Įkraunama...
Įkraunama...

Padėkit išsirinkti

Nereikia juokint, tai nesijuoksiu tongue.gif Visiška nesąmonė, kad varinėtojai 200 eurų užsideda.. mausto jie pirkėjus kaip tik nori. O jei dar moteris atiena auto pirkt, tai tokių dalykų gali prisiklausyt.
naitas> kai raudoną perki - kaina kaip ir visų, o kai parduodi - mažesnė. Čia dar vienas bajeris perpardavinėtojų smile.gif Toks pat, kai sako perkančiam sedaną "sedanai juk vistiek už universalą brangesni", po 5 min kitam klientui perkančiam universalą "universalas daug geresnis variantas už sedaną..todėl ir kainos jų didesnės". va tokia realybė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2006 09 27, 18:10)
Nereikia juokint, tai nesijuoksiu  tongue.gif Visiška nesąmonė, kad varinėtojai 200 eurų užsideda.. mausto jie pirkėjus kaip tik nori. O jei dar moteris atiena auto pirkt, tai tokių dalykų gali prisiklausyt.

Jei juokinga - juokis - kam čia rūpi? cool.gif
Aš ne apie tai. Ir mašinos moterys paprastai vienos neina pirkti. schmoll.gif
Ir klausimo esmė buvo, ar verta laukti, kol parvarys su minimaliu antkainiu... T.y. be "navaro" sau (ar čia irgi juokinga?)
Atsakyti
labai, jeigu ką. niekas nieko už dyką nedaro. o jei ir teigia, kad be"navaro", tai irgi nelabai tikiu. nebent koks labai artimas šeimos narys
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2006 09 27, 18:34)
nebent koks labai artimas šeimos narys

Aha. Bet ar tai svarbu? Juk klausiau tai ne to. Beje, neklausiu tikslios sumos, kiek ten kas užsideda - neįdomu. Visai kas kita rūpi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tyli: 27 rugsėjo 2006 - 16:44
QUOTE(Tyli @ 2006 09 27, 16:22)
Ir aš ką tik gavau teises  thumbup.gif Ir mašiniuko noriu. Kai kas siūlo paieškot Vokietijoj ir parvaryti. Bet ar verta laukti? Nes nežinia, kiek tos paieškos gali užtrukti. Beje, gal žinot, kiek maždaug varinėtojai užsideda ?


Tai ar ne to klausei, ką aš atsakiau? Sėkmės belaukiant
Atsakyti
Jeigu nepatyrusi vairuotoja, tai reiketu paprastesnes masinytes mirksiukas.gif Juk vistiek nepatyrusi turi gauti patirties tongue.gif
Ir jeigu yra galimybe palaukti is Vokietijos, tai siulau laukti smile.gif Geriau jau pirkti is vokieciu, nei jau registruota su pasleptais defektais is lietuviu unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SandraB: 03 spalio 2006 - 10:42
Pasiskaičiau forumą. Pritarsiu, kad pirmiji mašinytė neturiu būti super brangi.
Važiuosiu su vyru žiūrėti VW Golf. Turėsiu pirmą mašiną, nors teises išsilaikiau prieš 1,5 metų.
Šiaip labai bijau vairuoti. Nors viską išlaikiau iš pirmo karto. Vėl teks pratintis vairuoti. Kaip tik tą beimę nugalėti. doh.gif Bijau to, kad į mane kažkas gali įvažiuoti. Pasižiūriu žinias, ten tokių avarijų parodo. verysad.gif
Atsakyti
4u.gif As pirma masinyte turejau tokia jau apysene ,bet parvaryta is Vokietijos thumbup.gif Tai pora meteliu palauziau ir pardaviau dar uz visai nebloga kaina. Manau kad pradziai tikrai reikia prastesnes masinytes. tongue.gif O pradet vaziuot labai bijojau bet vaziavau ir tiek
Atsakyti
mano pirma masina buvo vazineta Lietuvoj... paskaiciavaua, kad pigiau bus taip, o ne parvaryta is Vokietijos (technikinei, kad praeit vistiek reikia kazka taisyt; det signazacija ir t.t.). Pavazinejau, nieko nesulauziau neaplauziau ir pardaviau po kiek laiko smile.gif
Manau, svarbiausia moket issirinkt
Atsakyti
QUOTE(lauci @ 2006 09 18, 17:52)
O kas Jūs galvojate, apie Mazda 121??Aš tai galvoju, butent apie tokia.


apie sitas masinas vyrai sako (esu nekarta girdejusi masinu turguje) jei nori uzmusti zmona nupirk Mazda 121 doh.gif nedidele masinyte, atrodo moteriska, bet kokia nestabili ant kelio, teko vaziuoti (drauge turejo) atrodo ant kiekvieno posukio virs ant sono schmoll.gif , manau bet kuris kitas variantas yra geresnis mirksiukas.gif
o pirmoji masina,jei nera vairavimo aptirties, mano nuomone, tuetu buti paprastesne mirksiukas.gif vistiek, kely visko pasitaiko 4u.gif
Atsakyti
[
Idomu,kodel taip?Kas tai itakoja,esu naujoke kas liecia tiek vairavima,tiek automobilius.Tai jei nesunku,paaiskink.Dekui.
Papildyta:
P.S. Cia klausimas neutralui,del masinos stovejimo.
Atsakyti
Auto pliuse radau opeliuka,10 metu senumo vektra,ka manot apie ji? Vieni sako,kad rudyja,kiti,kad priklauso nuo prieziuros g.gif
Atsakyti