Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalba LGGD Gyvybės vagonėliams

Kaunas tikrai prisidetu smile.gif turiu cutasepto, engystolio dar pora ampuliu like, svirkstu keli, dar kanors surinkciau, tik praneskit kaip kaune kur pristatyt..
Atsakyti
Oj kaip ACIU!! Kendde
Atsakyti
Tai Kaunietes susitariam kur ir kada suvezam viska bigsmile.gif
O poto spresim klausima kaip nutarabonint viska iki Vilniaus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(v-i-k-a @ 2010 05 31, 18:42)
Oj kaip ACIU!! Kendde


baikit, nedekokit, tam ir esam visi kartu, kad kazkaip padeti wub.gif

o jus gal ta pati vikute is lese savanoriu? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Weronica @ 2010 05 31, 18:46)
Tai Kaunietes susitariam kur ir kada suvezam viska bigsmile.gif
O poto spresim klausima kaip nutarabonint viska iki Vilniaus bigsmile.gif


jio..ir butinai per sia savaite, nes po to isvaziuoju is kauno, nezinia kada grysiu..
Atsakyti
QUOTE(Kendde @ 2010 05 31, 18:48)
o jus gal ta pati vikute is lese savanoriu?  ax.gif

Ne, ax.gif as neesu LESES savanore. Tesiog labai noriu kad gyvuneliams butu gerai. Ir stenguosi kuom galiu padeti.
Atsakyti
QUOTE(v-i-k-a @ 2010 05 31, 18:50)
Ne, ax.gif  as neesu LESES savanore. Tesiog labai noriu kad gyvuneliams butu gerai. Ir stenguosi kuom galiu padeti.


aa tada sumaisiau biski smile.gif tai va, tas ir vienija mus visus cia. Tikiuosi, kad iseis susiderinti viska kuo greiciau, kad nuvezti i vilniu.
Atsakyti
Na as galiu kiekviena diena apie 18 val, nes iki 5 darbas rolleyes.gif
Atsakyti
Aš irgi iki penkių dirbu. Man tai geiriausiai būtų centre arba aplink maždaug, nes ir dirbu centre ir mokaus, o kitur vežt man nelabai išeitų, nes nevairuoju blush2.gif

Man atrodo mes visos čia iš meilės gyvūnams ir sėdim rolleyes.gif Nes man tai labai labai svarbu jiems padėti..
Atsakyti
O Adialai tinka? nes paskaiciau..kad guoliai reikalingi... 4u.gif ar pagalves.. man atrodo dar yra namie..reikes paziuret..susitart su zmogais..gal nereikalingos jos..tik guli.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(~Dark Elf~ @ 2010 05 31, 20:26)
O Adialai tinka?

As irgi to paties noriu paklausti: ar tiktu vilnonis adijalas? (tik truputi apdriskes is krastu blush2.gif ) Ir plastikiniai dubeneliai maistui?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maža.Juoda.Katė: 31 gegužės 2010 - 20:33
Mergaites, aciu jumvisom! As rytoj paskambinsiu ir viska suzinosiu, paklausiu kas tinka o kas ne. Ir parasysiu cia temoje. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(v-i-k-a @ 2010 05 31, 20:46)
Mergaites, aciu jumvisom! As rytoj paskambinsiu ir viska suzinosiu, paklausiu kas tinka o kas ne. Ir parasysiu cia temoje. mirksiukas.gif

Butinai.. as dar pasikalbesiu su savo pazistamais,draugais..gal jie turi ka..
Atsakyti