Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynų planavimas 2010, 4 dalis

QUOTE(erikiuxxx @ 2010 06 08, 14:09)
Balionus pirkau VILNIUJE AKROPOLI, ax.gif

Tiesa,Erikute,ar likai patenkinta balionais? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karina20 @ 2010 06 08, 11:10)

Patarkit pas ka popiereliu saldainiukams uzsisakyt, kuri auksaranke jums patiko?  bigsmile.gif


mum viska dare Kondračiukas, tikrai viska kruopsciai ir profesionaliai, popieriaus kokybe super wub.gif sveciai liko suzaveti jos darbais
Papildyta:
QUOTE(coliukeee @ 2010 06 08, 15:39)
As skaitineju skaitineju, galvoju galvoju, kazka ruosiuos ir vistiek iskilo klausimukas. Uz poros sav. eisiu i kumas vienai is dvynukiu. Ar yra cia mamikiu, kurios dalyvavusios dvinuku krikstynose? Ar krikstamotes skirstes kaip nors pareigomis? A to daba skaitau nuo A iki Z ir nlb nutuokiu, ka kita busima krikstamote daro. (Nesusikalbam mes su ja ir, panasu, visiskai skirtingai isivaizduojam busima svente.)

nu turetumet kartu viska daryti manau unsure.gif

QUOTE(O-RE-AR @ 2010 06 08, 15:39)
Tiesa,Erikute,ar likai patenkinta balionais? bigsmile.gif


labai
tik musu balionu kainos buvo 8lt/vnt doh.gif kitasyk imciau tik dydesni kieki ax.gif
Atsakyti
JUBILEX BALTIJA cia radau sauksteliu iki 75 Lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karina20 @ 2010 06 08, 15:43)
JUBILEX BALTIJA cia radau sauksteliu iki 75 Lt  smile.gif

tai tikriausiai tas sausktas,toks pat kaip mano pirmo vaiko,plonas,ir mazas
nes pvz pas sita tai dydesnis,tik valgyti ilgam
o pirmojo tai leliukiskas labai
Atsakyti
As gyvai dar neziurejau, apie 25 gramai ten...
Atsakyti
Saule velti man labai grazu wub.gif


Erikiuxxx o 18-19dydzio ka turetum?
Atsakyti
Sveikos mamulytės smile.gif
Esu busima krikšto mama ir ruošiuosi taip pat šventei.
matau jus čia visos gražiai susigyvenote ar priimsite vieną "grybuką" šiuose reikaluose ? biggrin.gif Apie krikštynas dar nieko nesidomėjau, bandysiu kartu su jumis pasiruošti ax.gif
Mūsų šventė bus liepos 3d.

QUOTE(erikiuxxx @ 2010 06 07, 13:14)
mes jau po sventes  wub.gif
imesiu kelias foto atributikos  wub.gif

http://public.fotki....uxxx/oskariuko/


Man čia viskas labai labai patiko wub.gif Norėjau paklausti kur pirko jūsų krikštatėviai tą šaukštelį...? jis labai mielas, nematytas rolleyes.gif

QUOTE(lilget @ 2010 06 08, 11:09)
Musu krikstynos kitamet, bet kriksto tevai jau uzkviesti ir tema jau skaityneju dabar ir idejas kopinu i atskira folderiuka ir lapa uzsivedusi esu planiukui , manau nelakstysiu ir neprasysiu likus savaitei, kad susiustumet man viska i as ar el. pasta  doh.gif  lotuliukas.gif


Oho kaip anksti ruošiates bigsmile.gif

QUOTE(Bulbulka. @ 2010 06 08, 14:24)
Del sidabrinu sauksteliu neseniai rasiau, www.jubilexbaltija.lt ten pirkau, ten pigiai iseina, kaip suprantu didmeninnku kainomis, kataloge pasiziurekit...


labai gaila, bet man neatidaro verysad.gif

QUOTE(erikiuxxx @ 2010 06 08, 15:39)
labai gera kaina manau,nes maciau akropolyje tai paprastuciai 160lt kainuoja  doh.gif


Ojej kaip brongu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilte @ 2010 06 08, 15:53)
Saule velti man labai grazu wub.gif
Erikiuxxx o 18-19dydzio ka turetum?

turesiu 19d butent tokio modelio ,kokius savo maziui dejau, man labai graziai atrode
vakare pabandysiu ikelti foto, paprasysiu,kad seneliai atsisutu,jie turejo fotoaparata mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(* Arti Širdies * @ 2010 06 08, 15:55)
Sveikos mamulytės  smile.gif
Esu busima krikšto mama ir ruošiuosi taip pat šventei.
matau jus čia visos gražiai susigyvenote ar priimsite vieną "grybuką" šiuose reikaluose ?  biggrin.gif  Apie krikštynas dar nieko nesidomėjau, bandysiu kartu su jumis pasiruošti  ax.gif
Mūsų šventė bus liepos 3d.
Man čia viskas labai labai patiko  wub.gif  Norėjau paklausti kur pirko jūsų krikštatėviai tą šaukštelį...? jis labai mielas, nematytas  rolleyes.gif
Oho kaip anksti ruošiates  bigsmile.gif
labai gaila, bet man neatidaro  verysad.gif
Ojej kaip brongu  unsure.gif

kur pirko,net neisivaizduoju unsure.gif
bet cia buvo mamyciu,kurios toki irgi pirko,gal parasys blush2.gif
Atsakyti

labai gaila, bet man neatidaro verysad.gif


man jau atidare, reikia ne per mozila eiti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2010 06 08, 16:56)
kur pirko,net neisivaizduoju  unsure.gif
bet cia buvo mamyciu,kurios toki irgi pirko,gal parasys  blush2.gif


bučiau dėkinga thumbup.gif

QUOTE(Karina20 @ 2010 06 08, 17:01)
labai gaila, bet man neatidaro  verysad.gif
man jau atidare, reikia ne per mozila eiti  smile.gif


super, einu smile.gif
Papildyta:
Radau tą šaukštelį, gaila kainos nenurodyta g.gif
Atsakyti
QUOTE(coliukeee @ 2010 06 08, 15:39)
As skaitineju skaitineju, galvoju galvoju, kazka ruosiuos ir vistiek iskilo klausimukas. Uz poros sav. eisiu i kumas vienai is dvynukiu. Ar yra cia mamikiu, kurios dalyvavusios dvinuku krikstynose? Ar krikstamotes skirstes kaip nors pareigomis? A to daba skaitau nuo A iki Z ir nlb nutuokiu, ka kita busima krikstamote daro. (Nesusikalbam mes su ja ir, panasu, visiskai skirtingai isivaizduojam busima svente.)

Aš einu, bet tik tiek, kad mūsų vaikiukai pametinukai. Bandau derinti su ana krikštamote: bendras tortas, laikraštukas, pažadukai ir sveikinimai, bet... Galvojau, kad bus viskas daug paprasčiau, juk dvi galvos geriau nei viena, tačiau gaunasi, kad aš dirbu ir planuoju viena, o ji sugeba tik pasakyti ano nereik, ano nereik, nes tai nekrikščioniška doh.gif Jokios realios pagalbos nesulaukiu: viską darau viena, gerai, kad vyras ( ji jo sesuo) neleidžia jai geliuoti: nusprendėm viską daryti kaip mums atrodo tinkama ir gražu, nes ji net nepasiteirauja gal kokios pagalbos reikia. Iš principo nesinori dirbti už dvi, o darbo nuopelnus dalintis per pusę. Darbo daug, nes su kompu nelabai draugauju, ieškau, planuoju, galvoju, skaitau informaciją, o ji nieko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2010 06 08, 17:09)
Aš einu,


Na vat, nesinorejo cia bedavotis, bet pas mum situacija panasi. Kita kuma - bisumu krikstukiu teta, o as svetimas zmogus (draugai), tikejausi, kad ji paradui vadovaus, pasidomes ko tevai krikstukiu is musu tikisi. Bet ni velnio. Jei pasiulau kokia ideja, tai tik numykia - nesu to girdejus, nezinau kaip daroma, pas mum to nebuve, laiko neturiu.... panasu, kad jei butu taip kaip ji nori, tai nieko nebutu. Tai esu pasimetus truputi, nebezinau kiek cia ruostis, kiek ne. O ir draugei visu kortu atverst nesinori...
Atsakyti