Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalba LGGD Gyvybės vagonėliams

QUOTE(Weronica @ 2010 06 01, 14:24)
Oho turtinga pagalvem...As tai isvis tik tris pagalves per visus namus turiu:viena man, kita MB ir dar viena katei biggrin.gif jei koks svecias lieka nakvot tai kate be pagalves lieka lotuliukas.gif

Plunksnines.. mes ant ju nemiegam..gana diiideles jos.. visi pasikeite pagalves ..as visai ant dekorativios megeja miegot.. 4u.gif maza ir man kaip tik..o tai skauda man kaulus po dideliu.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kendde @ 2010 06 01, 14:48)
Zuiki..??  biggrin.gif  nu siandien gal ir atgabenciau parodyt  lotuliukas.gif

O viespaciausias, atsinestum????????????? bigsmile.gif bigsmile.gif netikiu!!!!
Atsakyti
QUOTE(~Dark Elf~ @ 2010 06 01, 15:17)
Iskrapsciau 5 pagalves.. tik man reik Jolantuko... nes neturiu masinos.. gal in turi..padetu..
O Vilnietes kaaa? po viena vezios? tongue.gif

Reiktu vilnietem sutart irgi kuria viena diena,butu paprasciau.as su masina,galiu parinkt is zmoniu jei kam problematiska paciam atsivezt butu
Atsakyti
QUOTE(Evelincik @ 2010 06 01, 14:40)
Reiktu vilnietem sutart irgi kuria viena diena,butu paprasciau.as su masina,galiu parinkt is zmoniu jei kam problematiska paciam atsivezt butu

Jei ne rytoj,tada galesiu tik kita savaite.. nes svente man nusimato..isvarau as porai dienu..
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 06 01, 15:37)
O viespaciausias, atsinestum?????????????  bigsmile.gif  bigsmile.gif  netikiu!!!!


tu neprovokuok biggrin.gif jei tik mb bus kur ant vietos ir nuveztu, tai paimciau tikrai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kendde @ 2010 06 01, 15:46)
tu neprovokuok  biggrin.gif  jei tik mb bus kur ant vietos ir nuveztu, tai paimciau tikrai  smile.gif

o jetus blink.gif karsta.gif -ale kaip man cia reiketu pabegt is darbo??? kaip is mokyklos gal ? biggrin.gif gi tas pats turbut- pabegi ir taskas! Jetau, Kendde , o tai jis nebijo lauko? blink.gif Kodel visada maniau,kad bijo!!
Atsakyti
QUOTE(Kendde @ 2010 06 01, 15:11)
reskia po  5val? hmm..nemanau kad galesiu, nors dar tixliai ir nezinau  verysad.gif


tai as galiu ir darbo metu trumpam islekt- tik kad panesciau..
gal mb apie 14-15 pas mane atvaziuotu- .. gal tas laikas tiktu?
vien zo mano tel 861236311, jei ka
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 06 01, 15:51)
o jetus  blink.gif  karsta.gif  -ale kaip man cia reiketu pabegt is darbo??? kaip is mokyklos gal ?  biggrin.gif  gi tas pats turbut- pabegi ir taskas! Jetau, Kendde , o tai jis nebijo lauko?  blink.gif Kodel visada maniau,kad bijo!!


lotuliukas.gif oj negaliu doh.gif nu is mokyklos iseidavom tiesiog, o is darbo jau tektu BEGT lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Nebijo jis, esu gi dejus foto lauke smile.gif tai as ji boxe atsivezciau vistiek smile.gif

QUOTE(diinka @ 2010 06 01, 15:56)
tai as galiu ir darbo metu trumpam islekt- tik kad panesciau..
gal mb apie 14-15 pas mane atvaziuotu- .. gal tas laikas tiktu?
vien zo mano tel 861236311, jei ka


ten nebutu ispudingo nesulio smile.gif nebent va dar per drauges perleidau ta sarasa,gal dar atsirastu. Nu tai ok, jei ka as parasysiu tau, uzsirasau nr. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~Dark Elf~ @ 2010 06 01, 15:27)
Plunksnines.. mes ant ju nemiegam..gana diiideles jos..


Nežinau ar gerai plūksninės g.gif Jeigu praplėštų, tai vagonėlyje baisu būtų.
Na gal katės ne šunys, nesudrąskys.

Aš ir Zuikį pamatyt noriu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fenddi: 01 birželio 2010 - 15:38
Na Kaunietes!!!! Kiekvienai reik po sokoladuka uz aktivuma. biggrin.gif Saunuoles mergaites.
Vilnietes gali ir po viena vazineti o gali ir kartu. As tarkim neturiu masinos, tai man butu labai saunu su kazkuo susikooperuotis, dar sestadieni vazuoju pas mama - revizija daryti. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2010 06 01, 15:37)
Nežinau ar gerai plūksninės  g.gif Jeigu praplėštų, tai vagonėlyje baisu būtų.
Na gal katės ne šunys, nesudrąskys.


Tai reik nereik? jei nereik ,sakykit.
Atsakyti
Pasitarus, vis tik nusprendziau ne daiktus vezti, o pervesti kiek galesiu pinigeliu- nes namie neturiu jokiu nereikalingu daiktu, ka galeciau atiduoti, o pirkti bet ka, gal siuo metu jau bus to pacio gave, irgi nelabai gerai- manau kai bus pervesta, tikrai bus panaudota ten, kur labiausiai reikia.
Atsakyti