Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynų planavimas 2010, 4 dalis

QUOTE(vikusituka @ 2010 06 08, 18:49)
* na jeigu tau tas laikrastukas atrodo juokingai, bet tu net nezinai kaip jis atrodo, tai... hm... gal pirma reiktu pasiziureti...o tada jau spresti juokingas jis tau, ar ne...
**mums visoms sunku, nes mes visos mamos. as irgi auginu mazyli ir laiko turiu tik tiek, kol jis miega. o jis ne per didziausias miegalius...
***norint viskas imanoma ir viskas galima. ieik i pastuka ir psidairyk, jei vis del to atrodys juokingai, tada laikrastuko nedaryk, o jei patiks, tada pasidaryk


* nesuprantu kam taip skaudžiai reaguoji? mirksiukas.gif jau pasižiurėjau kas ten rašoma ir tiesą sakant man nepatiko....Kiekviena turime savo nuomonę tą temą taigi nebijau pasakyt kad man negražu ax.gif Tegu tik neviena neįsižeidžia kuri daro tą laikraštuką. Kiekvienam savo. Gal radau netinkamus pavyzdžius, nežinau, nedaug laiko turėjau, tačiau ten kur radau konkrečiai buvo apie vaiką tik 1psl- jo asmeniniai duomenys, o visą kitą: horoskopai ir pan....asmeniškai man tai pasirodė neįdomu unsure.gif
**aš irgi turiu laiko tik kai miega drinks_cheers.gif bet kadangi miega lauke tai tuo metu prie kompo negaliu būti doh.gif
*** dar nenusprendžiau ar darysiu...mano tokia nuomone kad jei šventė didelė gal ir daryčiau, gal ne visi svečiai pažįsta vaiką, susipažintų, bet kai šventė mažytė, visi puikiai vieni kitus žino tai tas laikraštukas kažkaip neatlieka savo funkcijos...na nežinau ar supratai ką norėjau pasakyti, sunkiai mintis dėlioju doh.gif

O apie kokį paštuką rašai? Apie jūsų bendrą? galiu gauti prisijungimą..?
Atsakyti

QUOTE(* Arti Širdies * @ 2010 06 08, 18:59)
* nesuprantu kam taip skaudžiai reaguoji?  mirksiukas.gif jau pasižiurėjau kas ten rašoma ir tiesą sakant man nepatiko...

Viskas, kas yra pagal sablona - nera orginalu, bet.. jei ziuresim placiau, tai pvz. as zinau, kad musu tevams visi tie juokai ar grazus zodziai nebus nuvalkiotas reikalas, nes jie visai kita karta, ju laikais to nebuvo.
Antra vertus - kam ziureti pavyzdzius. Rasykit savo informacija, kam kopijuoti? Vien is savo info as galiu nemaza zurnaliuka padaryti: duomenys apie vaika, jo pasiekimai (su laiku uzsimirsta, todel gerai, kad cia surasoma), nestumo istorija, echoskopo nuotrauka, gimdymo istorija (as esu aprasius), vardo reiksme (cia man, kai Jonas, tai idomu), info apie baznycia (nes yra tevu, kurie net neatsimenu, kur krikstyjo), o cia surasyti galima ir truputi apie ta baznycia.. gimines medis ir tt, ir pan.
Tereikia ruputi maziau ciniskumo ir pasitelkti kurybos, aisku, jei jos yra tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 06 08, 19:47)
Viskas, kas yra pagal sablona - nera orginalu, bet..
Antra vertus - kam ziureti pavyzdzius. Rasykit savo informacija, kam kopijuoti? Vien is savo info as galiu nemaza zurnaliuka padaryti: ...
Tereikia ruputi maziau ciniskumo ir pasitelkti kurybos, aisku, jei jos yra tongue.gif


Tokiu atveju sutinku, jei visas laikraštukas yra paskirtas vaikui tada taip, įdomu, bet tie šablonai kuriuos mačiau aš- man nepatiko. Tiek ir pasakiau. O jei jūsų laikraštukas toks kaip sakote tuomet manau kiekvienam jis būtų įdomus.
O ciniškumo pas mane nėra, gaila rašant negalima perteikti intonacijų, gal todėl jums taip pasirodė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(* Arti Širdies * @ 2010 06 08, 18:59)
bet kai šventė mažytė, visi puikiai vieni kitus žino tai tas laikraštukas kažkaip neatlieka savo funkcijos...na nežinau ar supratai ką norėjau pasakyti, sunkiai mintis dėlioju  doh.gif


Daryt verta del saves, del mazylio, kad uzauges paskaitytu ax.gif Nes teveliam ispudziai pasimirsta.. O dar kai begam lekiam.. blush2.gif
Atsakyti
Norėjau dar pridurti kad žaviuosi tokiomis mamytėmis, kurios randa laiko ir taip stengiasi padaryt šventę ne tik sau bet ir kitiems 4u.gif
Atsimenu kai pati ruošiausi savo vestuvėms buvau pilna entuziazmo, dariau visokius dalykus.....
O dabar tiek laiko ir jėgų nėra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(* Arti Širdies * @ 2010 06 08, 17:15)
Gera idėja...
Dar nesidomėjau laikraštuku, įdomu kas ten rašosi...
man tai sunku labai- mažiukas vaikas šalia, nėra laiko visai  doh.gif

Na, mano kurtame laikraštukyje yra sudėti sveikinimai, keli juokai, apie vaikų vardus, apie jų šventus globėjus, apie krikštą, daug nuotraukų, kulinarinis skyrelis su mėgstamo berniuko apkepo receptu ir mergaitei skirtas megztų tapkučių skyrelis... Gal kaip ir sakai neįdomu. Pritariu, bet laikraštukas yra asmeniškas ir jis turi būti įdomus ne tau, ne kaimynui, bet bus įdomus seneliams, tėvams ir patiems vaikams kai užaugs. Sakysit kas per nesąmonės su apkepu ir tapkytėm? Tai asmeniška, be to viskas turi savo vietą ir prasmę, kurios neprivalau aiškinti. Kitų mamų laikraštukai gražūs thumbup.gif wub.gif , bet jie neįdomūs, nes man svetimi: aš gi nepažįstu vaikų, nieko apie juos nežinau, tai ir neįdomu schmoll.gif Tai juk natūralu cool.gif
Atsakyti
[quote=JovkėS,2010 06 07, 23:05]
http://www.photo-she.com/index.html
mes pas sia fotografe pries daugiau kaip metus studijoj fotografavom vestuves. Kiek pamenu pas ja maciau kazka panasaus ko jus norit. Tik dabar ziuriu jos puslapyje nelike jokiu nuotrauku pavyzdziu g.gif
[/quote]
Oi aciu mums greitai reike gal kur nors sutarsim doh.gif 4u.gif



fotopro turi savo foto studija jei yra noras ne tik gamtoje pasifotografuoti, be to jie daro foto ir ant drobes mirksiukas.gif
[/quote]
Kur cia yra? ta fotopro 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gosas: 08 birželio 2010 - 19:26
"fotopro kaune yra kitoje puseje savanorių pr. priešais makdonaldą.
Atsakyti
nu va buvau klaipedoje autobusu stotyje tokia gera parduotuvele 4u.gif balionai heliniai 6 lt visur po 7 lt ir visokios atributikos krikstynom grazios ax.gif o sesutem pirkau knygute bandysiu grazius zodelius uzrasyt ax.gif teveliam angeliukus paemiau nes gi tevai angelai sargai ta proga
Atsakyti
QUOTE(Karina20 @ 2010 06 08, 15:51)
As gyvai dar neziurejau, apie 25 gramai ten...

paziurejau pas mus etikete ''Aukso centras'' kaina nukirta tik galunes liko, tai kaina panasu.lyg 199lt,bet tiksliai nezinau\svoris 32gr
Papildyta:
QUOTE(* Arti Širdies * @ 2010 06 08, 18:55)
Norėjau dar pridurti kad žaviuosi tokiomis mamytėmis, kurios randa laiko ir taip stengiasi padaryt šventę ne tik sau bet ir kitiems  4u.gif
Atsimenu kai pati ruošiausi savo vestuvėms buvau pilna entuziazmo, dariau visokius dalykus.....
O dabar tiek laiko ir jėgų nėra  biggrin.gif

aisku tik nesupykite,bet as nekaip negaliu suprati,kaip mamos augindamos tik viena vaika,neturi laiko ...
man irgi taip atrode,bet kai atsiranda antras,ir dar kai tuo pat metu reikia dirbti vos ne 18h per para,o dar ir mokslai,tai tik tada susivoki,kiek visgi buvo daug to laiko su vienu vaiku,o as to nesupratau ir jo neisnaudojau,o tik dejuoti mokejau, kad laiko nera verysad.gif doh.gif
Atsakyti
Kažkada buvau įdėjus sūnelio batukus, kuriuos man pasiuvo viena mamytė iš SM, tik tuomet neatsiminiau kokia, tai dabar galiu pasakyti, kad tai b_i_k , galite kreiptis, va tokie batukai, dar nevaikštantiems, arba labai mažai vaikštantiems vaikučiams smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo estetė: 08 birželio 2010 - 20:59
QUOTE(erikiuxxx @ 2010 06 08, 21:15)
aisku tik nesupykite,bet as nekaip negaliu suprati,kaip mamos augindamos tik viena vaika,neturi laiko ...


kai turėsiu antrą vaiką gal ir man atrodys juokinga biggrin.gif
Atsakyti