Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir pagyrų tema

QUOTE(sokejuke86 @ 2010 06 16, 21:05)

bigsmile.gif bigsmile.gif olialia ,na ir grožiai wub.gif
ermitaže labai daug nukainuotų orchidėjų įvairių,bet vistiek kai kurios per brangios pagal būklę verysad.gif ,o va tokių pigiau nemačiau schmoll.gif būčiau griebus ,fantastika wub.gif
Atsakyti
Sokejuke, grazus pirkinukas ir dar nupigintas, man ji irgi labai patinka, bet vis del kainos nepirkdavau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sokejuke86 @ 2010 06 16, 20:05)
Sveikos

Grazuole, mmmm, kaip noreciau tokios mmmmm.... wub.gif
Atsakyti
Sokejuke 86,nu superiniai groziai,ir as tokiu noreciau ax.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Dar kelias tokias palikau 4u.gif Jos nupigintos, bet ne prie pigučių padėtos. Viena labai ne kokios būklės o viena kaip mano labai panašios, dar galit lėkt griebt. Mrrr kaip džiaugiuosi sėdžiu ir spoksau, patinka blush2.gif
Atsakyti
Sokejuke,lb jau daili baltoji.. smile.gif
Atsakyti
Mano grazuoles, visi ziedai naminiai wub.gif

user posted image
Atsakyti
Camea,lb grazu! bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Camea @ 2010 06 17, 06:36)
Mano grazuoles, visi ziedai naminiai  wub.gif

user posted image

Nuostabus ziedai, o ypac, kad naminiai 4u.gif
Atsakyti
sokejuke wub.gif neispasakytas grozis... kai parodot cia tokiu vaizdu, tai liga vel atsinaujina blush2.gif nors is tiesu jau sveikstu, sveikti priverte totalus laiko trukumas doh.gif neturiu kada ir geliu nufotografuot doh.gif
sokejuke, kaip sekasi orchidariuma isirenginet? kaip auga gelytes? ar dingo problemos su muselem?
Atsakyti
QUOTE(Camea @ 2010 06 17, 06:36)
Mano grazuoles, visi ziedai naminiai  wub.gif

user posted image



nerealu, super 4u.gif

QUOTE(Uogienė @ 2010 06 17, 08:01)
sokejuke  wub.gif neispasakytas grozis... kai parodot cia tokiu vaizdu, tai liga vel atsinaujina  blush2.gif nors is tiesu jau sveikstu, sveikti priverte totalus laiko trukumas  doh.gif neturiu kada ir geliu nufotografuot  doh.gif
sokejuke, kaip sekasi orchidariuma isirenginet? kaip auga gelytes? ar dingo problemos su muselem?


Su musytėm susidorojau 4u.gif O įrenginėt kaip sekasi, na kaip ir niekaip. Nes irgi laiko žiauriai trūksta vis dirbu, nebepaeinu net... doh.gif Plėvelė viršaus apklijavimui iškart kaip nusipirkua taip ir stovi neturiu net apklijuoti kada doh.gif Savaitgaliai tai dirbami tai išvažiuoti reik...nebespėju doh.gif O noriu žiauriai tvarkytis...


O dėl mano naujos baltutės juokingiausia, kad pastačiau matomiausioj kambario vietoj, kad kol žydi pasigrožėtume, ot galvojau nuo MB velnių gausiu. Net nepamatė lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sokejuke86: 17 birželio 2010 - 07:29
[quote=Camea,2010 06 17, 04:36]
Mano grazuoles, visi ziedai naminiai wub.gif

nu bet ir ziedu gausa thumbup.gif
Atsakyti