Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir pagyrų tema

QUOTE(egis11 @ 2010 06 13, 10:14)
dziaugiuosi ,kad patiko smile.gif
taip,naujoke cambria,tikiuosi,kad patiks jai pas mus smile.gif
viena tokia padovanojom draugams,pirkom pries kelias dienas,uztai ir uzsikabino, tas pavadinimas,pabandysiu susiskambinti ir tiksliau patikslinti visa pavadinima smile.gif

patiks, cambrijos nereiklios.
Na, jei prie progos blush2.gif , įdomu būtų, nes etikėtėje tik "elegant selection" užrašyta, gal čia kokia tipo "nekondicinė" biggrin.gif , bet ji man lb lb graži, negaliu atsižiūrėti.

QUOTE(Ledum @ 2010 06 13, 12:40)
Lark, iš jūsiškių man šita pati pačiausia  wub.gif Ir Erika panašią pirko. Dabar jau ir aš šitokios  labai noriu.  ax.gif

aš, kai pas Eriką pamačiau, taip užsimaniau, tikrovėje ji dar gražesnė wub.gif
Šiaip knisausi po stelažus, dėžes, ieškojau iš tos serijos geltonos taškuotos ir baltos, bet neradau, na, bet gal kada paklius, nes mano norai dažniausiai išsipildo.
Ledum, dar liko nemažai, kol yra, griebk mirksiukas.gif
Sakė, kad tos firmos geri augalai.
Atsakyti
Sveikos, o aš va nesenai gavau mažają orchidėją dovanų, tai labai patiko, tokia miela ir graži smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Garso_Ledi: 13 birželio 2010 - 14:11
QUOTE(Erika20 @ 2010 06 13, 13:48)
Ledum, ar katlejai viskas ok, nesusisistresavo? smile.gif


Viskas gerai, ačiū. smile.gif Tik dar priežiūros temoj tuoj paklausiu dėl laikymo lauke. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(lark @ 2010 06 13, 14:50)
Ledum, dar liko nemažai, kol yra, griebk  mirksiukas.gif
Sakė, kad tos firmos geri augalai.


4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
[quote=Laimonduxe,2010 06 11, 17:08]
Nu, rodausi su savo katleja biggrin.gif
Nuostabi katlėja 4u.gif



[quote=lark,2010 06 11, 22:23]
Sveikinu su tortadieniu 4u.gif Lb gražios gėlytės wub.gif
O aš, kaip ir žadėjau, apsiprekinau TIK GĖLĖSE, dar liko ir kitoms. Šiaip stovio neįpatingo, po žydėjimo reiks būtinai persodinti, nes perlietos abi Elegant Debora ir Beauty, o trečioji taip sužavėjo, neatsilaikiau.
Nors ir matėt pas kitas mergaites, grožio perdaug nebūna. Nuplėšė po 30Lt už Elegant doh.gif , nepadarė jokios nuolaidos, jei ką domina jų kainos.
[/quote]

Vajei lark grožis 4u.gif wub.gif thumbup.gif Pavydžiu. Taip noriu deborytės, bet 5ienį buvau Vilniuje TIk gėlėse siuntą parsivežė, bet deborų neatsivežė doh.gif Vėl lieku be deboros...



[quote=egis11,2010 06 13, 01:02]
siuo metu, zydi pas mus, sios grazuoles smile.gif

WOW gražios orchidėjos, bet nuotraukos jas daro iš vsi įspūdingomis, super
4u.gif wub.gif

Sandrita, sveikinu su gimtadieniu
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sokejuke86: 13 birželio 2010 - 16:09
Sveikos, orchideju myletojos, turiu klausima. Jau kokia pusantru metu orchideja mano nezydi, tik lapus leidzia, ir patresiu as ja, nezinau net. stovi keli pumpurai sukrauti, o kaip ju nesprogdina, taip ir laiko virs metu. orchideja didele, tokia dviguba, vienam vazone auga. lapai dideli, gal per tuos lapus negali ismaitinti pumpuru? ka manot?
Atsakyti
QUOTE(elmiuke @ 2010 06 13, 17:41)
Sveikos, orchideju myletojos, turiu klausima.

elmiuke, priežiūros klausimais kreipkites čia smile.gif .

sokejuke, nepergyvenk, ne ypatingo stovio tos Deboros, vazonai prisamanoję, pažaliavę, nedidelės.
Būčiau žinojus, tai būčiau tau nugriebus, bet po to mane keiktum blush2.gif
Atsakyti
bus tu deboru 4u.gif as neskubu isigyti, geriau palaukt ir gera nusipirkt, nei paskubet, o paskuj pergyvent, persodint, nepersodint, spes nuzydet, nespes, supus ar jau supuvo ir t.t mirksiukas.gif

Garso_ledi, nuotrauka imeskit, bus ka pagirt ir i ka akis paganyt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erika20: 13 birželio 2010 - 18:20
QUOTE(Emila @ 2010 06 12, 22:01)
Keletas maniškių šiuo metu žydinčių:

user posted image

user posted image



gražutės abi wub.gif gaila nespėjau, norėjau griebti karvutę wub.gif
QUOTE(egis11 @ 2010 06 13, 00:02)
siuo metu, zydi pas mus, sios grazuoles smile.gif

kiek daug pas jus žydi thumbup.gif

QUOTE(Ledum @ 2010 06 13, 11:40)
Egi, nuostabios orchidėjos. Ir nuotraukos.  wub.gif

Lark, iš jūsiškių man šita pati pačiausia 

drinks_cheers.gif šita labai graži. tokią buvau radus maximoj, nustebau labai. norėjau imt, bet būklė nekokia šaknų, svyruoja visa vazone... nieko bus dar smile.gif teisingai erika, geriau vėliau, bet sveikas augalas drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mano irgi ziedkociai trumpoki, lyginant su parduotuvinem. Bet plius naminiu ziedu nebuna tiek daug kiek parduotuviniu. Parduotuviniai phaleonopsiai kartais turi po 7-15 ziedu ant koto, o pas mane namuose tik po 5 buna sad.gif
Atsakyti
Keletas žiedelių ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 06 13, 21:42)
Keletas žiedelių  ax.gif

jediara - ir ant orchideju pasineset, visos labai grazios, ypac baltute, kaip su dramblio ausim biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 06 13, 21:42)
Keletas žiedelių  ax.gif


wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti