Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir pagyrų tema

QUOTE(Ledum @ 2010 05 30, 15:23)
Nemačiau. unsure.gif  Vaikščiojau ratais , buvo begalė žmonių. O aš neradau su kuom pabendrauti. Pasikalbėjau tik su moterim kuri pardavinėjo rūšines orchidėjas ir pakvietė užsiregistruot orchids puslapy. Gal tai buvo kuri iš jūsų.
Erika, aš buvau su sūnum. Pametėm balsavimo lapelius ir prašėm naujų. Gal atsimeni.  doh.gif  blush2.gif
Papirkau katlėją.  smile.gif Nežydi , bet pagal pavadinimą turėtų būti tokia.
user posted image



Ach tai čia Tu pirkai Queen Sirikit, taigi aš pati tau ją į maišą kroviau doh.gif tai ko nepabendravai g.gif g.gif g.gif g.gif

va, Lark sekmadienį atvažiavo ir šauniai prisistatė...gal reiks kitą parodą įvest kokią taisyklę g.gif , kad lankytojai irgi turėtų vardus prisisegt įeidami į Parodą mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Buvau ir aš tenai vakar ... biggrin.gif
Tikrai labai patiko viskas tik man gal kiek didesnės parodėlės norėtųsi .. blush2.gif

Ir dar tikrai smagu buvo klausytis kantrių ir išsamių paaiškinimų apie orchidejų priežiūrą, persodinimą ir t.t. wub.gif

Kelios man labai patikusios gelytės:

user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

paspaudus ant foto - jos pasidina mirksiukas.gif

Atsakyti
O as Erika 20 pramargalinau blush2.gif Pasirodo ji lapukus dalino,as paemiau,ir net nesupratau is ko doh.gif Is to viso jaudulio,ir susipazindinimu,net neatsimenu kaip atrodai Erika 20 ax.gif Bet vyras nupasakojo mazdaug,tas geriau isimine ,vaikus ganydamas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledum @ 2010 05 30, 19:02)
Ne, sakė bus balta su geltonu viduriuku. Pagal Googlę turėtų būt tokia kaip paveiksliuke.  bigsmile.gif
( Oranžinę su raudonu pirkau Gloriosą )


gloriosa mane labai sužavėjo bigsmile.gif kiek kainavo?
QUOTE(J*G* @ 2010 05 30, 19:49)
o aš saviškėm pasigirt noriu  ax.gif mažulytė naujokė ir daugiau prasiskleidusių naminių peloric žiedų  rolleyes.gif
ir įkeliu dvi raibuoles ,viena ta didelė vis nesustoja augus,o mažesnė niekaip nepradeda  doh.gif  biggrin.gif (į juodą nosį nežiūrėkit  biggrin.gif )

gražuolė Vanda wub.gif o raibuolė jo įspūdinga 4u.gif
Atsakyti
Rodostoma, dalinau 5 tadieni ir sekmadieni wink.gif sviesus poilgiai plaukai ir zalia dideeele maike biggrin.gif
Atsakyti
Nuostabi parodėlė matau buvo gaila nebuvau schmoll.gif
Sveikinu rodostoma su gražuole vanda, varvinau ir aš būtent į šią seilę, bet nespėjau doh.gif na bet kitų nusipirkau dėl kurių nė kiek neisgailiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sokejuke86: 31 gegužės 2010 - 13:56
Na jau didelė žalia maikė tai visai ne išskirtinis požymis laugh.gif Visi mes ten pabuvom žaliais žmogeliukais thumbup.gif Va plaukai - kita kalba tongue.gif

Visoms labai ačiū - už dalyvavimą, bendravimą, drąsą prisistatyti ir žibančias akis wub.gif Tikiuosi, kad dar daugiau mergaičių suprato - parodai, dalyvavimui joje svarbiausia yra didelis didelis noras. Ir mes nesikandžiojam hihihi.gif ir Jūsų augalai, būdami tarp kitų, atsiskleidžia ypatingu grožiu, juk taip?
Atsakyti
tikrai taip ir su paprastais phalaenopsiais galima sauniai sudalyvaut, pasirodo bigsmile.gif
Atsakyti
Sokejuke 86,tu irgi graziu augaliuku nusipirkai,as varvinau seile i Promenaea wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaštonė @ 2010 05 29, 14:23)
O aš kažkaip neišdrįsau prie orchidėjų nosį kaišiot, nors taip knietėjo maxillaria pauostyt  ax.gif ...
Beje, vakar beveik graužiausi, kad cymbidium dayanum neprigriebiau, ot manija  lotuliukas.gif . na, bet užteks man ir vienos naujokės.


rūšiniai likučiai pas mane Vilniuj, tai galit klaust až mirksiukas.gif

o gal atvažiuotum į Vilnių, tai ir Maxilliariją pauostytum --


Papildyta:
QUOTE(Erika20 @ 2010 05 31, 15:19)
tikrai taip ir su paprastais phalaenopsiais galima sauniai sudalyvaut, pasirodo  bigsmile.gif



taip taip, ir visai čia mes neskelbsim, kieno paprastas falenopsis užėmė 5-ą vietą po2-jų vandų ir 2-jų raibuolių "publikos simpatijos" rinkimuose drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oli_vija: 31 gegužės 2010 - 14:32
aha... ir ne minties maziausios apie tai nebuvo isvaziuojant is namu ir atvaziavus i paroda, juk sitiek augalu dalyvavo virs simto doh.gif o va, kaip buna pasirodo smile.gif ir isvis labai malonu, kai tavo paprastutis augalas kazkam pasirodo grazus, ar net graziausias biggrin.gif
ir siaip jus taip maloniai priemet tuos pirmokus, kad sakes.. Olivija, Ramsi 4u.gif blush2.gif
Ir Silingei, Evajai, Dalytei, Misterijai, Jurgitai, Mariui aciu uz draugiskuma 4u.gif Aisku, kazka pamirsau paminet, nesibarkit, sunku prisimint biggrin.gif
Atsakyti
O tas vaikinukas, kur prekiavo kartu su Egle, gal kurios draugas? Ot tas zudantis smalsumas doh.gif lotuliukas.gif kazkodel pagalvojau, kad Jurgitos biggrin.gif anakart jie kartu buvo. Siaip smagu, kad ir vyrukai tuom domisi thumbup.gif
Atsakyti