Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynų planavimas 2010, 4 dalis

QUOTE(* Arti Širdies * @ 2010 06 09, 11:45)
bet jei norima padaryti staigmeną ir kad nežinotų kokie siurpizai bus tuomet nepasakojama apie savo planus  g.gif

bet zinot kaip buna su toms staigmenom...o jai ir mama nori ja padaryti ir taip pat daro ka nors ka ir jus...arba jai nepriimtina pwz tie laikrastukai arba isakymai teveliams ar kriksto tevams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zaleake @ 2010 06 09, 11:56)
bet zinot kaip buna su toms staigmenom...o jai ir mama nori ja padaryti ir taip pat daro ka nors ka ir jus...arba jai nepriimtina pwz tie laikrastukai arba isakymai teveliams ar kriksto tevams 4u.gif

as savo mamai ir broliui jau pasakiau, kad laikrastukus gaminsiu as. taip pat pasizadejimu korteles ir busimos profesijos korteles. mano mama aprengs abu anukus. as uzsakiau vaikams dezutes krikstynu atributikai sudeti. krikstasuniui planuoju pirkti medaliona su graviura. krikstateviams uzsakiau ranskluostukus. kadangi esu uzsieny surasiau plana, ka turi padaryti mano mama. brolis gyvena giliam kaime, tad is jo nieko neprasau... viskuo rupinames as ir mano mama thumbup.gif thumbup.gif staigmenu ypatingu nebus, esme ta, kad ne veinas is ju nera mates nieko panasaus, tad tikrai bus siokia tokia maloni akimrika
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2010 06 09, 12:03)
as savo mamai ir broliui jau pasakiau, kad laikrastukus gaminsiu as. taip pat pasizadejimu korteles ir busimos profesijos korteles. mano mama aprengs abu anukus. as uzsakiau vaikams dezutes krikstynu atributikai sudeti. krikstasuniui planuoju pirkti medaliona su graviura. krikstateviams uzsakiau ranskluostukus. kadangi esu uzsieny surasiau plana, ka turi padaryti mano mama. brolis gyvena giliam kaime, tad is jo nieko neprasau... viskuo rupinames as ir mano mama  thumbup.gif  thumbup.gif staigmenu ypatingu nebus, esme ta, kad ne veinas is ju nera mates nieko panasaus, tad tikrai bus siokia tokia maloni akimrika

labai saunei ir veiklei viska planuojate 4u.gif as taipogi darau: pasizadejimus.profesijos korteles laikrastuka, kriksto teveliai gaus puodelius su vaikelio foto mociutes taupykles kad detu po viena kita lituka vaikiukui ant ledu rolleyes.gif seneliu deja neturime... kiekvinas dalyvaves sventeje gaus po zenkliuka su vaikiuko foto...musu bus nelabai ir daug gal koks 12... g.gif
tik va nieko daug nezinau zaidimu krikstynoms gal ka patarsite? doh.gif
Atsakyti
Mamytes, patarkit kokius batukus apsiauti jau lakstanciam vaikeliui... Paprastus baltus nupirkti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zaleake @ 2010 06 09, 12:39)
sveikos mielosios planuotojos 4u.gif  na ka mes jau susitareme del savo leliuko krikstynu datos jos vyks liepos 17d  anyksciuose... laikrastikas pradetas isakimus taip at jau turim sugalvoje liko tik atspasdinti....svente vyks pas senelius namie sodas saslukai manau bus viskas saunu jai tik oras nebus prastas 4u.gif
na manau cia susitarimo reikalas tongue.gif  as esu mama ir viska pati darau kriksto mamai tik rubeliai na seip juos taipogi as uzsaliau lininius tai jin tik pinigelius sake atiduos mirksiukas.gif 


Mes taip pat pasirinkome liepos 17d. drinks_cheers.gif , tik jos bus Utenoje biggrin.gif

QUOTE(zaleake @ 2010 06 09, 13:21)
labai saunei ir veiklei viska planuojate 4u.gif  as taipogi  darau: pasizadejimus.profesijos korteles laikrastuka, kriksto teveliai gaus puodelius su vaikelio foto mociutes taupykles kad detu po viena kita lituka vaikiukui ant ledu rolleyes.gif  seneliu deja neturime... kiekvinas dalyvaves sventeje gaus po zenkliuka su vaikiuko foto...musu bus nelabai ir daug gal koks 12... g.gif 
tik va nieko daug nezinau zaidimu krikstynoms gal ka patarsite? doh.gif


Man patikes zaidimas, kuri manau reiktu suzaisti pacioje pradzioje kol visi dar nedrasus t.y. kiekvienas svecias turetu palinketi krikstukui kazkoki palinkejima is vieno zodzio, kuris prasidetu jo vardo pirmaja raide: pvz. : Laima "laimes", Darius "dziaugsmo" ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Karina20 @ 2010 06 09, 12:39)
Mamytes, patarkit kokius batukus apsiauti jau lakstanciam vaikeliui... Paprastus baltus nupirkti?  g.gif

taip taip mums taippat beda su bateliais norime baltu nes musu kostuimelis baltas lininis o kaip nerandame niekur taip nerandame...o ypac kai kojyte gan siaura ir 21ismera doh.gif
Atsakyti
Jeigu rasit kur, pasidalinkit info ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(* Arti Širdies * @ 2010 06 09, 11:25)
O tu busi mama ar krikšto mama?
Kam reiktų daryt tą laikraštuką? mamai ar krikšto mamai?

Pvz as esu mama, tai daugiau apie savo vaika zinau info. Bet grazu, kai daro ir kriksto mama ax.gif

QUOTE(coliukeee @ 2010 06 09, 11:32)
Man keistai skamba tie klausimai - kam priklausytu daryti? Kas turi tai daryti? kas turi ta ar ana. Visa tai yra tevu ir krikstateviu susitarimo reikalas.

Ir noro reikalas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(* Arti Širdies * @ 2010 06 09, 05:39)
Sveikos gyvos  smile.gif
Dekuj kad papasakojai, matosi kad šventė buvo super  thumbup.gif  Bet kaip supratau buvai mamytė, o ne krikšto mamytė..? Jei tiek daug darei tu, tai kas liko daryt krikštatėviams?  bigsmile.gif
man reikės balionų bet deja liepos pirmam savaitgaliui  unsure.gif
O kaip vadinasi šis tortas kuris nepatiko?

su uogom avietinis
jis tos pacios serijos,kaip ir bananinis,tik vietoi bananu uogos ten
siaip jai paklausite pasakys pavadinima
nes bananinis pvz vadinasi genelis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bulbulka. @ 2010 06 09, 00:30)
uzsakiau 5 kg, zmoniu turetu but 20, kaip manot, ar uzteks visems, dar planavau po gabaliuka su savim ideti ax.gif

Turėtų didžiuuuulis tortas gautis mirksiukas.gif

QUOTE(zaleake @ 2010 06 09, 12:21)
tik va nieko daug nezinau zaidimu krikstynoms gal ka patarsite? doh.gif

Vat krikštynų žaidimai, gal rasit ko įdomaus:
Krikštynų žaidimai, Kad per krikštynas nebūtų nuobodu
Mes per šventes dažnai žaidžiam tokį žaidimuką su minimaliais prizais: organizatorius sagalvoja žodį, pvz. KRIKŠTYNOS. Kiekvienai raidei nuperka po dovanėlę, tarkim K-katinas (žaisliukas), R-riešutai ir t.t. Suslepi dovanėles maiše, prie stalo vardiji raides, tas kuris atspėja kas po ta raide slepiasi maišelyje - gauna tą dovanėlę wink.gif Labai linksma būna, kai suaugusieji šaukia viens per kitą biggrin.gif Kuo originalesnės dovanėlės, tuo linksmiau mirksiukas.gif

QUOTE(Karina20 @ 2010 06 09, 12:39)
Mamytes, patarkit kokius batukus apsiauti jau lakstanciam vaikeliui... Paprastus baltus nupirkti?  g.gif

Tikriausiai paprasti balti batukai ar basutės gražiausia wink.gif Pažiūrėkit, vakar Erikiuxxx siūlė savo parduodamus batukus, ir aš įkišau nosį (nors maniškiai dar visai žiogai biggrin.gif ), gražūs modeliukai, gera kainytė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(atsringa @ 2010 06 09, 00:35)
Krikštynos pavyko labai šauniai  thumbup.gif Pabandysiu papasakoti naudingą info SM "organizatorėm":


nu super pasiruošei thumbup.gif ir taip išsamiai viską papasakojai thumbup.gif o tie šaukštai, kur foto įdėjai, tai mūsų tongue.gif
Atsakyti
Na klaipėdietės, jeigu dar kam reikia, tai turiu info kur radau Klaipėdoje balionus pigius (helio arba jeigu papuošimams tai helio ir dar pripurškia ten kažko, kad ilgiau laikytusi).
Nusiunčiau šiandien mamikę savo, kad išsiaiškintu kokios kainos, tai ji viską išsamiai išklausinėjo.
Tai mes ten ir imsime balionus.
Atsakyti