Įkraunama...
Įkraunama...

Padėkit išsirinkti

ar tikrai Mitsu COLTai nera rekomenduojama masinyte pradedanciajam vairuoti?... verysad.gif Dabar jis mano mylimukas ax.gif Jau viena ranka beperkanti. Radau skelbima nebloga rolleyes.gif

P.S. Kalba eina apie 95-98 metu auto
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ligitukas_tukas: 30 balandžio 2009 - 20:31
QUOTE(premium @ 2009 04 29, 17:18)
as tai manau, kol nemoki vairuot, uz vairo nesesk ir neapsunkink kitiems gyvenimo doh.gif per tokius kencia geri vairuotojai doh.gif koks neatsakingumas, siaubas.

Žvilgtelk, ką komentuoji. Postas parašytas prieš tris metus. Ir kiek žinau, šiandien su visais trimis vaikais ji gyva ir sveika, mašiniukas, taip pat lotuliukas.gif

Beje, nereikėtų visko taip sutirštinti. Aš, pvz, irgi po 11 pravažiavimų išlaikiau egzą ir išvažiavau į darbą. Negaliu sakyt, kad viską dariau gerai, bet tam buvo 90 ženklas (dabar - klevo lapas), kuris perspėja aplinkinius. Beje, jokių autoįvykių iki šiol neturėjau.

Deja, suk kaip nori, bet vairuoti mokomės vairuodami. Ir, būtent, realiomis sąlygomis, o ne su instruktoriumi ir papildomais pedalais; atsisėsi viena važiuot, matysi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atogrąža: 30 balandžio 2009 - 23:27
QUOTE(redmoonde @ 2009 04 29, 15:05)
Aš tai Golfuką  1995 metų drožiu  biggrin.gif
Į nieką nekeisčiau tikrai- dyzeliukas,mechaninė pavarų dėžė,jokių bėdų dėl užgesimo ne vietoj,ir į kalniukus traukia kaip bitutė. bigsmile.gif
Pirma mašiniukė tai buvo Audi 80,tai vaje kiek su ja vargo buvo doh.gif

Maniske mazda 323f 1995m, labai faina masinyte man pradedanciai buvo ir iki siol vazineju, rekomenduoju tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Atogrąža @ 2009 05 01, 00:24)
Deja, suk kaip nori, bet vairuoti mokomės vairuodami. Ir, būtent, realiomis sąlygomis, o ne su instruktoriumi ir papildomais pedalais; atsisėsi viena važiuot, matysi biggrin.gif

drinks_cheers.gif mokinames tik vaziuodamos drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Atogrąža @ 2009 04 30, 22:24)
Žvilgtelk, ką komentuoji. Postas parašytas prieš tris metus. Ir kiek žinau, šiandien su visais trimis vaikais ji gyva ir sveika, mašiniukas, taip pat lotuliukas.gif

maciau maciau ka komentuoju mirksiukas.gif Dziaugiuosi, kad viskas gerai thumbup.gif Zinau, kad mokomes vairuodami vieni, bet reikia tureti pakankamai praktikos tam, o ne kaip temos autore rase vaziuoti isvertus akis ir nieko aplink nematyti ir buti isitikinusiai, kad sukuls masina. Nezinau, turiu maza vaika, kuri veziosiu, todel man labai svarbu saugumas, tikrai nevezciau dukros taip ai, kas bus tas rolleyes.gif Keista, kad mazia mokedami vairuoti zmones Lietuvoje teises issilaiko g.gif Uztat ir pirmauja salis pasaulyje zuvusiu autoavarijose skaiciumi verysad.gif
Beje, zenklas budavo ne 90, o 70 biggrin.gif
Atsakyti
O ka reiskia rekomenduojamas pradedanciai automobilis? Masinos reikia tokios,kuri tau prie dusios limpa,kurioje tu gerai jautiesi,ir visiskai nesvarbu marke,modelis ar dar kas.Juk jei masinoj blogai jausies-tai ir vairuot ja nelabai kas bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(premium @ 2009 05 01, 11:20)
Keista, kad mazia mokedami vairuoti zmones Lietuvoje teises issilaiko g.gif Uztat ir pirmauja salis pasaulyje zuvusiu autoavarijose skaiciumi verysad.gif

Beje, zenklas budavo ne 90, o 70 biggrin.gif

Na, aš nemokėjau mažiau, nei visi kiti pradedantys, gal netgi daugiau, bet vistiek, kaip bebūtų, pradedantis - visada pradedantis smile.gif

Ženklas, kai aš baigiau vairavimo mokyklą, buvo nebe 70, o 90, nes paketus KET, autostradoje ir pradedantiesiems buvo galima važiuoti 90 km/h greičiu (kaip ir dabar, beje), Todėl 70 kaip toks, buvo nuimtas visai, nes jis nebebuvo maksimalus leistinas greitis, koks dedamas ant mašinų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Atogrąža @ 2009 05 01, 13:40)
Ženklas, kai aš baigiau vairavimo mokyklą, buvo nebe 70, o 90, nes paketus KET, autostradoje ir pradedantiesiems buvo galima važiuoti 90 km/h greičiu (kaip ir dabar, beje), Todėl 70  kaip toks, buvo nuimtas visai, nes jis nebebuvo maksimalus leistinas greitis, koks dedamas ant mašinų   mirksiukas.gif

supratau 4u.gif matai, as ne Lietuvoj vairuoti mokinuosi, tai nezinau blush2.gif pamenu kadaise buvo 70 ir tiek. o cia, kur gyvenu nera jokiu klevo lapu ar greicio limitu naujokams mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo premium: 01 gegužės 2009 - 15:07
QUOTE(premium @ 2009 05 01, 16:02)
... o cia, kur gyvenu nera jokiu klevo lapu ar greicio  limitu naujokams mirksiukas.gif

Oho, na, tuomet, jei nėra jokių ženklų, perspėjančių apie galimus naujokų ,,išpuolius" tikrai reikia maksimaliai gerai išmokt prieš sėdant ir išvažiuojant naujokei vienai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2009 05 01, 16:38)
O ka reiskia rekomenduojamas pradedanciai automobilis? Masinos reikia tokios,kuri tau prie dusios limpa,kurioje tu gerai jautiesi,ir visiskai nesvarbu marke,modelis ar dar kas.Juk jei masinoj blogai jausies-tai ir vairuot ja nelabai kas bus smile.gif

drinks_cheers.gif pritariu kiekvienam zodziui.
Atsakyti
QUOTE(wikne @ 2009 05 01, 17:11)
drinks_cheers.gif  pritariu kiekvienam zodziui.

o man maniske patiko
patogi,maloni ir is vidaus, ir is isores,o ir variklis riaumoja fainai wub.gif
tik kasko gatves bijau siom dienom verysad.gif unsure.gif
Atsakyti
Kad bijai-cia nieko tokio,normalu,jei neseniai vairuoji,nuo to tik atsargesne busi ir labiau galvosi ka darai.Tik vazinek daugiau ir viskas bus gerai 4u.gif
As irgi kazkiek bijau,nors visa darbo diena gatvese praleidziu,piko valandom smile.gif
Atsakyti