Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynų planavimas 2010, 4 dalis

QUOTE(Bulbulka. @ 2010 06 08, 14:24)
Del sidabrinu sauksteliu neseniai rasiau, www.jubilexbaltija.lt ten pirkau, ten pigiai iseina, kaip suprantu didmeninnku kainomis, kataloge pasiziurekit...

tikrai labai faini šaukšteliai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2010 06 08, 14:41)
mes irgi planuojame bernardinus, jus turit galvoj , kur prie Onos baznycios, taip? bet sake labai sunku su jais suderint ar jums taip nepasirode, kokia auka duosit?  blush2.gif


Taip ten pat. Siandien pasiskambinau 852609292 i parapija ir sutarem data. Dar reiks savaitgali nueiti ir parasyti visus kriksto tevu duomenis i anketa. Del aukos dar nezinau. Pries 5 metus buvo 100 lt.
Na tai ar kas galite man padeti del saldainiu popieriuku ir sampano etikeciu ax.gif Parasykite i az. Labai lauksiu.
Atsakyti
Mamytes o batukus kokiu dedat??as tik dabar susigriebiau doh.gif prie lininio kokie tiktu?kur ieskot??
Atsakyti
O man kazkodel neatidaro katalogo sauksteliam paziureti... schmoll.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(X-iuke @ 2010 06 08, 14:44)
mes savo mazhyli krikshtysim per pachias Jonines, t.y. labai greit  lotuliukas.gif nes musishkis ir yra Jonukas  wub.gif

QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 06 08, 14:54)
Kaip ir mes  friends.gif krikstuke nemazai skiriu pasakojimui apie jona ir jonines  ax.gif

Jetau kaip simboliška ir gražu - Jonai per Jonines wub.gif Gražių Jums ir Jūsų Jonukams krikštynų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(X-iuke @ 2010 06 08, 08:38)
tikrai viskas labai grazhu  wub.gif  wub.gif  wub.gif
turiu pora klauysimu  4u.gif
kur gauti tokiu su uzhrashais balionu ir kur buna pirkt sidabriniu shaukshteliu?

ax.gif

fotopro turi savo foto studija jei yra noras ne tik gamtoje pasifotografuoti, be to jie daro foto ir ant drobes  mirksiukas.gif

Balionus pirkau VILNIUJE AKROPOLI, ax.gif
o sauksta mum padovanuojo krikstatieviai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilte @ 2010 06 08, 16:00)
Mamytes o batukus kokiu dedat??as tik dabar susigriebiau doh.gif prie lininio kokie tiktu?kur ieskot??

Pvz.:
user posted image
user posted image
user posted image
http://images47.fotk...cture010-vi.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 08 birželio 2010 - 15:45
Saule, o cia jus darote siuos batelius?
Atsakyti
Oi ne, mergytės, aš nedarau, aš tik pagooglinau ir įmečiau, kas man gražu pasirodė 4u.gif
Atsakyti
o ka man patarsit su batukais, kai mum jau beveik dveji... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pupune @ 2010 06 08, 13:55)
erikiuxxx, labai labai gražu  4u.gif

Gal kam bus naudinga, domėjausi keliose vietose kainom:

Resteronas "Marcipanas", Lipekalnio 160 g. Vilnus - 1 asmeniui - 80 lt (be saldaus ir alkoholio).
Maistas išsinešimui, tai užkandukai 1 porcija - 4-6 lt
farširuota lašiša (2 kg) - 160 lt;
farširuota vištą (1,5 kg) - 100 lt
120 g mėsos asorti - 14 lt

"Miško užeiga", Plytinės 52, Vilnius - 1 asmeniui 50-60 lt (sakė didelės porcijos);

Viešbutis "Martialis", Bistryčios 13 - 1 asmeniui 60 lt (be alkoholio, deserto).

Norėjau paklausti:
1.  gal žinote kokios kainos maisto išsinešimui (užkandukai, višta, žuvis ir pan.)  "mažojoj ragainėj"? Kokia +/- kaina 1 kg torto?

2. gal galite priminti mamytės ir SM, kuri kepa tortukus nicą?

Ačiū  4u.gif

mes norejome daryti Marcipane,tai ten jau visai vasarai uzimta sake sad.gif

QUOTE(shimmer @ 2010 06 08, 14:15)
Mamytes, man irgi idomu kur gauti tokiu balionu su uzrasais "krikstynos" ir t.t.
cia http://www.shop.bali...iesineliai.html
t 4u.gif okiu neradau g.gif


akropolyje mes pirkome 4u.gif
QUOTE(Missy @ 2010 06 08, 14:34)

Tiksliai nepamenu (pirkau pries pusmeti), bet saukstelis kainavo apie 160lt. O graviravimas- priklauso nuo zenklu kiekio. Mano krikstadukra turejo du vardus, ilga pavarde...tai kainavo dar apie 50 lt.

labai gera kaina manau,nes maciau akropolyje tai paprastuciai 160lt kainuoja doh.gif

QUOTE(Smilte @ 2010 06 08, 15:00)
Mamytes o batukus kokiu dedat??as tik dabar susigriebiau doh.gif prie lininio kokie tiktu?kur ieskot??

pas mane paziurek,yra graziu batuku prie lininiu smile.gif as saviskiui dejau basutes irgi is savuju,tai super atrode wub.gif
Atsakyti
As skaitineju skaitineju, galvoju galvoju, kazka ruosiuos ir vistiek iskilo klausimukas. Uz poros sav. eisiu i kumas vienai is dvynukiu. Ar yra cia mamikiu, kurios dalyvavusios dvinuku krikstynose? Ar krikstamotes skirstes kaip nors pareigomis? A to daba skaitau nuo A iki Z ir nlb nutuokiu, ka kita busima krikstamote daro. (Nesusikalbam mes su ja ir, panasu, visiskai skirtingai isivaizduojam busima svente.)
Atsakyti