Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalba LGGD Gyvybės vagonėliams

QUOTE(diinka @ 2010 06 03, 14:06)
Tai va Kendes laukneselis jau pas mane, bet zuikio nemaciau, tik jos MB biggrin.gif

Na tai irgi visai neblogai flirt.gif laugh.gif Zodziu, Fendde mes pramovem zuikius su tavim biggrin.gif
As nieko neturiu, na bet taip nieko, kad baisu- nebent savo pagalve vienintele atiduot ... Pervesiu pinigeliu 4u.gif
Zaislu turiu tik kruvas, na, bet ko gero ne iki zaislu jiems ... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 03 birželio 2010 - 13:11
QUOTE(Weronica @ 2010 06 03, 13:51)
O cia katyte Vilniuje? rolleyes.gif


Taip Vilniuje, bet reikalui esant bent jau iki Kauno tai tikrai transportą suorganizuotų.

Atsakyti
QUOTE(diinka @ 2010 06 03, 14:09)
radau dar viena atsiliepusia biggrin.gif , ar reik ka priglaust?
daugiau kaip nieks is kaunieciu ir nezadejo, Diva sake pinigeliais...


O ji nerase i az jums?nes ji dainavoj gyvena tai sakiau kad su jumis susiektu nes saket kad TB ten kazkur dirba rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 06 03, 14:09)
Zaislu turiu tik kruvas, na, bet ko gero ne iki zaislu jiems ... unsure.gif


O tu manai jie ten žaisti nenori? bigsmile.gif Tai gi lygiai tokie patys katinai biggrin.gif

Aš tai turėčiau ko perduoti, bet vis galvoju gal man dar prireiks. biggrin.gif Vis tenka paglobot kokį nabagą.
Pervedžiau aš ir pinigų.
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2010 06 03, 14:14)
O tu manai jie ten žaisti nenori? bigsmile.gif Tai gi lygiai tokie patys katinai  biggrin.gif

Be abejo nori, bet ka as zinau - gal ten uzverte zaislais juos... Na, tai zaislu tikrai galeciau- ir specialiu katinams ir nelabai, tik kad jie pazaisti jau , ne pirmos jaunystes unsure.gif , aj, gal tiek to... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 03 birželio 2010 - 13:24
QUOTE(Weronica @ 2010 06 03, 14:14)
O ji nerase i az jums?nes ji dainavoj gyvena tai sakiau kad su jumis susiektu nes saket kad TB ten kazkur dirba rolleyes.gif


ne, dar nuejau pasitikrinti tuscia,
Atsakyti
Weronica matau kabi biggrin.gif
mazdaug kiek po 5? as busiu su sidabriniu subaru biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(diinka @ 2010 06 03, 16:30)
Weronica matau kabi biggrin.gif
mazdaug kiek po 5? as busiu su sidabriniu subaru biggrin.gif


Na as be 10 5 pajudesiu kazkur is raudondvario pl. tai kokia 10 po 5 jau tureciau but g.gif bet jei skubat galiu pabandyt ir anksciau pasiplaut is darbo biggrin.gif

Maciau maza,juoda.kate online gal uzklaust dar jos del daikteliu reikia? gal apsigalvojo unsure.gif arba kuklinasi gal rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Weronica: 03 birželio 2010 - 15:33
tai palauksiu ne problema,. tik kad orientuotis
tai reik paklaust gal jei neapsigalvojo
Atsakyti
Tai jei šiandien daugiau kauniečių neatsilieoia, reikia manau tartis, kaip pergabent turtelį į Vilnių biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, atsiprasau, kad buvau pradingus. Mano viena kate apsirgo gan rimtai, tai nebespesiu dabar prisideti, bet manau greitu laiku patys vaziuosim i sostine, tai paduosim i rankas ka surinkom.
Atsakyti
sveikatytes katytei 4u.gif
Atsakyti