Įkraunama...
Įkraunama...

Padėkit išsirinkti

QUOTE(agniux911 @ 2008 08 18, 09:29)
ford fiesta 1998 m, 4 durų
mitsubishi colt 1997 m
renault clio 1998 m
mazda 323 ar 323 f 1996 m
seat ibiza 1996 m
rover 214 1998m


is siu tubrut rinkciausi Colta. pati kazkada vazinejau tokiu be jokiu problemu, variklis 1,6, 16 voztuvu. ekonomiskas buvo, bet leke greitai biggrin.gif na tik durys 2 doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kotre: 18 rugpjūčio 2008 - 08:57
na, aš jau lb kraštutiniu atveju imsiu 2 durų, colt retai yra 4
Atsakyti
QUOTE(agniux911 @ 2008 08 18, 09:29)
ford fiesta 1998 m, 4 durų
mitsubishi colt 1997 m
renault clio 1998 m
mazda 323 ar 323 f 1996 m
seat ibiza 1996 m
rover 214 1998m

Nesu turėjusi nei vienos, bet nemažai domiuosi automobiliais ir kai reikėjo rinktis pačiai, susidariau šiokią tokią nuomonę apie kai kurias markes. Tad mano nuomonė:
Ford fiesta - fix or repair daily, taip šifruojasi Ford. Kas turėjo, tas patvirtino, kad tai tiesa. Žinoma remonto kainos nesikandžioja, bet kai reikia tai daryti dažnai.
Mitsubishi colt - nieko prieš prieš japonus. Jų automobiliai visada pasižymėjo kokybe, patvarumu, bet ne atsparumu rūdims. Plonos skardos, prasta garso izoliacija. Tai grynai miesto automobilis. Valdymas šiek tiek skiriasi nuo europietiškų, bet jei nesi turėjusi jokio auto, tai jokio skirtumo.
Renault clio - na prancūzai tai jau tikrai papurtys kišenę. Pati silpniausia vieta yra elektra. Žinoma clio elektros bus mažai, bet kažin ar tai sumažins išlaidas. Dar toks dalykas, kad remontas ne pigus, nes labai jau viskas paslėpta, t.y. už darbus mokėsi daugiau nei už detales.
Mazda 323 - dabar tai yra ford'as, tik nežinau kada jie nupirko mazdą, ir kada suprastėjo mazdų kokybė. Bet apie 323 girdėjau tik gerus atsiliepimus. Aišku bus tos pačios bėdos, kaip ir visų japonų: plonos skardos (aišku bus parūdijęs), prasta garso izoliacija, pakankamai žema sėdėti (kas man labai nepatinka). Kažkada turėjom mazda 626 (panašių metų), tai labai lėtai variklis sušildavo. Nežinau ar tai mazdų liga, ar tik to modelio, bet žiemą važiuojant trumpus atstumus tai labai nepatikdavo.
seat ibiza - be to, kad tai labiausiai nuvertėjanti (iš tavo išvardintų) mašina, ji dar yra gaminama ispanų. Nors priklauso vokiečiam VW, bet kokybe ne tik kad nepaveja, bet ir gerokai atsilieka. Labai sumažėjus pardavimam (būtent dėl kokybės trūkumo), vokiečiai patys perėmė Seat'o valdymą ir šiais metais išleido visiškai vokišką Ibizą (kuri pasirodys rugsėjį Lt).
rover 214 - nelabai ką žinau. Bet vien tas faktas, kad jie bankrutavo, netraukia jų pirkti.
Taigi rinkčiausi arba colt'ą arba 323, radus neblogą variantą paimčiau ir Ford'ą.
O šiaip tai automobilio pirkimas yra loterija. Vienas gali nupirkti labai neblogą ir neturėti beveik jokių išlaidų remontui, o kitam toks pat modelis gali neblogai kirsti per kišenę. Jei nori kuo mažiau remontui išleisti pinigų, pirk visai pliką automobilį: t.y. be elektros paketo, be kondicionieriaus, be kompo. O ir už tokią kainą labai mažas pasirinkimas.
P.S. Čia tik mano nuomonė, į ją gali atsižvelgti, gali ir ne.
Atsakyti
Roveris (mano asmenine nuomone) išvis ne mašina, o byrantis skardos gabalas smile.gif Na, čia iš trijų "pažįstamų" roverių sprendžiu. Viskas ten sugedę, spynelės iškritusios, langai neužsidaro ir t.t. Nors pagal metus mašinos apynaujės.

Prancūziškos senos nepirkčiau... Nors daug kas priklauso nuo sėkmės, kaip išlaikytą mašiną pavyks nusipirkt.

Mazda gal ir nieko variantas, ir detalės nėra labai brangios.

Bet atsižvelgiant į visus išvardintus reikalavimus - dėl ekonomiškumo, pačios mašinos ir jos remonto kainos, man patraukliausiai iš šio sąrašo atrodytų Fiesta.

Labai daug kas priklauso nuo sėkmės, ir dar nuo paties vairavimo stiliaus smile.gif
Taigi siūlyčiau apsistot ne ties vienu variantu, o pasilikti nors du įmanomus, ir tuomet ieškoti geriau išlaikytos mašinos, geresnio varianto kainos ir kokybės atžvilgiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acacia: 18 rugpjūčio 2008 - 09:53
QUOTE(pikkolo @ 2008 08 18, 09:48)
Nesu turėjusi nei vienos, bet nemažai domiuosi automobiliais ir kai reikėjo rinktis P.S. Čia tik mano nuomonė, į ją gali atsižvelgti, gali ir ne.



ačiū. na naujai neturiu LT ir kaip naujokė nepirkčiau. klausiu už tokią sumą kurią sau dar galiu leisti. važinėjau su visų mylima audi (vyro), deja nepatiko visiškai. išlaidos irgi nežmoniškos
Atsakyti
QUOTE(Acacia @ 2008 08 18, 09:48)
Roveris (mano asmenine nuomone) išvis ne mašina, o byrantis skardos gabalas smile.gif Na, čia iš trijų "pažįstamų" roverių sprendžiu. Viskas ten sugedę, spynelės iškritusios, langai neužsidaro ir t.t. Nors pagal metus mašinos apynaujės.

Prancūziškos senos nepirkčiau... Nors daug kas priklauso nuo sėkmės, kaip išlaikytą mašiną pavyks nusipirkt.

Mazda gal ir nieko variantas, ir detalės nėra labai brangios.

Bet atsižvelgiant į visus išvardintus reikalavimus - dėl ekonomiškumo, pačios mašinos ir jos remonto kainos, man patraukliausiai iš šio sąrašo atrodytų Fiesta.

Labai daug kas priklauso nuo sėkmės, ir dar nuo paties vairavimo stiliaus smile.gif
Taigi siūlyčiau apsistot ne ties vienu variantu, o pasilikti nors du įmanomus, ir tuomet ieškoti geriau išlaikytos mašinos, geresnio varianto kainos ir kokybės atžvilgiu.


man kazkaip fiesta lieka mieliausia, bet idomu kiek ji realiai ima kuro, nes visi pardavejai labai numazina
Atsakyti
rinkciausi colta smile.gif gan ilgai vazinejau ir iskeiciau vien del to, kad su vaiku butent tos 2 durys nera patogu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Braškutė @ 2008 08 18, 20:09)
rinkciausi colta  smile.gif  gan ilgai vazinejau ir iskeiciau vien del to, kad su vaiku butent tos 2 durys nera patogu  smile.gif


turbūt kraštutiniu atveju jei nieko nerasiu imsiu colt nes visiškai nenoriu dvidurio
Atsakyti
o kodel nepamastai apie nissan? tikrai yra gan neblogu variantu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Braškutė @ 2008 08 19, 20:02)
o kodel nepamastai apie nissan? tikrai yra gan neblogu variantu  mirksiukas.gif


kad jos didokos ir daugiau ima kuro. kokį konkrečiai gal žinai? aš iš mažų tik micra žinau o kitos didelės g.gif
Atsakyti
QUOTE(agniux911 @ 2008 08 20, 09:21)
kad jos didokos ir daugiau ima kuro. kokį konkrečiai gal žinai? aš iš mažų tik micra žinau o kitos didelės g.gif

Almera (1,6 - 6,1 l/100km), Primera (2,0 - 6,5 l/100km), Sunny (2,0 - 6,9 l/100km).
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2008 08 20, 08:30)
Almera (1,6 - 6,1 l/100km), Primera (2,0 - 6,5 l/100km), Sunny (2,0 - 6,9 l/100km).

Na, kad 2 l Primera tik 6,5 valgo, tai suabejočiau. Bent jau tikrai ne mieste smile.gif Čia turbūt oficialiai skelbiamos vidutinės kuro sąnaudos?

Atsakyti