Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalba LGGD Gyvybės vagonėliams

Na mano lauknešėlis jau iškeliavo, ačiū Weronicai, kad paėmė 4u.gif Tikiuosi, kad bus bent kiek naudingas, pagerins nors šiek tiek tų bėdukų buitį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(beprotiskai_fantastiska @ 2010 06 02, 17:59)
Na mano lauknešėlis jau iškeliavo, ačiū Weronicai, kad paėmė  4u.gif Tikiuosi, kad bus bent kiek naudingas, pagerins nors šiek tiek tų bėdukų buitį  ax.gif


o as nezinau kaip perduoti..mb nepaves, tai reiktu kad kazkas prilektu kur netoli namu, gal kartais kam netoli eiguliai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(beprotiskai_fantastiska @ 2010 06 02, 17:59)
Na mano lauknešėlis jau iškeliavo, ačiū Weronicai, kad paėmė  4u.gif Tikiuosi, kad bus bent kiek naudingas, pagerins nors šiek tiek tų bėdukų buitį  ax.gif


Ner uz ka 4u.gif
Laukneseliu tai cia tikrai nepavadinciau biggrin.gif cia visas didziulis lauknesys biggrin.gif

Kendde o tu ryt apie 5 nebutum namie? ar apie puse 5? tada vezdama savo ir beprotiskai_fantastiskos uzvaziuociau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Weronica: 02 birželio 2010 - 17:22
QUOTE(Weronica @ 2010 06 02, 18:17)
Ner uz ka 4u.gif
Laukneseliu tai cia tikrai nepavadinciau biggrin.gif cia visas didziulis lauknesys biggrin.gif

O tu ryt apie 5 nebutum namie? ar apie puse 5? tada vezdama savo ir beprotiskai_fantastiskos uzvaziuociau g.gif


jetus kaip butu gerai, bet kad tiksliai nezinau.. ryt tada dar susirasom cia, jei iki 5 nieko nepranesiu reiskia nesigauna man verysad.gif o laukneseli jau ir as suruosus..
Atsakyti
QUOTE(Kendde @ 2010 06 02, 18:22)
jetus kaip butu gerai, bet kad tiksliai nezinau.. ryt tada dar susirasom cia, jei iki 5 nieko nepranesiu reiskia nesigauna man  verysad.gif  o laukneseli jau ir as suruosus..


tai gal kokia kita diena gtau iseitu iki silo dasikast ar darbo metu ar po jo, as bet kada trumpam galiu islekt 4u.gif

tai Weronica taves ryt laukt prie Silo? kelinta?
Atsakyti
QUOTE(diinka @ 2010 06 02, 21:44)
tai Weronica taves ryt laukt prie Silo? kelinta?


Tai po darbo, po 5, jei galit rolleyes.gif
Atsakyti
o.k
Atsakyti
ooookaip smagu kad kaunietes kooperuojasi....... Vilneites, neatsiliekam neatsiliekam smile.gif kokia diena renkames? kam kada patogiausia?
Atsakyti
As vel del vaistu doh.gif
turiu namie akiu lasiukus tobrex (tas pats kas tobradex) klausiau vaistinej tai sake cia panasu kaip ir gentamicinas tai kazi tiks gyvuneliams? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Weronica @ 2010 06 03, 13:21)
As vel del vaistu doh.gif
turiu namie akiu lasiukus tobrex (tas pats kas tobradex) klausiau vaistinej tai sake cia panasu kaip ir gentamicinas tai kazi tiks gyvuneliams? g.gif


Turėtų tikti, nes irgi Tobrex lašina. Tik kad nebūtų jų galiojimo laikas pasibaigęs. 4u.gif

Dar vienas prašymas. Dviems išsekusioms katytėms labai reikia laikinos globos namuose:
http://www.lese.lt/l...astis/news.4112

Namų sąlygomis jos greičiau pasveiktų.
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2010 06 03, 13:40)
Turėtų tikti, nes irgi  Tobrex lašina. Tik kad nebūtų jų galiojimo laikas pasibaigęs.  4u.gif

Dar vienas prašymas. Dviems išsekusioms katytėms labai reikia laikinos globos namuose:
http://www.lese.lt/l...astis/news.4112

Namų sąlygomis jos greičiau pasveiktų.


Ziurejau nepasibaiges thumbup.gif kad net nenaudoti jie man atrodo...

O cia katyte Vilniuje? rolleyes.gif
Atsakyti
Tai va Kendes laukneselis jau pas mane, bet zuikio nemaciau, tik jos MB biggrin.gif
po darbo dar susimatom su Weronica
O dar yra norinciu ka nors kur nors perduoti?
jei ne reikia tartis , kas nuvez sostinen ilgai netraukus 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Maža.Juoda.Katė @ 2010 05 31, 21:33)
As irgi to paties noriu paklausti: ar tiktu vilnonis adijalas? (tik truputi apdriskes is krastu blush2.gif ) Ir plastikiniai dubeneliai maistui?


radau dar viena atsiliepusia biggrin.gif , ar reik ka priglaust?
daugiau kaip nieks is kaunieciu ir nezadejo, Diva sake pinigeliais...
Atsakyti