Įkraunama...
Įkraunama...

Riešutėliai

QUOTE(MAMICY @ 2008 11 28, 15:51)
nu va ziurekit koki aparata uztikau...
user posted image

čia

ir netgi zinau kas gali padeti toki parsisiusti  cool.gif



220,98lt. gautusi doh.gif Bet koks nuostabus daiktas 4u.gif Ech...
O Gariunuose prie parduodamu indu ieskoti? Ar prie baltarusisku prekiu?
Labai noreciau isigyti tokia forma, nuo vaikystes prisimenu riesutelius, tokie skanus budavo rolleyes.gif
Atsakyti
Jo prisimenu ir aš tuos riešutėlius iš vaikystės. Tai bent skani vaikystė buvo thumbup.gif . Kažin ar dabar būna pirkti tokių riešutėlių?Ta prasme pyragėlių?
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2008 11 28, 15:51)
nu va ziurekit koki aparata uztikau...


Tai čia tokia pat firma kur rusų kepėjų forume buvo thumbup.gif Brangokas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žiedė @ 2005 12 29, 20:02)
Labas merginos... prisiminaiu vaikysteje valgomus riesutukus su idaru. tokoije sunkioje keptuveje dar mama kepdavo, tai va neseniai ir as nusipirkau. Labai noreciau suzinoti, gal kas dar turit neblogu receptuku. o as darau taip:
2 baltymus suplakti.
puse stiklines cukraus istrinti su tryniais it trupuciu sodos, druskos.
100g sviesto ir tiek pat margarino istirpinti ir sumaisyti su 3 st miltu.
Nu va pasidarei tesla ir dedi i keptuve.
o idara darau su kondensuotu pienu, jis turi but rudas, sako kad yra pirkt, siaip senaiu, ta piena su visa skarbone virdavau apie 2 val.

Gal dar kas nors pasidalins receptukais ax.gif  ax.gif  ax.gif


O kazin cia soda reikia deti nugesinta? O gal vietoje sodos galima deti kepimo miltelius? g.gif
Atsakyti
Aš kepu tokius riešutukus, skonis thumbup.gif , vaizdas irgi...
Keptuvė mano sena labai... Dar močiutė joje kepdavo, dabar aš ją "paveldėjau" ir tęsiu tradicijas blush2.gif . Nemanau, kad dabar galima rasti tokią nusipirkti, na nebent kas turi seną nenaudojamą, užkištą...
Žadu artimiausiom dienom išsitraukti keptuvę ir kepti kalėdoms riešutukus. Tada ir nufotkinsiu ir keptuvę, ir gaminimo procesą, ir receptą ... mirksiukas.gif
Beja, aš juos neklijuoju, palieku tokius vienpusius, taip patogiau valgyti (vienas kąsnelis). Į vidų dedu išvirtą kond. pieną, graikiško riešuto gabalėlį ir į kokoso drožles dar padažau... Skonis superinis...


Mano receptas
4 kiaušinių tryniai
1 pakelis grietinės (mažas; dedu "žemaitijos pieno" ta geresnę )
1 kg miltų
250g cukraus
1 a. š. sodos (nugesinu visada su actu)
1,5 pakelio margarino (apie 400g; dedu "EVE")
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Aušrė*: 17 gruodžio 2008 - 17:24
Yra pirkti tokiu keptuviu. bigsmile.gif Tik kaip del sodos? Deti nugesinta ar ne, o gal kepimo milteliai tinka? g.gif
Atsakyti
QUOTE(caramell @ 2008 12 17, 17:21)
Yra pirkti tokiu keptuviu.  bigsmile.gif  Tik kaip del sodos? Deti nugesinta ar ne, o gal kepimo milteliai tinka?  g.gif

Kepimo miltelių niekada nededu į šiuos riešutukus, tai nežinau. O soda nugesinu actu .
Atsakyti
Oho, kazin kiek riesuteliu iseina is tokio kiekio teslos bigsmile.gif O riesuteliai gaunasi trapus ar minkstuciai?
Atsakyti
Ka tik iskepiau kevaliukus is pirmojo recepto. Jie kieti ir trapus. Gal pastoveje suminkstes. As galvojau kad i keptuve turi buti pilama tesla, o cia gavosi biri. Tai teko formuoti rutuliukus ir juos kepti. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo caramell: 17 gruodžio 2008 - 20:45
QUOTE(*Aušrė* @ 2008 12 17, 18:19)
Aš kepu tokius riešutukus, skonis  thumbup.gif , vaizdas irgi...
Keptuvė mano sena labai... Dar močiutė joje kepdavo, dabar aš ją "paveldėjau" ir tęsiu tradicijas  blush2.gif . Nemanau, kad dabar galima rasti tokią nusipirkti, na nebent kas turi seną nenaudojamą, užkištą...
Žadu artimiausiom dienom išsitraukti keptuvę ir kepti kalėdoms riešutukus. Tada ir nufotkinsiu ir keptuvę, ir gaminimo procesą, ir receptą ... mirksiukas.gif
Beja, aš juos neklijuoju, palieku tokius vienpusius, taip patogiau valgyti (vienas kąsnelis). Į vidų dedu išvirtą kond. pieną, graikiško riešuto gabalėlį ir į kokoso drožles dar padažau... Skonis superinis...
Mano receptas
4 kiaušinių tryniai
1 pakelis grietinės (mažas; dedu "žemaitijos pieno" ta geresnę )
1 kg miltų
250g cukraus
1 a. š. sodos (nugesinu visada su actu)
1,5 pakelio margarino (apie 400g; dedu "EVE")

manau musu seneles ir tas pacias keptuves,ir tuos pacius receptus naudojo drinks_cheers.gif As irgi turiu jos palikima,kepsiu Kaledoms ax.gif Idomu bus palyginti,ar tokios pacios keptuves bigsmile.gif
Atsakyti
Aušrė - gal nesunku butu parasyti tiksliau ka reiskia pakelis grietines, nes ne visi tokie laimingi ir gali nusipirkti Zemaitijos pieno maza standarta doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo editamm: 23 gruodžio 2008 - 12:30
Riesuteliu receptas:

100 g. margarino
1/4 stiklinės cukraus
2 kiaušiniai
100 g. majonezo
1/3 stiklinės bulvių krakmolo
1 arbatinis šaukštelis sodos
1 valgomasis šaukštas acto
vanilinio cukraus
apie 3 stiklines miltų

Kiaušinius ištrinti su cukrumi, įdėti minkštą margariną, majonezą, krakmolą, sodą (nugesintą su actu), vanilinį cukrų ir gerai išmaišyti. Po truputi pilti miltus. Išminkyti minkšą tešlą. Formuoti vyšnios dydžio rutuliukus ir dėti į gerai įkaitintą riešutėlių keptuvę. Skanaus wub.gif

user posted image
Atsakyti