Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalba LGGD Gyvybės vagonėliams

Aš dar nepradėjau rinkti lauknešėlio, nes apsirgau, guliu paslika, net i darba nėjau verysad.gif bet tikiuosi ryt jau būsiu sveika. o aš šeip dirbu karaliaus mindaugo pr. gal kuriai būtų patogu privažiuot, paduočiau ką turiu smile.gif
Atsakyti
diinka, as netoli jonavos g. gyvenu, nusileisciau nuo kalno ir ten prie silo, aikstutej galetume ir susitikt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(beprotiskai_fantastiska @ 2010 06 01, 13:03)
Aš dar nepradėjau rinkti lauknešėlio, nes apsirgau, guliu paslika, net i darba nėjau  verysad.gif bet tikiuosi ryt jau būsiu sveika. o aš šeip dirbu karaliaus mindaugo pr. gal kuriai būtų patogu privažiuot, paduočiau ką turiu  smile.gif

Tai as kai savo vesiu galiu tada ir jusu prigriebt rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Weronica: 01 birželio 2010 - 12:29
QUOTE(Kendde @ 2010 06 01, 13:23)
diinka, as netoli jonavos g. gyvenu, nusileisciau nuo kalno ir ten prie silo, aikstutej galetume ir susitikt  smile.gif


bigsmile.gif o kaip smagu, aš visai šalia Šilo sėdžiu, šaunu būt pasimatyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(diinka @ 2010 06 01, 13:58)
bigsmile.gif  o kaip smagu, aš visai šalia Šilo sėdžiu, šaunu būt pasimatyt ax.gif


tai puiku, sutarkim tik kada, gal dar kam patogu i sita taska butu ateiti smile.gif
Atsakyti
Šiandien po 17 galiu, ryt - nelabai, ketvirtadieni- galiu, dėl penktadienio -dar nezinau(MB tėvukas ligoninėj)
galiu darbo metu(- jei lauknešėlis nelabai didelis, galima būtų panešt) nes mes su MB dalijamės 1 mašiną, tai kai jis važiuoja darban- tai visą dieną mašina pas jį biggrin.gif

O zuikį atsineši g.gif bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(diinka @ 2010 06 01, 14:44)
Šiandien po 17 galiu, ryt - nelabai, ketvirtadieni- galiu, dėl penktadienio -dar nezinau(MB tėvukas ligoninėj)
galiu darbo metu(- jei lauknešėlis nelabai didelis, galima būtų panešt) nes mes su MB dalijamės 1 mašiną, tai kai jis važiuoja darban- tai visą dieną mašina pas jį biggrin.gif

O zuikį atsineši g.gif  bigsmile.gif  biggrin.gif


o siandien nuo 17 iki keliu? g.gif jei ne siandien, tada manau ketvirtadieni, darbo metu.

Zuiki..?? biggrin.gif nu siandien gal ir atgabenciau parodyt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(diinka @ 2010 06 01, 14:44)
O zuikį atsineši g.gif  bigsmile.gif  biggrin.gif

As kai nei vienos nepazystu tik zujki is matymo tai labai gerai oriantuotis butu biggrin.gif
As tada ketvirtadieni po darbo jei galima irgi i silo aikstele prileksiu
Atsakyti
Tai bandom pirmą rinkliavą ketvirtadienį po darbo prie Šilo jonavos gatvėj 4u.gif
Atsakyti
reskia po 5val? hmm..nemanau kad galesiu, nors dar tixliai ir nezinau verysad.gif
Atsakyti
Iskrapsciau 5 pagalves.. tik man reik Jolantuko... nes neturiu masinos.. gal in turi..padetu..
O Vilnietes kaaa? po viena vezios? tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(~Dark Elf~ @ 2010 06 01, 15:17)
Iskrapsciau 5 pagalves..

Oho turtinga pagalvem...As tai isvis tik tris pagalves per visus namus turiu:viena man, kita MB ir dar viena katei biggrin.gif jei koks svecias lieka nakvot tai kate be pagalves lieka lotuliukas.gif
Atsakyti