Įkraunama...
Įkraunama...

Padėkit išsirinkti

QUOTE(Palaiminta @ 2006 12 05, 18:15)
Pavazinejau savo Golfiuku II, pramokau, o dabar perka man firma masina is savo lesu, taip kad mano masinukas tampa jau kaip ir nebereikalingas. Jei kas susidometu, galeciau perleist. Su automatine pavaru deze, juodos spalvos, labai techniskai tvarkingas, prabeges tik 98000 km. Ka sudomino, parasykit i a.z.


na paskaiciuokim II golfukas, jam jau minimum 15-16 metu, o turbut ir daugiau ir tik 98000 nuvaziuoti galima nuluzti is juoko lotuliukas.gif Aisku cia pasakas moterytems galima sekti, bet tokiu metu masinu su tokia rida nebuna doh.gif na nebent pacia gerai apgavo perkant. Reali rida tokiu metu masinai kaip minimum 300000km, na nebent ji buvo eksponatas lotuliukas.gif .Paprasciausiai daugumos is vokieciu parvarytu ~5m. senumo masinu buna nuvaziavusios ne maziau 150000-200000. Pas juos atstumai didesni nei pas mus ir uzdirba zmones normaliai todel ir vaziuoja su auto normaliai. buna tikrai, kad koks senukas uzspaudes, bet dazniausiai tai pardaveju pasakos. Beje labai noretusi panatyti ta golfuka turbut nuvaziavus tik 100000 variklis ledas turbut dar blizga ir tepalais neapsipyles.

Vat perskaiciaiu tavo senesne zinute, kai pirkai jis buvo nuvazeves 91000, o pati jau per 0.5 metu nuvaziavai 7000, o tai labai mazai tai per metus butu 14000, o per 16 metu virs 200000, o kadangi retai kas tiek nedaug vaziuoja tai manau rida tikrai virs 300000 ne maziau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vyckaju: 12 gruodžio 2006 - 11:14
QUOTE(Vyckaju @ 2006 12 12, 12:09)
na paskaiciuokim II golfukas, jam jau minimum 15-16 metu, o turbut ir daugiau ir tik 98000 nuvaziuoti galima nuluzti is juoko lotuliukas.gif Aisku cia pasakas moterytems galima sekti, bet tokiu metu masinu su tokia rida nebuna doh.gif na nebent pacia gerai apgavo perkant. Reali rida tokiu metu masinai kaip minimum 300000km, na nebent ji buvo eksponatas  lotuliukas.gif .Paprasciausiai daugumos is vokieciu parvarytu ~5m. senumo masinu buna nuvaziavusios ne maziau 150000-200000. Pas juos atstumai didesni nei pas mus ir uzdirba zmones normaliai todel ir vaziuoja su auto normaliai. buna tikrai, kad koks senukas uzspaudes, bet dazniausiai tai pardaveju pasakos. Beje labai noretusi panatyti ta golfuka turbut nuvaziavus tik 100000 variklis ledas turbut dar blizga ir tepalais neapsipyles.

Vat perskaiciaiu tavo senesne zinute, kai pirkai jis buvo nuvazeves 91000, o pati jau per 0.5 metu nuvaziavai 7000, o tai labai mazai tai per metus butu 14000, o per 16 metu virs 200000, o kadangi retai kas tiek nedaug vaziuoja tai manau rida tikrai virs 300000 ne maziau


ta pati pagalvojau drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(RAMSE @ 2006 11 29, 14:11)
Na man gabaritai nera taip svarbu,svarbu technine dalis,islaikymas....ir.tt.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
as pradejau nuo VW Jetta,ir detales paliginus pigios ir tahniskai gana stabili buvo,varo su savo senute tikrai nematem blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Palaiminta @ 2006 05 23, 19:44)
Noreciau butinai su automat. pavaru deze ir nedideles, kad butu patogu parkuotis. biggrin.gif


O kodel butinai su automatu? g.gif As va katik teises gavau, tai norejau su mechanine butinai ismokti ax.gif


QUOTE(zhmonijus @ 2006 09 27, 16:45)
Raudonas automobilis (nors ir pastebimas geriausiai) yra sunkiausiai parduodamas bei mažiausią kainą (tarp kitų spalvų) palaikantis.


Pirma karta isgirdau toki dalyka unsure.gif Mano kaip tik pageidaujama spalva buvo raudona biggrin.gif Na, ir del matomumo masinos, ir siaip - mano megstamiausia spalva ax.gif
Tai va, issilaikiau as teises pries kelias savaites ir zinoma iskart uzsimaniau masinos blush2.gif Pagal savo skoni issirinkau Honda Civic, apziurejau su vyriskos kompanijos pagalba viena masiniuka ir ji nusipirkau thumbup.gif Man patiko, kad variklis 1,5 l, nes daugumos civicu buna 1,4, masinyte lengva, labai stabiliai stovi ant kelio thumbup.gif (na, aisku kitos problemos del jos zemumo - labai lengva duslintuva pradauzti doh.gif ), galingumo irgi pilnai uztenka, esant reikalui galima gerai spustelt gaza mirksiukas.gif kas manu svarbu ypac sankryzose, nes neisivaizduoju, kaip su mazesnio galingumo reiktu elgtis tokiose situacijose, kai tave gelbeja tik gazo staigus spustelejimas g.gif Vienu zodziu esu patenkinta, nors masina ir servise dabar biggrin.gif bet cia planinis remontas, dirzeli keicia smile.gif O siaip 95 metu, beveik neparudijusi, stebuklu zinoma is tokiu metu masinos nesitikiu, bet kiek esu girdejusi, Honda varikliai geri ax.gif
Atsakyti
Ir as renkuosi pirma automobili doh.gif Labai noriu Opel astra arba VW Passat. Masinos noriu dideles, bet bijau, kad bus sunku ja vairuoti, nes mokiausi Su VW POLO. Man reikia sukisti visa savo seimyna su labai dideliu vyru biggrin.gif Ar labai skiriasi siu masinu valdymas, kaina, patvarumas... Automobiliui galiu skirti 2000 Eu.
Atsakyti
QUOTE(reallywomen @ 2006 12 13, 10:59)
Ir as renkuosi pirma automobili  doh.gif  Labai noriu Opel astra arba VW Passat. Masinos noriu dideles, bet bijau, kad bus sunku ja vairuoti, nes mokiausi Su VW POLO. Man reikia sukisti visa savo seimyna su labai dideliu vyru  biggrin.gif  Ar labai skiriasi siu masinu valdymas, kaina, patvarumas... Automobiliui galiu skirti 2000 Eu.


Is siu dvieju masinu tik Passat yra didele, o astra kompaktines klases, t.y. netgi mazesne uz vidutine. Uz polo aisku siek tiek didesne. Ir is kur cia Supermamoje jau ne pirma moteriska astra vadina didele masita doh.gif . , juk yra dar didesne Vectra ir didele Omega, o astra tikrai nedidele. Passat tu paciu metu bus brangesne ir labiau vagiama nei astra. Uz tokia suma opelis bus labiau megiamas rudziu, ir vaziavimo komforto su Passat aisku nepalyginsi nes didele masina vaziuoja minksciau, o astra tai kietoka... detaliu kainos manau labai nesikandzios nes abi masinos labai populiarios LT na gal passatui siektiek brangiau(tuo nesu tikras) nes jis aukstesnes klases masina.
Atsakyti
QUOTE(Vyckaju @ 2006 12 13, 17:50)
Is siu dvieju masinu tik Passat yra didele, o astra kompaktines klases, t.y. netgi mazesne uz vidutine. Uz polo aisku siek tiek didesne. Ir is kur cia Supermamoje jau ne pirma moteriska astra vadina didele masita doh.gif . , juk yra dar didesne Vectra ir didele Omega, o astra tikrai nedidele. Passat tu paciu metu bus brangesne ir labiau vagiama nei astra. Uz tokia suma opelis bus labiau megiamas rudziu, ir vaziavimo komforto su Passat aisku nepalyginsi nes didele masina vaziuoja minksciau, o astra tai kietoka... detaliu kainos manau labai nesikandzios nes abi masinos labai populiarios LT na gal passatui siektiek brangiau(tuo nesu tikras) nes jis aukstesnes klases masina.


Senuko Passato ir naujesnės Astros klasės panašios (dėl komforto).
Atsakyti
QUOTE(reallywomen @ 2006 12 13, 10:59)
Ir as renkuosi pirma automobili  doh.gif  Labai noriu Opel astra arba VW Passat. Masinos noriu dideles, bet bijau, kad bus sunku ja vairuoti, nes mokiausi Su VW POLO. Man reikia sukisti visa savo seimyna su labai dideliu vyru  biggrin.gif  Ar labai skiriasi siu masinu valdymas, kaina, patvarumas... Automobiliui galiu skirti 2000 Eu.




Mano pirma mašinytė-opel astra caravanas.Valdoma lengviau nei polo,nes stabilesnė,be to,labai minkšta,manevringa,gera garso izoliacija,niekas nebarška,prikrauti galima 500kg į bagažinę,ir galima į krovininę ar į miegamajį paversti.Vnž.,aš ja patenkinta,tikrai universali mašina. thumbup.gif
Atsakyti
buvo laikai, kai vyras i Pasata pakraudavo gera tona, tai 500 kg ne rodiklis smile.gif Ir uz 2000 euru iseina gal kai kas geriau nei astra sena smile.gif net 97 metu Ford Mondeo caravan su dujom (net LT nevazineta) galima nupirkt uz 1800 euru (+ investuot 200 euru i signalizacija ir pan.)
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2006 12 14, 03:29)
buvo laikai, kai vyras i Pasata pakraudavo gera tona, tai 500 kg ne rodiklis smile.gif Ir uz 2000 euru iseina gal kai kas geriau nei astra sena smile.gif net 97 metu Ford Mondeo caravan su dujom (net LT nevazineta) galima nupirkt uz 1800 euru (+ investuot 200 euru i signalizacija ir pan.)


oho kiek nuomoniu, visai susipainiojau doh.gif Kazkada ziurejau ir Ford Mondeo Man patiko, bet vienas giminaitis sukritikavo, Fordas, Peugeot ir Renault iš viso niekam tikusios, jo nuomone, demesio verti automobiliai tik japoniski, o tokiems kol kas neturiu pinigu. Manau už 2000Eu galima nusipirkti na nevisai sudrozta masiniuka, o investicijom dar pasilikau 500Eu. Dabar tik suku galva kokia išsirinkti, nes mano šeimoje niekada automobio nebuvo ir aš visai apie juos nieko nesuprantu. ax.gif
Atsakyti
smile.gif+2006 12 13, 20:50-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2006 12 13, 20:50)
Senuko Passato ir naujesnės Astros klasės panašios (dėl komforto).


Is kur tokios zinios g.gif . uz 2000 eu tik senesne astra iseina mazdaug 96-97m., o naujesne nuo 98m. jau apie 3000eu. O passat uz 2000 eu iseina mazdaug 93-94m. tai cia galima sakyti geros bukles senas ar biski paprastesnis variantas, bet jau naujesnis modelis nuo 94m.. sakyciau visai neprastas variantas uz tokia suma, bet geriau siek tiek prideti ir paimti kokiu 95 m. pasata nes paprastai patys pirmieji nauju masinu modeliai buna iki galo neisbaigti ir veliau pastebetus trukumus pataiso. o del komforto pasikartosiu Passat daug komfortiskesne uz astra.
Atsakyti
QUOTE(turtle @ 2006 12 13, 10:17)
Pagal savo skoni issirinkau Honda Civic, apziurejau su vyriskos kompanijos pagalba viena masiniuka ir ji nusipirkau  thumbup.gif Man patiko, kad variklis 1,5 l, nes daugumos civicu buna 1,4,

Honda Civic varikliai būna 1,3; 1,4; 1,5; 1,6; 1,7; 1,8... ir net 2 ir 2,2 4u.gif
Atsakyti