Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir pagyrų tema

Aš gal ne visai į temą, tačiau noriu pasiguosti. Darbe turiu vieną orchidėją, auga puikiai, daug naujų šaknų, lapų prileido, tik neseniai nužydėjo. Atsinešiau dar vieną iš namų. Šaindien ateinu į darbą, ir pamatau keistoką palangę su dėme, suprantu, kad iš vazono vanduo... Blyn nelaisčiau gi galvoju. Žiūriu kitam vazone iki pusės vandens privanota. Valytojos paisdarbavo doh.gif Blyn kaip[ užsiutau, taip jei nepamatysi ir supūt gali. ir dabar tik palaistytos 1ienį buvo, visia nereikėjo vėl laistyt... Žodžiu. Pakabinau A4 lapą - su užrašu NELAISTYTI GĖLIŲ. Jei dar palaistyts nebežinau namo išisnešt abi reiks. Jei kaip Lark kokią vandą atsineščiau valytojos ją matyt dar ir pasodint sumąstytų... doh.gif negaliu kaip nervina. Kai kišasi kur nepriklauso, laisto gėles, užlieja dokumentus, kur nors perkrauna dokumentus... rrr
Papildyta:
QUOTE(Laimonduxe @ 2010 06 18, 18:56)
user posted image
Mano naujoke biggrin.gif



Jo jo kaip mano, aš ir 65 gailėjau už 20 pasiėmiau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sokejuke86: 19 birželio 2010 - 07:57
Tina,

Kai eisit, eikit tik kartu per žemę,
Siaurais takeliais eikit, kur šviesiau.
Apsaugokit viens kitą nuo audrų ir vėjų
Lašelį laimės gerkite pusiau.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pabirze: 19 birželio 2010 - 08:05
Tina,prisidedu prie sveikinimu.tegul si diena tapma pati graziausia,laimingiausia,ir te tesiasi jinai visa Jusu bendra gyvenima drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tina, didziausi sveikinimai yahoo.gif
Atsakyti
Ir aš jungiuosi prie sveikintojų smile.gif Laimės! clap.gif
Atsakyti
Tina, sveikinu ir aš meilės, laimės, sveikatos 4u.gif Ilgų bendro gyvenimo metų 4u.gif
Atsakyti
prisidedu prie sveikinimu happybday.gif
Atsakyti
ir aš, Tina*, prisidedu prie visų sveikinimų ir linkiu jums visko, kas geriausia wub.gif
Atsakyti
Tina, sveikinu sulaukius tokios saunios dienos ir linkiu, kad visa gyvenima kartu eitumet koja kojon, kaip vienybe 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nila_ks: 19 birželio 2010 - 10:08
sveikinu Tiną 4u.gif

mano kelios iš žydinčiųjų

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Tina ir as prisijungiu prie sveikinimu, daug meiles ir tarpusavio supratimo 4u.gif
Papildyta:
Lietuva, grazios gelytes, man ypac geltona wub.gif
Atsakyti
Tina sveikinu su grazia gyvenimo svente, bukite laimingi 4u.gif
user posted image
Atsakyti