Įkraunama...
Įkraunama...

Padėkit išsirinkti

apie dominančias mašinas aš informacijos ieškau čia:

http://www.autoreviu.../categories/236
Atsakyti
QUOTE(agniux911 @ 2008 09 09, 09:09)
dabar imu žavėtis clio

Mano draugė turi tokį mašiniuką ir yra visiškai patenkinta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lickerish @ 2008 09 09, 16:00)
Serviso knygeles tai padirbinėja taip pat lengvai, kaip ir atsukinėja spidometrus. Labai jau nepasitikėčiau.



aisku kad padirbineja, bet tai irgi matosi- jei jau masina matos gerokai patrinta, o spidometras ir knygele rodo 100 000 tai neverta pasitiket ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2008 09 08, 13:10)
Kaip dyzelis ir dar Clio ryja tikrai daug, nes tiek pat benzo 1,6 ryja.

na cia labai keistai. 6l tikrai nera daug su mano vazinejimu. be to kazkoks keistas palyginimas kad 1.6 benzo ryja tiek pat. na tada jei taip tai 1.3 isvis mazai bus. arba tada palyginkim ka nors su 2.8l. na man keisti palyginimai.

QUOTE(zigmantas @ 2008 09 08, 19:57)
Nu geras, mažas dyzeliukas valgo 4,5-5l/100km.  thumbup.gif bet jei 6-7l, tai tikrai geriau benzininis, sanaudos tokios pat, bet kuras šiek tiek pigesnis, kubatura mažesne, tas labai gerai draudziant ir žinoma remonto išlaidos, jei sugestu motoriukas  g.gif
Na bet kiek žmoniu tiek nuomoniu  smile.gif


na dyzelio dabar galima nusipirkti uz 3lt tai manau dyzelis dar ir del to labiau apsimoka.

o siaip tai nusipirkit smart'a tai bus mazas masiniukas su mazu litrazu ir kuro mieste kapeikas ryja. dar ir mieste uz stovejimas nereiks moket niekur. na bet jei reiks i trasa isvaziuot tai ryja daug daugiau
kiekvienam savo
Atsakyti
QUOTE(xmiaux @ 2008 09 11, 08:36)
na cia labai keistai. 6l tikrai nera daug su mano vazinejimu. be to kazkoks keistas palyginimas kad 1.6 benzo ryja tiek pat. na tada jei taip tai 1.3 isvis mazai bus. arba tada palyginkim ka nors su 2.8l. na man keisti palyginimai.
na dyzelio dabar galima nusipirkti uz 3lt tai manau dyzelis dar ir del to labiau apsimoka.

Lyginimas ne keistas, nes paprastai dyzelio ima gerokai mažiau nei benzino. Jei mažesnės kubatūros benzininis variklis ima tiek kiek didesnės dyzelinis, tai kur tu matai ekonomiją? Tuo labiau, kad benzinas pigesnis, auto pigesnis, priežiūra pigesnė ir šiuo atveju benzininis gerokai galingesnis. Renault 1,9 dyzelinis variklis yra neekonomiškas, nes mažai arklių, bet didelė kubatūra.
O dyzelis už 3 litus yra vogtas arba kontabandinis, arba žalias. Tai yra nusižengimas ir nematau kuom čia reiktų girtis.
Atsakyti
QUOTE(agniux911 @ 2008 09 09, 07:09)
dabar imu žavėtis clio kažkodėl, fiestoj sakė per daug elektronikos, kai kitos nežinau

Kaži ar fiestoj tokių metų daug elektronikos g.gif biggrin.gif
Clio nesirinkčiau,nes man Renault,peugeot schmoll.gif nu kaip sakant "vsio što kančiajetsa na o .... biggrin.gif

Dar šiaip yra ir daugiau markių,pagal metus iš kurių renkatės tai dar galimi variantai
Opel Astra
VW Polo,Golf
Nissan Sunny
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2008 09 11, 09:49)
Lyginimas ne keistas, nes paprastai dyzelio ima gerokai mažiau nei benzino. Jei mažesnės kubatūros benzininis variklis ima tiek kiek didesnės dyzelinis, tai kur tu matai ekonomiją? Tuo labiau, kad benzinas pigesnis, auto pigesnis, priežiūra pigesnė ir šiuo atveju benzininis gerokai galingesnis. Renault 1,9 dyzelinis variklis yra neekonomiškas, nes mažai arklių, bet didelė kubatūra.
O dyzelis už 3 litus yra vogtas arba kontabandinis, arba žalias. Tai yra nusižengimas ir nematau kuom čia reiktų girtis.


na kai turi is imones kortele su tam tikru kiekiu kuro nemokamai ir pats jo neisnaudoji o kazkam parduodi, tai nematau cia jokio nusizengimo

P.S. pasiskaiciavau tiksliai kiek ryja 5.2l. plius minus. vazineju mieste ir tikrai nemanau kad cia daug yra.

1.6 benzas:
Расход топлива (за городом), л на 100 км 5.6
Расход топлива (смешанный цикл), л на 100 км 7
Расход топлива (в городе), л на 100 км 9.3
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xmiaux: 11 rugsėjo 2008 - 10:45
QUOTE(xmiaux @ 2008 09 11, 10:31)
na kai turi is imones kortele su tam tikru kiekiu kuro nemokamai ir pats jo neisnaudoji o kazkam parduodi, tai nematau cia jokio nusizengimo

P.S. pasiskaiciavau tiksliai kiek ryja  5.2l. plius minus. vazineju mieste ir tikrai nemanau kad cia daug yra.

1.6 benzas:
Расход топлива (за городом), л на 100 км 5.6
Расход топлива (смешанный цикл), л на 100 км 7
Расход топлива (в городе), л на 100 км 9.3


čia koks renault modelis tiek ima benzo blink.gif 5 litrus??? blink.gif ir kokių metų ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agniux911: 12 rugsėjo 2008 - 07:16
QUOTE(agniux911 @ 2008 09 12, 08:15)
čia koks renault modelis tiek ima benzo  blink.gif 5 litrus??? blink.gif ir kokių metų ?


5.2l dyzelio mieste ima mano renault clio 2001m 1.9dti
o ten kur rusiskai apie 1.6, tai ten irgi renault clio 2001m 1.6 benzas
Atsakyti
QUOTE(xmiaux @ 2008 09 12, 10:00)
5.2l dyzelio mieste ima mano renault clio 2001m 1.9dti
o ten kur rusiskai apie 1.6, tai ten irgi renault clio 2001m 1.6 benzas



niekada nesirinkciau Clio kolege vazineja tai paskutiniu metu mistika ten su juo vaziuoja autostradoj ir nei is sio nei is to uzgesta ir niekas neranda gedimo doh.gif polo siaip tai gera ekonomiska masinyte, o fiesta as pati turejau 99 metu tai galiu pasakyti lb ekonomiska mazyte masinyte i kuria nieko neidejau per gerus puse metu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmosius @ 2008 09 14, 09:28)
niekada nesirinkciau Clio kolege vazineja tai paskutiniu metu mistika ten su juo vaziuoja autostradoj ir nei is sio nei is to uzgesta ir niekas neranda gedimo doh.gif  polo siaip tai gera ekonomiska masinyte, o fiesta as pati turejau 99 metu tai galiu pasakyti lb ekonomiska mazyte masinyte i kuria nieko neidejau per gerus puse metu thumbup.gif


na kiekvienam savo. as nesakau kad tai mano svajoniu masina. norejau kitokios, bet labiau norejau pigiai vaziuot. ir kaip sakai kad gerus puse metu nieko neidejai, tai as daugiau nei metus vazineju ir taip pat nieko neidejau i clio. na iskyrus tokius dalykus kaip tepalai ir kaladeles. as per pusmeti pravaziuoju 10tukst km. o tepalus patartina pasikeisti iskart nusipirkus auto. taip kad kaip ir sakiau kiekvienam savo
o del tu uzgesimu nei is sio nei is to, tai pas mane fiestoj taip buvo. ir beda buvo zvakese pasirodo, o lygiai taip pat niekas nerado gedimo, net negalvojo apie zvakes
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xmiaux: 14 rugsėjo 2008 - 20:56
visiškai susibalamūtinau. taip ir nesuprantu kokią rinktis, o pasirinkimas naujai atvarytų, mašinų minimumas o bijau imti LT važinėtas nors gal ir geresnės kitą kartą čia būna, kurios prižiūrėtos

dabar jau imu vertinti tik
fiesta
polo
clio
ibiza, bet 4 duru nerandu verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agniux911: 15 rugsėjo 2008 - 07:28