Įkraunama...
Įkraunama...

Padėkit išsirinkti

ryškus skirtumas ir dabar nuo dujų
ką sakytumėt gero blogo apie šią:
http://auto.plius.lt...t...&id=2126243
Atsakyti
QUOTE(agniux911 @ 2009 01 09, 14:25)
ryškus skirtumas ir dabar nuo dujų
ką sakytumėt gero blogo apie šią:
http://auto.plius.lt...t...&id=2126243


taip, dabar skirtumas didelis, ko gero dar dieds unsure.gif

o parodytas Seatas - iš esmės VW kūrinys, taigi turėtų tikti daug Golfo, Polo ar kitų modelių detalių. labai vikrus su šituo varikliu turbūt nebus, tačiau mieste trintis turbūt visai normaliai. kuro sąnaudos turėtų būti protingos (manau, mažiau nei Mazdutės 1,8 varikliu, jei daug stovi kamščiuose. jei maršrutai "nekamštingi", tai panašiai ko gero)

pagrindinis skirtumas nuo VW - greičiau rūdija. ir su kėbulo detalėm sunkiau, nes jų mažiau keliuose, taigi mažiau ir pridaužo jų. o šiaip mašinos kaip mašinos. jei reikštų rinktis tarp Seat ir Fiato - tikrai Seatas, nes nors remontui detalės nuo VW nebus brangios.

beje, dėl šito skelbimo - matosi pagal numerius, kad automobiliukas senokai Lietuvoje, ir kaina labai neaukšta. žinant jų pomėgį rūdims, tai gali būti, kad dėl šios priežasties ir parduoda... nors aišku, kaip visada - žiūrėti reikia kas ten per daiktas
Atsakyti
kad su tom parvarytom irgi neaisku, su uzsienio dujom cia neregistruos juolab
Atsakyti
QUOTE(agniux911 @ 2009 01 09, 13:25)
ryškus skirtumas ir dabar nuo dujų
ką sakytumėt gero blogo apie šią:
http://auto.plius.lt...t...&id=2126243


as vairuoju thumbup.gif
manevringa
biski reikejo remontuoti-kainavo nebrangiai,dalys tiko golfo,radom lengvai
tfu tfu tfu nerudyja
manoji dyzeliukas,mieste itelpu i 6 litrus simtui km
Atsakyti
QUOTE(agniux911 @ 2008 08 18, 09:29)
esu kelyje naujokė ir noriu mašinos, kuri....

ford fiesta 1998 m, 4 durų
mitsubishi colt 1997 m
renault clio 1998 m
mazda 323 ar 323 f 1996 m
seat ibiza 1996 m
rover 214 1998m

tu per daug nori, kaip sako rusai, i rybku sjest, i na x... sest....
ne pyk, bet isvarditi modeliai briedas doh.gif tu nori ir pigiai ir kokybiskai, patikek ,taip nebuna.
na , gal but dar mazda ir mitsubishi vertos tavo demesio, bet kaip jau tau sake, plona skarda, bus prarudijusios schmoll.gif
Atsakyti
nesakau kad viska vienoje galima rasti bet noreti galima ax.gif tai jau tada idomu kas ne briedas: audi??? toyota???? aciu ne mano kisenei
Atsakyti
as tai pradejau su 75 rover.
Tikrai visoms rekomenduociau.
Visu pirma del to kad nebrangi. Maniskeje yra galine parkavimo sistema, labai palengvina reikala:)
O ir siaip nemaza masinyte saugi, elegantiska. O ko daugiau reikia?
Atsakyti
smile.gif svarbu, kad butu tvakinga ir be jokiu pribombasu tokiu kaip priparkavimo sistema manau kad pati turi ismokkti vazineti, priparkuoti ir taip toliau juk gal ne visada teks vazineti su tokiam masina kuri turi visus priovalumus, o ka tada darysi?
Papildyta:
QUOTE(audratum @ 2009 03 19, 17:37)
smile.gif svarbu, kad butu tvakinga ir be jokiu pribombasu tokiu kaip priparkavimo sistema manau kad pati turi ismokkti vazineti, priparkuoti ir taip toliau juk gal ne visada teks vazineti su tokiam masina kuri turi visus priovalumus, o ka tada darysi?

as vazineju su mazdute121, aisku senute bet esu patenkinta manau ismokus gerai vazineti su ja nekils sunkumu sedant uz kitos vairo
Atsakyti
QUOTE(Baltike @ 2006 03 07, 16:01)
Atskiro mašiniuko noriu ne dėl dydžio. Miniveno dydis manęs negąsdina - vairuoti irgi mokausi su didžiausia toje mokykloje mašina ("Audi80" atrodo, pati prašiausi). Gaila vienintelę šeimos mašiną apdaužyti, o po to sėdėti be ratų, kol ją suremontuos. Bijau, kad vien dėl to jausiu papildomą įtampą vairuodama. Na, ir pinigėlių remontui gaila. Patyriau, kad tų "francūzkų" dalis nepigios...

O šiaip labai ačiū už pirmus atsiliepimus. 4u.gif


...man tai gaila kitų eismo dalyvių....į kurių mašinas tu ruošies daužyt saviškę...biggrin.gif
Atsakyti
As tai pradejau vairuoti Mitsubishi Colt 93m.nes kai issilaikiau teises,tai labai bijojau didele masina vairuot,o db duokit kuo didesne biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Student3: 05 balandžio 2009 - 18:49
na,as kaip ir temos autore,esu tokioj situacijoj blush2.gif
teorija issiaikiau,dabar vyras zada padet praktiniam pasiruost,su instruktorium pravaziavau 10vaziavimu,bet noriu dar ir tik tada zadu eit laikytis praktini egza,dairausi masinytes sau,pamaciau alfa romeo 145 ir susilydziau,bet paskaicius jus,pasimeciau,turiu 3vaikus,masynyte pirkciaus tik sau ir maziausiam kleckui,nes turim seiminine,tad su ja vaziuojam visi i isvykas,o si tik mano pramogom
vat ir nezinau ar i ja dar ziuret,ji nedidele,2 duru,bet sanaudos mazos,vyra stabdo tik tai,kad jis nieko nezino apie ALFAS blush2.gif
Atsakyti
Labutis visoms ir visiems (jei cia tokiu uzklysta) 4u.gif

Man jau pribrendo reikalas pirkti masiniuka, tai, galvoju, pasiklausiu jusu patarimo... Vistiek jau vairuojantys zmones esat rolleyes.gif Man mano instruktorius patare pirkti tik vokiska arba japoniska modeli. Logiska (kokybes atzvilgiu; kalba eina ne apie naujus modelius). O kitas zmogus labai itikineja, kad rinkciausi tik is toyotu arba hondu cveku biggrin.gif Man, asmeniskai, labai mieli Mitsu COLTukai ax.gif Jau viena toki ir nusiziurejau. 97m, 1300 variklis, ratai R13, elektros paketas, magnetola, Universalios padangos - sake vasara dar pravazineciau (likutis mazas). Ar logiska kaina 3700 lt? Kai masina be signalizacijos, galima sakyti, be padangu - reikes savas pirkti (papildoma investicija), be draudimo (nes parvezta is Vokietijos), kai nezino, kiek kuro ryja (nes LToje neekplotuota)...

O gal is savos patirties dar kokiu geru modeliku zinot? Na, tik finansai labai riboti... unsure.gif Pilnas AUTO komplektas turetu gautis ne daugiau, kaip 4500 lt blush2.gif

P.S. esu pradedancioji vairuotojele ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ligitukas_tukas: 28 balandžio 2009 - 19:43