Įkraunama...
Įkraunama...

Padėkit išsirinkti

vectra vectrai nelygi smile.gif ji 96 m.? Kokia kaina? spalva? variklis? salonas is nuotrauku kaip atrodo? Is Vokietijos, ar LT vazineta?
Daugiau galima pasakyt tik, kai apziuri masina "gyvai" smile.gif tada aisku, ar dauzta nebuvo, kaip vaziuokle, kaip variklis dirba,kokie parudijimai, ar salonas nenuplyses ir vairas nenudiles (aisku, kiek pravaziavus mazdaug) ir kt. niuansai. Masina reikia atidziai rinktis. Opelis, jei buvo kur dauztas ir prastai padarytas - rudys...
O siaip, tai Vectros geros masinos smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
mano pirmasis masiniukas pries 2m. buvo Opel Kadet 1986m. 4 duru ax.gif nupirko vyras, kad dauzyt galeciau jeigu ka, niu po 3men. ji ir sutaske man unsure.gif dziaugiuosi, jog ne mazyte kokia, nes kas pamate Opelio likucius, sake, jog maza butu perluzus pusiau nuo smugio unsure.gif Su juo ismokau ekstremalaus vaziavimo - bake srudziu budavo ir i kalna kylant gesdavo doh.gif
Antroji buvo Renault 19 1991m. sedanas. Dauzymams padovanojo anyta, tai ismokau be stabdziu vazineti: nuo pavasario iki rudens vezinausi (remontai ~1000Lt svietesi), bet ne ibrezimo nebuvo smile.gif nors siaip nebenoreciau Renault, nes vis tik jei kas sugenda.. blink.gif Nervu tampymas del kainu ir ieskojimo kas suremontuos ir nenuples kosmines sumos uz darbus. Kazkaip pastebejau, jog Opel manevringesne negu Renault, vat tas man joje labai nepatiko, kai reikdavo prisiparkuot kur nors.
Trecioji, dabartine - Opel Astra 1992m. universalas thumbup.gif , nusipirkom nebrangiai, susitvarkem techniskai. Detales nera brangios, viska susikisti gali jei reikia vezti daug, nieks jo vogti nenori ir siaip man patinka Opeliukai ax.gif Ir dzin tos rudys man, manau svarbiausia yra priziureti, tada ir rudys greit nepasirodys. O galini buferi tik pagirti galiu kaip kazkas jau ir minejo - ileke i gala berniokas mums, tai musiskei absoliuciai nieko, o jam teko susirinkti savo auto detales.. biggrin.gif
Su mazyte masina net vaziuoti nemokeciau ax.gif po avarijos man mazos dar labiau nesinori, nes kai pamastau kas is tos mazutes like butu per avarija.. unsure.gif
Siulyciau kokia Opel Astra pasiimti pirmiems vazinejimo metams, nors negaila labai bus jeigu ir nepataikysi ivaziuoti mirksiukas.gif svarbu apziureti gerai ar nera kosmetinio remontelio, nes Opeliukai retai kada buna idealiu skardu realiai, jeigu jau itartinai grazios arkos - ieskok glaisto. Mes saviske emem aprudijusiom arkom, patys virinom ir dazem tai nors zinom kas kur.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabe: 22 lapkričio 2006 - 00:07
Tai Kadet'as skaitosi didele masina? jei ta "lasa" vadinama turejai omeny, tai man ji atrodo kaip tik prie mazesniu blink.gif O del Astru, tai jo - nieko visai masineles, ypac jei dyzelis (net 5 lirtu nevalgo kuro). bet del arku tai truputi ne taip yra. Kur padarytos arkos - aiskiai matosi, matosi net jei idealiai padaryta. Kai arkos jau tvarkytos - kitoks kampas islenkimo (ta prasme nueina ne nuozulniai, o yra sioks toks kampas..tikiuos supratot, ka taip painiai parasiau). Jei prastai padarytos - dar ir storokas spakliaus sluoksnis matosi biggrin.gif turejau vectra su originaliom arkom truputi parudijusiom (vos vos). Butu uzteke nusveist tas rudeles ir nudazyt paruosus, bet trumpai as su ja vazinejau, tai nieko nedarem ax.gif O siaip naujai pervirintos arkos laiko apie 2 metus, tai gal jau geriau paieskot masinos, kur arkos dar nebuvo tvarkytos ir kuri mazai parudijus. Siaip perpardavinetojai parduoda astras ir vectras su tvarkytom arkom ir tikina, kad cia originalios jos dar biggrin.gif tik tas ju sutvarkymas toks, kad po menesio pradeda spaklius byret.. va taip.. Sunku masina issirinkt. As per metus jau tris pakeiciau..atrodo neblogas issirinkdavau, patenkita likdavau, bet va.. viena aplupinejo naglai, kita pardaviau, nes nusisypsojo laime geresne isigyt.
beje, pirmas automobilis neturi but ir visiskas griozdas techniskai netvarkingas. Nepatyrusi vairuotoja ne visad gali zinot kaip elgtis ekstremalioje situacijoje smile.gif
Atsakyti
na Kadet'as 4 duru man didesne nei kokia Ford Fiesta ar VW Golf tikrai smile.gif , o del kitko - pritariu 4u.gif
Atsakyti
Labukas visiems!.Tai va ,buvau vakar Kauno auto turgui.Buvau nuziurejus opel astra 1996m,bet pamaciau 1993 ford mondeo,ka manot? Gal kas turejot ford mondeo,ar siaip nusimanot,kokia ta masina,ar verta demesio?Ar geriau opeliukas,kaina skiriasi 1000lt.Is anksto aciu 4u.gif
Atsakyti
Man opeliukas geriau,mazesne,fainesne biggrin.gif brolis turi Mondeo,nesiskundzia. man tai ji per didele. o pati tai vairuoju Daihatsu biggrin.gif
Atsakyti
Na man gabaritai nera taip svarbu,svarbu technine dalis,islaikymas....ir.tt.
Atsakyti
Sveikos,
nesekiau sios temos, gal jau apie tai buvo kalbeta, bet manau gera masinyte pradejusiems- citroen c3, tokia mazute, moteriska. Ten integruota ir ta borto sistema...Ech, apie tokia ir svajoju:)
Atsakyti
Pavazinejau savo Golfiuku II, pramokau, o dabar perka man firma masina is savo lesu, taip kad mano masinukas tampa jau kaip ir nebereikalingas. Jei kas susidometu, galeciau perleist. Su automatine pavaru deze, juodos spalvos, labai techniskai tvarkingas, prabeges tik 98000 km. Ka sudomino, parasykit i a.z.
Atsakyti
zinau, kas pigiai parduota 97 metu Mondeo smile.gif
Citronen c3 su parkavimo asistentu g.gif gal geriau pasipraktikuokit tokiu adresu http://www.107.peuge....uk/peugeot.swf
tsakant - ismokim patys, o paskui atiduokim vadzias i rankas elektronikos stebuklams. Juk gali pasitaikyt, kad reikes iparkuot masina be jokiu asistentu smile.gif
Atsakyti
Sveiki,

renkuosi pirmaji automobili, tai noreciau pagalbos.masinai galeciau skirti apie 3000 EUR ir man mieliausi modeliai butu efke, astra, fokusas (svajone, nes neuztenka pinigu doh.gif ) ir dar galvoju apie modeo. kokia patrtumet uz tokia suma?
Pamirsau pamineti, kad kuras dyzelis ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ciukyta: 09 gruodžio 2006 - 21:01
gal astra,bent jau detales pigesnes nei efkes ir jei kokiu 95 metai ir kebulai neblogi.o fordo gal geriau neziurek,jie kazkaip paskui labai greit isklera.masina atrodo buna aukstu metu o nera i ka ziuret.beje jei turi masinai 3000 eur.tai pirkt masina reikia ne daugiau kaip uz 2500eur. nes nusipirkus bet kokia masina i ja rekes investuot.
Atsakyti