Įkraunama...
Įkraunama...

Padėkit išsirinkti

rinkausi is ALFU ir vistiek nugalejau vyra tongue.gif (jo nezinojima)
nusipirkau 146 su keturiom durim,ji man tokia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligitukas_tukas @ 2009 04 28, 20:36)
Labutis visoms ir visiems (jei cia tokiu uzklysta) 4u.gif

Man jau pribrendo reikalas pirkti masiniuka, tai, galvoju, pasiklausiu jusu patarimo... Vistiek jau vairuojantys zmones esat rolleyes.gif  Man mano instruktorius patare pirkti tik vokiska arba japoniska modeli. Logiska (kokybes atzvilgiu; kalba eina ne apie naujus modelius). O kitas zmogus labai itikineja, kad rinkciausi tik is toyotu arba hondu cveku biggrin.gif  Man, asmeniskai, labai mieli Mitsu COLTukai ax.gif Jau viena toki ir nusiziurejau. 97m, 1300 variklis, ratai R13, elektros paketas, magnetola, Universalios padangos - sake vasara dar pravazineciau (likutis mazas). Ar logiska kaina 3700 lt? Kai masina be signalizacijos, galima sakyti, be padangu - reikes savas pirkti (papildoma investicija), be draudimo (nes parvezta is Vokietijos), kai nezino, kiek kuro ryja (nes LToje neekplotuota)...

O gal is savos patirties dar kokiu geru modeliku zinot? Na, tik finansai labai riboti... unsure.gif Pilnas AUTO komplektas turetu gautis ne daugiau, kaip 4500 lt blush2.gif

P.S. esu pradedancioji vairuotojele ax.gif

I tokia suma sunkiai sutilpsi, nes draudimas pradedantiesiems ir 2000Lt gali kainuoti. Taip pat turetum zinoti, kad menesio islaidos turint auto taip pat nemazos - buk pasiruosus kokius 500Lt isleist. Aisku didziaja dali islaidu sudaro kuras, bet turet automobili ir juo nevazinet irgi negerai.
Atsakyti
Aš tai Golfuką 1995 metų drožiu biggrin.gif
Į nieką nekeisčiau tikrai- dyzeliukas,mechaninė pavarų dėžė,jokių bėdų dėl užgesimo ne vietoj,ir į kalniukus traukia kaip bitutė. bigsmile.gif
Pirma mašiniukė tai buvo Audi 80,tai vaje kiek su ja vargo buvo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltike @ 2006 03 07, 13:36)
Deja, po 5 vairavimo pamokų mieste spėju (o ir instruktorius pritaria), kad "pasibučiavimų" pirmais mėnesiais vargu ar išvengsiu. Tiesiog reakcija nespėja su automobilio greičiu, jei mano pirmenybė, į kitus net nesidairau (čia jau charakterio bruožas), o kur dar nepatyrimo, neįgūdimo klaidos parkuojantis, sukant ir panašiai... Žodžiu, Espace'o pagailo ir pradėjau judinti vyrą, kad esu nusipelnusi asmeninio mašiniuko, kurį negaila būtų apibrozdinti ir remontas daug nekainuotų. Vyras vis dar įsikabinęs, kad sėkmingai vairuosiu ir Espace'ą, bet čia dėl to, kad mano vairuojamame automobilyje dar nesėdėjo (pavėžinsiu - persigalvos).

as tai manau, kol nemoki vairuot, uz vairo nesesk ir neapsunkink kitiems gyvenimo doh.gif per tokius kencia geri vairuotojai doh.gif koks neatsakingumas, siaubas. pati dabar mokausi vairuoti, jau turejau 30 valandu, imsiu tol, kol busiu uztikrinta savo vaziavimu. o turint 3 vaikus vazineti taip ir net neabejoti, kad su kazkuo pasibuciuosi tuoj, tai absurdas doh.gif
zinute sena, na, tai pasakok, kaip ten buvo?ismokai vairuoti normaliai?
as irgi jau dairausi masinos po truputi, tik nezinau kokios geros g.gif noriu kokiu 5-7 metu senumo, 4 duru, mechanine pavara, tik nezinau dar kokios firmos. noretusi, kad negestu g.gif
Atsakyti
del masinu gesimo tai jei moki vairuoti tai jokia masina neges nei dyzelis nei bendzinas ar nauja masina ar sena bebutu. nors sako dyzeliai negesta bet esu maciusi kaip uzgesta labai greitai, manau reik priprasti prie savo masiniuko ir ji jausti. pati as vazineju su senute mazdute, bedzinu ir teises turiu nesenai del uzgesimu buvo pradzioje, bet dabar nieko. reik vaziuoti normalai jei vaziuoji gerai tai vaziuosi gerai su bet kokia masnina ir ji tau tikrai neges. tokia mano nuomone
Atsakyti
Pirma masina tikrai mano manymu neturetu buti brangi ! Norit at ne vistiek dazniausiai mazu ar didesniu nutikimu ivyksta lotuliukas.gif geriausiai pusmeciui isigyti kazka "lauzymui" , veliau pakeisti i savo issvajotaja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(acuktuvaz @ 2009 04 29, 14:35)
I tokia suma sunkiai sutilpsi, nes draudimas pradedantiesiems ir 2000Lt gali kainuoti. Taip pat turetum zinoti, kad menesio islaidos turint auto taip pat nemazos - buk pasiruosus kokius 500Lt isleist. Aisku didziaja dali islaidu sudaro kuras, bet turet automobili ir juo nevazinet irgi negerai.

Tai kai nusipirks masina, tai bus dar ir daugiau nei 500lt is pradziu, o poto jau priklausys kiek su ja pravaziuos ar daug vazineja, as per menesi isleidziu max 200lt kurui cool.gif turiu mazda 323f, labai faina masinyte pradedanciai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(acuktuvaz @ 2009 04 29, 14:35)
I tokia suma sunkiai sutilpsi, nes draudimas pradedantiesiems ir 2000Lt gali kainuoti. Taip pat turetum zinoti, kad menesio islaidos turint auto taip pat nemazos - buk pasiruosus kokius 500Lt isleist. Aisku didziaja dali islaidu sudaro kuras, bet turet automobili ir juo nevazinet irgi negerai.


na, mama dirba draudime, tai draudimas atsieis kurkas pigiau. Kazkada bandem skaiciuot... O del 500lt per menesi, tai ojojoooooooooi!!!!!! blink.gif Tiek ir negaliu moket, ir neturiu, ir nemanau, kad prireiks. Man auto reikalingas ypatingiems atvejams/ tolimesniems atstumams/ velesniu laiku, kai autas jau nebevaziuoja Kaune pavazinet (mat universitetas arti bendrabucio). Ir dar Kaunas-Vilnius, Vilnius-Kaunas dukart per menesi. +Vilniuje (tolimesnius atstumus, ar kai skubesiu kur nors). O dar mes cia bendrabutiniai kai kooperuojames, tai ir uz kelione dalinames po lygiai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligitukas_tukas @ 2009 04 30, 01:24)
na, mama dirba draudime, tai draudimas atsieis kurkas pigiau. Kazkada bandem skaiciuot... O del 500lt per menesi, tai ojojoooooooooi!!!!!! blink.gif Tiek ir negaliu moket, ir neturiu, ir nemanau, kad prireiks. Man auto reikalingas ypatingiems atvejams/ tolimesniems atstumams/ velesniu laiku, kai autas jau nebevaziuoja Kaune pavazinet (mat universitetas arti  bendrabucio). Ir dar Kaunas-Vilnius, Vilnius-Kaunas dukart per menesi. +Vilniuje (tolimesnius atstumus, ar kai skubesiu kur nors). O dar mes cia bendrabutiniai kai kooperuojames, tai ir uz kelione dalinames po lygiai lotuliukas.gif

Linkiu, kad neprireiktu. As kazkada irgi taip svaigau. Pasiskaiciavau, kad mokesiu tik uz benzina, tai gausis pigu. Bet kur tau: draudimas, kasko, benzinas, padangos, ratlankiai, skysciai, tepalai, filtrai, smulkus remontai, stambesni remontai ir tt, tai taip ir gaunasi sumele.
O jei vazinesi tik ypatingais atvejais, tada tikrai neverta investuot. Automobiliai turi savybe ir stovedami pinigu reikalauti.
Papildyta:
QUOTE(wai2te_m @ 2009 04 29, 23:42)
Tai kai nusipirks masina, tai bus dar ir daugiau nei 500lt is pradziu, o poto jau priklausys kiek su ja pravaziuos ar daug vazineja, as per menesi isleidziu max 200lt kurui  cool.gif  turiu mazda 323f, labai faina masinyte pradedanciai  mirksiukas.gif

Kai nusiperki masina reikia tepalus su filtrais pakeisti, dirzus, itempejus. kartais akumuliatoriu. Suma jau virsija 500Lt be draudimo.
As ir vazineju nedaug, darbas-namai-parduotuves. Kartais vilnius-kaunas. Bet per menesi drasiai virs 1000Km, tai yra jau virs 300Lt.
Atsakyti
sveikutes 4u.gif na as pradziai planuoju peugeot 206 masiniuka nusipirkt... ka manot apie ji? g.gif
Atsakyti
QUOTE(wai2te_m @ 2009 04 29, 23:42)
Tai kai nusipirks masina, tai bus dar ir daugiau nei 500lt is pradziu, o poto jau priklausys kiek su ja pravaziuos ar daug vazineja, as per menesi isleidziu max 200lt kurui  cool.gif  turiu mazda 323f, labai faina masinyte pradedanciai  mirksiukas.gif

mergyckos,apie draudima as irgi taip masciau
galvojau su 0 vairavimo stazu kaip des doh.gif ..............tai bijosiu as to draudimo,bet va,vakar draudziau,tad zinau,kad ne visos draudiku bendroves skaiciuoja vienodai
apsidraudziau BTA draudimu ir mokejau tik 290lt metam thumbup.gif ,zinau ,kad ir ergo ziuri tik i vairuotojo amziu( virs 25metu)
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 04 30, 13:12)
mergyckos,apie draudima as irgi taip masciau
galvojau su 0 vairavimo stazu kaip des doh.gif ..............tai bijosiu as to draudimo,bet va,vakar draudziau,tad zinau,kad ne visos draudiku bendroves skaiciuoja vienodai
apsidraudziau BTA draudimu ir mokejau tik 290lt metam thumbup.gif ,zinau ,kad ir ergo ziuri tik i vairuotojo amziu( virs 25metu)

o mano vyras pabandymui skaiciuokle lietuvos draudimo uzpilde, tai ant manes be stazo ir metais jaunesnei mazesne suma gavosi nei jam su 7 metu stazu doh.gif absurdas kazkoks lotuliukas.gif
Atsakyti