Įkraunama...
Įkraunama...

Padėkit išsirinkti

O kas Jūs galvojate, apie Mazda 121??Aš tai galvoju, butent apie tokia.
Atsakyti
man asmeniskai 121 labai negrazi..Bet cia jau skonio reikalas is technines puses apie visas tokias senesnes mazdas galiu pasakyt tik tiek, kad skardos plonos. Zodziu, saugumo prasme man ji schmoll.gif
Atsakyti
na man taip pat mazda 121 nekokia masina schmoll.gif nors taip moteriska, maza, bet vaziavimo atveju tai nekas schmoll.gif barska tarska, vietos mazai.... na bet cia tik mano asmenine nuomone mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
ax.gif na aš juk tik galvojau, kodėl tos mašinytės kaina žema, a metai gan neblogi. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lauci @ 2006 09 19, 14:51)
ax.gif na aš juk tik galvojau, kodėl tos mašinytės kaina žema, a metai gan neblogi. blush2.gif


Gerų mašinų žemom kainom nebus. Jeigu mašina gera, tai ir kainą palaiko aukštesnę smile.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
as ir pritariu nuomonei kad jei masina gera tai ir kaina jos automatiskai kyla ax.gif , o masinos modeli tai neblogai yra rinktis pasedint ivairiose masinose ir jei yra galimybe nors truputi jas pavairuojant biggrin.gif tik taip galesi nuspresti koks masinos modelis daugiau prie sirdies g.gif
Atsakyti
"kaina žema ir metai geri".. Stebuklų laukas. Nors Mazda 121 didelių kainų nepalaiko palyginus su kt. tokių pat metų mašinom. Bet visada sakiau - ne su metais važiuojama..ir ne su mašinos spalva smile.gif
Atsakyti
Ir aš ką tik gavau teises thumbup.gif Ir mašiniuko noriu. Kai kas siūlo paieškot Vokietijoj ir parvaryti. Bet ar verta laukti? Nes nežinia, kiek tos paieškos gali užtrukti. Beje, gal žinot, kiek maždaug varinėtojai užsideda ?
Atsakyti
QUOTE(Palaiminta @ 2006 05 23, 20:44)
Noriu nusipirkti sau pirma automobili, kuri vairuociau pati ( o ne mano vyras), vairuotoja esu pradedanti. Noreciau butinai su automat. pavaru deze ir nedideles, kad butu patogu parkuotis. biggrin.gif
Koki patartumet ir kelintu metu ? As noreciau sviezesnes, o vyras sako, gal geriau pirk senesne, jei kur stuktelesi, nebus gaila... doh.gif


RAUDONĄ pirk wub.gif
Atsakyti
ne, nu geras klausimas "kiek varinėtojai užsideda?" jei randa gerą durnių, tai užsideda tiek, kiek tas durnius sutinka mokėt lotuliukas.gif mašinos parvežimas iš Vokietijos (vien parvežimas) kainuoja 300-500 eurų. jei ten tau kažkas randa auto (aišku, ieškos kuo pigiau, kad sau daugiau liktų), tai čia tikrai parduos už realią rinkos kainą...ne mažiau.
jei mokat vokiškai, turit kantrybės - ieškokit auto patys vokiškuose paieškos psl smile.gif

naitas> už patarimus pirkt raudoną auto reikėtų jumi pasigėdyt ar truputuką auto rinkoj apsižvalgyt ax.gif Raudonas automobilis (nors ir pastebimas geriausiai) yra sunkiausiai parduodamas bei mažiausią kainą (tarp kitų spalvų) palaikantis.
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2006 09 27, 17:45)

naitas> už patarimus pirkt raudoną auto reikėtų jumi pasigėdyt ar truputuką auto rinkoj apsižvalgyt  ax.gif Raudonas automobilis (nors ir pastebimas geriausiai) yra sunkiausiai parduodamas bei mažiausią kainą (tarp kitų spalvų) palaikantis.


Nu tai aš gi nepardavinėju. tai ir patariu - raudoną, bo pigiausias mirksiukas.gif Jos vyras gi jai irgi pataria - pirk tokį, kad negaila būtų "sukalus". O kad "šviežias" vairuotojas apsieitų be kokio "incidento", tai irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2006 09 27, 17:45)
ne, nu geras klausimas "kiek varinėtojai užsideda?"

Tikrai geras. Ypač, kai kažkas gauna progą pažvengt ar pasityčiot.

Kitas dalykas - jei žmogus nuo mašinos uždirba tik 200 eurų, tai kam man jį vargint prašant paslaugos ar dėl kitų niuansų... Geriau aš čia paieškosiu ir niekam skolinga nebūsiu ar kitam papildomo rūpesčio nepadarysiu.
Atsakyti