventei manau tinkami, juolab kad maniske labai jautri patogiai avalynei ir nenori detis kas jai spaudzia, trina ar slepsi, koja tikrai normaliai telpa jei dydis tinkamas parinktas, niekur neapverzia
Atsakyti
sveikutes smile.gif
gal kuri kauniete zhino kur galima rasti pigiau sidabriniu shaukshteliu? ax.gif
akropoli tai labai jau brangus... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(X-iuke @ 2010 06 10, 09:15)
sveikutes smile.gif
gal kuri kauniete zhino kur galima rasti pigiau sidabriniu shaukshteliu?  ax.gif
akropoli tai labai jau brangus...  doh.gif


kaip tik pati ieškausi, tai rašiau tai firmai laišką. Gavau atsakymą:

Laba diena
Sauksto kaina 15g x 4,25= 63,75 + (21% PVM) 13,39= 77,14
Kaina sio sauksto bus apie 77Lt
Kad nupirti sauksteli turetumet atvaziuoti i musu ofisa ( Naugarduko 99-
310 kab). Pries vaziuojant butinai paskambinkite. Administratore buna nuo
8 iki 16 val.
Pagarbiai,
PS Geros dienos!
Direktorius
Vadim Kukalovič

UAB " JUBILEX BALTIJA"
Naugarduko 99, 310 kab.,
03202 Vilnius
Tel/faks.:852135705
Mob.: +37068600883
El. p.: info@jubilexbaltija.lt
www.jubilexbaltija.lt


Tai taip išeina jei nori pigiau teks organizuotis tą šaukštą iš Vilniaus g.gif reikia ieškotis kaip pargabenti g.gif Aš tai rasčiau kas paima iš to ofiso, bet kaip išssiųsti... nebent reg. paštu smile.gif kaina gaunasi dvigubai pigiau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo * Arti Širdies *: 10 birželio 2010 - 08:34
Nesupykit, bet jei iškart po mano prašymo nesugebat laikytis taisyklių, esu priversta šią temą laikinai uždaryti.

QUOTE(ramintaiv @ 2010 06 10, 01:24)
neturiu as duomenu prisijungimo  schmoll.gif  gal kas atsiusti galetu  4u.gif
ir kaip juos uzdeti,kad laikytusi? nepykit,prasta is manes auksaranke.  blush2.gif


9. Jei norime, kad vienas ar kitas narys į elektroninį paštą atsiųstų dominančią informaciją, elektroninio pašto adresą prašau rašyti ne temoje, o asmeniškai tam nariui.

Ištrauka iš pirmos šios temos žinutės:
"Turime foto albumą www.fotki.com (prisijungimą duodame per až kreiptis į Svajūnė arba Naktibalda)."


QUOTE(Smilte @ 2010 06 10, 08:04)

QUOTE(astulia @ 2010 06 09, 22:43)

prašom  mirksiukas.gif

user posted image


juos ant taureliu desit?


8. Draudžiama cituoti nuotraukas.
Atsakyti