Įkraunama...
Įkraunama...

Padėkit išsirinkti

QUOTE(xmiaux @ 2008 09 06, 19:13)
dabar clio. pas man 2001m 19dti. nu blyn vazineju daugiau nei metus, tai keiciau tik tepalus ir kaladeles. ryja pas man apie 6l dyzelio, tikrai ne daugiau (net maziau, tik as suapvalinu visad). nu ir norit pasakyti kad6 litrai jau daug ryja???

Kaip dyzelis ir dar Clio ryja tikrai daug, nes tiek pat benzo 1,6 ryja.
Atsakyti
mašinos būklė savo daro, tai ta pati mašiną pas skirtingą šeimininką ryja kitaip
Atsakyti
Nu geras, mažas dyzeliukas valgo 4,5-5l/100km. thumbup.gif bet jei 6-7l, tai tikrai geriau benzininis, sanaudos tokios pat, bet kuras šiek tiek pigesnis, kubatura mažesne, tas labai gerai draudziant ir žinoma remonto išlaidos, jei sugestu motoriukas g.gif
Na bet kiek žmoniu tiek nuomoniu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agniux911 @ 2008 09 08, 16:58)
mašinos būklė savo daro, tai ta pati mašiną pas skirtingą šeimininką ryja kitaip


Dar labai priklauso ir nuo seimininko kojos sunkumo ant gazo pedalo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2008 09 08, 20:04)
Dar labai priklauso ir nuo seimininko kojos sunkumo ant gazo pedalo smile.gif

Dyzeliukui netaip stipriai, aš turejau nissan sunny 2.0D valgydavo 4,5-5l, karta teko skubet, iš Kauno i Klaipeda važiavau 130-140km/h suvalge apie 6l/100km blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zigmantas @ 2008 09 08, 20:22)
Dyzeliukui netaip stipriai, aš turejau nissan sunny 2.0D valgydavo 4,5-5l, karta teko skubet, iš Kauno i Klaipeda važiavau 130-140km/h suvalge apie 6l/100km  blush2.gif


Nu nu,nereikia... lotuliukas.gif As dyzeliuka sugebedavau issunkti iki 11l simtui,kai normaliai jis 6-7l eme.Ne greitis cia viska duoda,o vaziavimo maniera.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 08 rugsėjo 2008 - 19:26
tai jus man duokit konkretu modeli kas ten ima 4-5 litrus. zinoma masina turetu buti 1998-2000 metu
Atsakyti
QUOTE(agniux911 @ 2008 09 08, 21:32)
tai jus man duokit konkretu modeli kas ten ima 4-5 litrus. zinoma masina turetu buti 1998-2000 metu


man irgi butu aktualu biggrin.gif butent kurie modeliukai linke tiek valgyti?
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2008 09 05, 16:51)
Tai, kad kokį 80% turgaus mašinų yra daužtos ir tvarkytos. Nelabai čia ką prisirinksi. Jei pastebi kad mušta, tai galima kainą paderinti, už sutaupytus pinigus pačiam nuvežt pas kėbulistus.
Bet kokiu atveju jei mašina pardavinėjama turguje, jai kažkas negerai, o dar jei stovi kelias savaites...



manau kad galima pamatyt- tvarkyta masina ar ne- pirmiausia man itarima keltu jei masina butu visa idealiai blizganti grazute- tikriausiai po rimtos avarijos tvarke ir daze... maniske nupirko tiesiai nuo tralo ir esu 90proc. tikra kad ji nedauzta- nes praktiskai visi buferiai ir prie ratu pabraizyti- na moteriske parkuotis nelabai mokejo tikriausiai lotuliukas.gif o ir stiklu kodai visi vienos serijos, taip pat matos kad visos masinos dazu sluoksnis vienodai nusidevejes- tikrai matos jeigu buna dazyta kokia nors detale ar sparnas, o pardave manau del to kad rida jau buvo nemaza, o ir tralistai nespejo jos atsukt, bet aisku pasiule uz 50lt, spidometra padaryt toki kokio reikia lotuliukas.gif taip pat labai gerai jei yra serviso knygele- tada realiai galima matyt koks kilometrazas nuvaziuotas buvo, kokios problemos tvarkytos.
Atsakyti
QUOTE(agniux911 @ 2008 08 18, 10:29)
ford fiesta 1998 m, 4 durų
renault clio 1998 m
mazda 323 ar 323 f 1996 m

Iš nurodytų variantų palikau šiuos mirksiukas.gif
Manau, kad mašina patogesnė, jei ji yra 4 durų(aš niekada nepirkčiau 2 durų mašinos), tai viena, o antra - šitoms mašinytėms ir detalės nėra brangios biggrin.gif
Atsakyti
dabar imu žavėtis clio kažkodėl, fiestoj sakė per daug elektronikos, kai kitos nežinau
Atsakyti
QUOTE(illiusion81 @ 2008 09 08, 21:48)
taip pat labai gerai jei yra serviso knygele- tada realiai galima matyt koks kilometrazas nuvaziuotas buvo, kokios problemos tvarkytos.


Serviso knygeles tai padirbinėja taip pat lengvai, kaip ir atsukinėja spidometrus. Labai jau nepasitikėčiau.
Atsakyti