Įkraunama...
Įkraunama...

Padėkit išsirinkti

Aš imčiau mazdą 4u.gif
Atsakyti
taip, užsitęsė rinkimasis mašinos, bet nuo to tik geriau, sulauksiu daugiau nuomonių. tiesiog pažįstami tokių pigių kaip sakė nevaro, turguj nėr kada makaluotis o ir pamačius ten buvusias, nekyla daugiau noro eiti ten. tad seku internetinius skelbimus, mat apsunkina rinkimąsi tai, kad ieškau dujinės, kitaip negalėsiu važinėt kasdien-netilpsiu į finansus
kad tai bus sėkmės reikalas taip, bet tokių metų nėra tikėtis ko ypatingo, tad bandau susidėliot daugiau +/-
Atsakyti
Tikrai nevisada turgines masinos geresnes. Lietuviai sugeba ir is prancuzisko taksi padaryti idealia masina, kuria vairavo vienas seimininkas, kunigas.
O dujos nemazai ir minusu turi. Idejus lietuviskas dujas, beveik nebelieka vietos bagazineje, is galinio sparno kysos kazkoks juodas kamstis, apziura kainuos brangiau, o lietuviskos degalines megsta ju nedapilti, o poto jos dar ir sprogineti gali, negalima ant ju gesinti ar uzvesti. Cia buvo mano IMHO, gal kitiems visai patinka dujos.
Atsakyti
Doublepost
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo F1y3r: 02 gruodžio 2008 - 07:14
tai kur iesot jei turguj nera padoriu o skelbimai pavieniai reti blink.gif dujos tokios ar anokios, zinau kad saugumas ne is geriausiu, bet su esama alga ieskau ka galiu leisti sau ir tiek
Atsakyti
Nera tos dujos pavojingos, tik rupesciu daugiau. O pavarte skelbimus ar uzsuke i turgu tikrai rasit butent ta, kurios norejote. Gal ne siandien, bet rasit. Naujam vairuotojui idealios masinos nereikia, nes bus baisu subraizyti, o kieme ar parduotuves aiksteleje dar ir kiti subraizyti gali.
Atsakyti
tai vat ir bėda, kai ieškai paprastos, nebrangios, su kuo paprastesne prieziura ir pigesne eksploatacija. visi siulo, imk tokia brangia, šūstrą, daug sumokesi, mazai vargo turesi-nu kam tau tos vargses senos.... naujos nei man reikia. as tikrai nenoriu drebet kad kur pati del neigudimo imontuosiu, ibresiu, kaip kad buna nusiperka grazutes naujas o paskui verkia. gal kas pinigu neskaiciuoja ir gali taip ax.gif
Atsakyti
HONDA CIVIC pradedanciam manau pats geriausias variantas detales nebrangios varikliai kantrus vaziuokle primityvi nieko sudetingo negaila ibrezti, Zmona kol ismoko vaziuoti normaliai su tokia vazinejo, o buvo visko ir oi netycia ir ai nepastebejau,ir sita zinai siandien.... na bet kas liecia jo tvarkyma tikrai nera brangu dabar jau vazineja su mano honda legend ir visai nebaisu. Sekmes 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Iš šių variantų papraščiausia eksploatacija yra Mazdos 323F.
Atsakyti
nuo kada jau su dujomis vazineti nesaugu? unsure.gif as tai imciau ta nissana kur minejai, man labai smagi masinyte smile.gif o is cia tavo paminetu tai ir yra patvariausios renault, nissan smile.gif as tai svajojiu apie honda civic, mm grazumas, gerumas thumbup.gif
Atsakyti
gal kas galit patarti. Atskiros temos lyg ir nemačiau, tai čia paklausiu. Ieškau mašinos. Vis pataikau ant parvarytos iš Amerikos. Žiūrinėjau Mazdą ir Kia rio. Abi jau registruotos LT. Bet prisiklausiau labai prieštaringų nuomonių apie amerikines mašinas. Tipo detales pati ieškosi, meistrai irgi nelabai jų nori, gali kokie nors varžtai būt ne europiniu raktu susukti ir pan. Ar kas nors buvo susidūrę su panašiom problemom? Verta žiūrėt tas amerikones, ar ne?
Atsakyti
tai amerikoniskos gerai, bet kai buna europines, nu zodziu neverta tau is amerikos maske imt nes gali tekt zibintus keisti ir pan. smile.gif o kia tai prastos masinos juk labai smile.gif
Atsakyti