Įkraunama...
Įkraunama...

Vartojamosios paskolos

QUOTE(gutė pinkutė @ 2007 07 23, 17:51)
o gal dabar kas žinot gal bus kokia akcija atrakcija, vartojamajei paskolai gaut?
nes Seb dabar 10,9 palukanos, Hansoje irgi sakė bus virš 10, tai kaip suprantu labai pakilo palūkanų norma palygint su praeitais metais, dabar pradedu žiurėt mažesnius bankus, gal kuri neseniai ėmėte, ir galėtumėt patart ax.gif

Jo Seb ziauriai dideles, nors as ten visas beveik ju paslaugas paemusi, vis tiek duotu tik 9 %. Siaip ir Sampo 10 %. Na man labiausiai patinka Parex. Ju kliente busiu "is gatves", bet paimsiu keleta ju paslaugu ir palukanos bus ~7% vartojamajai paskolai. Jau aptareme telefonu, dar kris , jei laiduotoja turesiu.
Atsakyti
kaip manot draugas nori imti vartojama paskola uzdirba 1000lt ant popieriaus bet dar turi ukio banke isipareigojimu paemes kompa isimoketinai moka po 150lt men.,nevedes uz nieka moket nereik su tevais gyvena nori gaut apie 10 000lt 5metams,masiniuka planuoja normalesni nusipirkt,kaip manot ar tai imanoma ar gali gauti ir jai gali patarkit i koki banka geriau kreiptis,is anksto didelis dekui uz atsakymus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zaiziukas @ 2007 07 26, 18:48)
kaip manot draugas nori imti vartojama paskola uzdirba 1000lt ant popieriaus bet dar turi ukio banke isipareigojimu paemes kompa isimoketinai moka po 150lt men.,nevedes uz nieka moket nereik su tevais gyvena nori gaut apie 10 000lt 5metams,masiniuka planuoja normalesni nusipirkt,kaip manot ar tai imanoma ar gali gauti ir jai gali patarkit i koki banka geriau kreiptis,is anksto didelis dekui uz atsakymus smile.gif


Mes kaip tikė ėmėm Ūkio banke vartojamąją paskolą, tai kadangi vyras anksčiau buvo pirkęs kompą per jų banką, tai tokiems vartotojam duoda spec. palūkanas. Taigi mum davė 5,5 proc. manau ir jum tokias tikrai suteiks, jei dar nepasikeitė taisyklės. Mes paskolą paėmėm prieš porą mėnesių.

P.S. mes perlėkėm visus bankus, tai palankiausios sąlygos buvo parex, dnb/nord ir ūkio bankuose
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MERENGE: 27 liepos 2007 - 07:45
O gal kas žinot kokios Nordėjoj palūkanos?? Prieš metus metus buvom paėmė, tai apie 4 proc. mokėjom... Dabar visur pakilę, įdomu kaip ten... 4u.gif
Atsakyti
aš klausiau savo draugės apie vartojamąsias paskolas (ji dirba Hansabanke), tai sakė, kad kitur galima gauti mažesnes palūkanas...
Kaip geriausius variantus paminėjo Nordea ir DnB NORD bankus ax.gif
Atsakyti
sveikos, mamytes,

vakar kaip tik gavau atsakymą dėl vartotojiškos paskolos is Parex - patvirtino paskolą su 8% palūkanų penkeriems metams (sutarty nurodyta, kad galime grąžinti anksčiau be papildomo mokesčio). parex neturėjome jokių papildomų produktų - taigi manau, kad visai neblogai pasiūlė. Tiesa, klausiau ir Hansoj - tai man spec pasiūlymas buvo 11% doh.gif (o aš pas juos ir einamąją sąskaitą turiu... ir siaip per juos daug dalykų tvarkau...). Seb ir galite net neklausti - brangininkai, orientuojasi daugiau ir verslo klientus...

Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Nu ir palūkanos pas jus doh.gif Aš rugpjūtį paėmiau paskolą Snore 10 000 Lt 5 metams su palūkanomis 7,2 %. Ir tai MB pareiškė, kad tai daug, bet dabar matau kad man psisekė smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Žiūriu seniai buvo lankyta si tema,bet viliuosi gauti patarima i man rupima klausima.
Taigi nutareme imti vartojama paskola 15000.Aplankeme kelis bankus,kur siulo ivairiausias palukanas. Buvome 2 Hansa bankuose (nes ten turime saskaitas,esam apsidraude) ir siulo mums skirtingas palukanas - nuo 11% litais iki 7.5% eurais.,kitame hansa banke siulo 8,5% litais.Buvom ir norde,kur siulo 9% litais ir 6.42 % eurais. Dabar esam labai pasimete,ar rizikuoti imti tais eurais,nes procentai tikrai nedideli.
Patarkit,jei esate susidure su tokia problema.Kazin ,kaip geriau imti - litais ar eurais g.gif .
Lauksiu bet kokio atsakymo mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(vyšnelė @ 2008 04 01, 16:13)
Sveikos,
Žiūriu seniai buvo lankyta si tema,bet viliuosi gauti patarima i man rupima klausima.
Taigi nutareme imti vartojama paskola 15000.Aplankeme kelis bankus,kur siulo ivairiausias palukanas. Buvome 2 Hansa bankuose (nes ten turime saskaitas,esam apsidraude) ir siulo mums skirtingas palukanas - nuo 11% litais iki 7.5% eurais.,kitame hansa banke siulo 8,5% litais.Buvom ir norde,kur siulo 9% litais ir 6.42 % eurais. Dabar esam labai pasimete,ar rizikuoti imti tais eurais,nes procentai tikrai nedideli.
Patarkit,jei esate susidure su tokia problema.Kazin ,kaip geriau imti - litais ar eurais g.gif .
Lauksiu bet kokio atsakymo mirksiukas.gif .

vartojamoji yra trumpalaike paskola - iki 5 metu. kad nebutu valiutos keitimo mokescio, geriau imti litais, jei nera didelio palukanu skirtumo. su tokiu skirtumu kaip cia paraset gal geriau jau eurais ax.gif bet siaip labai jau dideles kaip vartojamajai paskolai palukanos g.gif
man SEBe 5000 Lt metams buvo su 7,9 dave, broliui 30000 Lt 5 metams dave su 4,9 proc.
bandykit dar pas juos pasiteirauti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšnelė @ 2008 04 01, 16:13)
Sveikos,
Žiūriu seniai buvo lankyta si tema,bet viliuosi gauti patarima i man rupima klausima.
Taigi nutareme imti vartojama paskola 15000.Aplankeme kelis bankus,kur siulo ivairiausias palukanas. Buvome 2 Hansa bankuose (nes ten turime saskaitas,esam apsidraude) ir siulo mums skirtingas palukanas - nuo 11% litais iki 7.5% eurais.,kitame hansa banke siulo 8,5% litais.Buvom ir norde,kur siulo 9% litais ir 6.42 % eurais. Dabar esam labai pasimete,ar rizikuoti imti tais eurais,nes procentai tikrai nedideli.
Patarkit,jei esate susidure su tokia problema.Kazin ,kaip geriau imti - litais ar eurais g.gif .
Lauksiu bet kokio atsakymo mirksiukas.gif .


Sveikutė,

vakar kaip tik buvau DNB/Nord banke, tai labai super aptarnavo, viską paaiškino kas ir kaip ir pas juos dabar yra labai palankios sąlygos imti vartojamą paskolą eurais, palūkanos 5,94% skirtumas imant eurais ar litais akivaizdus gaunasi, o mokestis už konvertavimą susidaro tikrai nedidelis. Siūlau nueiti į DNB/NORD banką ir pasiteirauti. Aš buvau Jasinskio g. 16a, aptarnavo Gintarė Liačaitė, už tokį aptarnavimą aš jai medalį duočiau bigsmile.gif
Iš pradžių jie padaro kliento įvertinimą, užpildo ten reikiamus laukelius ir tada pasako kokie procentai palūkanų bus suteikti.
Atsakyti
QUOTE(MERENGE @ 2008 04 02, 09:19)
Sveikutė,

vakar kaip tik buvau DNB/Nord banke, tai labai super aptarnavo, viską paaiškino kas ir kaip ir pas juos dabar yra labai palankios sąlygos imti vartojamą paskolą eurais, palūkanos 5,94% skirtumas imant eurais ar litais akivaizdus gaunasi, o mokestis už konvertavimą susidaro tikrai nedidelis. Siūlau nueiti į DNB/NORD banką ir pasiteirauti. Aš buvau Jasinskio g. 16a, aptarnavo Gintarė Liačaitė, už tokį aptarnavimą aš jai medalį duočiau  bigsmile.gif
Iš pradžių jie padaro kliento įvertinimą, užpildo ten reikiamus laukelius ir tada pasako kokie procentai palūkanų bus suteikti.


Ačiū už atsakymą.
Jop,Norde tikrai palankias salygas duoda.Mums vakar skyrė 6,42%, o Hanse duoda 7.5%.Bet esam pasimete dar ir delto,kad musu saskaitos hansa banke,darboviet4s perbeda pinigus i hansa.Vyras sako,kad gausis tas pats,kol is Nordo perves pinigus i Hansa. Tad siandien davem uzklausima Hansa banke.Ryt zadam keliauti i Norda.
MERENGE,o kaip pačiai su tom saskaitom,gal Norde saskaita turi,kad tokias nedideles palukanas skiria?
Ka pati galvoji del tos paskolos emimas eurais,ar nenukentesim g.gif ?Kokia suma norite imti?

Atsakyti
QUOTE(vyšnelė @ 2008 04 02, 09:54)
Ka pati galvoji del tos paskolos emimas eurais,ar nenukentesim g.gif ?Kokia suma norite imti?



Mes turime paskola Nordea banke, eurais, dirbam ne LT tad pinigelius siunciam tiesiai i saskaita paprastai uz metus i prieki 4u.gif
apie palukanas jei atvirai net nezinau blush2.gif
Atsakyti