Įkraunama...
Įkraunama...

Padėkit išsirinkti

vis dar laukiu jūsų nuomonių
Atsakyti
QUOTE(agniux911 @ 2008 09 24, 09:24)
vis dar laukiu jūsų nuomonių

na mano nuomonę turbūt jau supratai. važinėjau tiek su fiesta (bet 1993m) tiek clio (2001m). man gerai. clio man ryja nedaug ir kolkas (tfu tfu tfu) negenda.
norėjau ibizos, bet jau naujesnes (2000-2005m), bet visi atkalbėjo. bet vistiek noriu bet dabar jau tik 2005 metų blush2.gif
siaip pirkau mašiną tokią kuri būtų ekonomiška. tokią ir turiu. realiai norėčiau kitokios, bet jau ji būtų laaabai neekonomiška. to sau kolkas negaliu leisti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(xmiaux @ 2008 09 25, 12:09)
na mano nuomonę turbūt jau supratai. važinėjau tiek su fiesta (bet 1993m) tiek clio (2001m). man gerai. clio man ryja nedaug ir kolkas (tfu tfu tfu) negenda.
norėjau ibizos, bet jau naujesnes (2000-2005m), bet visi atkalbėjo. bet vistiek noriu bet dabar jau tik 2005 metų  blush2.gif
siaip pirkau mašiną tokią kuri būtų ekonomiška. tokią ir turiu. realiai norėčiau kitokios, bet jau ji būtų laaabai neekonomiška. to sau kolkas negaliu leisti  verysad.gif


na 2001 m. clio man nebus įkandama jaučiu,
dar nužiūrėjau opel corsa 98-99m

ką manot apie corsa, aišku ne tie kas sako kad opelis ne mašina?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agniux911: 25 rugsėjo 2008 - 14:34
QUOTE(agniux911 @ 2008 09 25, 15:33)
na 2001 m. clio man nebus įkandama jaučiu,
dar nužiūrėjau opel corsa 98-99m

ką manot apie corsa, aišku ne tie kas sako kad opelis ne mašina?

na man labiau mitsubishi colt patinka nei korsa. mamai iskojom ir buvom rade labai fainute, tik pries nosi nupirko.
corsa tai mazute labai. tik apie ja tai daug negaliu pasakyt nes pati nevazinejau, nors kiti vazineja ir jiems gerai. manau daug neryja. galima paziureti avtomarket.ru tik ten rusiskai viskas. yra techniniai rodikliai ir taip pat yra komentarai zmoniu kurie vazineja su tokiom masinom ir visi pliusai ir minusai daugmaz surasyti
Atsakyti
QUOTE(xmiaux @ 2008 09 26, 07:02)
na man labiau mitsubishi colt patinka nei korsa. mamai iskojom ir buvom rade labai fainute, tik pries nosi nupirko.
corsa tai mazute labai. tik apie ja tai daug negaliu pasakyt nes pati nevazinejau, nors kiti vazineja ir jiems gerai. manau daug neryja. galima paziureti avtomarket.ru  tik ten rusiskai viskas. yra techniniai rodikliai ir taip pat yra komentarai zmoniu kurie vazineja su tokiom masinom ir visi pliusai ir minusai daugmaz surasyti


na man gan esminis akcentas yra 4 durų.dideles pirkti man neverta, nes jos nereikia tokios, šeimynai yra kita, o čia man naujokei kelyje reikia paprastos ir kad mieste apsimoketu lankstyt
Atsakyti
QUOTE(agniux911 @ 2008 09 26, 08:11)
na man gan esminis akcentas yra 4 durų.dideles pirkti man neverta, nes jos nereikia tokios, šeimynai yra kita, o čia man naujokei kelyje reikia paprastos ir kad mieste apsimoketu lankstyt

Dar karta pasikartosiu, tu metu 4 duru colto versija yra lancer. Remontas gal ir kainuos brangiau nei europieciu, bet bent niekas nebyres. Tevai jau kelis metus vairuoja lanceri, o as colta. Kaip naujokei, tai ideali masina, vaira suki vienu pirstu, o pavaros pacios ilenda smile.gif
Atsakyti
lancer ims kur kas daugiau kuro, o man reikes daznai ir nemazai vazinet, o alga ne europine bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(agniux911 @ 2008 09 26, 19:18)
lancer ims kur kas daugiau kuro, o man reikes daznai ir nemazai vazinet, o alga ne europine bigsmile.gif

Zymiai daugiau kuro jis negali imti, nes tai tas pats coltas skiriasi tik aukstis ir uzpakaline dalis, visa kita yra visiskai vienoda.
Atsakyti
Aš pirmus beveik metus pravažinėjau su Mazda 323F hečbeku - kuro ima mieste apie 7, variklis 1,6bezininė buvo. tikrai labai smagi, manevringa, ekonomiška(trasoje apie 5), ir gerai važiuojanti, jokių nusiskundimų neturėjau, pirkau ją jau iš LT rankų, t.y ji buvo važinėta prieš tai lietuvių, tiesiog manau, reik važiuot auto ieškoti su žmogumi kuris nusimano automobiliuose ir viskas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingakalnis: 27 rugsėjo 2008 - 08:41
QUOTE(ingakalnis @ 2008 09 27, 08:41)
Aš pirmus beveik metus pravažinėjau su Mazda 323F hečbeku - kuro ima mieste apie 7, variklis 1,6bezininė buvo. tikrai labai  smagi, manevringa, ekonomiška(trasoje apie 5), ir gerai  važiuojanti, jokių nusiskundimų neturėjau, pirkau ją jau iš LT rankų, t.y ji buvo važinėta  prieš tai lietuvių, tiesiog  manau, reik važiuot auto ieškoti su žmogumi kuris nusimano automobiliuose ir viskas.


o kelintų metų? ta išverstakė ar nebe?
kad nelabai turiu ką vežtis, to nusimanančio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(agniux911 @ 2008 09 15, 08:27)
visiškai susibalamūtinau. taip ir nesuprantu kokią rinktis, o pasirinkimas naujai atvarytų, mašinų minimumas o bijau imti LT važinėtas nors gal ir geresnės kitą kartą čia būna, kurios prižiūrėtos

dabar jau imu vertinti tik
fiesta
polo
clio
ibiza, bet 4 duru nerandu verysad.gif


Pirmają auto(neskaitant žiguliuko) pirkau turguj.....
Likusias - pagal skelbimus iš žmonių, jau gerokai pavažinėtas ant LT....
Antruoju pirkimo būdu likau labiau patenkintas.....
Ir tuo geresnė mašina kuo ilgiau lietuvoj važinėta...Ne visos taip aišku, bet jos būklė darosi daugmaž aiški jau pabendravus su žmogum telefonu...
Įtariai reikia žiūrėt į tas, kurios ką tik priregistruotos ir jau for sale.....
O turguj - loterija ir bėdų rinkiniai. Mūsų verslinykai nepragyventų, jei iš TEN vežtų geras mašinas.... biggrin.gif

Ir mano manymu, be reikalo išbraukei mazdą iš sarašo. Būtent ją tavo vietoj ir rinkčiaus...Nežinau, gal todėl kad vieną 323 turiu, o kitą - 626 - jau sudėvėjau...Tiksliau ne sudėvėjau, o pardaviau moldavanui 24m. amžiaus mašiną sveiką ir važiuojančią...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oxen: 30 rugsėjo 2008 - 15:51
DAR TURIU MINCIU APIE NISSAN ALMERA, DIDESNE, NELABAI JI MAN MIELA, BET YRA KAIP YRA, RENKUOSI IS TO KAS YRA 1,4-1,6 BENZININE
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agniux911: 03 spalio 2008 - 16:37