Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynų planavimas 2010, 4 dalis

Sveikos, sakykit, gal zinot, kur kas Klaipedoj uzsiima rankdarbiais is medzio? Konkreciai domina, kad bobutem saukstus krikstynom papuostu. Aciu.
Atsakyti
QUOTE(atsringa @ 2010 06 09, 00:35)
Jei Kaune kam iki birželio  30 d. prireiktų helio balionų, galiu pasiūlyti savo likusius.  Spėju dujų liko apie 40 vnt. balionų. Kaina 2.6 Lt. Pasiimti reiktų patiems - Kaunas, Eiguliai, arba kažkur netoli privažiuočiau, nes sunku juos transportuot. Turiu daug geltonų arba įvairių spalvų. Balionus siūlau pripūsti prieš pat šventę.

as mielai paimciau kokia 20, bet deja ne Kaune gyvenam, nebent paskolintumet iranga blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(* Arti Širdies * @ 2010 06 08, 18:59)
* nesuprantu kam taip skaudžiai reaguoji?  mirksiukas.gif jau pasižiurėjau kas ten rašoma ir tiesą sakant man nepatiko....Kiekviena turime savo nuomonę tą temą taigi nebijau pasakyt kad man negražu  ax.gif Tegu tik neviena neįsižeidžia kuri daro tą laikraštuką. Kiekvienam savo. Gal radau netinkamus pavyzdžius, nežinau, nedaug laiko turėjau, tačiau ten kur radau konkrečiai buvo apie vaiką tik 1psl- jo asmeniniai duomenys, o visą kitą: horoskopai ir pan....asmeniškai man tai pasirodė neįdomu  unsure.gif


ne skaudziai as reaguoju. kaip pati sakei, butu galima intonacijas isreiksti, tai ir pamatytum, kad visai paprastai... blush2.gif rolleyes.gif mano laikrastukas bus tikrai asmeniskas, nes kuriu kudikio knygos principu. viskas, kas susije su mano vaiku... o horoskopa rasiau tik mano vaiko. man idomu, koks mano vaiko charakteris galetu buti... o laikrastukus darau tik sau ir seneliams. kiti tik pavartys, nematau reikalo kitiems daryti, nes vis tiek po sventes numes i koki stalciu ir pamirs...
Atsakyti
O tu busi mama ar krikšto mama?
Kam reiktų daryt tą laikraštuką? mamai ar krikšto mamai?
Atsakyti
Man keistai skamba tie klausimai - kam priklausytu daryti? Kas turi tai daryti? kas turi ta ar ana. Visa tai yra tevu ir krikstateviu susitarimo reikalas.
Atsakyti
sveikos mielosios planuotojos 4u.gif na ka mes jau susitareme del savo leliuko krikstynu datos jos vyks liepos 17d anyksciuose... laikrastikas pradetas isakimus taip at jau turim sugalvoje liko tik atspasdinti....svente vyks pas senelius namie sodas saslukai manau bus viskas saunu jai tik oras nebus prastas 4u.gif



QUOTE(* Arti Širdies * @ 2010 06 09, 11:25)
O tu busi mama ar krikšto mama?
Kam reiktų daryt tą laikraštuką? mamai ar krikšto mamai?

na manau cia susitarimo reikalas tongue.gif as esu mama ir viska pati darau kriksto mamai tik rubeliai na seip juos taipogi as uzsaliau lininius tai jin tik pinigelius sake atiduos mirksiukas.gif

man taip pat laijko nera daug esu jauna mama tai ir egzaminai siemet ir dar krikstynom ruostis bet manau jai yra noro padaryti puikia svente tai laiko tikrai atrasite visos viska suspeti 4u.gif
Atsakyti
O man visai nekeista mirksiukas.gif Jei yra tradicija daryt laikraštuką tuomet yra tradicija kas paprastai jį daro mirksiukas.gif
Atsakyti
Paprastai ji daro tas, kas netingi. Kad ir cia pasiskaitinejus galim matyti, kad kartais krikstateviai, kartais patys teveliai. Ir tiek tos tradicijos...
Atsakyti
QUOTE(zaleake @ 2010 06 09, 11:39)
na manau cia susitarimo reikalas tongue.gif 


bet jei norima padaryti staigmeną ir kad nežinotų kokie siurpizai bus tuomet nepasakojama apie savo planus g.gif
Atsakyti
labukas
mūsų krikštynos birželio 19dieną aučia pas bet dat neturiu scenariau gal galite padėti ir atsiustui kokių idėų Į elektroninį paštą o gal kuri turit scenarių. iš anksto labai dėkoų
Atsakyti
QUOTE(* Arti Širdies * @ 2010 06 09, 11:25)
O tu busi mama ar krikšto mama?
Kam reiktų daryt tą laikraštuką? mamai ar krikšto mamai?

as busiu ir mama, ir krikstomama. brolio vaika kartu krikstysim su maniskiu... apsiimu viska daryti as...
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2010 06 09, 11:51)
as busiu ir mama, ir krikstomama. brolio vaika kartu krikstysim su maniskiu... apsiimu viska daryti as...


dvigubos krikštynos bigsmile.gif super thumbup.gif veikli maytė smile.gif
Atsakyti