Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir pagyrų tema

As siandien ir dvi partempiau namo blush2.gif lauksiu kol prasiskleis, viena turetu buti LABAI idomi, nes ziedpumpurai tokie idomus, ne kaip visu, ziuresiu kas bus g.gif
Atsakyti
Tai ne viena nezydi? smile.gif
Atsakyti
Aš vakar vaidrenoj apsilankiau, bet nieko labai ypatingo neradau unsure.gif Buvo miniukų po 10lt tamsiai violetinės spalvos, dar viena atseit nukainuota phal. už 10lt, puikios būklės, bet ši irgi tamsiai violetinės spalvos žiedeliais, o jų visai nemažai buvo. Žodžiu aš kai turiu jau violetinių gražuolių namie, tai kažkaip nesusigundžiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Erika20 @ 2010 06 17, 15:57)
Tai ne viena nezydi? smile.gif

Nea, vienas ziedkoti stora leidzia, o kitas daug pumpuru turi , bet neprasiskleide, nezinau kaip jie prasiskleis, jie toks jausmas suauge yra, ziedlapiai sukibe g.gif
Atsakyti
Nu lauksim lauksim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Erika20 @ 2010 06 17, 18:18)
Nu lauksim lauksim biggrin.gif

Va siuo metu kokia yra

user posted image

ir skyrius vienas, nezinau kas cia bus g.gif kaip cia skleisis blink.gif
Atsakyti
O kdl sugalwojai pirkt nezydincia ir kur pirkai?
Atsakyti
QUOTE(Erika20 @ 2010 06 17, 19:15)
O kdl sugalwojai pirkt nezydincia ir kur pirkai?

Pamaciau, kad ji kitokia nei visos, tai ir paemiau, nes ir rinktis nebuvo is ko. O man patinka kitokios, kazkuom issiskiriancios, savitos orchidejos ax.gif blush2.gif O pirkau Macuiciuose, angare, cia Klaipedos raj.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nila_ks: 17 birželio 2010 - 18:21
QUOTE(sokejuke86 @ 2010 06 17, 10:11)
Pokahonta, gražuolė 4u.gif

Sokejuke86 ir as nusipirkau tokia pat baltute apie 18 lt., labai dziaugiuosi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laimonduxe: 17 birželio 2010 - 19:34
Man jau irgi ramiau smile.gif
Nusipirkau mažulytį miniuką šiandien:
user posted image
Nuotraukoj nelabai matosi spalvos, nes atrodo gelsvas nuo lempos šviesos ir tingėjau žaist su nuotraukom, bet iš tikro yra žalsvas ir dar leidžia žiedstiebį! smile.gif
Labai džiaugiuos bigsmile.gif
Atsakyti
Lark ne nebuvau tik gėlėse jau senai... po kiek jos buvo? 4u.gif

visu labai gražios gėlytės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelė snaudalė @ 2010 06 17, 22:29)
Nusipirkau mažulytį miniuką šiandien:


o kur pirkai? bigsmile.gif
Atsakyti