Įkraunama...
Įkraunama...

Padėkit išsirinkti

QUOTE(denaxa @ 2009 05 01, 21:11)
Kad bijai-cia nieko tokio,normalu,jei neseniai vairuoji,nuo to tik atsargesne busi ir labiau galvosi ka darai.Tik vazinek daugiau ir viskas bus gerai 4u.gif
As irgi kazkiek bijau,nors visa darbo diena gatvese praleidziu,piko valandom smile.gif



as jau net sest i masina bijau MB vis burbulioja(kaip ir visu lotuliukas.gif )bet mane stabdo tas jo burbuliavimas ir viena bijau vaziuot unsure.gif toks vaizdas ,kad isvaziavus prigrybausiu unsure.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2009 05 01, 15:38)
O ka reiskia rekomenduojamas pradedanciai automobilis? Masinos reikia tokios,kuri tau prie dusios limpa,kurioje tu gerai jautiesi,ir visiskai nesvarbu marke,modelis ar dar kas.Juk jei masinoj blogai jausies-tai ir vairuot ja nelabai kas bus smile.gif


Oi, labai daug ka reiskia! Tikrai neuztenka vien grazios, mielos, pamiltos masinytes. Bent jau mano nuomone. Kad ir koks grazutis salonas bus, bet jei sankaba nudrozta, tai jau ne kas... Taigi masinos kokybe labai svarbu! Komfortas turi buti visame kame. Ne tik salone. Juk kledara valdyti daug sunkiau, nei gera, kokybiska auto mirksiukas.gif O kiekviena marke yra pasizymejus... Pvz del japonu auto galima buti ramiai, o del prancuzu - ne.
Atsakyti
QUOTE(Ligitukas_tukas @ 2009 05 02, 02:58)
Oi, labai daug ka reiskia! Tikrai neuztenka vien grazios, mielos, pamiltos masinytes. Bent jau mano nuomone. Kad ir koks grazutis salonas bus, bet jei sankaba nudrozta, tai jau ne kas... Taigi masinos kokybe labai svarbu! Komfortas turi buti visame kame. Ne tik salone. Juk kledara valdyti daug sunkiau, nei gera, kokybiska auto  mirksiukas.gif O kiekviena marke yra pasizymejus... Pvz del japonu auto galima buti ramiai, o del prancuzu - ne.


Hmm...taigi nieks neliepia pirkti masinos sudrozta sankaba,ir prie ko cia salonas ir jo grozis... g.gif tiesiog reikia kad prie dusios liptu :ax:tai jokiu budu nereiskia grazaus salono ar dar kazko,tiesiog atsisedi ir jauti kad tai-tavo,ir tiesiog nesinori nuo vairo nulipti rolleyes.gif o su kledaru vazineti tikrai nereikia.Tiesiog perki masina ir susitvarkai,idealios bukles tikrai nerasi jei naudota perki.
As su senu opeliuku vazineju,ir prie dusios limpa taip,kad kita karta grizus namo islipti is jos nesinori,buna,kad dar pasedziu,pasvajoju,muzikos pasiklausau,o paskui vaikai man skambina,kad gal jau,mama,uzteks,grizk gal jau namo lotuliukas.gif Gyvent savo masiniuke galeciau, beje,per atostogas ta ir darau lotuliukas.gif Esu vaziavus ir su kitokiomis masinomis,ir su naujomis-bet tai nebuvo "mano",butent astra caravanas "prilipo" ax.gif
Beje,ir nepirkau as jos visiskai tvarkingos,daug ka keist reikejo(ir vis dar kazka keist prireikia karts nuo karto),bet dabar turiu idealiai sutvarkyta ir tikrai saugu,patogu masiniuka.
Atsakyti
man daug kas primygtinai siule almera, bet kai pamaciau kad 1998 jau rudys lipa ir ne vienos, apsiraminau

dar siule astra dyzeli, sake mazai ryja

del draudimo dazniausiai ziuri vien is faktoriu: 2 metu stazas arba 25 metai, jei yra 25, normali kaina draudimo, bent kiek teko klaust bendroviu (ne su viena susiduriau)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agniux911: 03 gegužės 2009 - 10:39
QUOTE(triušė @ 2009 04 30, 13:12)
mergyckos,apie draudima as irgi taip masciau
galvojau su 0 vairavimo stazu kaip des doh.gif ..............tai bijosiu as to draudimo,bet va,vakar draudziau,tad zinau,kad ne visos draudiku bendroves skaiciuoja vienodai
apsidraudziau BTA draudimu ir mokejau tik 290lt metam thumbup.gif ,zinau ,kad ir ergo ziuri tik i vairuotojo amziu( virs 25metu)

Tai ka ir sakau, kad pradzioj reikia nemazai investuoti, o poto kas menesi nereikes masinos remontuoti unsure.gif pas mane draudimas irgi nebrangiai kainavo 320lt lyg tais smile.gif
Atsakyti
manau nereiktu iskart rinktis dideles 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(detyte @ 2009 05 12, 14:39)
manau nereiktu iskart rinktis dideles 4u.gif



Pritariu drinks_cheers.gif mano pirma buvo Ford Ka ir tą sugebėjau apibraižyt, sunkiai pro vartus tilpdavau biggrin.gif po to po biškiuką prie didesnių sėdau ir viskas super smile.gif
Atsakyti
as galvoju pirkti visiskai biudzetini automobili iki 2000lt doh.gif isivaizduojat kokie metai cia iseina smile.gif
ziuriu opel corsa, nisan micra ir sunny ir dar viena tokia egzotika del kurios nesu tikra nissan 100nx su kokiom dujom, kaip jum ypac tas paskutinis modelis?
ar nebus tokiu metu, kad isigysiu tiktai beda ar yra sansu su kokio nusimanacio zmogaus pagalba isigyt tvarkinga auto? Teises jau seniai turiu, bet nedaug vazinejus jauc apibraizymu neisvengsiu uztat noriu visiskai eko varianto
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 06 04, 14:45)
as galvoju pirkti visiskai biudzetini automobili iki 2000lt doh.gif isivaizduojat kokie metai cia iseina smile.gif
ziuriu opel corsa, nisan micra ir sunny ir dar viena tokia egzotika del kurios nesu tikra nissan 100nx su kokiom dujom, kaip jum ypac tas paskutinis modelis?
ar nebus tokiu metu, kad isigysiu tiktai beda ar yra sansu su kokio nusimanacio zmogaus pagalba isigyt tvarkinga auto? Teises jau seniai turiu, bet nedaug vazinejus jauc apibraizymu neisvengsiu uztat noriu visiskai eko varianto


Drauge vazinejo su ta 100nx,tai lb patenkinta buvo 4u.gif Tokia mazute ir pakankamai tvarkinga,kiek zinau jokiu rimtesniu bedu neturejo wink.gif
Atsakyti
manau ,kad ta masina,kurioj gerai jauties ir cia modelis net nesvarbu
Atsakyti
mazdute 121 dar gana praktiska masinyte smile.gif tokia labai moteriska,manevringa,nedaug rija smile.gif jei nuspirksi tvarkinga,daug investiciju kas menesi tikrai nereikes smile.gif pati pirmus metus po teisiu issilaikymo atvazinejau su tokia smile.gif dabar jau pardavineju smile.gif poreikiai kiek pakito mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki, visi
Prasau jusu pagalbos issirinkti masina.Teises ka tik gavau, esu taip sakant neseniai iskepta blush2.gif Nieko nenutuokiu apie jas.Gal kas taru savo svaru zodeli.
Planuoju skirti ~5000 LT.Be to teise vairuoti turiu tik automata.
Atsakyti