Įkraunama...
Įkraunama...

Vartojamosios paskolos

geriau šiai dienai imti tikrai eurais, vartojimo paskolos sąlygos yra nekeičiamos visą laikotarpį - vadinasi laimite tuom kad procentu ar net 2 iš karto gaunate mažesnes palūkanas.
O 6,7 yra tikrai labai geromis sąlygomis išmokėtas kreditas.
Atsakyti
QUOTE(egluona @ 2008 07 04, 17:00)
Mes sia savaite ėmėm vartojama paskola. Apėjom kelis bankus ir palankiausios salygos buvo DnB Nord banke, ten dabar ir akcija kazkokia vyksta. Visur kitur dave daug mazesne paskola ar visai nedave. Nes vyras dirba tik 2 mėn. o as vaiko auginimo atostogose. Tikrai patarciau ten nueiti, be to viskas labai greitai vyksta (mums ta pacia diena isdave ir gana nemaza suma). Tiesa, turejau ten apsidrausti gyvybe (kainavo virs 1000 Lt penkeriems metams ir dokumentu sutvarkymo mokestis buvo 200 Lt), bet palūkanos - 6,72. Taigi, tikrai neblogai smile.gif

buvau keliuose bankuose,bet šį kažkaip aplenkiau 4u.gif .lyg jau galvojau imt iš hanso, bet db dar tikrai aplankysiu Dnb.. nes hanse palūkanos apie 10,5 proc.
Atsakyti
norde dabar akcija girdėjau per radiją smile.gif
sebo jei eurais max 8,9 min gali būt apie 6
litais 10,9 bet neapsimoka tikrai imti litais nes konversijos net nepajusite, perves jums litus ir nurašinės litais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egluona @ 2008 07 04, 17:00)
Mes sia savaite ėmėm vartojama paskola. Apėjom kelis bankus ir palankiausios salygos buvo DnB Nord banke, ten dabar ir akcija kazkokia vyksta. Visur kitur dave daug mazesne paskola ar visai nedave. Nes vyras dirba tik 2 mėn. o as vaiko auginimo atostogose. Tikrai patarciau ten nueiti, be to viskas labai greitai vyksta (mums ta pacia diena isdave ir gana nemaza suma). Tiesa, turejau ten apsidrausti gyvybe (kainavo virs 1000 Lt penkeriems metams ir dokumentu sutvarkymo mokestis buvo 200 Lt), bet palūkanos - 6,72. Taigi, tikrai neblogai smile.gif

Mano vienam draugui dnb nedavė 20k paskolos, nes jis atseit jaunas (25 metai), baigęs vidurinę (koks banko reikalas koks žmogaus išsilavinimas??) ir naujame darbe dirba tik 5 mėn blink.gif ar čia tikrai jis priklauso tokiai rizikos kategorijai, kuriai paskolos nedalinamos, ar tiesiog čia konsultantui kažkas nepatiko? ax.gif
ar kažkas pasikeis, jei jis išdirbs tuos 6 mėn?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey: 09 liepos 2008 - 23:17
iš tiesų darbuotojas gali duoti neigiamą atsakymą net jei klientas atėjo ir tiesiog pasirodė nepatikimas, nes nesuteikiant kredito motyvuoti nereikia, banko politika sako geriau jokio kredito nei blogas, ir daug kur pabrėžia kad nuojauta jei sako, kad žmogus bus nemokus - turim pilną teisę tiesiog parašyti kad pasirodė nepatikimas ir to nepagrįsti.
Vyrukas yra jaunas, imti norėjo motociklui arba mašinai - bankas neturi garantijų kad jis su tais pinigai nesės į lėktuvą ir neišvyks iš lt visiem laikams, juk neturi čia ko palikti.. tai yra rizikingi klientai (neturi nt, šeimos, be auštojo ir neseniai atėję į darbo rinką) tokiem būna sąlygų daug papildomų nerašytų bet privalomų ( tokių kaip pensijos plius, gyvybės draudimas ir t.t. nes tik tuomet bankui yra bent šiokia tokia garantija, kad jei nusipirkęs jaunuolis motociklą ir užsimušęs po poros mėn -bus kaip padengti paskolą... juk nei bendraskoliu nei laiduotoju nėra.
P.s žiauriai skamba bet tokia realybė, kreditų nori labai daug žmonių, vartojiemųjų išdavimas tikrai yra geras, todėl aš palaikau bankus kurie atsargiai žiūri į jaunus žmones - o be 6 mėn praktikos darbe tai didesnių sumų aš ir pati vengiu išmokėti, nes darbuotojas paskui bus kaltas, kad nesugebėjo tinkamai įvertinti kliento riziką bankui ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingakalnis: 11 liepos 2008 - 04:19
mat kaip įdomu, banke sprendžia ir iš išvaizdos, ir šeimyninės padėties, o aš maniau,kad žiūri vien pajamas..
Atsakyti
QUOTE(zina-vėžys @ 2008 07 11, 10:01)
mat kaip įdomu, banke sprendžia ir iš išvaizdos, ir šeimyninės padėties, o aš maniau,kad žiūri vien pajamas..



Bankas ziuri, kad jam rizika butu kuo mazesne susigrazinant kredita su palukanomis ir vadovaujasi tais kriterijais, kurie jam yra priimtiniausi... Kazkaip zmones negali atprasti nuo tu laiku, kai kreditai buvo dalinami bet kam ir bet kiek... Bankas privati institucija, nori suteikia paskola, nori nesuteikia...

Vincas Babilius, buves LR ukio ministras, viename banke gavo didele paskola Vilniaus elektros matavimo technikos gamyklos “Skaiteks” privatizavimui. Pasak pono Babiliaus, jis uzstate savo gera varda ir uz si uzstata bankas dave ne viena milijona. Tad kartais kriterijus gali buti ne tik pajamos, bet ir reputacija, issilavinimas, galu gale vadybininkas pats mato su kuo bendrauja ir jei tas zmogus paskolos negrazins, vadybininkas atitinkamu gaus "bonusu" is valdzios.
Atsakyti
bet vienas bankas neduoda, duos kt bankas.. Nemanau, kad paprastas žmogus, jaunas ir be aukštojo tik ir galvoja kaip bankui ,,ragą,, įmušt.. Tačiau aš nors ir nebe lb jauna ir su šeima, bet vistiek einant į banką išsitrauksiu savo prabangų dalykinį kostiumėlį biggrin.gif , teks ir vyrą į kostiumą įkišt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2008 07 11, 05:15)
iš tiesų  darbuotojas gali  duoti neigiamą atsakymą net jei klientas atėjo ir tiesiog pasirodė nepatikimas, nes nesuteikiant kredito motyvuoti nereikia, banko politika sako geriau jokio kredito nei blogas, ir daug kur pabrėžia kad nuojauta jei  sako, kad žmogus bus nemokus -  turim pilną teisę tiesiog parašyti kad pasirodė nepatikimas ir to nepagrįsti.
Vyrukas yra jaunas, imti norėjo  motociklui arba mašinai -  bankas neturi garantijų kad jis su tais pinigai  nesės į lėktuvą ir neišvyks iš lt visiem laikams, juk neturi čia ko palikti.. tai yra rizikingi klientai (neturi nt, šeimos, be auštojo ir neseniai atėję į darbo rinką) tokiem būna sąlygų daug papildomų nerašytų bet privalomų (  tokių kaip pensijos plius, gyvybės draudimas ir t.t. nes tik tuomet bankui yra bent šiokia tokia garantija, kad jei nusipirkęs jaunuolis motociklą ir užsimušęs po poros mėn -bus kaip padengti  paskolą... juk nei bendraskoliu nei laiduotoju nėra.
P.s žiauriai skamba bet tokia realybė, kreditų  nori labai daug žmonių, vartojiemųjų išdavimas tikrai yra geras, todėl aš palaikau bankus kurie atsargiai žiūri į  jaunus žmones  - o be 6 mėn praktikos darbe tai didesnių sumų aš ir pati vengiu  išmokėti, nes darbuotojas paskui bus kaltas, kad nesugebėjo tinkamai įvertinti kliento riziką bankui ir t.t.

Na, kalbant apie mano žinomą konkretų atvejį, tai jis jau prieš tai paskolą 10000 turėjo, tik kitam banke ir problemų nekilo. Be to, darbuotojui jis pasakė, kad pakolos reikia mokslams + jo mama turi sveikatos problemų ir jai reikalinga operacija. bet, matyt, pagalvojo, kad meluoja unsure.gif gaila man jo, kad teks imti didelėmis palūkanomis (hansa pasiūlė, rodos, 10proc.), bet kažkiek ir banką suprantu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey: 11 liepos 2008 - 23:55
Aš dabar imu gaklvoti, kad 12.5 proc. palūkanas man kaip dovaną hansa įteikė nestuke.gif proga biggrin.gif Dar nuo savo žinutės neperskaičiau nė vieno pasisakymo, kad kam būtų tokios palūkanos g.gif blink.gif

Bet keista iki negalėjimo, nors eik ir paklausk jau "po viskam" kodėl jos tokios didelės buvo biggrin.gif Dirbu 8 metai (darbai nekaitaliojami), taigi lygiai tiek metų į jų sąskaitas pervedami pinigai, pensijos kaupimas šiame banke, atlyginimas pakankamai nemažas, anksčiau imta paskola grąžinta net greičiau nei buvo numatyta, amžius - brandus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2008 07 12, 22:37)
Aš dabar imu gaklvoti, kad 12.5 proc. palūkanas man kaip dovaną hansa įteikė nestuke.gif proga biggrin.gif Dar nuo savo žinutės neperskaičiau nė vieno pasisakymo, kad kam būtų tokios palūkanos g.gif  blink.gif

Bet keista iki negalėjimo, nors eik ir paklausk jau "po viskam" kodėl jos tokios didelės buvo biggrin.gif Dirbu 8 metai (darbai nekaitaliojami), taigi lygiai tiek metų į jų sąskaitas pervedami pinigai, pensijos kaupimas šiame banke, atlyginimas pakankamai nemažas, anksčiau imta paskola grąžinta net greičiau nei buvo numatyta, amžius - brandus  lotuliukas.gif

matyt, nusprendė, kad ir be paskolos graži lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zina-vėžys @ 2008 07 11, 09:01)
mat kaip įdomu, banke sprendžia ir iš išvaizdos, ir šeimyninės padėties, o aš maniau,kad žiūri vien pajamas..

nereikia išsipusčiusiai būti, kalbu tik apie patį estetinį vaizdą, eglesį mirksiukas.gif

QUOTE(zina-vėžys @ 2008 07 11, 17:33)
bet vienas bankas neduoda, duos kt bankas.. Nemanau, kad paprastas žmogus, jaunas ir be aukštojo tik ir galvoja kaip bankui ,,ragą,, įmušt.. Tačiau aš nors ir nebe lb jauna ir su šeima, bet vistiek einant į banką išsitrauksiu savo prabangų dalykinį kostiumėlį biggrin.gif , teks ir vyrą į kostiumą įkišt bigsmile.gif


tikra tiesa, vieno banko politika - duoti kiek įmanoma saugius kreditus, kito - išduoti kuo daugiau ir būti pirmaujančiu reitingų lentelėse.
Kostiumas nereikalingas smile.gif užteks ir nekvepėti pachmelu, būti ne kaip iš naktinio klubo atėjus smile.gif
Būna ateina klientas, į kurį pažiūrėjus per pirmas kelias minutes bandai susigaudyti, jis girtas ar ne?... paskui paklausus kam bus naudojami banko pinigai, puola aiškinti kad pažeidžiu jo teises pagal įstatymus... paskui galiausiai parašo" naudosiu asmeniniais reikalais".... o ką man sakyti nuėjus į komitetą, jaunuolis ima 30 000Lt. pats dar nežino kam, bet išleis?... o kaip grąžins?kol kas dirba vadybininku ir gauna2000? ar tai alga pakankama kad įvertinti riziką? o kur garantijos kad jis nenusipirks naujos auto, nesupils jos ir paskui nutars kad nereik grąžinti skolos... kitas atvejis - pasiėmė solidus vyras 30 000lt. ir prašė išmokėti penktadienį - taip ir padarėme, pirmadienį atbėgo rėkaudamas ant viso skyriaus kad mes jį apgavome, išmokėjome tik 10 000 ( pasirodo atėjo apsiuostęs, banko darbuotojas iš akių nesuprato kad žmogus toksinių medž.pavartojęs, pagal kortelės ataskaitą daugiau nei 15 000 paliko penktadienį ir šeštadienį įvairiose vilniaus erotiniuose naktiniuose klubuose, ir..kazino...
Žodžiu situacijų yra šimtai... o normalių kreditų, kad žmogus anksčiau laiko arba tvarkingai grąžintų - vis mažėja...
QUOTE(Rasma @ 2008 07 12, 22:37)
Aš dabar imu gaklvoti, kad 12.5 proc. palūkanas man kaip dovaną hansa įteikė nestuke.gif proga biggrin.gif Dar nuo savo žinutės neperskaičiau nė vieno pasisakymo, kad kam būtų tokios palūkanos g.gif  blink.gif

Bet keista iki negalėjimo, nors eik ir paklausk jau "po viskam" kodėl jos tokios didelės buvo biggrin.gif Dirbu 8 metai (darbai nekaitaliojami), taigi lygiai tiek metų į jų sąskaitas pervedami pinigai, pensijos kaupimas šiame banke, atlyginimas pakankamai nemažas, anksčiau imta paskola grąžinta net greičiau nei buvo numatyta, amžius - brandus  lotuliukas.gif

tikrai tavo vietoje nueičiau į kitą banką, gaučiau tokios pats sumos paskolą mažesnėmis palūkanomis ir daryčiau refinansavimą - nes 12,5 net nėra tokių ( bent norde ir sebe) čia tikrai po blatų davė bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingakalnis: 13 liepos 2008 - 10:16