Įkraunama...
Įkraunama...

Padėkit išsirinkti

QUOTE(Noa @ 2006 12 14, 14:23)
Honda Civic varikliai būna 1,3; 1,4; 1,5; 1,6; 1,7; 1,8... ir net 2 ir 2,2  4u.gif


Nu buna buna aisku blush2.gif tik kiek ziurejau butent hecbekai mazuliukai dazniausiai 1340 tik ax.gif Ale jei sitai duotum 2.2 bigsmile.gif
Atsakyti
Aš turiu 1995 m. Renault 19, variklio tūris 1,7 l. Man patinka smile.gif Mažutė, jauki, įsėdusi į draugo VW Passat "skęstu", jaučiuosi kaip laive biggrin.gif Nors kai nusipirkus ji buvo kontroliškai tvarkoma (na dirželio keitimas, guoliai etc.), pastebėjau, kad palyginus su VW kainomis Renault išlaikymas kainuoja brangiau. Šiaip kiek girdėjau eksploatacija pigesnė VW markės automobilių (na ne apie naujausias markes as čia smile.gif ), bet kita vertus ir vagia juos dažniausiai... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2006 12 14, 14:23)
Honda Civic varikliai būna 1,3; 1,4; 1,5; 1,6; 1,7; 1,8... ir net 2 ir 2,2  4u.gif


Ale ir suplakiai cia turbut visu nuo pacio seniausio iki pacio naujausio civico lotuliukas.gif . dazniausiai Civic standartas yra 1,3, 1,4, 1,5, 1,6. cia benzinui.
2,0 ir 2,2 tai dyzeliukai ir jau naujesniu modeliu.
Atsakyti
QUOTE(Vyckaju @ 2006 12 14, 16:15)
Ale ir suplakiai cia turbut visu nuo pacio seniausio iki pacio naujausio civico lotuliukas.gif . dazniausiai Civic standartas yra 1,3, 1,4, 1,5, 1,6. cia benzinui.
2,0 ir 2,2 tai dyzeliukai ir jau naujesniu modeliu.

Nu matai, viena, čia nerašo, kokių metų smile.gif Antra, ir be metų yra daug variantų - kad ir sedanas/chedžbekas, japoniškas/"roverinis"... Kalba ėjo tik apie civiką smile.gif

Antra, kokių 1994-1997 yra visi išvardinti... Išskyrus 1,8 ir 2,2, nemačiau. O naujesniuose ir 2,0 benzinas yra smile.gif

Trečia, "suplakei" rašosi su ei blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(turtle @ 2006 12 14, 15:49)
Nu buna buna aisku  blush2.gif tik kiek ziurejau butent hecbekai mazuliukai dazniausiai 1340 tik  ax.gif Ale jei sitai duotum 2.2  bigsmile.gif

Nežinau unsure.gif Gal į orą pakiltų g.gif Reik paklaust, kas su naujausiais važinėja, ten yra tokių smile.gif

Nors bendrai, a nafig? Chečbekutis ir taip gerai rauna, kaip tarakonas smile.gif Ir benzo nevalgo... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Giliuke23 @ 2006 12 14, 16:55)
Aš turiu 1995 m. Renault 19, variklio tūris 1,7 l. Man patinka  smile.gif Mažutė, jauki, įsėdusi į draugo VW Passat "skęstu", jaučiuosi kaip laive  biggrin.gif Nors kai nusipirkus ji buvo kontroliškai tvarkoma (na dirželio keitimas, guoliai etc.), pastebėjau, kad palyginus su VW kainomis Renault išlaikymas kainuoja brangiau. Šiaip kiek girdėjau eksploatacija pigesnė VW markės automobilių (na ne apie naujausias markes as čia  smile.gif ), bet kita vertus ir vagia juos dažniausiai...  g.gif


Vat as ir bijau to, kad atsisesiu i passata ir pasijausiu kaip laive lotuliukas.gif o i maza - dvimetrinis diedas netilps lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2006 12 14, 23:32)
Nu matai, viena, čia nerašo, kokių metų smile.gif Antra, ir be metų yra daug variantų - kad ir sedanas/chedžbekas, japoniškas/"roverinis"... Kalba ėjo tik apie civiką smile.gif

Antra, kokių 1994-1997 yra visi išvardinti... Išskyrus 1,8 ir 2,2, nemačiau. O naujesniuose ir 2,0 benzinas yra smile.gif

Trečia, "suplakei" rašosi su ei blush2.gif
Papildyta:



Ai iai ar ei blyn originalai smile.gif mokykloje turbut neismoke, taigis mokytoja Emiliute kalta hah.gif stupid.gif Ne lituanistas vistik doh.gif
a surask tu man skelbima ar siaip civic nete su 1,7 varikliu kaip neseniai rasei 1994-1997 metu tada zemai aciuks.gif
O 2,2 tai cia dyzeliai ir nieko nepriskraidysi. Su civik tik uzsimust gali skraidydamas, todel ir varikliu i juos dideliu nedejo. Pabandyk palekt su Civiku kokiu 180 greiciu autostrada ir persesk i didesne pajausi skirtuma aisku civic nenaudai nes prie tokio greicio skarbonkeje nenoreciau sedeti, o didele tai tik i kelia ziurek, o sedi ir jokio skirtumo. Su jais tik miestuose pacukai drasus pagazuot, bet spusteliu ir visi lieka gale su savo piktais tiuninginiais civikais.
nelabai megstu as tu civicu tai gal taip ir reasau unsure.gif
Atsakyti
Mano tai pirmoji masinyte bus bmw 3 klases compact 1999m. biggrin.gif tai labai jinai man patiko, ir vaziuot labai smagi thumbup.gif
Atsakyti
Noa> jei jau taip daug demesio rasybai, tai vistik ne "Checbekas", o "hecbekas".

Kodel tik passat arba Civic. isvis Passat nera didele masina, sedanas man isvis toks normalaus dydzio, o universalas irgi nieko ypatingo (dar geriau parkuotis - tiksliai zinai, kur masinos galas), as su 10 cm ilgesne uz Passat universala vazineju. Nes paniskai bijau mazu masinu blush2.gif man jos tokios nesaugios atrodo...
Atsakyti
aš už didesnes mašinas. kai važiuoji su maža taip ir atrodo kad tuoj suspaus ar nepamatys g.gif , geriau pirkti normalią su daug vietos ir didele bagažine.
Atsakyti
QUOTE(Vyckaju @ 2006 12 14, 12:00)
Is kur tokios zinios g.gif . uz 2000 eu tik senesne astra iseina mazdaug 96-97m., o naujesne nuo 98m. jau apie 3000eu. O passat uz 2000 eu iseina mazdaug 93-94m. tai cia galima sakyti geros bukles senas ar biski paprastesnis variantas, bet jau naujesnis modelis nuo 94m.. sakyciau visai neprastas variantas uz tokia suma, bet geriau siek tiek prideti ir paimti kokiu 95 m. pasata nes paprastai patys pirmieji nauju masinu modeliai buna iki galo neisbaigti ir veliau pastebetus trukumus pataiso. o del komforto pasikartosiu Passat daug komfortiskesne uz astra.


Ne taip mane supratote. Aš lyginau naujesnę (nuo98m) astrą ir senesnį Passatą (liaudyje vadinamą "ulybka"). Į kainas dėmesio nekreipiau.
Atsakyti
Vakar perziurejau kelis skelbimus Passat universalu - tai kuo toliau, tuo labiau man jie ima patikti. Uz 2000eu galima nusipirkti 1994-1995 metu. Reiks paprasyt giminaicio, kad duotu pavazineti su savo masinyte (jis tokia pat turi) tada ir spresiu. ax.gif

Nuo kada pradejo gaminti tuos naujesnius passatus, kuriu priekis panasus i trecio golfo? Nu tikiuosi, kad suprantamai parasiau blush2.gif
Atsakyti
esu kelyje naujokė ir noriu mašinos, kuri:

būtų 1996-1998-9 metų;
ekonomiška, kaip ir visiems
jaučiu kad geriau benzininė
4 durų
hečbekas/sedanas nelabai svarbu
nenorėčiau už detales palikti savo algos, nes ji nėra didelė, tad kurių mašinų detalės pigesnės?
noriu mašinos, kurios nebijočiau kad ir įbrėžti, tad nenoriu brangios - max 2000 eurų, geriau apie 5000-6000 lt

turiu variantų kas man tiktų-tad laukiu komentarų, ne ideologinių, bet realių jų problemų ir kainų eksploatacijai, remontui

ford fiesta 1998 m, 4 durų
mitsubishi colt 1997 m
renault clio 1998 m
mazda 323 ar 323 f 1996 m
seat ibiza 1996 m
rover 214 1998m
Atsakyti