Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir pagyrų tema

QUOTE(borjomi @ 2010 05 29, 16:26)
deja, man nepavyks nuvaziuoti i paroda, tai paguodai is Ermitazo nusipirkau pora phalaenopsiuser posted image


tokia padovanojau mamai Motinos dienos proga, dabar kai bunu pas ja tai seiles varvinu... noreciau ir sau tokios spalvos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(borjomi @ 2010 05 29, 17:26)
deja, man nepavyks nuvaziuoti i paroda, tai paguodai is Ermitazo nusipirkau pora phalaenopsiu...

ir teisingai padarei, gėlių perdaug nebūna mirksiukas.gif
Man taškuota lb graži wub.gif , tokia susigundyčiau biggrin.gif
Atsakyti
As irgi turiu pora groziu zydinciu,kurie pries metus zydejo biggrin.gif ir dar pora ziedstiebius leidzia ax.gif user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
pavyko sudalyvaut parodoj ir Silinge ir Olivija gyvai pamatyt bigsmile.gif 4u.gif su=av4jo paroda tikrai, buvo i ka akis padairyti. ir gerai, kad drauge fotika turejo, tai dave pafotkinti, tai lauksiu is jos foto ir tada jau su jumis pasidalinsiu 4u.gif dekui organizatoriams, jus saunuoliai 4u.gif Olivijos karaliene nereali wub.gif tikra parodos karaliene 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
As irgi is parodos isigijau net 3 naujokes blush2.gif : cymbidium dayanum, Maxillaria Praestans ir Oncidium Tiny Twinkle.
Labai likau suzaveta paroda thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laimonduxe: 29 gegužės 2010 - 21:26
Rodostoma, man antroji nepaprastai grazi thumbup.gif
Atsakyti
Mielieji,
Jūsų spindinčios akys įkvėpė mus išplėsti rytdienos veiklą.
Todėl nuo vidurdienio (t.y.dvyliktos valandos) vyks veiksmas...Pristatysime trumpai Orchidėjininkų draugiją - kas mes tokie ir kokie mūsų tikslai, pasidalinsime orchidėjų priežiūros subtilumais, savo mažutėmis paslaptimis ir gudrybėmis, ...persodinsime falenopsį, atskirsime, falenopsio keikį, atskirsime dendrobiumo keikį, parodysim, kaip lengviau padauginti epidendrum-ą, pasidalinsime patirtimi, kaip reanimuojame nusilpusius augalus ar patys gaminame substratą orchidėjų sodinimui, aptarsime , kaip įsirengti orchidariumą...
Patarsime, kaip pasirinkti augalą parduotuvėje, kaip išsirinkti augalą, perkant internetu, pademonstruosime, kuo skiriasi rūšiniai augalai nuo taip vadinamų "komercinių" hibridų.

Klausimų-atsakymų "valanda" tęsis tol, kol bus klausimų...

"Bonsai" pamokėlė ~trečią valandą planuojama...

Nepraleiskite progos pabendrauti tarpusavyje, susipažinti vieni su kitais, nesikuklinkite pakalbinti "žaliuosius žmogučius", kurie visi turi korteles su vardais, nebijokite prisistatyti patys biggrin.gif
Laukiame Jūsų biggrin.gif Atsineškite kiekvienas po trupinėlį geros sekmadieninės nuotaikos biggrin.gif
Atsakyti
Man irgi paroda paliko daug geru ispudziu. Susipazinau su Silinge ir Egle is kito forumo. Nors daug ziurinejau, bet pirkti nesusigundziau ne vienos. Reik pirma turimas rusines prazydinti. Pridariau nuotrauku. Pabandysiu sukelt ir parodyt. Tiesa praziopsojau Olivijos garsenybe per tuos ispudzius ir pliurpima tai sen, tai ten doh.gif
Atsakyti
tai atvažiuok rytoj dar lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nes aš Tave pražiopsojau doh.gif doh.gif doh.gif iki Malonaus pasimatymo su visom ir visais rytoj biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oli_vija: 29 gegužės 2010 - 22:39
smile.gif buciau zinojus, kad bus taip idomu, buciau sekmadieni vaziavus.
Atsakyti
Paroda Raudondvario dvaro oranžerijoje
Atsakyti
prasiskleidė promenana xanthina lotuliukas.gif Bet deja mano fotikas lievas ir iš arti nepavyksta gerai nufotografuoti:( Atsiprašau schmoll.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti