Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynų planavimas 2010, 4 dalis

Durną klausimą paklausiu...o tas laikraštukas labai būtinas? kas jame rašoma...? Mūsų šventė bus nedidelė 13-15 žmonių....ar verta daryt laikraštuką...? g.gif
Atsakyti
QUOTE(* Arti Širdies * @ 2010 06 08, 16:16)
Durną klausimą paklausiu...o tas laikraštukas labai būtinas? kas jame rašoma...? Mūsų šventė bus nedidelė 13-15 žmonių....ar verta daryt laikraštuką...? g.gif

Laikrastuka manau krikstamote daryt turetu g.gif bent mano drauge eina i krikstamotes tai ji daro smile.gif
Atsakyti
QUOTE(* Arti Širdies * @ 2010 06 08, 15:55)

Ojej kaip brongu  unsure.gif


Tai butent toks saukstelis, kaip erikiuxxx nuotraukoje. Jis didelis, todel daug sidabro...ir kaina nemaza susidaro. bet mano kriksto dukreles tevai dziaugiasi, kad gali ji naudoti, kaip valgomaji sauksta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2010 06 08, 18:09)
Aš einu, bet tik tiek, kad mūsų vaikiukai pametinukai. Bandau derinti su ana krikštamote: bendras tortas, laikraštukas, pažadukai ir sveikinimai, bet... Galvojau, kad bus viskas daug paprasčiau, juk dvi galvos geriau nei viena, tačiau gaunasi, kad aš dirbu ir planuoju viena, o ji sugeba tik pasakyti ano nereik, ano nereik, nes tai nekrikščioniška doh.gif  Jokios realios pagalbos nesulaukiu: viską darau viena, gerai, kad vyras ( ji jo sesuo) neleidžia jai geliuoti: nusprendėm viską daryti kaip mums atrodo tinkama ir gražu, nes ji net nepasiteirauja gal kokios pagalbos reikia. Iš principo nesinori dirbti už dvi, o darbo nuopelnus dalintis per pusę. Darbo daug, nes su kompu nelabai draugauju, ieškau, planuoju, galvoju, skaitau informaciją, o ji nieko doh.gif

console.gif labai skirtingų krikšto mamyčių būna. Mano sūnaus krikšto mama irgi nieko nedarė, pasidariau viską pati, greitai krikštys savo vaikelį, bet irgi nieko nedarys, nes nemoka, nelabai įdomu ir nemėgsta reikštis, bet šiaip labai geras žmogus, tiesiog nemėgsta tokių dalykų.
Kaip ir šiuo atveju, jei norite gražios šventės, teks paplušėti vienai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilte @ 2010 06 08, 17:18)
Laikrastuka manau krikstamote daryt turetu g.gif  bent mano drauge eina i krikstamotes tai ji daro smile.gif


Aš ir busiu krikšto mama....bet nežinau...kažkaip man įdomiai...mažytė šventė ir tas laikraštukas kažkaip man juokingai ax.gif
Net pasimečiau...

QUOTE(Missy @ 2010 06 08, 17:19)
Tai butent toks saukstelis, kaip erikiuxxx nuotraukoje. Jis didelis, todel daug sidabro...ir kaina nemaza susidaro. bet mano kriksto dukreles tevai dziaugiasi, kad gali ji naudoti, kaip valgomaji sauksta smile.gif


Jis iš tikrųjų labai labai gražus...bet brangus.....
Dar tada paklausiu durno klausimo biggrin.gif
Kiek maždaug šiais laikais "sąmata" krikštatėviams...? Na dovanos ir siurprizai kiek atseina ar maždaug skaičiavote į ką orientuotis...? Nes jei vienas šaukštelis virš 150.... unsure.gif
Papildyta:
estetė, o kiek pas atve kainuoja krikšto dežutė kad tilptų žvakė ir palerina...?
Beje kur kaunietės rado gražias žvakes ir palerinas?
Apėjau bazes bet žvakių gražių nėra, p palerinos visos vienodos, man nepatiko g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo * Arti Širdies *: 08 birželio 2010 - 16:40
QUOTE(erikiuxxx @ 2010 06 08, 16:39)
mes norejome daryti Marcipane,tai ten jau visai vasarai uzimta sake sad.gif


Jei nedaug žmonių, kaip pas mus 15 būtų, tai pasiūlė pirtyje salyte wink.gif

negi niekas nežino "mažosios ragainės" kainų? g.gif
Atsakyti
Na, galima pvz. vieną laikraštuko egzempliorių padaryt, tik krikštavaikui. Per šventę kiti pavartys, paskaitys. Galima įrašyti į kokius diskus, kas norės pasiims, patys atsispausdins. Kiek ten jis vienas kainas g.gif O atsiminimui liktų, priedas prie dovanos. Aš ir taip galvojau, paskui kai tarėmės viską perpus, nusprendėm kiekvienai šeimai po vieną tik krikštavaikiams į krikšto dėžutes įdėsim. Tai reiks kokių dešimt. Bet man tai fantazija atšoko, šitaip ruošiausi, per naktis po darbo laikraštuką kūriau, o ji nieko, žino tik pabumbėt. Gerai, kad vyras mane palaiko. Jis ir sako, kad nieko nežino, bet jei kitos taip daro, vadinasi gražu, įdomu. Stengiuosi daug ką darytis pati: pigiau, daugiau širdies įdėta. Noriu, kad vaiko tėveliai žinotų, kad man tai svarbu, kad rūpi, kad neužtenka nueiti nupirkti tortą, žvakę ir vsio, net rūbų nereikia- pati mamytė rengias ax.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2010 06 08, 18:09)
Na, galima pvz. vieną laikraštuko egzempliorių padaryt, tik krikštavaikui. Per šventę kiti pavartys, paskaitys. .. O atsiminimui liktų, priedas prie dovanos.


Gera idėja...
Dar nesidomėjau laikraštuku, įdomu kas ten rašosi...
man tai sunku labai- mažiukas vaikas šalia, nėra laiko visai doh.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,
Beskaitant šiuos puslapius nepaliauju stebėtis Jūsų kūribiškumu 4u.gif Skubu įsilieti į Jūsų gretas, nes rengiu savo sūneliui krikštynas + gimimo dienos šventę tą pačią dieną. Darbai jau įsibėgėjo: rūbeliai užsakyti, stalo dekoracijos taip pat, kuriu laikraštuką su Microsoft Publisher programa, nes Photoshop niekaip nepavyko parsisiųst blush2.gif
Turiu keletą klausimėlių: gal kam teko sakytis iš IKI prekybos centro tortus, visada iš ten perkam pyragus, tortus nusivilti neteko, bet kažin kaip su dekoravimu? jei kas turit kokiu atsiliepimų labai laukčiau.
Atsakyti
Sveikos,
Aš su klausimu dėl širšių medaus. O jeigu vietoj spirito dėti degtinę? ar nieko nesigaus? Nes tikrai neįsivaizduoju kur gauti spirito g.gif . Kada reiktų pasidaryti visa šitą reikalą? prieš kiek dienų iki krikštynų?
Ačiū kas atsakys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(* Arti Širdies * @ 2010 06 08, 18:15)
Gera idėja...
Dar nesidomėjau laikraštuku, įdomu kas ten rašosi...
man tai sunku labai- mažiukas vaikas šalia, nėra laiko visai  doh.gif

na jeigu tau tas laikrastukas atrodo juokingai, bet tu net nezinai kaip jis atrodo, tai... hm... gal pirma reiktu pasiziureti...o tada jau spresti juokingas jis tau, ar ne...
mums visoms sunku, nes mes visos mamos. as irgi auginu mazyli ir laiko turiu tik tiek, kol jis miega. o jis ne per didziausias miegalius...
norint viskas imanoma ir viskas galima. ieik i pastuka ir psidairyk, jei vis del to atrodys juokingai, tada laikrastuko nedaryk, o jei patiks, tada pasidaryk
Atsakyti
QUOTE(pupune @ 2010 06 08, 13:55)
erikiuxxx, labai labai gražu  4u.gif

Gal kam bus naudinga, domėjausi keliose vietose kainom:

Resteronas "Marcipanas", Lipekalnio 160 g. Vilnus - 1 asmeniui - 80 lt (be saldaus ir alkoholio).
Maistas išsinešimui, tai užkandukai 1 porcija - 4-6 lt
farširuota lašiša (2 kg) - 160 lt;
farširuota vištą (1,5 kg) - 100 lt
120 g mėsos asorti - 14 lt

"Miško užeiga", Plytinės 52, Vilnius - 1 asmeniui 50-60 lt (sakė didelės porcijos);

Viešbutis "Martialis", Bistryčios 13 - 1 asmeniui 60 lt (be alkoholio, deserto).

Norėjau paklausti:
1.  gal žinote kokios kainos maisto išsinešimui (užkandukai, višta, žuvis ir pan.)  "mažojoj ragainėj"? Kokia +/- kaina 1 kg torto?



Ačiū  4u.gif


torto atrodo 38lt mokejom uz kg g.gif ten pastu galima parasyt ir greitai atraso jie..



QUOTE(lilget @ 2010 06 08, 14:41)
mes irgi planuojame bernardinus, jus turit galvoj , kur prie Onos baznycios, taip? bet sake labai sunku su jais suderint ar jums taip nepasirode, kokia auka duosit?  blush2.gif

mes irgi bernardinuose, lengvai uzsiregistravom, anketa nuvaziavom uzpildem ir viskas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 09 birželio 2010 - 22:07